PDA

Επιστροφή στο Forum : ...καλώς να με δεχθείτε.



Karateka
12-09-05, 20:38
Λοιπόν την άλλη εβδομάδα 19/9 με 23/9 θα είμαι Αθήνα για σεμινάρια.
Θα μένω στο President μάλλον και θα έχω και το αμαξάκι μου, οπότε θα περιμένω να κάνουμε ένα meeting για να σας δω όλους που σας πεθύμησα.

Τα λέμε λοιπόν από κοντά...

john_stil
12-09-05, 21:59
Aπλα παρε τηλεφωνο!!! Περιμενουμε... Meeting στα σιγουρα!!!

Εγω θα ειμαι πανω 23βραδακι 24/25 με επιστροφη 26 πρωι πρωι....

stilo-hraklis
12-09-05, 22:19
karateka σφυρα να σε γνωρισω και γω που δεν σε εχω δει!!

Nikos
13-09-05, 07:01
Ρε Johnny θα είσαι κάτω? στις 20-21 θα κατέβω κι εγώ για να αφήσω το αυτοκίνητο στην έκθεση. Αφού δεν βρίσκουμε χρόνο να τα πούμε Θεσ/νίκη, θα βρεθούμε Αθήνα! :P Θα κατέβω μετά πάλι στις 23 μέχρι να τελειώσει η έκθεση...

Nikos
13-09-05, 11:30
Γιάννη σόρρυ που "χώνομαι" στο τόπικ σου, παίδες των Αθηνών, την Τετάρτη το πρωί θα είμαι Αθήνα κατά τις 9:00-10:00. Θα ήθελα να έβρισκα κάποιον, για να πάμε το αυτοκίνητο για πλύσιμο (απαγορεύονται οι βούρτσες) και καθάρισμα γενικό, γιατί στις 12:00-13:00 θα πρέπει να μπει στην έκθεση. Ποιός θα μπορούσε να βοηθήσει????

:108

face
13-09-05, 11:49
και αλοιφη και αλοιφη..δεν θέλω τσιγγουνιές..

μόνο μηχανή μην πλύνεις...

Nikos
13-09-05, 11:53
Η αλοιφή θα γίνει Θεσ/νίκη ρε!!! Εννοείτε!!!!

Karateka
13-09-05, 13:39
Ωραία Νίκο, πάρε να βρεθούμε να πάμε μαζί έκθεση. Τα απογεύματα μετά τις 5 θα είμαι free.

Nikos
13-09-05, 13:47
Ωραία Νίκο, πάρε να βρεθούμε να πάμε μαζί έκθεση. Τα απογεύματα μετά τις 5 θα είμαι free.

Ίσως κατέβω από Τρίτη απόγευμα, οπότε θα έχω χρόνο. Όπως και να έχει όμως, Τετάρτη βράδυ θα επιστρέψω Θεσ/νίκη...

Soul_Giannis
13-09-05, 20:46
Λοιπον θελετε Δευτερα η Τριτη συναντηση παιδια?
Πειτε μου για να στειλω μηνυματακι!

Nikos
14-09-05, 06:01
Εγώ τελικά θα είμαι κάτω την Τρίτη κατά τις 21:00+. Αν κανονίσετε κάτι και προλαβαίνω, θα έρθω. Αν ξέρει κάποιος που να πάω το πρωί της Τετάρτης για πλύσιμο και για αλοιφή... Θα την περάσω Αθήνα τελικά...

Soul_Giannis
14-09-05, 16:13
Οκ δηλαδη παιδια την Τριτη στις 21:30 ραντεβου στο Olympico!!!!!οκ?
Γιαννη εσυ εισαι οκ?
Νικο?

Karateka
14-09-05, 16:57
Εγώ είμαι ελεύθερος κάθε απόγευμα μετά τις 5. Κανονίστε το μέρος και θα είμαι εκεί.

Nikos
15-09-05, 06:59
Οκ κι εγώ... Θα σας έρθω βέβαια με τα μισά κουνούπια/μυγάκια της Θεσσαλίας & Στερεά Ελλάδας, αλλά μη μασάτε!! :216

Nikos
16-09-05, 06:46
Λοιπόν, χθες μίλησα με τον Μπάμπη. Θα ξεκινήσουμε μαζί από Θεσ/νίκη και θα έρθουμε παρέα (κινητή διαφήμιση του StiloClub σε όλη την Εθνική οδό ;) ). Οπότε το βράδυ της Τρίτης να περιμένετε 3 από βορρά. ;)

Τάσο, μπορούμε να κλείσουμε την Τετάρτη το πρωί ραντεβού σε αυτούς που μου είπες για πλύσιμο και αλοιφή? Αν θέλεις ρώτα και συνολικό κόστος για να ξέρω...

Soul_Giannis
17-09-05, 00:14
Ωραια παιδια αρα την Τριτη στις 21:30 ραντεβου στο Olympico!!!!

verone
18-09-05, 18:01
Θα ειμαι εκει!

Karateka
19-09-05, 14:47
Kανονίστε να λείπετε ε? Θα πάρω απουσίες. Προς το παρόν θαυμάζω το Λυκαβητό από την πισίνα του Zafolia Hotel στην Αλεξάνδρας.

