PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΑΤΡΑ



georgevas
20-02-05, 20:50
Προτείνω να μαζευτούμε εμείς οι Πατρινοί για ένα mini meeting την Τετάτρη 23 Φλεβάρη,το βραδάκι.Να πάμε για καφεδάκι και να τα πούμε.
Τι λέτε?Περιμένω απαντήσεις για να κανονίσουμε λεπτομέρειες.

ThoDoriS
21-02-05, 00:13
Εγώ θα δώσω το παρών.......άρα η συνάντηση θα γίνει......ψάχνουμε τον τρίτο.....τέταρτο κτλ.....

Για να μαζευόμαστε......

Natalia
21-02-05, 12:52
Τετάρτη βράδυ δυστυχώς δεν μπορώ....έχω μάθημα 8-10,30. :(

georgevas
21-02-05, 14:20
10,30 &.....μισή ωρίτσα :162 να'ρθεις,θα σε περιμένουμε.!!!Η αρχική ιδέα ήταν για το Σάββατο αλλά δυστυχώς θα είμαι εκτός Πατρών,γι'αυτό πρότεινα την Τετάρτη.Αν μπορέσεις να έρθεις νωρίς,το κανονίζουμε.

karaLRS
21-02-05, 22:23
Να το κανονισουμε για το επομενο σαββατοκυριακο?να ερθω και εγω σε ενα meeting επιτελους. αυτο το σαββατοκυριακο λογω δουλειας θα ειμαι αθηνα.

ThoDoriS
21-02-05, 22:30
Αν δεις το επόμενο ΣΚ έχουμε ανάβαση........Το StiloClub θα δώσει και εκεί το παρών....

Natalia
22-02-05, 01:10
Δυστυχώς δεν είναι μισή ωρίτσα......Θα χρειαστώ τουλάχιστον μια ώρα, άρα πάει 11.30 το βράδυ, και καλά κρασιά για την επόμενη μέρα....
Δεν πειράζει, ίσως την επόμενη φορά να ειμαι πιο τυχερή και να σας γνωρίσω!!!!Να περάσετε καλά βρε!!!!!!

ThoDoriS
22-02-05, 21:53
Για όσους ενδιαφέρονται να έρθουν....(ναι ναι δεν δαγκώνουμε...:P) αύριο στις 9 στο parking στο Θεατράκι.....(εκεί έχει χώρο να παρκάρουμε όλοι μαζί....).....

azzurro_1.8
23-02-05, 10:20
Πιθανόν να σας περιμένει και το Stilo που βλέπετε αριστερά (στο avatar μου) εκεί! :D Λίγο πιο σκούρο όμως από τη βρώμα :?
Άρης

Gregory
23-02-05, 12:41
ΟΚ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ
ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΕΚΕΙ>>>>>>>>>>>>>>

ThoDoriS
23-02-05, 12:50
Πρέπει να δείς το δικό μου Stilo πως είναι τώρα για να καταλάβεις.......

Άντε με το καλό να σε δουμε και απο κοντά Άρη....

Gregory
23-02-05, 12:57
Πρέπει να δείς το δικό μου Stilo πως είναι τώρα για να καταλάβεις.......

Άντε με το καλό να σε δουμε και απο κοντά Άρη....
ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΕ ΛΕΝΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :shock: :shock: :shock:

ThoDoriS
23-02-05, 13:39
Ναι αλλά εγώ απαντούσα στον Άρη απο πάνω σου......
Θα σε περιμένουμε και σένα.....(αντε απο εκεί που έλεγα πάλι θα δω το Γιώργο μόνο του....)

karaLRS
23-02-05, 20:22
Α ρε να δω ποτε θα ερθω σε ενα meeting.
Παντως κανονισα κυριακη να ειμαι πατρα.και κοιταω μηπως παρω και την δευτερα καμια αδεια.
αν ψηνεσται για κανα δευτερο meeting....εγω ειμαι μεσα :)

ThoDoriS
24-02-05, 01:30
Και η συνάντηση έγινε και πήγανε όλα καλά......

Χάρηκα πολύ που γνώρισα τον Γρηγόρη (Novitec) και μπορώ να πώ ότι είναι ένα χρησιμότατο μέλος για όλους μας.....ο λόγος? η πείρα του στα αμάξια..... (άμα έχει αλλάξει 14 αμάξια.....ναι έχεις πείρα....) Και πάνω απο όλα αν και κράτησε λίγο καιρό το stilo έδειξε ότι το ξέρει σπιθαμή προς σπιθαμή.....

