PDA

Επιστροφή στο Forum : ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΛΗΣΩ Η ΝΑ ΤΟ ΞΕΣΚΙΣΩ???



ΒΑΓΓΟΣ13
19-10-05, 19:07
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ
ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ CLUB ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΘΕΣΩ ΕΝΑΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟ ΜΟΥ.
ΕΧΩ ΕΝΑ STILO 1,2 ΚΑΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΣ.
ΑΓΟΡΑ ΜΑΙΟΣ 2002
ΠΡΟΒΛΗΜΑ 1.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΜΕΡΕΣ ΘΟΡΥΒΟΣ ΣΤΟ ΤΙΜΟΝΙ.
ΛΥΣΗ ΑΛΛΑΓΗ ΖΑΝΦΟΡ ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ.
ΠΡΟΒΛΗΜΑ 2.ΣΤΟΝ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΠΕΣΜΕΝΗ ΜΠΑΤΑΡΙΑ.
ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΙ ΓΙΑΠΩΝΕΖΟΦΙΛΟΙ.
ΠΡΟΒΛΗΜΑ 3. ΑΛΛΑΓΗ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ Λ ΣΤΑ 3 ΧΡΟΝΙΑ.
ΡΠΟΒΛΗΜΑ 4.ΣΤΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ 25000ΧΛΜ ΘΟΡΥΒΟΣ ΣΤΗΝ ΟΠΙΣΘΕΝ ΜΕ ΠΑΙΞΙΜΟ ΣΤΟΝ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ.ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ ΜΕ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΦΡΕΝΟ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΤΙΝΑΡΕΙ Ο ΔΙΣΚΟΣ.ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΘΟΡΥΒΟ ΣΕ ΕΚΚΙΝΗΣΗ ΣΕ ΑΝΗΦΟΡΑ ΣΤΟ ΠΑΤΙΝΑΡΙΣΜΑ.
ΠΡΟΒΛΗΜΑ 5.ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΙ ΘΟΡΥΒΟΙ ΣΤΙΣ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ.ΠΗΓΑ ΤΣΕΚΑΡΑ ΤΑ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΦΤΑΙΝΕ ΤΑ ΣΙΝΕΜΠΛΟΚ.ΕΒΑΛΑ ΛΙΠΑΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΒΥΡΤ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΕΙΩΘΕΙ Ο ΗΧΟΣ . ΟΤΑΝ ΟΔΗΓΩ ΜΕΡΙΚΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΝΩ ΟΤΑΝ ΚΡΥΩΝΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΑΡΧΙΖΕΙ.

ΘΕΛΩ ΛΟΙΠΟΝ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΩ ΚΑΙ ΟΣΟ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΑΝΑΛΟΓΟ ΚΟΣΤΟΣ ΦΥΣΙΚΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΦΡΕΝΑ ΚΑΙ ΚΡΑΤΗΜΑΤΑ Η ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΚΩΛΟΓΙΑΠΩΝΕΖΙΚΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΡΗΖΕΙ???
ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΤΟΥ 52500ΧΛΜ
ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΑΚΑΚΙΑ ΚΑΘΕ ΠΟΤΕ ΑΛΛΑΖΕΤΕ????

face
19-10-05, 19:15
βαγγο καλώς ήρθες κατ΄αρχ'ην...

το 1 ήταν σοβαρό πρόβλημα και κλασσική αστοχία υλικού σε νέο αμάξι..
το 2 δεν νομίζω να είναι σοβαρό πρόβλημα, και εγώ εκεί την άλλαξα....ούτε τα τζαπονια εχουν καμια παραδοση στις μπαταρίες για να στην λένε.
το 3 ε΄πισης δεν νομίζω να είναι σοβαρό πρόβλημα..μην νομίζεις ότι και τα γιαπονέζικα δεν τα έχουν αυτα..
το 4 τον έφαγες τον συμπλεκτη..:)
το 5 είναι ενα πρόβλημα που θελει ψάξιμο...

μην νομίζεις ότι τα γιαπονέζικα δεν μπαίνουν ποτέ συνεργείο εκτός απο τα service...

γνώμη μου ΔΩΣΤΟ και πάρε ένα stilo 1,8...:):)

welcome...

ΒΑΓΓΟΣ13
19-10-05, 19:26
ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ
ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΩ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΤΟ 2007 ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΔΕΙΞΕ ΕΝΑΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΣΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ.
ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΤΑ ΚΟΨΩ ΤΑ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΤΖΑΜΠΑ ΛΕΦΤΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΜΕΤΑΝΟΗΤΟΙ ΟΙ ΙΤΑΛΟΦΙΛΟΙ ΚΙ ΑΣ ΦΡΙΚΑΡΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ

face
19-10-05, 19:29
τώρα μιλάς σωστά ρε βάγγο....(αν και βάζελος το παραβλέπω..:))...

και εγώ περιμένω το 07 που έχω προγραματίσει και αλλαγή της στιλαρας με νέα στιλαρα με πολλά κυβικά....

όσον αφορά τα εξουσιοδοτημένα, κατα κύριο λόγο έχεις δίκιο...εκτός απο ελάχιστους στους πιο πολλούς μπαίνεις με την όπισθεν...

ΒΑΓΓΟΣ13
19-10-05, 19:59
ΑΜΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΛΟ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΟ ΓΙΑ ΛΕΓΕ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΝΑ ΛΥΣΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΣΙΝΕΜΠΛΟΚ.THANKS ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

face
19-10-05, 20:08
αυτο που ξέρω εγώ είναι βόλο οπότε μάλλον δεν σου κάνει..
για δοκίμασε στην ΣΙ.ΔΗ.ΚΑ στον ταύρο που είναι ιδιοκτήτης και ο κωνσταντίνος (μέλος του club), gia na έχεις και ειδική μεταχείρηση..

επίσης καλά λόγια έχω ακούσει για τον ΚΟΡΑΝΑ.

ΒΑΓΓΟΣ13
19-10-05, 20:10
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ.ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ

Soul_Giannis
19-10-05, 23:54
Φιλε Βαγγο
Το Stilo σου ειναι καλοκαιρινο αμαξι απ'οτι καταλαβα!
Η λυση ειναι η εξης:
Κανεις Καμπριο το Stilo για να κανεις και το κομματι σου ρε αδερφε και παιρνεις ενα Τζιπ για τον χειμωνα!!!:):)
Καλως ηρθες στο Club!
Πηγαινε στον Κορανα και θα με θυμηθεις!!!!!