PDA

Επιστροφή στο Forum : ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΕ ΤΑΡΙΦΑΑΑΑΑ!!!!!



stilo-hraklis
04-09-05, 15:26
...Εχω πλυνει το στιλο το εχω περασει αλοιφες κερια κλπ !!!και παω για ψωνια με τιν κοπελα μου οπως κανω επιτοπου ηταν σταματιμενος ενας ταριφας..σταματαω..αφηνοντας ενα μετρο αποσταση..και τι ΚΑΝΕΙ!!!!!!!!!!!ΟΠΙΣΘΕΝ??ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΣΤΕΝΟ!!!παταω κορνα κλπ Τιποτα και Ισα ισα με ακουμπησε!!!κατεβαινω κατω καθοτι και ψυχρεμως και τον αρχιζω στα
$%@@^$#^%$&#$**$#*#
ΛΑΛΑΚΑ
ΚΛΠ
σιγα ρε φιλε πως κανεις ετσι μου λεει τον πιανω απτο σβερκο για να μην μου φιγει γιατι ειναι και λουμπινες αυτοι!!το περνω στιχεια κλπ αλλα τελικα λογω τις αλοιφης η μαυριλα που μου αφησε στο προφιλακτυρα εφυγε!!!να των βαλω να πληρωσει η να το αφησω??

S_Bravo
04-09-05, 15:35
Κοιτα Ηρακλη νομιζω το παρακανες με τα νευρα σου..ηρεμησε!
φερ τον απο το σπιτι..εχω μια λαιμητομο,ελα να παιξουμε.εχει και υποδοχη για δαχτυλα..χεχεχε
Αμα το κοστος ειναι μεγαλο ενταξει αμα ειναι μονο η αλοιφη χεστο.Η αλοιφη εχει €5 και το τηλεφωνημα για να τον βρεις αλλα 5.
Εμενα με χαλανε οπως οδηγουνε.Τωρα αμα εχουν παλιο δε τους νοιαζει αμα ειναι καινουριο το προσεχουν σα κορη αφθαλμου.Και αυτοι ολη μερα στο δρομο ειναι....

stilo-hraklis
04-09-05, 15:39
χαχαχ δεν ηταν παλιο ι μερσεντες ι καινουργια ηταν...ε ενταξει ηταν οκ ο τυπος κ δεν αφησε ζημια τιποτα:!!!με τιν μια μου εδωσε σοιχεια κλπ...φιλε τασο ηταν τελειως λακαμας εκανε οπισθεν σε κεντρικο δρωμο και κοιταγε μπροστα κ ουτε με κορνα σταματησε!!!!!!!!!!ευτηχως δεν μου αφησε τιποτα !!δεν το περασα αλοιφη με το χερι εφιγε!!λες να μην αφησε σημαδι λογω τις αλλοιφης?

S_Bravo
04-09-05, 15:54
με ποιο κοματι του προφυλακτηρα σε χτυπησε.
αμα σε χτυπησε τσουλητα δε παθαινεις τιποτα.πασαλειψε το με αλοιφουλα και εισαι οκ.
εμενα η αλλη στη Ν.Σμυρνη μου γ@μ%σε τον προφυλακτηρα γιατι δε χωραγε να παρκαρει και τον εξυνε για κανα 3λεπτο μεχρι που το παλικαρι απο το ...βιβλιοπωλειο απεναντι τη σουταρε.Ελεος μωρη!!!!
Και εχω ζημια ετσι,οχι αλοιφες και τετοια.

stilo-hraklis
04-09-05, 16:09
μπροστα στο μαυρο ευτιχως!!τιν σκαπουλαρα!!η μαλων τιν σκαπουλαρε γιαι θα το επερνα το ταξι αν μου εκανε ζημια....

S_Bravo
04-09-05, 16:40
εννοεις θα πηγαινε με ταξι σπιτι;

stilo-hraklis
04-09-05, 22:14
oxi ποδαρατος θα πηγαινε εγω με στιλο και ι κοπελα μου με ταξι χεχεχ διοτι το στιλο δεν το δινο σε κανεναν!!!χεχε