PDA

Επιστροφή στο Forum : Και πάλι στο club, αυτή τη φορά από Πάτρα μεριά..



McSergio
23-08-05, 16:57
Με χαρά χαιρετώ όλα τα παιδιά του club!

Μετά από τη θερινή απουσία επέστρεψα, αυτή τη φορά από Πάτρα, μιας και τοποθετήθηκα στο ΚΕΤΧ.

Το πιο δυσάρεστο που μου συνέβη αυτό το καλοκαίρι ήταν το ότι ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΟΡΟΦΗ ΠΑΡΕΔΩΣΕ ΨΥΧΗ... (το γνωστό μαλλον ψευτομεταλάκι στο μηχανισμό που σηκώνει το πρώτο τζαμάκι..)

Πιθανότατα θα χρειαστώ τις συμβουλές-βοήθεια του Γιάννη (karateka) αλλά όχι άμεσα αφού το αυτοκίνητο είναι μαζί μου στην Πάτρα.

Δυστυχώς εδώ που είμαι προς το παρόν δεν έχω internet αλλά όσο μπορώ θα παρακολουθώ τα δρώμενα όπως πάντα.

ThoDoriS
23-08-05, 19:34
Τώρα που έφυγα εγώ απο Πάτρα ρε συ πήγες εσύ????....γμτ....

Nikos
24-08-05, 06:28
Που είσαι ρε Στέργιο!!! Σε χάσαμε!!! Καλά ξεμπερδέματα με την οροφή, γιατί είναι μανίκι η υπόθεση...

Soul_Giannis
24-08-05, 08:45
Ο 2ος μετα τον Verone που εχει παει οπου υπαρχει(Θεσ/νικη,Αθηνα και τωρα Πατρα) <<παλμος>> του StiloClub!!!!:):)

Karateka
24-08-05, 08:58
Στέργιο καλή δύναμη φίλε. Όταν έρθεις Θεσσαλονίκη θα τα πούμε αναλυτικότερα.

Είναι μανίκι η υπόθεση αλλά υπάρχει ο άνθρωπός μας εδώ στη Θεσσαλονίκη να κάνει τη δουλειά, αρκεί να μπορείς να αποχωριστείς το αυτοκίνητο σου για κανα 2-μηνο..

S_Bravo
24-08-05, 09:18
Γεια σου Στεργιο....

ckalfas
24-08-05, 15:03
Που είσαι ρε συντοπίτη;
Όλο το καλοκαίρι ήσουν εδώ και δεν σε είδαμε;

mpoykovi
25-08-05, 15:27
Καλώς ήρθες φιλε μου στη Πατρα ειμασθε κ μεις εδω για οποια βοηθεια χρειασθεις στο στιλο η εκει που τοποθετηθηκες καθοτι υπηρετουμε 26 χρονια

karaLRS
25-08-05, 20:07
Στο κετχ ε??χάλια χάλια!!αντε Στέργιο να τα λέμε τώρα που θα είσαι εδω!!