PDA

Επιστροφή στο Forum : MAX POWER FIAT STILO COMPETITION FOR SALE



back
17-09-05, 07:52
http://cgi.ebay.co.uk/MAX-POWER-FIAT-STILO-XBOX-COMPETITION-CAR_W0QQitemZ4574681836QQcategoryZ9843QQrdZ1QQcmdZ ViewItem

δειτε το αξιζη.

Nikos
17-09-05, 08:50
Εκτός ότι είναι τούμπανο από έξω (ωραίο - Cadamuro bodykit), είναι 1600 μαμά (με τόσο φόρτωμα δεν παέι βήμα - πίστεψέ με έχω εμπειρία), δεν έχει καν κλιματισμό (πρέπει να "ήταν" το Active) κι έχει μόνο 2 καθίσματα... :?

Προσωπικά το μόνο που θα έπερνα από αυτό το αμάξι, θα ήταν η εξωτερική του εμφάνιση...

S_Bravo
17-09-05, 11:11
Σωστος ο Νικος (σιγουρα ειναι cadamuro?πιο πολυ για custom το βλεπω...).
Και συν της αλλης πιστευω οτι δεν εχει πετυχει καθολου τα χρωματα γενικα σε αυτα που εχει βαλει....κατι πλαστικα φωσφορουχα πρασινα..(τι ειναι αυτα μωρε;) Ασε που νομιζω οτι θα γυαλιζαν και στον καθρεφτη του "ckalfas"... :roll: :D :lol:

back
17-09-05, 15:31
Max Power competition Xbox Stilo with the install professionally done by Carisma Automotive from Pimp My Ride UK. The body work created by Midas Body Styling.

The car is sitting on 19" Kahn 10 spoke alloys with lowered suspension, custom made front wings and bonnet extension, de-badged and de-locked for a really smooth finish with a black paint job and some unusual green graphics.

The inside has 2x TV monitors in the front head rests as the rear seats have been removed to accomodate the monster install of 3 vibe black ice 12"subs, 5 black ice amps, 2 vibe black ice components, all running through a JVC touch screen CD/MP3 head unit. Theres a 15" LCD pop up TV in the boot to play the crystal clear Xbox situated in the middle of 4 neon green xbox claws. The install is all light up at night with green neons in just about every place imaginable to make the car glow.

This is a pure born and bred show car that never cease's to amaze people. A real head turner!!



δεν ειπα εγω οτι ειναι γρηγορο αλλα ειναι πολυ ωραιο μεσα εξω με φοβερο ηχοσυστημα.
μονη εξαιρεση τα φοσφωρουχα πλαστικα

ckalfas
17-09-05, 16:04
....κατι πλαστικα φωσφορουχα πρασινα..(τι ειναι αυτα μωρε;) Ασε που νομιζω οτι θα γυαλιζαν και στον καθρεφτη του "ckalfas"... :roll: :D :lol:

Σωστόοος!!! :wink:
Bravo S_Bravo!!! :P

aman17-2
17-09-05, 17:17
καμιά 10ρια χήνες αξίζει μόνο ο εξοπλισμός......
οπότε δεν με χαλάει καθόλου.....μα καθόλου.....

MaGeLaNoS
18-09-05, 00:44
Μου θυμιζει λιγο τα playmobil που ειχα μικρος..πολυχρωμα και εντυπωσιακα αλλα για μικρα παιδακια..

Koulou
18-09-05, 02:49
Πειράζει που συνολικά το βρίσκω ψιλοαίσχος;;; :roll:
Δεν τις μπορώ τις υπερβολικές καγκουριές...

ammoulianiotis
18-09-05, 13:30
Εχει ωραιο ηχοσυστημα (εμφανισιακα τουλαχιστον) αλλα αυτο που μ'αρεσε πιο πολυ απ'ολα ειναι στην μασκα μπροστα που τα φτερα κανουν κατι σαν νυχι και κατεβαινει μεχρι τα φωτα!

back
18-09-05, 18:19
βρε δε πα να λετε ασ το ειχα εγω να βγαλω τα πρασινα πλαστικα και να βαψω και τα γραφικα απεξω και θα ηταν jet.

ahatzig
19-09-05, 08:09
Καλα το οτι ειναι δεξιοτιμονο δεν πειραξε κανενα? :P