PDA

Επιστροφή στο Forum : 1st Athens Tuning ShoW



stilo-hraklis
12-09-05, 17:21
παιδια πιστευω γνωριζεται για αυτη την εκδηλωση!!!εμεις σαν κλαμπ θα ειμαστε εκει????

ThoDoriS
12-09-05, 17:55
Εσύ τι λές???? Φυσικά και θα είμαστε......με τα αμάξια του Μπάμπη και του Νίκου.....

stilo-hraklis
12-09-05, 18:10
Και ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑτΕ ΡΕ ΚΟΥΦΑΛΕς!!!!μυστικο το εχετε??δεν το ειδα να εχει γραφτει πουθενα!πιστευω οτι θα εχουμε 2 τερατα ομορφιας στο περιπτερο!!!

Pantjo
12-09-05, 18:28
Ποιου Μπαμπη? Του Verone?

aman17-2
12-09-05, 19:02
ναι

ammoulianiotis
12-09-05, 22:03
Δυναμικη παρουσια του Stilo Club δηλαδη!

john_stil
12-09-05, 22:22
Δυναμικη παρουσια του Stilo Club δηλαδη!

Ενα ΜΙΚΡΟ δειγμα απο την περσινο περιπτερο του Stilo Club!!!!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/john_stil2/35225/473244/0/normal_opel.jpg

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

stilo-hraklis
12-09-05, 22:28
αααααααααααααααααα ΩΡΑΙΑ σποιλερρ!!!και οι ζαντες εεεε????????ΒΕΒΑΙΑΑΑΑΑ!!!

ckalfas
12-09-05, 23:18
Καλά! Τα μανάρια τα είδαμε, αλλά τα Stilo που είναι;

face
12-09-05, 23:25
δηλαδή θα έχουμε και τουρμπο και νιτρο εφαρμογη...

μωωωωρεεεε μπραααααβοοοο..ουτε τα saxoralla να είμαστε...

mike
13-09-05, 09:31
Εγώ προτείνω να βάλουμε του Χρήστου..... :D:D:D:D:D:D:D

tzagarakis
13-09-05, 13:06
Ρε παιδια ποτε ειναι το show?

Nikos
13-09-05, 13:08
Ρε παιδια ποτε ειναι το show?

21-25 Σεπτ...

ckalfas
13-09-05, 23:07
Εγώ προτείνω να βάλουμε του Χρήστου..... :D:D:D:D:D:D:D

:shock: Ρε εγώ τι να κάνω;
Το "ΠΡΙΝ" και οι άλλοι το "ΜΕΤΑ";

Nikos
14-09-05, 06:32
Ρε εγώ τι να κάνω;
Το "ΠΡΙΝ" και οι άλλοι το "ΜΕΤΑ";

Αλλού αυτά...


Kαι ο τίτλος "Το πιο μανίσιο Stilo του Club" πήγε περίπατο...



Ρε παιδιά, τελικά στο χώρο του club μόνο το αμάξι του Μπάμπη θα έχουμε? Αφού μπορούμε να βάλουμε συνολικά 3... Δεν παίζει κανένας άλλος? Ανδρέα-Ανθή? Το δικό σας είναι φτιαγμένο μέσα-έξω, δεν παίζει να το βάλετε?

Sound&Stilo
14-09-05, 09:04
Το δικό μας δυστυχώς δε γίνεται γιατί είναι όλα ξηλωμένα.Αναστειλώνετε για το πανευρωπαικό διαγωνισμό ήχου, που για πρώτη φορά θα γίνει στην Ελλάδα, από 15/10 εώς 23/10.

ckalfas
14-09-05, 14:20
Καλή ιδέα είναι να μπεί του Παντελή...

Soul_Giannis
14-09-05, 16:07
Ναι ρε παιδια!!!
Του Παντελη απο τον Βολο!
Ε?
Η να πω και εγω του Γιωργου Stilo20 με το γαλαζιο μηπως και θελει αλλα λιγο δυσκολο νομιζω απο αυτον γιατι το χρειαζεται πολυ!

