PDA

Επιστροφή στο Forum : Fiat Stilo 1.6 τέλος;;;!!!



sporas
12-12-05, 19:34
Από σήμερα στο www.fiat.gr to 1.6 δεν υπάρχει... ούτε στην 3/d, αλλά ούτε στην 5/d
ΠΑΕΙΕΙΕΙΕΙ...:187
Τι έγινε ;
Γιατί ;
Προφανώς προτιμάται το 1.4 και αποφάσισαν να το σταματήσουν;
Λοιπόν...

face
12-12-05, 19:41
μάλλον, καλύτερα θα γίνουν συλλεκτικά τα δικά μας...:)

ammoulianiotis
12-12-05, 22:07
Μηπως, λεω μηπως, θα βαλουν το μοτερ του Punto 1,6T;

MaGeLaNoS
13-12-05, 00:48
Νομιζω σε λιγο καιρο θα σταματησει και επισημως η παραγωγη του μοντελου αφου ηδη τα τελευταια κομματια βρισκονται στο σταδιο της συναρμολογησης και για καποιους μηνες οι εταιριες θα δουλευουν με στοκ.Οπως ακριβως εγινε απο τον Οκτωβριο με το Honda TypeR καθως και το Civic 3d βγαινει μονο σε 5θυρο και οτι εχει μεινει απο 3θυρο σε στοκ αν μπορει να βρει κανεις..

Stilatos
13-12-05, 03:03
ας ελπισουμε να αντικατασταθει συντομα με ενα πιο ωραιο μοντελο fingers crossed :(

Nikos
13-12-05, 09:07
Λοιπόν, σε 3-4 μήνες βλέπω τα μεταχειρισμένα 1600άρια να ανεβαίνουν οι τιμές τους 25-30%... :D :D



ΥΓ: Επειδή το θέμα ήταν λίγο άσχετο με τα "τεχνικά" του Stilo, μεταφέρθηκε στα "Γενικά".

sporas
13-12-05, 14:49
Εχω την εντυπωση οτι η θεση του τοπικ είναι στο θεμα <<ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ>> και ας μην αφορα στο τεχνικο μερος του.
Γιατι εχει και κυριολεκτικη σχεση με αυτο, αλλα και αποτυπωνεται εκει καλυτερα η σημασια του
Και οχι στα γενικα οπου η συζητηση ειναι πιο γενικη.

MaGeLaNoS
13-12-05, 14:56
Μη φοβαστε ερχεται το νεο Stilo με κινητηρες uniair και αντε γεια στον ανταγωνισμο..

TABO
13-12-05, 15:15
Μέχρι και η ΦΙΑΤ κατάλαβε το λάθος της και τα αποσύρει....

και ο Face έγραψε...


μάλλον, καλύτερα θα γίνουν συλλεκτικά τα δικά μας...:)

Εσύ αγόρι μου ζείς στην κοσμάρα σου

Στον κόσμο των Χ-Gt.....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nikos
14-12-05, 09:41
Εσύ αγόρι μου ζείς στην κοσμάρα σου

Στον κόσμο των Χ-Gt.....

Να τα μας.... Καλά είχαμε ησυχάσει... Τεό, κάνε κανένα ban και προς τα εδώ... :216




Εχω την εντυπωση οτι η θεση του τοπικ είναι στο θεμα <<ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ>> και ας μην αφορα στο τεχνικο μερος του.
Γιατι εχει και κυριολεκτικη σχεση με αυτο, αλλα και αποτυπωνεται εκει καλυτερα η σημασια του
Και οχι στα γενικα οπου η συζητηση ειναι πιο γενικη.

Εκεί όπως λες κι εσύ, μπαίνουν τεχνικά θέματα. Αυτό έχει να κάνει μόνο με τις πωλήσεις του αυτοκινήτου.

sporas
14-12-05, 10:03
Νικο
Διατηρω την αποψη μου...
και δεν επελεξα τυχαια να το βαλω εκει.