PDA

Επιστροφή στο Forum : Έρχομαι Αθήνα ...



GN_AZ
01-09-05, 23:07
Καιρό έχω να γράψω και μάλλον αυτό οφείλετε στο καλοκαίρι και την ηλιοφάνεια που είναι αδύνατον να σου επιτρέψουν να κάτσεις μέσα. Στο θέμα μας ..... Την Κυριάκή που μας πέρασε έμαθα οτι έρχομαι με μετάθεση στην Αθήνα και συγκεκριμένα στο στρδο "ΚΑΠΟΤΑ" στο Μενίδι. Ξέρεις κανείς να μου πει ακριβώς που είναι ? Όσο περισσότερες λεπτομέρειες τόσο πιο εύκολα θα το βρω. Σκέφτομαι να μείνω κατα Κορυδαλλό μεριά μιας και ξέρω την περιοχή, έχω συγγενείς εκεί και εθνική - Θηβών για να κινούμαι από και προς την δουλειά. Εσείς που τα ξέρετε καλύτερα τι λέτε ? Πάντως το Stilo θα μείνει Αλεξ/πολη μέχρι νεοτέρας μιας και προτιμώ την μηχανή μου για αρχή

stilo-hraklis
01-09-05, 23:10
καποτα!!εκει εχει ψωμια και ριζια!!!μακρια απο μενιδι παιζει πολι γυφτος!!τωρα που ακριβως ειναι δεν θυμαμε!!!παντως ειναι δυσκολο να το βρεις!!!

DontMKsense
01-09-05, 23:42
George θα κάνεις μια στάση Θεσ/νίκη να πιούμε καφεδάκι φυσικά ε?

S_Bravo
01-09-05, 23:52
Τη μηχανη φιλαρακο μου αν δεν εχεις παρκing να μη τη φερνεις στρατοπεδο.. :wink: :wink:

ThoDoriS
02-09-05, 01:18
Το στρατόπεδο είναι ότι ποιο εύκολο να το βρείς.....στείλε μου ένα πμ και θα σου κάνω αναλυτικό χάρτη και τέλος......

Όσο για το Κορυδαλλό για να πάς Μενίδι με μηχανή πρωινή ώρα θές περίπου 20-25 λεπτά. (έχει και κίνηση η ρουφιάνα η Εθνική)...

Τώρα κάτι κοντά στο στρατόπεδο για να μείνεις είναι Φιλαδέλφεια, Νεα Ιωνία, Αγ.Ανάργυροι κτλ.....

ότι είναι πές να σε βοηθήσουμε....

mike
02-09-05, 08:29
Βρές σπίτι με κλειστό γκαράζ ή πάρε συναγερμό, λουκέτα, κουλούρες, κουκούλα και δένε και μια πετονιά στο πόδι όταν κοιμάσαι απο το τιμόνι...

Δεν κοιτάς για κάνα σπιτάκι στην Ν. Φιλαδέλφεια? 5 λεπτά θα είσαι...

GN_AZ
02-09-05, 19:46
Πιστεύω οτι καλύτερα να είμαι Κορυδαλλό που ξέρω την περιοχή και με ξέρουν και πέντε άτομα παρά να είμαι ξένος μέσα στους ξένους απλά για να είμαι κοντά στη δουλειά. Για το Μενίδι δεν το συζητάω αλλά λέτε να χάσω την αγαπημένη μου και στον Κορυδαλλό ? Σχεδόν απέναντι από τις φυλακές θα μένω ..... Μήτσο μάλλον Τετάρτη θα έρθω Θεσσαλονίκη και θα φύγω Σάββατο πρωί για Αθήνα. Αν και μέσα στη βδομάδα οι περισσότεροι θα δουλεύετε ελπίζω να βρεθούμε να πιούμε ένα καφεδάκι.
Ευχαριστώ για τη βοήθεια παιδιά

stilovatis
02-09-05, 19:56
Σκέφτομαι να μείνω κατα Κορυδαλλό μεριά μιας και ξέρω την περιοχή

Καλυτερα Νικαια(Νεαπολη) θα σου προτεινα..ειναι πιο ησυχα τα πραγματα και ο Κορυδαλλος ειναι διπλα..θα κανονισουμε και εναν καφε μιας και θα γινουμε γειτονες!!

verone
05-09-05, 22:22
Καιρό έχω να γράψω και μάλλον αυτό οφείλετε στο καλοκαίρι και την ηλιοφάνεια που είναι αδύνατον να σου επιτρέψουν να κάτσεις μέσα. Στο θέμα μας ..... Την Κυριάκή που μας πέρασε έμαθα οτι έρχομαι με μετάθεση στην Αθήνα και συγκεκριμένα στο στρδο "ΚΑΠΟΤΑ" στο Μενίδι. Ξέρεις κανείς να μου πει ακριβώς που είναι ? Όσο περισσότερες λεπτομέρειες τόσο πιο εύκολα θα το βρω. Σκέφτομαι να μείνω κατα Κορυδαλλό μεριά μιας και ξέρω την περιοχή, έχω συγγενείς εκεί και εθνική - Θηβών για να κινούμαι από και προς την δουλειά. Εσείς που τα ξέρετε καλύτερα τι λέτε ? Πάντως το Stilo θα μείνει Αλεξ/πολη μέχρι νεοτέρας μιας και προτιμώ την μηχανή μου για αρχή
Πας μενιδι καλα θες να σε φαω ζωντανο αυτα δεν τα λενε ετσι αχ μενιδι!
Κορυδαλο μενιδι ξεχνα το καλητερα!

GN_AZ
08-09-05, 11:16
Κάποιος που "δεν βγάζει νόημα" είχε πει για καφέ όταν έρθω Θεσσαλονίκη. Θα είμαι εδώ μέχρι Παρασκευή οπότε αν θέλετε το κανονίζουμε

Karateka
08-09-05, 11:28
Γιώργο πάρε με να κανονίσουμε.