Όσο για τον Άρη (azzuro 1.8) ? Το χαμόγελο του και μόνο όταν πήγα να τον συναντήσω φτάνει..... Επίσης είναι άλλο ένα 18αρι στο club και μιας και είναι λίγα πρέπει να τα προσέχουμε :D

Ελπίζω με τα παιδιά να τα λέμε συχνότερα και να καταφέρουμε να βαλουμε και άλλα άτομα στην παρέα μας..... ίσως καθιερώσουμε και εμείς ένα standar meeting 2 φορές το μήνα......

Πέρασα τζάμι.....:D:D


(Για το Γιώργο δεν λέω τπτ γιατί πολύ απλά είναι ο μόνιμος φίλος μου απο το club στην Πάτρα....)

azzurro_1.8
24-02-05, 14:07
Ωραία τα περάσαμε!:P
Να συμπληρώσω κι εγώ τις εντυπώσεις ενός νέου:
Θοδωρής: Κολλημένος μεεε... το club :!: :D Για το Stilo δεν είμαι σίγουρος :lol: Πλάκα κάνω, το έφερε, το έφερε!
Γρηγόρης: Το ότι σε μισή μέρα έκανε (μόνος του) το Stilo του από τούμπανο μαμά (για να το πουλήσει), τα λέει όλα! :shock:
Γιώργος: Παρότι ψόφιος από τη δουλειά οι γνώσεις του φάνηκαν... χαλαρά :wink: !
Εγώ?: Ακόμα έχω ελάχιστες γνώσεις αλλά...γι'αυτό ρωτάω! Για να μαθαίνω από τους έμπειρους :wink:

Αλλά τώρα τί να συζητάμε όταν ΈΝΑ είναι το θέμα του club: ο ΤΑΒΟ θα γίνει ΤΤΑΒΟ!!! Περιμένω με αγωνία και ελπίζω κάααποια μέρα να κολλήσω κι εγώ αυτή τη...γρίπη :D
Πόσα είπε? 250???!!!!
Άρης

ThoDoriS
24-02-05, 14:27
Και εσύ τέκνον βρούτε???? Για να μάθετε απο εδώ και πέρα στα meetings θα έρχομαι με το Primera.....ν
Θα σας δείξω εγώ......θα δείτε τι θα πάθετε.... :178

Gregory
24-02-05, 15:24
Και εγώ με την σειρά μου πέρασα πολύ καλά είχαμε από όλααααααααα :166
(να σκάσουνε αυτοί που δεν ήρθαν)
Όσο για τα παιδιά τα είπαν όλα πιο πάνω.
Ελπίζω την επόμενη φορά να είμαστε περισσότεροι/ες (natalia).

karaLRS
24-02-05, 20:10
:(


Λοιπον να κανονιστει απο τώρα!
επομενο meeting 5 μαρτίου Σάββατο!

να ερθω και εγω σε ενα Meeting!

ThoDoriS
24-02-05, 23:22
Και ξαναλέω.....στις 6 Μαρτίου έχουμε την εκδρομή στην Λειβαδιά.......στην οποία εγώ τουλάχιστον θα δώσω το παρών....

karaLRS
25-02-05, 23:07
Και ξαναλέω.....στις 6 Μαρτίου έχουμε την εκδρομή στην Λειβαδιά.......στην οποία εγώ τουλάχιστον θα δώσω το παρών....


ΠοΠΟ στον κοσμο μου είμαι τώρα τελευταιά :D :D

Natalia
25-02-05, 23:46
Τι τολμήσατε να .......γράψετε; Ότι περάσατε καλά; Χωρίς εμένα; :twisted:
Μήπως να ......ξανασκεφτείτε τις δηλώσεις σας;;;;
Όσο για τις 6 Μαρτίου, νομίζω τελικά ότι είμαι πολύυυυυυυυυυυυυυυυυ γκαντέμω.....Δίνω τεστ πάλι το πρωί..... :oops: :cry: :cry: :cry:
Τι σας έχω κάνει ρε παιδιά;
Τι ; Πεστε μου!!!!!!!

ΥΣ. Για τιμωρία, όταν θα συναντηθούμε οι .....κάτω από το αυλάκι, 3 ώρες baby sitting ο καθένας και.......όποτε θα ακούτε το όνομά μου θα την κάνετε με .....ελαφρά!!!!!

