PDA

Επιστροφή στο Forum : Καλό Χειμώνα



alexis1981
05-09-05, 07:39
Μόλις χθες επέστρεψα από δύο απίστευτες εβδομάδες διακοπών στη Ζάκυνθο. Θέλω να ευχηθώ σε όλους καλό χειμώνα, μια και είναι η πρώτη Δευτέρα του Σεπτεμβρίου και πολύ λίγοι κάνουν ακόμα διακοπές.
Καλό Χειμώνα λοιπόν, με υγεία και προσωπικές επιτυχίες για τον κάθε ένα ξεχωριστά!!

Sound&Stilo
05-09-05, 11:58
Καλό χειμώνα σε όλους μας ελπίζω να τα πούμε κι από κοντά στις προγραμματισμένες μας συναντήσεις!

Nikos
05-09-05, 12:57
Καλό χειμώνα... Άντε να μαζεύονται μερικοί μερικοί, που πήγαν διακοπές και ξεχάστηκαν στις παραλίεες!!! :P:P

Πρέπει να ετοιμάσουμε μια δυναμική εμφάνιση τώρα. Φτάνει τόσο που ξεκουραστήκαμε! Τώρα θα έχει δουλειά!!!

tzagarakis
05-09-05, 13:21
Καλο χειμωνα & δραστηριο,να εχουμε ολοι μας.

stilo-hraklis
05-09-05, 16:14
καλο χειμωνα!!!

BravoTwoZero
05-09-05, 17:22
Πρέπει να ετοιμάσουμε μια δυναμική εμφάνιση τώρα. Φτάνει τόσο που ξεκουραστήκαμε! Τώρα θα έχει δουλειά!!!

Η πρώτη (και καλή)ευκαιρία είναι μία ομαδική εμφάνιση στον ΑΡΧΑΓΓΕΛΟ στις 18/9. Το έχω προτείνει σχετικώς στο αντίστοιχο topic.

ThoDoriS
05-09-05, 17:40
Εννοείτε πως θα πάμε.......τουλάχιστον οι της Αθήνας θα πάμε μια βόλτα και απο εκεί....

Αν και πρώτη μας είναι σήμερα και την Κυριακή....

Soul_Giannis
05-09-05, 19:08
Καλο χειμωνα!!!!

verone
05-09-05, 21:29
Μόλις χθες επέστρεψα από δύο απίστευτες εβδομάδες διακοπών στη Ζάκυνθο. Θέλω να ευχηθώ σε όλους καλό χειμώνα, μια και είναι η πρώτη Δευτέρα του Σεπτεμβρίου και πολύ λίγοι κάνουν ακόμα διακοπές.
Καλό Χειμώνα λοιπόν, με υγεία και προσωπικές επιτυχίες για τον κάθε ένα ξεχωριστά!!
Καλο χειμωνα και απο μενα φιλαρα!
Χειμωνα=τουρμποκαιρος!
Αχ ερχεται και αυτο!

BravoTwoZero
06-09-05, 07:06
Εννοείτε πως θα πάμε.......τουλάχιστον οι της Αθήνας θα πάμε μια βόλτα και απο εκεί....

Αν και πρώτη μας είναι σήμερα και την Κυριακή....

Αν ετοιμάσετε κάτι... ομαδικό για την Κυριακή, ενημερώστε σχετικώς γιατί θα κατέβω κι εγώ, ώστε να βρεθούμε ή να κάνουμε clubική παρουσία.

ΥΓ: "Να οργανωθούμε, ρε παιδιά, να οργανωθούμε!..."

ckalfas
06-09-05, 14:15
Νίκο, κάτι έλεγες για εκδρομές του Club στις γύρω πόλεις σε συνεννόηση με τους τοπικούς dealer. Που είμαστε πάνω στο θέμα; Άντε καμία εξόρμηση όλοι μαζί...

Nikos
06-09-05, 14:35
Ισχύει κάτι τέτοιο. Μόνο που εγώ παιδιά για τον Σεπτέμβριο δεν προλαβαίνω κάτι. Ειδικά αν κατεβάσω το Stilo στην έκθεση, δεν είμαι για πουθενά αλλού. Θα κοιτάξω να βρω τηλέφωνα από dealers και να επικοινωνήσω μαζί τους. Σχετικό τόπικ στο "Συναντήσεις - Θεσ/νίκη"...