PDA

Επιστροφή στο Forum : Δεν μπορεις να φανταστεις!!!



verone
27-09-05, 11:34
Δεν μπορεις να φανταστεις τι ζημια μπορει να σου προκαλεσει ενα τετοιο πραγμα!
http://www.mercadolibre.com.co/org-img/preview/MCO/022005/2282195_9061.jpg
Ειμαι σταματημενος σε ενα μποτιλιαρισμα και τελικα οταν ηρθε η ωρα να ξεκινησω νιωθω λες και ειμαι σε ενα ονειρο ακουσα ενα γερο χτυπιμα απο πισω και καποιος να φωναζει δυνατα μεχρι να καταλαβω τι ειχε γινει να εχουν μαζευτει καμια 15 ατομα απο την απεναντη σταση κατεβαινω κατω και τι να δω εναν γυρο στα 20 με το (σκουτερακι) πεσμενω πανω στο αμαξι μου περιτω να σας πω οτι ετρεμα!
Ευτυχως δεν επαθε τιποτα αμεσως μου λεει φιλε ειμαι οκ μην σε νοιαζει θα στα πληρωσω.Τον ρωταω αν εχει διπλωμα για αυτο το πραμα και μου λεει τι διπλωμα καλα του λεω περιμενε περνω τηλ την αστυνομια.
Κατσε ρε φιλε μου λεει να σου δωσω τα λευτα ασε την αστυνομια περνω τηλ για να ρωτησω το κουστουμι για προφυλακτηρα πορπαγκαζ και φαναρι 270 ευρο.
Ευτυχως τα πηρα χωρις πολλα πολλα!

tzagarakis
27-09-05, 11:48
Ειχα παντα την απορια ως τι φαινονται τα οχηματα αυτα στο μηχανολογικο,ως μηχανακια ή ως πατινια κι αν ισχυει
το 2ο γιατι κυκλοφορουν στο δρομο ,συνηθως απο παιδακια και μαλιστα ανασφαλιστα?
VERONE λυπαμαι για οτι σου συνεβει φιλε καλα βαψιματα

verone
27-09-05, 11:55
Μονο παιδακι δεν ηταν αυτος τον λυπηθηκα πραγματικα ηταν αρκετα τα λεφτα!

ammoulianiotis
29-09-05, 14:13
Αυτα τα πραγματακια ειναι χειροτερα και απο τα μηχανακια! Και οπως λες και εσυ πιο πανω, τα οδηγανε απο πιτσιρικια μεχρι παππουδες που μεχρι να πατησουν φρενο για να σταματησουν ξημερωνει η επομενη μερα. Θα πρεπει να κανει κατι η τροχαια για τετοια οχηματα, ειδικη λωριδα ας πουμε η να απαγορευεται η κινηση με αυτα μεσα στους δρομους. Ευτυχως που ξεμπερδεψες ευκολα απο αυτο και γρηγορα!

MAFIA
29-09-05, 14:45
α ρε VERONE...
κριμα πραγματικα...τουλαχιστον δεν ταλαιπωρηθηκες για να παρεις τα λεφτα και να βρεις το δικιο σου!

verone
29-09-05, 23:14
α ρε VERONE...
κριμα πραγματικα...τουλαχιστον δεν ταλαιπωρηθηκες για να παρεις τα λεφτα και να βρεις το δικιο σου!
Παλι καλα!

aman17-2
30-09-05, 00:52
ουυυυ γκαντέμη...πότε πρόλαβες ρε?.,...

αφού στα πλήρωσε τότε όλα καλά....

μάγκα μου σε 2-3 βδομάδες θα δεις dvd Περασμένο...
(μόνο για τον Μπάμπη : για τις ζάντες καμιά απάντηση, για οθόνη αν θεσ να τις πάρουμε μαζί.)
άντε να δω που θα σε πετύχω..
σε ποιό σημείο της Ελλάδας είσαι τώρα?

verone
09-10-05, 20:18
ουυυυ γκαντέμη...πότε πρόλαβες ρε?.,...

αφού στα πλήρωσε τότε όλα καλά....

μάγκα μου σε 2-3 βδομάδες θα δεις dvd Περασμένο...
(μόνο για τον Μπάμπη : για τις ζάντες καμιά απάντηση, για οθόνη αν θεσ να τις πάρουμε μαζί.)
άντε να δω που θα σε πετύχω..
σε ποιό σημείο της Ελλάδας είσαι τώρα?
Παντα θα με βρεις εκει που εχει καποιο event τωρα στης 15 θα κατεβω με αεροπλανο για την εκθεση ως στης 19!