ThoDoriS
14-09-05, 16:14
Δεν πιστευώ να προλαβαίνουμε να δηλώσουμε άλλα αμάξια....αλλά αυτά τα ξέρει καλύτερα ο Παντελής.....εκείνος το έχει αναλάβει το θέμα....

Stilatos
15-09-05, 17:17
Παιδια ειναι ηδη αργα μιας και ειχα αναφερει το θεμα στα παιδια να ρωτησουνε ατομα οι οποιοι θα μπορεσουνε να δωσουνε το αμαξι για να βαλουμε στην εκθεση λιγο πριν φυγω εκτος αθηνας. Απλως θα εχουμε πιο πολυ χωρο ωστε να βαλουμε καποια πραγματα πιστευω (καρεκλες, κανενα σταντ)

verone
15-09-05, 19:04
Ε και δεν γουσταρω να ειμαι μονος μου σε ολο αυτο το νταλαβερι παιδια το μονο που θελω ειναι νερο φαι ΠΑΡΕΑ ζηταω πολα!Απο οτι εμαθα θα ειμαι καπως εξω χωρις pc χωρις ηλεκτρικο!

Karateka
15-09-05, 19:07
Και εγώ θα μπορούσα να το διαθέσω το δικό μου για την έκθεση αν και δεν είναι τέλειο εξωτερικά, αλλά έχει το ηχοσύστημα και τη θαυμάσια ηλιοροφή μας τα οποίο θα μπορεί να θαυμάσει κανείς.

Αν θέλετε μπορώ να το έχω έτοιμο αρκεί να μπορώ να το πάρω Σάββατο μεσημέρι.

stilovatis
16-09-05, 01:12
Να λεγαμε στο τυπακι απο την Carmania μπας και μπορει??τι λετε??

Nikos
16-09-05, 06:52
Αν θέλετε μπορώ να το έχω έτοιμο αρκεί να μπορώ να το πάρω Σάββατο μεσημέρι.

Γιάννη στους όρους συμμετοχής λέει ότι τα αυτοκίνητα θα αποχωρήσουν μετά τις 22:00 της Κυριακής...

stilovatis
21-09-05, 20:12
Πριν λιγο γυρισα απο την εκθεση οπου το stiloclub δηλωνει παρον...Τα αυτοκινητα του Verone και του Nikoυ διακοσμουν το περιπτερο μας...περιττο να πω πως μολις μπαινεις..το μπανανι stilo σου χτυπαει στο ματι...οχι οτι του Μπαμπη παει πισω...Το ειδικο συνεργειο καθαρισμου και εκθεσιακων περιπτερων Vasilistilo S Bravo,Stilatos,Nikos,Verone) σταθηκαν...αξιοι των απαιτησεων...πρεπει ολοι να περασετε μια βολτα απο το περιπτερο μας..Αξιζει!!! :116 :116 :116

MAFIA
22-09-05, 00:38
συνονοματε χαρηκα πολυ που σε γνωρισα απο κοντα οπως και τον Μπαμπη(verone,με τα νιτρα) και τον Νικο με το πολυ ομορφο κιτρινο stilo(απο μεσα και απο εξω πραγματικα πολυ ομορφο)
sbravo ευχομαι οτι καλυτερο για το νεο σου μοτερακι!!!!

παιδια χαρηκα πραγματικα πολυ που τα ειπαμε απο κοντα και που θα τα λεμε αλλες 4 μερες(βοηθεια μας)

stilovatis
22-09-05, 00:49
Και εγω χαρηκα πολυ που σε γνωρισα φιλε μου και συγχαρητηρια για το ομορφο περιπτερο σας στη εκθεση!θα τα πουμε απο κοντα στην εκθεση!!

