PDA

Επιστροφή στο Forum : 1ο Tuning Show στην Κορινθο.



S_Bravo
24-08-05, 00:34
http://briefcase.pathfinder.gr/download/S_Bravo/37457/466553/0/TUNING%2BKORINTHOYd.jpg

Nikos
24-08-05, 06:25
Αν ήταν από το πρωί, ώστε να έφευγα απόγευμα για Θεσ/νίκη, θα κατέβαινα... :(

S_Bravo
24-08-05, 08:36
Θα ειναι υπεροχα,οι πληροφοριες λενε οτι θα ειναι εκει τα περρισοτερα club...
αλλα και παλι δυστυχως ειμαι StBy και δε μπορω να το κουνησω απο dial-up γραμμη...θα ψαξω για αντικαταστατη αλλα κλαψ,χλωμο.
Παρακληση:Οσοι πατε παρτε και μια β-καμερα..

Soul_Giannis
24-08-05, 08:42
Δυστηχως ουτε εγω θα μπορω να ειμαι!
Θα ειναι καλη εμπειρια!!!!:):)

S_Bravo
24-08-05, 09:19
Ναι βρε Γιαννη και θα εχει πολυ φτιαγμενο...

MaGeLaNoS
24-08-05, 10:50
Εγω κολλαω λιγο στο ονομα του οργανωτη..γιατι κατι μου λεει οτι ολα τα φτιαγμενα θα ειναι απο 2 μεγαλα συνεργεια στην Αθηνα για να πεσει και το αναλογο promotion..ελπιζω μονο μην σκασει κανενα τουρμπο και γινουν ρεζιλι τα παλικαρια.Το κανουν συχνα τελευταια..

S_Bravo
24-08-05, 11:08
Γελιο θα χει παντως οπως και να χει...
MaGelaN εσυ θα κατεβεις;

ammoulianiotis
24-08-05, 18:06
Μαλλον ο Verone θα ειναι αυτος που θα παει για το Stilo Club! Οπου υπαρχει event τρεχει οπως οι μελισσες στο μελι! Στο MAX POWER που κυκλοφορει τον εχει σε 5 φωτο!

MaGeLaNoS
24-08-05, 18:23
Μπα Bravo ειναι too much μεχρι εκει κατω..αν επαιζε κατι κοντα σε Βολο τοτε θα πεταγομουν.Βασικα δε μπορω να μεινω λογω υποχρεωσεων..οποτε χανεται και αυτο.

verone
30-08-05, 21:13
Με χαλασε ρε παιδια παιζει κανενα βιζμα να παρω μεταθεση στην Αθηνα πραγματικα αν ειμουν στην Αθηνα θα ειχα αφιερωσει την ζωη μου στο club απο εδω που ειμαι δεν μπορω να κανω ΤΙΠΟΤΑ ΤΙΠΟΤΑ και τα ταξιδια αν οχι και λιγα προς αθηνα δεν ειναι και τοσο ευκολα με την ενια οτι δεν προλαβενω τα παντα για να γινει αυτο πρεπει να ειμαι καθε μηνα Αθηνα για το maxpower ξεκινισα παρασκευη βραδι και εφτασα σαββατο πρωι εκανα μπανιο εφαγα και ξεκινισα για καραβι αν ειμουν εστω Σαλονικα θα κατεβενα ανετα χωρις δευτερη κουβεντα!Με χαλαει με χαλαει το καταλαβενεται ειμαι 965 χλμ απο το σπιτι μου εδω μερχι το σπιτι μου Αθηνα με χαλαει χανω τα παντα χανω αυτο που μου αρεσει το αυτοκινητο!

face
30-08-05, 21:44
παιδια μουφα το κόβω....

αν βλέπεις guest star ο ταδε μυρίζει μούφα....οργανώτής ένα καποιος παπαδοπουλος tuning και κατι τρεχει στα γυφτικα...

ειναι και αυτο το furious tuning που οι επιλογές του και το κύρος ακομα δεν έχουν πίσει..το κόβω σαν μικρο ΣΕΦ...

stilovatis
31-08-05, 03:16
Με χαλασε ρε παιδια παιζει κανενα βιζμα να παρω μεταθεση στην Αθηνα πραγματικα αν ειμουν στην Αθηνα θα ειχα αφιερωσει την ζωη μου στο club απο εδω που ειμαι δεν μπορω να κανω ΤΙΠΟΤΑ ΤΙΠΟΤΑ και τα ταξιδια αν οχι και λιγα προς αθηνα δεν ειναι και τοσο ευκολα με την ενια οτι δεν προλαβενω τα παντα για να γινει αυτο πρεπει να ειμαι καθε μηνα Αθηνα για το maxpower ξεκινισα παρασκευη βραδι και εφτασα σαββατο πρωι εκανα μπανιο εφαγα και ξεκινισα για καραβι αν ειμουν εστω Σαλονικα θα κατεβενα ανετα χωρις δευτερη κουβεντα!Με χαλαει με χαλαει το καταλαβενεται ειμαι 965 χλμ απο το σπιτι μου εδω μερχι το σπιτι μου Αθηνα με χαλαει χανω τα παντα χανω αυτο που μου αρεσει το αυτοκινητο!

Ελα βρε Verone μην κανεις ετσι!!!

Nikos
31-08-05, 06:33
Πήγε κανείς? Ξέρουμε τι έγινε?