PDA

Επιστροφή στο Forum : ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΡΤ!!!!!



ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
22-02-05, 12:55
Η προταση μου ειναι η εξης...
Στη Παλληνη η πιστα καρτ εχει ενα σημαντικο πλεονεκτημα,ολοκληρη ειναι τοποθετημενη με αισθητηρες για χρονο...αρα γνωριζεις τον χρονο σου σε καθε γυρο...αρα εκει θα δουμε και τι κανει ο καθενας.
Γνωριζω τον υπευθυνο γιατι πηγαινα στο παρελθον συνεχεια...
μπορουμε να συννενοηθουμε αν καθιερωσουμε μια ημερα που θα γινετε το εσωτερικο πρωταθλημα των μελων.....
φανταστειται τι εχει να γινει...τι κοντρες...η πιστα δεν ειναι αρκετα μεγαλη αρα τα λαθη πληρωνονται σε χρονο...τα καρτ ειναι σε πολυ καλη κατασταση και αρκετα γρηγορα.....τι λετε σαν ιδεα????
Εγω μπορω να παω μεχρι το τελος της εβδομαδας να κανω καρτ και να μιλησω με τον υπευθυνο....!!!!!
θα ηθελε να ερθει κανενας μαζι μου να κανουμε καρτ???????????
ΣΑΝ ΙΔΕΑ ΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ????
ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ??????ΚΟΛΑΣΗ

ThoDoriS
22-02-05, 13:50
Αν μας πείς κύριε Πρόεδρε πόσο θα μας κοστίζει κ δούμε ότι το κόστος να πηγαίνουμε ανά 15 ήμερες είναι χαμηλά γιατί όχι......άν όμως κάθε 15 μέρες θέλουμε 30ευρώ για καρτ (χωρια οι καφέδες μας, χώρια τα ενδιάμεσα meetings και οι εκδρομές) τότε είναι πολλά και πολλοί όπως και εγώ δεν θα μπορούμε να συμμετέχουμε......

Αν είναι λογικό το κόστος και οι ημέρες, γιατί όχι......

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
22-02-05, 14:28
Μπορουμε να πηγαινουμε μια φορα το μηνα η δυο?????το κοστος με μια συννενοηση μπορει να ειναι και κατω απο δεκα ευρω,την φορα παντα...
ή μπορουμε να κανονισουμε να κανουμε ενα παγιο ποσο για ολο το πρωταθλημα και να το δωσουμε συγκεντρωτικο στην αρχη και μετα να πηγαινουμε και να μη δινουμε τιποτα....και να ερθει ποιο φθηνα?????????
πως το βλεπετε????

DeepLevel
22-02-05, 15:23
εγω το βλεπω πολυ καλη ιδεα...
μια φορα το μηνα, σε λογικο ποσο νομιζω ειναι οκ..

Soul_Giannis
23-02-05, 22:49
Και εγω συμφωνω!!!
Φανταστειτε τον Αντρεα πως θα χοροπηδαει να μπει στην πιστα!!!!
Μια φορα τον Μηνα ειναι καλα!!!!

Psycho13
24-02-05, 02:34
Και εγω συμφωνω!!!
Φανταστειτε τον Αντρεα πως θα χοροπηδαει να μπει στην πιστα!!!!
Μια φορα τον Μηνα ειναι καλα!!!!
Τι μιλας ρε εγκληματια εσυ???Δεν μπορεσες να περασεις ουτε την Στελλα και ειπες ας πεσουμε πανω στα λαστιχα για φιγουρα..Ε???Φιγουρατζη..Μιλας κιολας!!! :!:

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
24-02-05, 10:45
Πιστευω οτι πρεπει να αρχισουν ηδη τα στοιχηματα...............εγω λεω υπερ της Στελλας λογω βαρους...

stelios_11
24-02-05, 11:13
πολυ καλη ιδεα...μεσα!!!! αντε την παρασκευη το απογευμα που θα κατεβω Αθηνα ψηνεται κανεις??

ThoDoriS
24-02-05, 14:19
Πιστευω οτι πρεπει να αρχισουν ηδη τα στοιχηματα...............εγω λεω υπερ της Στελλας λογω βαρους...

Ξέχασες ότι ο Πέτρος έχανε στην ευθεία απο το Στέλιο......είναι θέμα κάρτ και μόνο.......Αν είναι ισοδύναμα είναι βάρους και οδηγού.....:D