Όχι......δεν ζηλεύω..........όχι είπα!!!!!! :146 :cry:

ThoDoriS
26-02-05, 00:21
To emoticon που ταιριάζει στην περίπτωση: :148

Natalia
28-02-05, 16:37
Δεν με λέτε; Έτσι στο ...ξεκάρφωτο δηλαδή , μια Κυριακή απόγευμα δεν γίνεται;

Gregory
28-02-05, 17:53
Hello from wien
Ola ginonte!!!!!

ThoDoriS
28-02-05, 20:58
Σαφώς και γίνεται.....απλά να περάσουν λίγο τα καρναβάλια κτλ......(ναι ναι κ τα 2 επόμενα ΣΚ γιατί έχω 19 γιορτή κ 25 γενέθλια και θα λείπω....)

karaLRS
06-03-05, 17:57
ναι ναι κ τα 2 επόμενα ΣΚ γιατί έχω 19 γιορτή

τελικά τοτε γιορτάζουμε?
με εχουν παρει τηλεφωνο δυο φορες μεσα στον φεβρουαριο και μια την τριτη που περασε!αλλα δεν εχω βγαλει ακρη ακομα.
ενα αλλο εορτολογιο λεει οτι ειναι στις 15/3!

παρολα αυτα παντα ψυχοσαββατο ειναι .οποτε καταληγουμε οτι ειναι στις 19! :D

georgevas
15-03-05, 21:36
Επειδή φαίνεται πως τα ΣΚ είναι πιο δύσκολα από τις άλλες μέρες, μάλλον πάλι καημερινή θα γίνει η επόμενη συνάντηση. Ο Θοδωρής το σκάει ( πάει τα άπλυτα στη μαμά :147 ),εγώ προσπαθώ να....εξαφανίζομαι από την Πάτρα και πιστεύω πως και οι υπόλοιποι κανονίζουν κάτι για τα ΣΚ ( Γρηγόρη πότε θα κάνουμε testdrive στα βουνά το νέο σου απόκτημα? ). Γι'αυτό προτείνετε μια μέρα μέσα στην επόμενη εβδομάδα που θα έχετε ελεύθερη να ξαναβρεθούμε.Ακούω προτάσεις....

ThoDoriS
15-03-05, 21:47
Τρίτη βραδάκι ή Δευτέρα???

Δυστυχώς τις άλλες μέρες δεν θα μπορώ......

Gregory
16-03-05, 09:10
Επειδή φαίνεται πως τα ΣΚ είναι πιο δύσκολα από τις άλλες μέρες, μάλλον πάλι καημερινή θα γίνει η επόμενη συνάντηση. Ο Θοδωρής το σκάει ( πάει τα άπλυτα στη μαμά :147 ),εγώ προσπαθώ να....εξαφανίζομαι από την Πάτρα και πιστεύω πως και οι υπόλοιποι κανονίζουν κάτι για τα ΣΚ ( Γρηγόρη πότε θα κάνουμε testdrive στα βουνά το νέο σου απόκτημα? ). Γι'αυτό προτείνετε μια μέρα μέσα στην επόμενη εβδομάδα που θα έχετε ελεύθερη να ξαναβρεθούμε.Ακούω προτάσεις....

Καλημέρα στα παιδιά από την Πάτρα και την ευρύτερη περιοχή.
Νομίζω ότι την τρίτη 22/03/2005 είναι καλά .
Εγώ μετά τις 18:00 είμαι ΟΚ .

Natalia
16-03-05, 13:20
Αν είναι για Τρίτη....υπάρχει μια πιθανότητα να με.....φορτωθείτε κι εμένα!

Gregory
16-03-05, 13:28
Αν είναι για Τρίτη....υπάρχει μια πιθανότητα να με.....φορτωθείτε κι εμένα!

Άντε λοιπόν να μαζευόμαστε σιγά σιγά .
Ναταλία άσε τις πιθανότητες και κοιτά να είσαι εκεί.

Που θα πιούμε τον καφέ μας ?(καφετερία εννοώ)

ThoDoriS
16-03-05, 14:46
Αν είναι για Τρίτη....υπάρχει μια πιθανότητα να με.....φορτωθείτε κι εμένα!

