PDA

Επιστροφή στο Forum : ΕθεαΘη!!!



stilo-hraklis
22-09-05, 13:25
ειδα σημερα την ανθη στην ομονια με το ΣΤΙΛΑΡΟ αλλα ο αντρεας ηταν απων!!!χεχεΠου Γυρναγες???

(Οχι δεν ειμαι Ρουφιανος)

Sound&Stilo
23-09-05, 14:39
Xα χα καλό!! Δουλεύω 3 στενά μετά από εκει που με είδες!!

neuromancer
23-09-05, 23:40
Επίσης, εθεάθη καναρίνι (κίτρινο Stilo) αρκετά πειραγμένο στην Γρ.Λαμπράκη, δεξιά στο ρεύμα προς Τούμπα, στο σταυροδρόμι της Τριανδρίας, απέναντι από τη Nissan(?). Ήταν κανένα μέλος??

φ.

MaGeLaNoS
23-09-05, 23:49
Εθεαθη σημερα απογευμα στην Τσιμισκη Stilo μαυρο χωρις πινακιδες με το αυτοκολλητο του club στο πορτ παγκαζ..

stilovatis
24-09-05, 00:13
Εθεαθη ενα γκομενακι στη εκθεση εχθες με πρασινα ματια και καστανα μαλλια και κορμι αμαρτια..μηπως το ξερει κανεις??να ησυχασει και ο αλλος...ρε τι καθομαστε και λεμε...Αρτεμη Ματσα επρεπε να σε ελεγαν και οχι stilo Ηρακλη..

stilo-hraklis
24-09-05, 00:21
χεχε ΘΑ ΣΑΣ ΔΙΞΩ ΕΓΩ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗ ΘΑ ΠΑΘΕΤΕ!!!!ΧΛΑΠΑΤΣΑΣ!!! ε οχι και ρουφιανος!!

σημερα στην ηλιουπολη ηταν ενα μΑνοΥλι χεχεχε μεσα σε ενα ασημι στιλο!!!!αχχχχχ Κολαση ρε φωναζα στιλο κλαμπ και εισεπραξα μια πολυ γλυκια ΜΟΥΤΖΑ!!!

stilovatis
24-09-05, 00:26
σημερα στην ηλιουπολη ηταν ενα μΑνοΥλι χεχεχε μεσα σε ενα ασημι στιλο!!!!αχχχχχ Κολαση ρε φωναζα στιλο κλαμπ και εισεπραξα μια πολυ γλυκια ΜΟΥΤΖΑ!!!

Η μουτζα σημαινε ελα στο αμαξι μου να περασουμε ωραια..τα 2 μας..οι γυναικες οταν λενε οχι εννοουν ναι το εχω διαβασει στη αυτοβιογραφια του Mike Tayson... :132 :132 :132

stilo-hraklis
24-09-05, 00:37
λες ε???με συμφερει αυτη η αποψη!!!αλλα η μουτζα ποναει1!!

ammoulianiotis
24-09-05, 16:00
Επίσης, εθεάθη καναρίνι (κίτρινο Stilo) αρκετά πειραγμένο στην Γρ.Λαμπράκη, δεξιά στο ρεύμα προς Τούμπα, στο σταυροδρόμι της Τριανδρίας, απέναντι από τη Nissan(?). Ήταν κανένα μέλος??

Ενα κιτρινο απλα; ειχε κανενα εντονο χαρακτιριστικο; Εγω μια φορα ειδα ενα κιτρινο με αεραγωγο στο καπο. Δεν προλαβα ομως να του δωσω χαρτακι... Εξαφανιστηκε με χειροφρενα!

neuromancer
24-09-05, 19:03
Επίσης, εθεάθη καναρίνι (κίτρινο Stilo) αρκετά πειραγμένο στην Γρ.Λαμπράκη, δεξιά στο ρεύμα προς Τούμπα, στο σταυροδρόμι της Τριανδρίας, απέναντι από τη Nissan(?). Ήταν κανένα μέλος??

Ενα κιτρινο απλα; ειχε κανενα εντονο χαρακτιριστικο;

Είχε αλλαγμένες ποδιές μπρος-πίσω. Τώρα για μέσα δεν ξέρω. Πάντως ήταν και σήμερα εκεί παρκαρισμένο, απέναντι από τη Nissan.


Εγω μια φορα ειδα ενα κιτρινο με αεραγωγο στο καπο. Δεν προλαβα ομως να του δωσω χαρτακι... Εξαφανιστηκε με χειροφρενα!

Για κάνε λιανά το "χαρτάκι" γιατί ως νέος έχω χάσει επεισόδια.

φ.

Nikos
26-09-05, 09:08
Είχε αλλαγμένες ποδιές μπρος-πίσω. Τώρα για μέσα δεν ξέρω. Πάντως ήταν και σήμερα εκεί παρκαρισμένο, απέναντι από τη Nissan.

Ο Σπύρος (SPYROS2002) συχνάζει εκεί, γιατί έχει ένα μαγαζί με πυροσβεστηκά είδη (ακριβώς απέναντι από τη NISSAN)...



Για κάνε λιανά το "χαρτάκι" γιατί ως νέος έχω χάσει επεισόδια.

Έχουμε εκτυπωμένα χαρτάκια με το σήμα του club, το website και τηλέφωνο...

PANSTILO
26-09-05, 12:23
Εθεάθη stilo χρώματος βυσσινί με τις ζαντες τις 17" του abarth και διπλη μπούκα στην εξατμιση με ηλιοροφή.Πανιγύριζε χθες για το πρωταθλημα και σταθήκαμε δίπλα-δίπλα.Στην Πάτρα.
Είναι μέλος????

stilo-hraklis
26-09-05, 16:25
στην ποσειδωνος χθες κιτρινο Στιλο με Σποιλερ novitec???δεν μπορεσα να μιλησω ειμασταν αντιθετο ρευμα!!!

stilo-hraklis
29-09-05, 16:13
εθεαθη στην πειραιως μπλε σκουρο στιλο με ενα ξανθο κοριτσαρο!!με διπλη εξατμιση και φιμε..και η κοπελα φορυσε στολη σεκιουριτη!!!εγω δεν μιλισα γιατη την πρωιγουμενη φορα που μιλισα σε γκομενα ΕΦΑΓΑ ΜΟΥΤΖΑ!!!!δεν το ξαναεπιχειρω!!χεεε