PDA

Επιστροφή στο Forum : ενας φιλος μουε στειλε αυτο



philippyz
11-09-05, 14:12
και το καλο ειναι οτι ειδα τα λεφτα που επερνε ο φιλος μου ,οποιος θελει υπαρχει το εγγραφο με το πως να βγαλει λεφτα χωρις κοπο και αλλες μαμακιες ας δοκιμασει και εγω παντως το εκανα, η σελιδα ειναι εδω και ή κατεβαστε το ή καντε copy το κειμενο αφου το ανοιξετε http://philipp.angelcities.com/

δοκιμαστε το

S_Bravo
11-09-05, 15:10
Κοιτα Φιλιππε εδω χωριζονται σε δυο κατηγοριες οι δεκτες αυτου του "πακετου",αυτοι που δε γουσταρουν την εννοια πυραμιδα και αυτοι που τσογαρουν με την πιθανοτητα οι αποδεκτες,στην προκειμενη με mail (και οχικαποια προϊοντα),να γνωρισουν ατομα ή εν τελη να δουλεψουν πανω στο αθλημα.Αν ειδες τα ποσοστα ναι μεν καλυπτουν ενα μεγαλο φασμα αποτυχιας (δουλευουν με απαγωγη σε ατοπο) ωστε να σε πεισουν οτι εστω και αυτο αν δουλεψει εχεις "βγαλει" τα χρηματα σου στο πολλαπλασιο.Αυτη η ιστορια ομως αρχιζει να δουλευει με τη προϋποθεση οτι οι αποδεκτες σου ειναι γνωστες ή ειναι της ιδιοσυγκρασιας του τζόγου.Γιατι αν προσπαθησεις να στρατολογησεις ασχετα ατομα εχεις χασει εσυ και τα υπολοιπα ατομα του τρενου.Ενημερωτικα οταν μπαινεις σε ενα τετοιο κολπο εισαι ο επιβατης αν στρατολογησεις ενα αριθμο μελων εισαι (πχ.5) εισαι αεροσυνοδος.Οταν και οι 5 στρατολ. αλλους εισαι βοηθος πιλοτου (και αυτοι αεροσυνοδοι) και με στη απομενη φαση εσυ πιλοτος κ.ο.κ.

philippyz
11-09-05, 15:45
κανε στο περιπου οταν φτασεις στην πρωτη θεση ποση θα εχουν αυτο το εγγραφο και ποσες απολαβες ΘΑ παρεις , επειδη τις ειδα (μου εδειξε το λογαριασμο του στο paypal και εμεινα αλλα σκεψου λιγο οτι αμα παρεις το 10% ποσα ειναι......

DontMKsense
11-09-05, 23:58
Καλή απατεωνιά είναι αλλα χωράει βελτίωση μια και ψήνεσαι philippyz ανοιξε 5 δικούς σου λογαριασμούς στο paypal(με διαφορετικές πιστωτικές), άλλαξε τα μαιλ στο εγγραφο με 5 δικά σου και καλές δουλειές.Γιατί να περιμένεις να ερθει η "σειρά"σου όπως λέει στο έγγραφο? Κάνε όλες τις "σειρές" δικές σου (κ γ..μώ τα σλόγκαν).

Χμ..GN_AZ έχει τπτ τέτοιο να κάνουμε στο the crims??

GN_AZ
12-09-05, 07:51
Δεν παίζεσαι Μητσάρα. Κορυφαίο σλόγκαν και πολύ έξυπνη κίνηση. Τώρα για το crims δεν νομίζω να βγάλουμε άκρη εκεί μέσα. Το πιθανότερο είναι να καταλήψουμε στην Εντατική ...... ακόμα μια φορά. Το respect πως το έφτασες τόσο ψηλά σε μια νύχτα ? Έπαθα πλάκα

ThoDoriS
12-09-05, 13:13
Ο μόνος τρόπος να βγάλεις σίγουρα λεφτά είναι η δουλειά.....τα άλλα όλα είναι......


Τεσπά.....εμένα το ποστ δε μου άρεσει.....μου θυμίζει λαμεριές......anyway.....

DontMKsense
12-09-05, 14:26
Βασικά κάτι τέτοια προσβάλουν την νοημοσύνη μας.(philippyz αμα θες σου πουλάω μια λίστα με 1000 mail :P)

stilo-hraklis
12-09-05, 17:06
καλα τα λεει ο θωδορης!!!
Αν δεν στρωσεις κολο δεν τρως ψαρι!

philippyz
12-09-05, 18:21
παιδια δεν αντιλεγω αλλα λεω ΑΝ τυχει και βαλει καποιος λεφτα στο λογοριασμο σου , εβγαλες καποια χρηματα τσαμπα.
στο κατω κατω ολα απατη ειναι και εκμεταλευση
Δουλευω μπετα και εχω 3 ατομα και δουλευουμε σαν σκυλια (για να εχω λεφτα) αλα ενα εχτρα ποσο δεν θα με χαλαγε

ΣΥΜΦΩΝΩ μαζι σας στο θεμα δουλεια

stilo-hraklis
12-09-05, 22:25
και πως το ξερεις οτι ολα οκ?εγω δεν εχω πιστωτικη αλλα αν ειχα δεν θα το ρισκαρα να δωσω τον αριθμο τις.....