Ok λοιπόν την Τρίτη που μας έρχεται κατα τις 8.30-9.....τωρα για το που.....έχουμε καιρο για να το συζητήσουμε.....:D

Gregory
18-03-05, 11:16
Δεν βλέπω κίνηση ………………
Ναταλία ,Γιώργο, Άρη που είστε ρε παιδιάααααααααααααααααααααααα

Natalia
18-03-05, 11:24
Εδώ πουλάκι μου!!!!! Δεν χανόμαστε μη φοβάστε!!!!
Τώρα δεν πιστεύω να περιμένετε από Πυργιώτισσα να σας πάει σε .....στέκι στην Πάτρα!
Τι στο καλό τους έχουμε τους Πατρινούς εδώ μέσα;;;;;
Και κανονίστε να με πάτε την παλιόγρια σε κανά ντούπου ντούπου μαγαζί που δεν θα ακουγόμαστε.....Θα φύγω με τα πόδια να το ξέρετε!!!!!

Gregory
18-03-05, 11:36
Εδώ πουλάκι μου!!!!! Δεν χανόμαστε μη φοβάστε!!!!
Τώρα δεν πιστεύω να περιμένετε από Πυργιώτισσα να σας πάει σε .....στέκι στην Πάτρα!
Τι στο καλό τους έχουμε τους Πατρινούς εδώ μέσα;;;;;
Και κανονίστε να με πάτε την παλιόγρια σε κανά ντούπου ντούπου μαγαζί που δεν θα ακουγόμαστε.....Θα φύγω με τα πόδια να το ξέρετε!!!!!

Gregory
18-03-05, 11:37
Εδώ πουλάκι μου!!!!! Δεν χανόμαστε μη φοβάστε!!!!
Τώρα δεν πιστεύω να περιμένετε από Πυργιώτισσα να σας πάει σε .....στέκι στην Πάτρα!
Τι στο καλό τους έχουμε τους Πατρινούς εδώ μέσα;;;;;
Και κανονίστε να με πάτε την παλιόγρια σε κανά ντούπου ντούπου μαγαζί που δεν θα ακουγόμαστε.....Θα φύγω με τα πόδια να το ξέρετε!!!!!
Α ρε Ναταλία σε παρεξήγησα,
Προτείνω για καφέ το νέο μαγαζί στην ακτή δυμεών
(όπως μπαίνεις στη Πάτρα από πύργο ) και λέγετε ΠΟΛΙΤΟΙΑ
Ακούω άλλες προτάσεις;;;

ThoDoriS
18-03-05, 12:28
Λοιπόν.....απο εμένα και το Γιώργο όπως είχαμε πεί οκ για Τρίτη......

Το μαγαζί που λές δεν το ξέρω, αλλα γιατί όχι να το μάθω......οπότε κλείσαμε και το μαγαζί........(ελπίζω να μην έχει φασαρία εκεί)

Κατά την Δευτέρα κανονίζουμε και ώρα και είμαστε οκ......

karaLRS
18-03-05, 15:12
Βρε παίδες καντέ το μια Παρασκευή η κυριακή για να μπορέσω να έρθω και εγώ........

Gregory
18-03-05, 16:15
Βρε παίδες καντέ το μια Παρασκευή η κυριακή για να μπορέσω να έρθω και εγώ........
Εγω ειμαι διαθεσιμος οτι ωρα θες & οποτε θες.

karaLRS
18-03-05, 19:14
Εγω κυρίως σαββατοκυριακα μπορώ προς το παρόν.άμα θέλουν και τα υπόλοιπα παιδια να κανονίσουμε για το επόμενο σαββατοκυριακο.να πούμε για την παρασκεύη που είναι και αργία το απογευματάκι στην πολιτεια?

θοδωρής

ThoDoriS
18-03-05, 19:26
Γρήγορης, Γιώργος και εγώ θα είμαστε στο δρόμο για Θεσσαλονίκη........αλλά μπορούμε να το κάνουμε τον Απρίλιο να είναι Σαβ/κο....