stilovatis
22-09-05, 00:53
Τhe Island Το νησι

Η Ιστορια:Στα μέσα του 21ου αιώνα ''Το Νησί'' θεωρείται το μόνο βιώσιμο μέρος στη γη. Ο Λίνκολν Σιξ-Έκο κατοικεί σε ένα ουτοπικό, πλήρως ελεγχόμενο περιβάλλον με μοναδικό στόχο να επιλεγεί για να επισκεφθεί ''Το Νησί''. Μια ανατριχιαστική ανακάλυψη μετατρέπει την επιθυμία του αυτή σε εφιάλτη. Στην πραγματικότητα ο ίδιος και οι υπόλοιποι κάτοικοι του ειδικά διαμορφωμένου χώρου είναι ανθρώπινοι κλώνοι οι οποίοι λειτουργούν ως ''ανταλλακτικά'' για τους ανθρώπους των οποίων είναι σωσίες. Μαζί με μια φίλη του, την Τζόρνταν Του-Ντέλτα, ο Λίνκολν επιχειρεί να αποδράσει για να σωθεί.
http://www.dreamworks.com/trailers/island/island_trlr3_wm_150.asx

Nikos
22-09-05, 06:30
Τhe Island Το νησι

Η Ιστορια:Στα μέσα του 21ου αιώνα ''Το Νησί'' θεωρείται το μόνο βιώσιμο μέρος στη γη. Ο Λίνκολν Σιξ-Έκο κατοικεί σε ένα ουτοπικό, πλήρως ελεγχόμενο περιβάλλον με μοναδικό στόχο να επιλεγεί για να επισκεφθεί ''Το Νησί''. Μια ανατριχιαστική ανακάλυψη μετατρέπει την επιθυμία του αυτή σε εφιάλτη. Στην πραγματικότητα ο ίδιος και οι υπόλοιποι κάτοικοι του ειδικά διαμορφωμένου χώρου είναι ανθρώπινοι κλώνοι οι οποίοι λειτουργούν ως ''ανταλλακτικά'' για τους ανθρώπους των οποίων είναι σωσίες. Μαζί με μια φίλη του, την Τζόρνταν Του-Ντέλτα, ο Λίνκολν επιχειρεί να αποδράσει για να σωθεί.
http://www.dreamworks.com/trailers/island/island_trlr3_wm_150.asx

Νικόλα? Τι λυγμένα πίνεις? Πρέπει να είναι δυνατά, ε??

:216 :216 :216

Nikos
22-09-05, 06:47
ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Ποιόν πρώτα να ευχαριστήσω... Ξεκινώντας με τη σειρά που τους είδα...

* τον Μπάμπη (aka verone), ο οποίος με ανέχτηκε για 4 ώρες να τουρμπίζω μπροστά του και που ήταν μια πολύ ευχάριστη συντροφιά από το ρακαλάκι σε όλη την διαδρομή...

* τον Τάσο (aka S_Bravo), ο οποίος ήταν ο φύλακας άγγελός μου!!!??? Έκλεισε ραντεβού στη SONAX για καθάρισμα, μας πήρε καφέδες, πρωινό, αναψυκτικά, μας πήγε στην έκθεση, μας βοήθησε στο περίπτερο, έτριψε το αμάξι με αλοιφή, μας έκανε καλή παρέα, από τις 9 το πρωί μέχρι τις 8 το βράδυ ήταν μαζί μου συνέχεια, στο τέλος με πήγε και στο αεροδρόμιο για να γυρίσω Θεσ/νίκη... 1 μέρα άδεια από τη δουλειά του για να τρέξει μαζί μας... Τι να πω... έμεινα άφωνος... Τάσο και πάλι ευχαριστώ φίλε. Στο χρωστάω...

* το Νικόλα (aka Stilovatis), ο οποίος ήταν και αυτός συνέχεια μαζί μας. Ήρθε μας βρήκε στη SONAX, πήγαμε στην έκθεση, βοήθησε στο περίπτερο, την μηχανή κυριολεκτικά την γυάλισε πόντο προς πόντο, απίστευτη παρέα και αυτός όλη μέρα...

* τον Παντελή (aka Stilatos), ο οποιός έφερε τα βασικά για να αρχίσουμε να στήνουμε το περίπτερο, και αυτά ήταν, τραπέζι, καρέκλες, ψυγείο με παγωμένα νερά και αναψυκτικά, πήρε το πανό το έπλυνε, έφερε κερί (πολύ καλό Παντελή) και γυαλίσαμε τα αυτοκίνητα, κουκούλα για να σκεπάζουμε το βράδυ τα αυτοκίνητα...

