PDA

Επιστροφή στο Forum : Προς τους συντονιστές



PANSTILO
27-09-05, 17:24
Κατά τον τέταρτο όρο στις αγγελίες:4. Χρήστες του φόρουμ με λιγότερα απο 30 μηνύματα δεν έχουν δικαίωμα δημοσίευσης αγγελίας στήν κατηγορία πωλείται. Σε περίπτωση παράβασης του ανωτέρω όρου θα επεμβαίνει ο εκάστοτε διαχειριστής/συντονίστης και θα κλειδώνει το αντίστοιχο θέμα. Απο τον παραπάνω όρο εξαιρούνται τα επίσημα μέλη του StiloClub που έχουν δικαίωμα δημοσίευσης.
Αντίθετα εγώ δεν μπορώ να δημοσιευσω ούτε στα "ΠΩΛΕΙΤΑΙ" ουτε στα "ΖΗΤΗΤΑΙ".Εχει αλλάξει κάτι ή εγώ κάνω λάθος.Διαβάζοντας πάντως τις αγγελίες είδα πως έχουν δημοσιεύσει πολλοί ασχετοι που ίσως μπήκαν και για πρώτη φορά στο site!!!
Ευχαριστώ

Karateka
27-09-05, 17:26
Nα απαντήσει κάποιος από τους moderators παρακαλώ.

face
27-09-05, 18:42
όσον αφορά τις δημοσιεύσεις απο "ασχετους" προυπήρχαν αφοτου πάρθηκε η απόφαση των ελαχίστων 30 posts...

τωρα για το ότι δεν μπορείς να δημοσιεύσεις αγγελία στο πωλείται μάλλον κάτι μικρό θα έιναι και θα το διορθώσει ο θοδωρής μόλις το δεί...

Karateka
27-09-05, 18:51
Μπορεί το turbo ν'άφησε αλλά πάντα προλαβαίνει να είναι εντός χρόνου...

PANSTILO
27-09-05, 20:09
Οk παιδιά,περιμένω..

PANSTILO
29-09-05, 12:58
Ακόμα δεν μπορώ να κάνω τιποτα.Όταν πατάω "νέο θέμα" μου λέει "μόνο χρηστες με ειδικό δικαίωμα πρόσβασης"!Εχει αλλάξει κάτι??

ThoDoriS
29-09-05, 13:25
Ναι φίλε μου, επειδη παρατηρηθηκε εντονα το φαινόμενο να μπαίνει ο καθένας με σκοπο να γράψει κάτι μόνο στις αγγελίες και αυτό ήτανε ενοχλητικό, πλέον την δυνατότητα αυτή την έχουν μόνο τα official μέλη κ όπως είπες μέλη με πάνω απο 30μνμ.......

Τοσες μέρες απλά δεν μπαίνω πολύ στο site λόγω χρόνου. Εντος ολίγου θα σου έχω φτιάξει το προφίλ έτσι ώστε να μπορείς να δημοσέυεις και εκεί.