Natalia
18-03-05, 20:48
Εδώ πουλάκι μου!!!!! Δεν χανόμαστε μη φοβάστε!!!!
Τώρα δεν πιστεύω να περιμένετε από Πυργιώτισσα να σας πάει σε .....στέκι στην Πάτρα!
Τι στο καλό τους έχουμε τους Πατρινούς εδώ μέσα;;;;;
Και κανονίστε να με πάτε την παλιόγρια σε κανά ντούπου ντούπου μαγαζί που δεν θα ακουγόμαστε.....Θα φύγω με τα πόδια να το ξέρετε!!!!!
Α ρε Ναταλία σε παρεξήγησα,
Προτείνω για καφέ το νέο μαγαζί στην ακτή δυμεών
(όπως μπαίνεις στη Πάτρα από πύργο ) και λέγετε ΠΟΛΙΤΟΙΑ
Ακούω άλλες προτάσεις;;;

Ωχ.....έχω παραλείψει να σας πω ότι είμαι και ....αγεωγράφητη μάλλον!!!!!
Ακτή Δυμαίων είναι .....ποια καλέ μου Γρηγόρη;
Εκει που είναι ο σταθμός του τραίνου;

ΥΣ. Και μην αγχώνεσαι....μια ζωή παρεξηγημένη είμαι....
Αν με πάρουν στα ίσα, πολλοί θα στραβώσουν!

karaLRS
18-03-05, 21:43
Γρήγορης, Γιώργος και εγώ θα είμαστε στο δρόμο για Θεσσαλονίκη........αλλά μπορούμε να το κάνουμε τον Απρίλιο να είναι Σαβ/κο....



Αμα σας βολευει απριλιο το κάνουμε τότε.εγω θέλω πολύ να έρθω.

θοδωρής

ThoDoriS
19-03-05, 01:34
Ε απλά μετά απο το επόμενο ΣΚ μπαίνουμε στον Απρίλιο....άρα θέλοντας κ μή το επόμενο meeting θα είναι τον Απρίλη....

Natalia
19-03-05, 10:39
Ρε παίδες; Μόνο εμείς είμαστε για Πάτρα; Έχω την εντύπωση ότι κάποιοι λείπουν; Μήπως να χτυπήσουμε κανά τηλέφωνο να ενημερώσουμε;

ThoDoriS
19-03-05, 13:41
Μόνο ο Άρης δεν έχει απαντήσει......Άρηηηηηηηηηηη

Natalia
19-03-05, 16:34
Άρης; Χμ...δεν μπορώ να θυμηθώ ποιος ταλαίπωρος ήταν που ρώταγα τι μαγαζιά είχαν στην Πάτρα να πάω να πάρω λεβιεδάκι Μόμο....Ούτε να φάει δεν τον άφησα!!!!!

Ζητώ συγνώμη αλλά ΚΑΙ στα ονόματα....είμαι βλαξ!

ThoDoriS
20-03-05, 04:03
O Γιώργος ήτανε Ναταλία......και θα είναι και παρών....;)

Psycho-MaN
20-03-05, 11:11
Παίδες και γω Πάτρα μένω...Φοιτητηλίκι.Ελπίζω στην επόμενη συνάντηση που θα κάνετε να είμαι παρών..
Δέν έτυχε να παρακολουθήσω μέχρι τώρα το thread..Γι'αυτό δε συμμετείχα πουθενά..Cu

Ηλίας

Natalia
20-03-05, 11:48
O Γιώργος ήτανε Ναταλία......και θα είναι και παρών....;)

Για να το λες εσύ Θοδωρή μου.....έτσι θα είναι!!!!! Πάσο! :D

ThoDoriS
20-03-05, 13:04
Παίδες και γω Πάτρα μένω...Φοιτητηλίκι.Ελπίζω στην επόμενη συνάντηση που θα κάνετε να είμαι παρών..
Δέν έτυχε να παρακολουθήσω μέχρι τώρα το thread..Γι'αυτό δε συμμετείχα πουθενά..Cu

Ηλίας


Λιάκο θα σε περιμένουμε την Τρίτη και σένα......θα σου δείς εδώ τα στοιχεία για το ακριβές μέρος κ τα σχετικά περι ώρας........;)

Psycho-MaN
20-03-05, 14:19
Να 'σε καλά Θοδωρή..Θέλω και ελπίζω να τα καταφέρω να είμαι εκεί..Τα λέμε καλώς εχόντων των πραγμάτων την Τρίτη ..Καλά να περνάτε παίδες!Ευχαριστω..