* τον Βασίλη (aka Vasilistilo), ο οποίος ήρθε κι έφερε το "μαγικό" σβουράκι με την αλοιφή και βγάλαμε όλα τα σημάδια από το Stilo, έτριψε και αυτός την μηχανή (είχε ξεσκιστεί ο stilovatis), μέχρι και οδοντόβουρτσα είπε ότι θα φέρει σήμερα για να καθαρίσει την εξάτμιση!!! :D


Σας ευχαριστώ μάγκες... Τέτοια κάνετε και δε λογαριάζω τα χλμ, τα έξοδα και τον κόπο για τα πάνω-κάτω Θεσ/νίκη-Αθήνα...

Nikos
22-09-05, 07:10
Ορίστε και μερικές φώτο. Τις έβαλα μικρές για να μην φορτωθεί πολύ η σελίδα...

Λοιπόν, μιά φορά κι έναν καιρό...


... ήταν ένα Stilo που θέλανε να το βάλουν στα ΤΟΡ 100...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/Nikos_SC/37302/476146/0/TOP100.jpg


... κι ένα άλλο που το βάλανε στο περίπτερο του StiloClub...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/Nikos_SC/37302/476147/0/SCstand+1.jpg


... αυτά όμως θέλανε να είναι παρέα (500χλμ μαζί τα κάνανε), οπότε τα βάλαμε μαζί...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/Nikos_SC/37302/476150/0/SC+together.jpg


... ένα από εδώ...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/Nikos_SC/37302/476149/0/verone.jpg


... κι ένα από εκεί...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/Nikos_SC/37302/476148/0/nikos.jpg


Υπήρχαν και κάποιοι μανιακοί, οι οποίοι γ@μ$θ$κ@ν στο καθάρισμα!!!...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/Nikos_SC/37302/476144/0/engine1.jpghttp://briefcase.pathfinder.gr/download/Nikos_SC/37302/476145/0/engine2.jpg

tzagarakis
22-09-05, 08:41
Συγχαρητηρια σε ολους παιδια. Κριμα που μας χωριζει η θαλλασα :cry:

face
22-09-05, 09:19
μπαμπη χαιδευεις τον σαλιγκαρο η μου φαίνεται??
βασιλη αστα τα γελια και σκουπιζε ρε......

S_Bravo
22-09-05, 11:33
Πριν λιγο γυρισα απο την εκθεση οπου το stiloclub δηλωνει παρον...Τα αυτοκινητα του Verone και του Nikoυ διακοσμουν το περιπτερο μας...περιττο να πω πως μολις μπαινεις..το μπανανι stilo σου χτυπαει στο ματι...οχι οτι του Μπαμπη παει πισω...Το ειδικο συνεργειο καθαρισμου και εκθεσιακων περιπτερων Vasilistilo S Bravo,Stilatos,Nikos,Verone) σταθηκαν...αξιοι των απαιτησεων...πρεπει ολοι να περασετε μια βολτα απο το περιπτερο μας..Αξιζει!!! :116 :116 :116

Ε.Σ.Κ.Ε.Π (ειδικο συνεργειο καθαρισμου και εκθεσιακων περιπτερων)
:D :D


.....μπλα μπλα.....
:oops: :oops: :oops: :oops:
Ευχαριστω και γω βρε Νικο.Αλιμονο...ολη η ευχαριστηση ειναι δικια μου..

Εγω περασα υπεροχα απο το πρωι μεχρι και τα τελευταια λεπτα...
Το team ηταν υπεροχο...





Υ.Γ Mafia και γω χαρηκα βρε παιχτη.

Stilatos
22-09-05, 13:59
Ασεε θελει λιγο σουλουπωμα το περιπτερο αλλα θα δω τι μπορω να κανω σημερα. Αλλα για να καταλαβετε το τι γυαλισμα επεσε στο αμαξι του νικου ειδικα κοιταξτε την αντανακλαση του πανο στο αμαξι :P

stilo-hraklis
22-09-05, 14:02
Ολη Η αληθεια!!!! χεχεεχ

http://briefcase.pathfinder.gr/download/stilohraklis/38572/476245/0/%E3%E5%EB%E9%EF.JPG

S_Bravo
22-09-05, 15:06
Πολυ καλο,μπραβο-Bravo.

stilovatis
22-09-05, 15:45
Ας κανουμε και ενα παραπονο για τα τυπακια του Max Power που καναμε μια απλη ερωτηση για ενα αυτοκινητο και μονο που δεν μας εδειραν..