Nikos
19-09-05, 14:54
Προς το παρόν θαυμάζω το Λυκαβητό από την πισίνα του Zafolia Hotel στην Αλεξάνδρας.

Αυτή είναι ζωή!... Και μετά σου λέει "άσε φίλε σκοτώνομαι με την δουλειά! Ζόρια! Με στέλνουν και Αθήνα..."... Τσκ τσκ τσκ...

:216

Karateka
21-09-05, 01:08
Ευχαριστώ όλα τα παιδιά που ήρθαν. Μαζευτήκαμε πάνω από 20 άτομα και ήταν ευκαιρία να γνωρίσω και νέα παιδιά, που μέχρι στιγμής ήξερα μόνο μέσω των posts που έκαναν.

Θα τα πούμε και στην έκθεση από την Πέμπτη.

Απουσίες:

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Ε ρε κρεμαγιέρα χαλασμένη που σου χρειάζεται...)
Stilatos (Πρόεδρε, χαμένος είσαι τελευταία και δε μου απαντάς και στα topics που ανοίγεις)
Stilo7 (Θες και GPS ε?)
Mike (Ήταν ευκαιρία να πάρεις τα ρέστα σου αλλά...)
Vassilisstilo (Tι Kick-Boxing και δικαιολογίες ήταν αυτές...έλα να σου δείξω την Ιαπωνική τέχνη αγόρι μου)
Sound&Stilo (Που είσασταν εσείς οι δύο πιτσουνάκια μου?)
Mixalis (Α ρε χαζομπαμπά...σε χάσαμε τώρα...ακόμα στην Τανάγρα χαζεύεις τα αεροπλανάκια)
Ionio-Zante (Iσχύει ότι και για το Μιχάλη)
TABO (Με τέτοιο κουμπάρο...τι να περιμένω και από εσένα)
Panjo, Deeplevel (Που είστε βρε παλαίουρες εσείς οι 2 και ήθελα να σας γνωρίσω από κοντά)

Stilatos
21-09-05, 01:48
Δεν το εκανα επιτηδες απλως ειχα να δω την γυναικα πολυ καιρο διοτι ειμουνα αρρωστος μια βδομαδα και αμα δεν την εβλεπα τοτε θα με εσφαζε που δεν θα μπορουσα να την δω τις επομενες μερες λογω εκθεσης. :P

stilovatis
21-09-05, 01:52
Δεν το εκανα επιτηδες απλως ειχα να δω την γυναικα πολυ καιρο διοτι ειμουνα αρρωστος μια βδομαδα και αμα δεν την εβλεπα τοτε θα με εσφαζε που δεν θα μπορουσα να την δω τις επομενες μερες λογω εκθεσης.

Συγχωρεμενος!!Ειχες ιερο σκοπο!! :158 :153 :158 :153 :158 :153

face
21-09-05, 09:40
Ευχαριστώ όλα τα παιδιά που ήρθαν. Μαζευτήκαμε πάνω από 20 άτομα και ήταν ευκαιρία να γνωρίσω και νέα παιδιά, που μέχρι στιγμής ήξερα μόνο μέσω των posts που έκαναν.

Θα τα πούμε και στην έκθεση από την Πέμπτη.

Απουσίες:

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Ε ρε κρεμαγιέρα χαλασμένη που σου χρειάζεται...)
Stilatos (Πρόεδρε, χαμένος είσαι τελευταία και δε μου απαντάς και στα topics που ανοίγεις)
Stilo7 (Θες και GPS ε?)
Mike (Ήταν ευκαιρία να πάρεις τα ρέστα σου αλλά...)
Vassilisstilo (Tι Kick-Boxing και δικαιολογίες ήταν αυτές...έλα να σου δείξω την Ιαπωνική τέχνη αγόρι μου)
Sound&Stilo (Που είσασταν εσείς οι δύο πιτσουνάκια μου?)
Mixalis (Α ρε χαζομπαμπά...σε χάσαμε τώρα...ακόμα στην Τανάγρα χαζεύεις τα αεροπλανάκια)
Ionio-Zante (Iσχύει ότι και για το Μιχάλη)
TABO (Με τέτοιο κουμπάρο...τι να περιμένω και από εσένα)
Panjo, Deeplevel (Που είστε βρε παλαίουρες εσείς οι 2 και ήθελα να σας γνωρίσω από κοντά)

20 χωρίς τους παραπάνω...???μωρε μπραααββοοοοο :143

ελειπε και ο :203 ε?(ταβο)..θα ειχε φαίνεται να φαει το κουακερ του...

stilo-hraklis
21-09-05, 14:08
και εμεις ευχαριστουμε Τα παιδια που κανανε τοσο ταξιδι και ηρθαν να μας δουνε!!!!
χαρικα πολυ που γνωρισα νικο και καρατεκα..τον verone τον ειχα ξαναδει!!!..και ρπρισης χαρικα που ειδα και τα αλλα παιδια!!!
ρ ειμαστε μεγαλο ΤΣΟΥΡΜΟ ΧΕΧΕΕ