Natalia
20-03-05, 19:31
Ναι...ναι.....τρίτη είπαμε, ακτή Δυμαίων είπαμε, μαγαζί Πολιτεία είπαμε.....για τους αγεωγράφητους όμως....ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ πως θάρθουν!!!!!!:ΡΡΡ

karaLRS
20-03-05, 20:38
Ναταλία βγές στην πρώτη έξοδο της περιμετρικής που λέει παραλία-οβρυα.
παρε το ποτάμι παράλληλα προς βορρά (δηλάδη προς την θάλλασα).
στο τελος του δρομου αυτου ειναι η εθνική-παραλιακή(ακτή δυμαίων)
κάνε δεξιά που πηγαίνει για πάτρα.
μέτα απο 1-2 χιλίομετρα θα περάσεις την πειραική πατραική στα δεξία σου και μετά απο 300 μέτρα ειναι η πολιτεία.

εχει μια μεγάλη ταμπέλα!δεν την χάνεις.

θοδωρής

azzurro_1.8
21-03-05, 11:26
Μόνο ο Άρης δεν έχει απαντήσει......Άρηηηηηηηηηηη

Εδώ είμαι, εδώ είμαι! Αλλά λόγω του ότι πλάκωσε πολλή δουλεία έχω παραμελήσει το posting! Πάντα όμως ...παρακολουθώ :shock:
Δυστυχώς Δευτέρες και Τρίτες έχω φούλ πρόγραμμα οπότε δύσκολο για αύριο! Ελπίζω την επόμενη φορά να τα πούμε από κοντά!
Καλά να περάσετε παιδιά!
Άρης

Natalia
21-03-05, 19:13
Ναταλία βγές στην πρώτη έξοδο της περιμετρικής που λέει παραλία-οβρυα.
παρε το ποτάμι παράλληλα προς βορρά (δηλάδη προς την θάλλασα).
στο τελος του δρομου αυτου ειναι η εθνική-παραλιακή(ακτή δυμαίων)
κάνε δεξιά που πηγαίνει για πάτρα.
μέτα απο 1-2 χιλίομετρα θα περάσεις την πειραική πατραική στα δεξία σου και μετά απο 300 μέτρα ειναι η πολιτεία.

εχει μια μεγάλη ταμπέλα!δεν την χάνεις.

θοδωρής

Ok...ξεκινάω από ......τώρα!!!!!!

ΥΣ. Καθότι πρώην ξανθιά....καταλαβαίνεις..... :D

ThoDoriS
21-03-05, 19:22
Λοιπόν 9 το βράδυ είναι καλά? Μπορείς Ναταλία?

Γρηγόρη, Ηλία εσείς?

Άρη πέρνα ρε έστω και για 15 λεπτάκια να σε δούμε :D.....

Απο εμένα και τον αλλον που με κατηγορεί οτι όλο τρώω οκ πάντως.....

Natalia
21-03-05, 23:32
Από μένα οκ.....
Έλα ρε Άρη κι εσύ για δέκα λεπτά!!!!!!! Όχι τίποτα άλλο μην τύχει και κοντραριστούμε πουθενά στο δρόμο και δεν γνωρίζουμε ότι έχουμε την ίδια τρέλα δηλαδής!
Παίδες το έχω κανονίσει αλλά φυσικά πρώτα ο Θεός, έτσι;
Περιμένω τη μπέιμπυ σίττερ να μου πει αν θα μπορεί αύριο κι αυτή!

ThoDoriS
21-03-05, 23:45
.....Παίδες το έχω κανονίσει αλλά φυσικά πρώτα ο Θεός, έτσι;
Περιμένω τη μπέιμπυ σίττερ να μου πει αν θα μπορεί αύριο κι αυτή!


Ναταλία πάντα θεού θέλοντος.......εννοείτε.....


Θα σε περιμένουμε βέβαια....εκτός αν δεν μας κάνει το χατήρι η baby siter....
(άμα είναι καλή και μικρή πάρτην μαζί σε παρακαλώ :P)

Gregory
22-03-05, 09:06
O.K και από εμένα , 9:00 θα είμαι εκεί (ΠΟΛΙΤΕΙΑ).
Θοδωρή μίλησες με τον Γιώργο;

Psycho-MaN
22-03-05, 09:49
'Ελα Θοδωρή , sorry που αργησα να απαντήσω ...Δυστυχώς παιδιά ,έχω ενα εργαστήριο το βράδυ και δεν θα μπορέσω να έρθω..gkrrr.. Τι να κάνω? Next time , i'll meet you.

azzurro_1.8
22-03-05, 10:15
Άρη πέρνα ρε έστω και για 15 λεπτάκια να σε δούμε :D.....

Θοδωρή αν προλάβαινα για 15' θα καθόμουν και πολύ περισσότερο, αλλά... :cry:
Next time ελπίζω!