S_Bravo
22-09-05, 18:17
Σωστα Νικο.Εγω αν ημουν τοσο γνωστος (απο ενα περιοδικο του χωρου) θα εδινα και λιγο σημασια σε καποιον που ρωταει κατι.Εκτος και επρεπε να αρχισουμε να ψυθιριζουμε....κοιτα-κοιτα ο mo^$# απο το max power....για να μας δωσουνε μια ολοκληρωμενη απαντηση.Τεσπα,καποιοι ειναι καλοι μονο στο γραπτο λογο...

Stilatos
22-09-05, 22:12
Οπως ειπε ο νικος το καναμε ιδου ο βασιλης να καθαριζει την εξατμιση με οδοντοβουρτσα :P
Εκανε και μια του Verone

http://users.otenet.gr/~petroup/cleanniko.jpghttp://users.otenet.gr/~petroup/cleanverone.jpg

Εδω παλι το καμαρι του κλαμπ
http://users.otenet.gr/~petroup/niko1.jpg

ΠΩΩΩΩΩΩΩΩ ΜΙΑ ΚΩΛΑΑΑΑΑΑΑΡΑΑΑΑ
http://users.otenet.gr/~petroup/niko2.jpg

ΑΜα θες κατι παραπανω βαζεις και μια σουπερ δυναμη μεσα στο μοτερ
http://users.otenet.gr/~petroup/super.jpg

stilovatis
22-09-05, 22:39
Οπως ειπε ο νικος το καναμε ιδου ο βασιλης να καθαριζει την εξατμιση με οδοντοβουρτσα

Bρε τον τρελοΒασιλη το πε και το εκανε..την καθαρισε με την οδοντοβουρστα..Νικολα πλακα ουλιτιδα και τερηδονα ειναι λεξεις που πρεπει να ξεχασεις..ο Βασιλης κυκλοφορει!!!Βανιλια...Μεντα!!

Stilatos
22-09-05, 22:44
ΡΕ οπως το ειπα ο νικος το εφερε επιτιδες για δωρεαν πλυσιμο γυαλισμα. Με αυτα που του καναμε σε κανενα μαγαζι να το πηγαινε θα του ζηταγαν 300 ευρω. Αντε νικο τυχερε το αμαξι σου θα ειναι τζι τζι για μηνες με το γυαλισμα και το καθαρισμα που καναμε.

stilovatis
22-09-05, 22:55
ΡΕ οπως το ειπα ο νικος το εφερε επιτιδες για δωρεαν πλυσιμο γυαλισμα. Με αυτα που του καναμε σε κανενα μαγαζι να το πηγαινε θα του ζηταγαν 300 ευρω. Αντε νικο τυχερε το αμαξι σου θα ειναι τζι τζι για μηνες με το γυαλισμα και το καθαρισμα που καναμε.

Τα ακους Νικολα??Αντε κανονισε μολις κατεβεις απο Salonica κανα τριγωνο Πανοραματος..γιατι ειμαστε καλα παιδια και δεν παιρνουμε λεφτα..
Περα απο τη πλακα τωρα..πιστευω οτι θα πρεπει ολοι να παμε μια βολτουλα απο το περιπτερο μας να δουμε τα παιδια που εκαναν τοσα χιλιομετρα και τοσα εξοδα για το club..ο καημενος ο Verone εχει παρει χρωμα τοση ωρα που καθεται στον ηλιο μερα!!Εγω θα κατεβω μια βολτα αυριο οπως και ο Τασος..οποιος θελει ερχεται..

stilo-hraklis
22-09-05, 22:57
στιλοβατι τι ωρα???μας τα μαμησε ο καιρος.......

ammoulianiotis
22-09-05, 23:23
Ενα μεγαλο μπραβο πρωτα απο ολα στα παιδια (Νικο και Verone) που εκαναν τοσα χιλιομετρα για να βρεθουν στην Αθηνα και να τιμησουν με την παρουσια τους το Stilo Club και επειτα ενα ακομα μεγαλο μπραβο σε οσους βοηθησαν να στηθει το περιπτερο μας! Μακαρι να μπορουσα να βρεθω και εγω στην Αθηνα, να δω απο κοντα την εκθεση, να καμαρωσω τα αυτοκινητα μας... Νικο ευχομαι να βρεθεις σε καλη θεση στο ΤΟΡ 100 (που θα βρεθεις δηλαδη) και Μπαμπη μην αρχησεις τα σβουριδια οπως οταν βρεθηκαμε στην Θεσσαλονικη. Και παλι μπραβο σε ολους σας!

Nikos
23-09-05, 07:32
Ρε Βασίλη! Δεν παίζεσαι!! Το είπες και το έκανες!!! :shock: Ρε τρελέ! Με την οδοντόβουρτσα?? :176 Παιδιά ευχαριστώ και πάλι για όλα! Πάντως για μένα τα πιο δύσκολα τα περνάει ο Μπάμπης, ο οποίος ξημεροβραδιάζεται στην έκθεση! ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΜΠΑΜΠΗ! Κουραγιο κι έρχομαι κι εγώ για παρέα! ;)

ΑΣΧΕΤΟ 1: Ρε ρεμάλια!!! :P Ακόμη δεν την βάλατε την πίσω την πινακίδα???

ΑΣΧΕΤΟ 2: Το Σαββατο θα κατέβω με αεροπλάνο το μεσημεράκι... Παίζει να με "μαζέψει" κανένας?...

S_Bravo
23-09-05, 07:36
Βασιλη θα φερω ηλεκτρικη οδοντοβουρτσα με τριχωμα για τα πισω δοντια και ειδικη οδοντοκρεμα για τους καπνιζοντες... :D :D :D :D

face
23-09-05, 09:00
θα κατεβω και εγω να πω ενα γεια...

Nikos
23-09-05, 09:10
Το ΑΣΧΕΤΟ 2 καλύφθηκε. Thnx Τάσο ;)

Πέτρο πότε θα κατέβεις?

Stilatos
23-09-05, 17:26
ρε την βαλαμε την πινακιδα καμια ωρα μετα που την εφερε ο γιαννης

ασχετο αλλα με κατι ατομα που περασανε και μας μιλησανε ενας ητανε μηχανικος με το 1.6 stilo και μου ελεγε οτι ψαχνει τρομπετο abarth για να το βαλει αλλα το ειπα να βαλει καλυτερα του κουπε που μπαινει επισης και φαινεται σαν να αλλαξε γνωμη :P Επισης ηρθε και ενα παιδι με το abarth και μας ελεγε οτι στην αντιπροσωπια που το πηρε οτι ητανε σκεδον ο μονος που πηρε abarth μεχρι τωρα εκει.

stilovatis
24-09-05, 00:08
Το καλο..πηγα και σημερα μια βολτα στην εκθεση και στα περιπτερα μεσα ανοιγουν τα τυπακια τα αυτοκινητα και τους τραβανε κανα 2 γκαζιες για να γουσταρουμε...ε λοιπον ακουω και εγω θορυβο και πλησιαζω..ηταν εαν TT,το παλικαρι το γκαζωνε μεχρι τους κοφτες..το μοτερ να τρεμει σαν τρελο και η σχαστρα να ακουγεται συνεχως..σε μια φαση αφηνει το γκαζι και βγαινουν απο τη χωανη πολλοι πυκνοι καπνοι..του φωναζουν βγαινει εξω ο γκαζιαρης και πολυ ανετος αρχιζει να φυσαει τον καπνο και πηγαινει με πολυ cool τροπο και μιλαει με εναν τυπο και καλα..ο καπνος εβγαινε αφθονος...λες να το εκαψε?? :217 :217

S_Bravo
24-09-05, 10:19
Μηπως το εφτιαξε ο daras????????
:D :D :D :D

stilo-hraklis
24-09-05, 11:44
ΚΑΤΑ τις 2.30 θα ερθω θα ειναι κανεις????

ThoDoriS
24-09-05, 12:39
Ρε ****το....τι βροχή είναι αυτή........

Στην Auto-Exelixis αν μας πουν τα αμάξια να είναι έξω πολύ απλά δεν θα πάμε.......

Κρίμα ο κόπος των παιδιών μας για πλύσιμο και γιάλυσμα......κρίμα......

MaGeLaNoS
24-09-05, 13:29
Καμια μπριζολα επρεπε να ριξετε πανω στο καπακι την ωρα που καιγοταν το μοτερ να ψηθει και ωραια..υπαρχουν τελικα πολλοι ασχετοι..
Ακου κοφτες τουρμπατο μοτερ..

ammoulianiotis
24-09-05, 15:36
λες να το εκαψε?? :217 :217

Παιδια, παρτε καμια καμερα μαζι σας για τετοιες φασεις! Να τα βλεπουμε να γελαμε!

stilovatis
24-09-05, 16:11
Ακου κοφτες τουρμπατο μοτερ..



Παιδια, παρτε καμια καμερα μαζι σας για τετοιες φασεις! Να τα βλεπουμε να γελαμε!

Ενταξει δεν φανταζεστε τι γελιο ειχε το σκηνικο..!! μακαρι να ειχα μαζι την καμερα..θα γελαγε ολο το club

Ktlk
24-09-05, 19:31
Στην auto-exelixis οπως και περυσι θα είναι σε κλειστό χώρο...Κάυλα Νικόλα το group-Vag....άκομα και στο κάψιμο είναι καλά

stilo-hraklis
25-09-05, 14:50
παιδια μπραβο μας εχαμε δυναμικη παρουσια!!κριμα που δεν μπορεσα να κατσω πλυ διοτι ειμουν με παρεα!!

Nikos
26-09-05, 08:47
Και ξανά στην Θεσ/νίκη... Ευχαριστώ πολύ όλα τα παιδιά που ήταν όλες τις μέρες στο περίπτερο. Για το αμάξι ήμουν σίγουρος ότι το προσέχατε περισσότερο από τα μάτια σας... Ευχαριστώ και τον Βασίλη ο οποίος πραγματικά ξεσκίστηκε! Ελπίζω στην επόμενη έκθεση να έρθω σαν επισκέπτης! ;) Τους χαιρετισμούς μου σε όλους. Όποτε κατεβαίνω Αθήνα περνάω πραγματικά πολύ καλά! ;)

Karateka
26-09-05, 15:05
Πολύ καλή η οργάνωση των παιδιών του club μας. Μέσα σε 30 δευτερόλεπτα είχαν καλύψει με τις κουκούλες τα αυτοκίνητα για να μη λερωθούν από την ατελείωτη βροχή η οποία δεν έλεγε να σταματήσει 3 μέρες. Μπράβο στα παιδιά.

Η έκθεση απαράδεκτη όσον αφορά τους εκθέτες και τα προϊόντα.

ckalfas
26-09-05, 15:23
Κρίμα πάντως που δεν κατάφερα να έρθω μιας και βρισκόμουν στην Αθήνα το Σαβ/κο, αλλά η δουλειά δεν μ' άφησε να ξεμυτίσω!

verone
26-09-05, 15:52
μπαμπη χαιδευεις τον σαλιγκαρο η μου φαίνεται??
βασιλη αστα τα γελια και σκουπιζε ρε......
Απλα προσπαθουσα να δω αν ειναι ευκολο να τον αρπαξω το βραδι που παντα εφευγα τελευταιος αλλα τιποτα δυο μερες μονο ειχαμε το ειχαμε ανοιχτο την πρωτη και την τελευταια!

verone
26-09-05, 16:00
Ρε ****το....τι βροχή είναι αυτή........

Στην Auto-Exelixis αν μας πουν τα αμάξια να είναι έξω πολύ απλά δεν θα πάμε.......

Κρίμα ο κόπος των παιδιών μας για πλύσιμο και γιάλυσμα......κρίμα......
Δεν με χαλαει τιποτα πια βροχη πιο πλυσιμο με το χαβαλε που ειχε εκει αυτα ηταν ετσι για να μας κανει να ασχολιθουμε λιγο με τα αμαξια γιατι πραγματικα με τοσες πλακες δεν καταλαβα πως περασαν 5 μερες!

mike
27-09-05, 09:59
Απαράδεκτη οργάνωση, όχι για το club ε, απαραδεκτη η ουρά μπάτε πρόβατα στο μαντρί για το σόου (ο Θεός να το κάνει), δείξανε καθαρά οτι το κάνουν για να ρουφήξουν λεφτάκια απο τα κ@υλωμένα πιτσιρίκια...

Τα πιο πεταμένα 15€ που έδωσα ποτέ...

Μπράβο στο περίπτερο του Stiloclub που στέκεται πάντα στο ύψος των περιστάσεων...

PANSTILO
27-09-05, 12:14
Μπραβο παιδια.Δυστυχως είχα καιρο να μπω στο site γιατι έλειπα εκτος Πατρών και δεν το ήξερα οτι ησασταν στην έκθεση.Παρόλο που ήθελα να έρθω δεν τα κατάφερα.Μπράβο και παλι που κάνετε δυνατότερη την παρουσία των stilo. :116 :116 :116 :116 :116 :116 :116 :116

mpoumpou
27-09-05, 12:38
Σας εχω και σε συνεντευξη!!!!παιδια ηταν καλα πολύ τρεξιμο αλλά χαβαλές!!!
μόνο κατι με χάλασε..καποιος από το club εγραψε στα κοριτσια τou motorwomen κατι πολύ ασχημο..κριμα βρε παιδια!
κατα τ αλλα πανικ!!!

verone
27-09-05, 12:54
Σας εχω και σε συνεντευξη!!!!παιδια ηταν καλα πολύ τρεξιμο αλλά χαβαλές!!!
μόνο κατι με χάλασε..καποιος από το club εγραψε στα κοριτσια τou motorwomen κατι πολύ ασχημο..κριμα βρε παιδια!
κατα τ αλλα πανικ!!!
Ακυρο λαθος ολα καλα stiloclub love motorwomen club!

Soul_Giannis
27-09-05, 14:48
Δεν γραψαμε τιποτα εμεις!
Λαθος το καταλαβαν τα κοριτσια!

Vasilistilo
27-09-05, 19:24
Λοιπον η παρεξηγηση εχει λειθει με τα μελη του motorwomen club ισα ισα τα βρηκαμε συζητησαμε μαζι τους περασαμε πολυ ωραια οσοι βρεθηκαμε στον εκθεσιακο χωρο,πολλες γνωριμιες και απιστευτο γελιο.Εμεις που ειμασταν εκει και μιλουσαμε με τα κοριτσια στο περιπτερο τους ειδαμε πολλους ανεγκεφαλους να ερχονται και να γραφουνε οτι ανωριμη μαλακια τους ερχοταν στο μυαλο.Τεσπα τα κοριτσια ειναι πολυ οργανωμενα και πολυ ευγενικα και θα χαιρομασταν πραγματικα εαν δεχοντουσαν να κανουμε καποια απο τις εκδρομες μας η τους παρεα.
Ηεκθεση δεν ελεγε και πολλα πραγματα τελικα οσο ο χαβαλες εξω και οι γνωριμιες με τα υπολοιπα κλαμπς.

Υ.Γ πρεπει να παρουμε μια τεντα τεσπα μολις μαυριζε ο ουρανος τρεχαμε ολοι μας να διαφηλαξουμε την καθαριοτητα των δυο ντεμο καρς.Κυριολεκτικα σκηστηκαμε στο γυαλισμα εγω εσκισα το παντελονι μου απο το τριψιμο της εξατμισης του φιλου Νικου.

mpoumpou
29-09-05, 17:23
κανενα προβλημα βρε παιδια..απλα το ειδα και σας το ανεφερα:)

verone
25-01-06, 23:44
http://www.maxpower.gr/mediagallery/photos/119/med_1129300076-119.jpg
http://www.maxpower.gr/mediagallery/photos/119/med_1129299694-119.jpg

verone
26-01-06, 01:42
http://www.athenstuningshow.gr/gallery/details.php?image_id=221&sessionid=5902d97f874aedb 318e26daa9d544161