Έλα ρε Άρη κι εσύ για δέκα λεπτά!!!!!!! Όχι τίποτα άλλο μην τύχει και κοντραριστούμε πουθενά στο δρόμο και δεν γνωρίζουμε ότι έχουμε την ίδια τρέλα δηλαδής!

Ναταλία, Stilαρος σαν αυτόν που φαίνεται στο avatar μου ΚΑΙ με μπάρες οροφής δεν πιστεύω οτι κυκλοφορεί άλλος στη Πάτρα! Θα με γνωρίσεις εύκολα! 8) Και θα με ακολουθήσεις δύσκολα! :D :D

Καλά να περάσετε παίδες! Και να είστε επιεικείς με τον γιαπωνέζο! :D Έχει ένδοξο παρελθόν :wink:

Gregory
22-03-05, 10:23
Άρη πέρνα ρε έστω και για 15 λεπτάκια να σε δούμε :D.....

Θοδωρή αν προλάβαινα για 15' θα καθόμουν και πολύ περισσότερο, αλλά... :cry:
Next time ελπίζω!



Έλα ρε Άρη κι εσύ για δέκα λεπτά!!!!!!! Όχι τίποτα άλλο μην τύχει και κοντραριστούμε πουθενά στο δρόμο και δεν γνωρίζουμε ότι έχουμε την ίδια τρέλα δηλαδής!

Ναταλία, Stilαρος σαν αυτόν που φαίνεται στο avatar μου ΚΑΙ με μπάρες οροφής δεν πιστεύω οτι κυκλοφορεί άλλος στη Πάτρα! Θα με γνωρίσεις εύκολα! 8) Και θα με ακολουθήσεις δύσκολα! :D :D

Καλά να περάσετε παίδες! Και να είστε επιεικείς με τον γιαπωνέζο! :D Έχει ένδοξο παρελθόν :wink:


EYΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΗΞΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ :lol: :lol: :lol:

ThoDoriS
22-03-05, 12:14
'Ελα Θοδωρή , sorry που αργησα να απαντήσω ...Δυστυχώς παιδιά ,έχω ενα εργαστήριο το βράδυ και δεν θα μπορέσω να έρθω..gkrrr.. Τι να κάνω? Next time , i'll meet you.

Μέχρι τι ώρα έχεις εργαστήριο βρε?

Εμείς μέχρι τις 10 κ κάτι θα είμαστε σίγουρα εκεί........σίγουρα προλαβαίνεις....



(Γρηγόρη με το Γιώργο είμαστε μαζί κάθε μέρα.....άρα μπορεί...)

Gregory
22-03-05, 12:19
(Γρηγόρη με το Γιώργο είμαστε μαζί κάθε μέρα.....άρα μπορεί...)[/quote]
Δηλαδή είστε ζευγαράκι ;;;;; :lol: :lol: :lol:

Natalia
22-03-05, 18:06
.....Παίδες το έχω κανονίσει αλλά φυσικά πρώτα ο Θεός, έτσι;
Περιμένω τη μπέιμπυ σίττερ να μου πει αν θα μπορεί αύριο κι αυτή!


Ναταλία πάντα θεού θέλοντος.......εννοείτε.....


Θα σε περιμένουμε βέβαια....εκτός αν δεν μας κάνει το χατήρι η baby siter....
(άμα είναι καλή και μικρή πάρτην μαζί σε παρακαλώ :P)

:P Θάθελες, ε; Αμ....δεν γίνεται...γιατί τότε δεν θα έρθω στη συνάντηση εγώ!!!
Πάντως να το ξέρετε.....εγώ θα βρίσκομαι Πάτρα κατά τις 8 οπότε αν έρθει και κανείς άλλος νωρίτερα ας χτυπήσει το κουνητό μου να μου το πει!

ThoDoriS
23-03-05, 02:25
Και πλέον ανήκει στο παρελθόν και αυτή η συνάντηση.......πάντως ένα θα μου μείνει πάλι....

Το ότι πέρασα ένα 3ωρο υπέροχα.....:D:D


Ναταλία και Βασίλη σας ευχαριστούμε που κάνατε τόσο δρόμο για να είστε μαζί μας.....:D:D

Natalia
23-03-05, 12:01
Και πλέον ανήκει στο παρελθόν και αυτή η συνάντηση.......πάντως ένα θα μου μείνει πάλι....

Το ότι πέρασα ένα 3ωρο υπέροχα.....:D:D


Ναταλία και Βασίλη σας ευχαριστούμε που κάνατε τόσο δρόμο για να είστε μαζί μας.....:D:D

Θοδωρή μου η ευχαρίστηση είναι όλη δική μας...
Και οφείλω κι ένα ευχαριστώ στο φίλο Γρηγόρη που δεν μας επέτρεψε να χαθούμε ούτε στιγμή, στο Γιώργο και τη Σταυρούλα που διέθεσαν το χρόνο τους μαζί μας και φυσικά σε σένα που ......χμ..αν και καθυστερημένος ΔΕΝ ΕΦΑΓΕΣ μπροστά μου!!!!!! :D :D

Νάστε καλά και επιφυλασσόμεθα και για μια Πυργιώτικη συνάντηση!!!

(Να δεις και τη baby sitter από κοντά! )

Karateka
23-03-05, 12:06
και φυσικά σε σένα που ......χμ..αν και καθυστερημένος ΔΕΝ ΕΦΑΓΕΣ μπροστά μου!!!!!! :D :D


ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ! :121

ThoDoriS
23-03-05, 12:10
Ε καλά δεν έκατσα και νυστικός......έφαγα 3 μπαλίτσες παγωτό.....(δεν είχε καλο φαί εκει που πήγαμε....την άλλη φορά συνάντηση είτε στο παναχαΐκό είτε στο La pasteria.....)

Α και δεν καθυστέρησα εγώ......ο Γιώργος με καθυστέρησε που πάει αργά στο δρόμο.....

Gregory
23-03-05, 12:18
και φυσικά σε σένα που ......χμ..αν και καθυστερημένος ΔΕΝ ΕΦΑΓΕΣ μπροστά μου!!!!!! :D :D


ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ! :121
Και εγώ με τη σειρά μου να ευχαριστήσω τα παιδιά που ήρθαν από τον πύργο .
Κατά τα όλα όπως πάντα περάσαμε μια χαρά .
Ελπίζω να το ξανακάνουμε σύντομα, όσο για το Θοδωρή δεν έφαγε τίποτα ΑΛΛΑ ήπιε φραπέ με ΠΑΓΩΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟ . :oops: :lol: :lol:

Natalia
23-03-05, 18:42
Γκλουπς!!!!!
Κάποιος μπέρδεψε τα μπούτια του ή ......εγώ δεν είδα καλά;;;;;
Άλλος ήπιε φραπέ με παγωτό....καθότι έχει και πιασιματ......(άμα πω -άκια μην το διορθώσετε σε ..........άρες!!!!! ) να συντηρήσει!!!!!!

Gregory
24-03-05, 09:55
Γκλουπς!!!!!
Κάποιος μπέρδεψε τα μπούτια του ή ......εγώ δεν είδα καλά;;;;;
Άλλος ήπιε φραπέ με παγωτό....καθότι έχει και πιασιματ......(άμα πω -άκια μην το διορθώσετε σε ..........άρες!!!!! ) να συντηρήσει!!!!!!

Γεια σου ρε Ναταλε Τεραστιεεεεεεεε
φιλακια στο family :wink: :wink: :wink:

Natalia
24-03-05, 16:39
Γκλουπς!!!!!
Κάποιος μπέρδεψε τα μπούτια του ή ......εγώ δεν είδα καλά;;;;;
Άλλος ήπιε φραπέ με παγωτό....καθότι έχει και πιασιματ......(άμα πω -άκια μην το διορθώσετε σε ..........άρες!!!!! ) να συντηρήσει!!!!!!

Γεια σου ρε Ναταλε Τεραστιεεεεεεεε
φιλακια στο family :wink: :wink: :wink:

Τα φιλάκια σας παραδόθηκαν....εις διπλούν.....τριπλούν....και βάλε!!!!
Χμ....εκείνο το ......Τεράστιε.....το παίρνω ως κοπλιμέντο, ε;;;;;;;; :P

Gregory
28-03-05, 08:23
Τα φιλάκια σας παραδόθηκαν....εις διπλούν.....τριπλούν....και βάλε!!!!
Χμ....εκείνο το ......Τεράστιε.....το παίρνω ως κοπλιμέντο, ε;;;;;;;; :P[/quote]

Eνοοιτε οτι ειναι κοπλιμέντο :lol: :lol: :lol: