PDA

Επιστροφή στο Forum : Κυριακή στον Κέδρινο Λόφο στις 8



Karateka
15-12-05, 14:02
Αυτή την Κυριακή θα μαζευτούμε στις 8 στο καφέ-μπαρ Κέδρινος Λόφος (στον Αγ.Παύλο, είσοδος από περιφερειακό) να συζητήσουμε για διάφορα θέματα όπως η κοπή της πίτας στη Θεσ/νίκη, οι χειμωνιάτικες εκδρομές Β.Ελλάδος αλλά και για μια Πανελλήνια εκδρομή, καθώς επίσης και για να γνωρίσετε τους νέους υπεύθυνους Β.Ελλάδος που αναλαμβάνουν την οργάνωση μας από δω και στο εξής.

Προσπαθείστε να είστε όλο και περισσότεροι εκεί για να μπορέσουμε να το οργανώσουμε όσο γίνεται καλύτερα.

ammoulianiotis
15-12-05, 14:15
1. karateka
2. ammoulianiotis

Θα ερθω να δηλωσω το παρον γιατι αρχιζω να γεμιζω απουσιες!
Εχω να σας δω και καιρο!

Ckalfa Τι θα γινει με το προξενιο?

ckalfas
15-12-05, 14:55
Κάτσε ρε Σοφόκλα... Νύφη θέλω, τώρα την θέλω...; Λάου-λάου...
Παιδιά ελάτε όσοι περισσότεροι μπορείτε (παλιοί & νεότεροι), καλά είναι να συζητηθούνε ότι μας αφορά!

1. karateka
2. ammoulianiotis
3. ckalfas

Nikos
15-12-05, 15:47
1. karateka
2. ammoulianiotis
3. ckalfas
4. Nikos (όχι ρε παιδιά δεν είναι ανέκδοτο...)

Θα έρθω κι εγώ ρε αλάνια, αρκεί να έχω αμάξι (το Σάββατο μπαίνω μέσα για το NAV+)... Θέλω να γνωρίσω τους καινούργιους και να ακούσω για το μέλλον του Club...

face
15-12-05, 21:09
καθώς επίσης και για να γνωρίσετε τους νέους υπεύθυνους Β.Ελλάδος που αναλαμβάνουν την οργάνωση μας από δω και στο εξής.

Γιάννη, τι εννοείς???

ckalfas
15-12-05, 21:39
Εννοεί Πέτρο ότι τα παιδιά αποσύρονται από την ενεργό δράση και παραδίδουν την σκυτάλη σε μένα και στον Γιώργο (BravoTwoZero)...

ammoulianiotis
15-12-05, 21:44
Κάτσε ρε Σοφόκλα... Νύφη θέλω, τώρα την θέλω...; Λάου-λάου...

Γιατι ρε Χρηστο; Επειδη ειμαι ο μικροτερος πρεπει να μου κανετε ολα τα χατηρια! :216
Θα παρω τηλεφωνο να κανω κρατηση τραπεζιου στο ονομα του StiloClub. Μολις κανω την κρατηση θα το ανακοινωσω στο site.

ckalfas
15-12-05, 21:47
Πριν πάρεις τηλέφωνο μίλησε πρώτα με τον Γιάννη μήπως πρόλαβε αυτός να την κάνει!
Λοιπόν κύριοι έχουμε μέχρι τώρα:
1. karateka
2. ammoulianiotis
3. ckalfas
4. Nikos (όχι ρε παιδιά δεν είναι ανέκδοτο...)

ammoulianiotis
15-12-05, 22:01
Οκ! Θα το κανονισουμε παντως, ο ενας ή ο αλλος θα κανει κρατηση.

face
15-12-05, 22:26
ο κάλφας και ο γιώργος chief σαλόνικα....!!!!!!!

βαστάτε τουρκοι τ΄άλογα...:)

aman17-2
15-12-05, 23:00
1. karateka
2. ammoulianiotis
3. ckalfas
4. Nikos (όχι ρε παιδιά δεν είναι ανέκδοτο...)
5. aman17-2

Arf
17-12-05, 18:11
1. karateka
2. ammoulianiotis
3. ckalfas
4. Nikos (όχι ρε παιδιά δεν είναι ανέκδοτο...) (Παρε τηλ. να έρθω να σε παρω. Να δεις πως πάνε και τα γρήγορα 1.2 :) )
5. aman17-2
6. Athanasios
7. Arf

O BravoTwoZero δεν θα είναι????

ammoulianiotis
18-12-05, 00:08
Λοιπον, εκανα και την κρατηση. Οποιος παει στο Λοφο ζηταει το τραπεζι του StiloClub!

Arf
18-12-05, 00:54
ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!! Μετά το κρύο που έφαγες την τελευταία φορά, τώρα προνοείς για τραπεζάκι. Φαντάζομαι να έκλεισες δίπλα στο τζάκι, στα τραπέζια με τις μαξιλάρες. Αν δεν έχει μαξιλάρες εγώ δεν έρχομαι :) :) :)

ckalfas
18-12-05, 23:24
Τελικά, τα τραπέζια που ήταν κλεισμένα ήταν αυτά με τις μαξιλάρες δίπλα στο τζάκι (Μπράβο Σοφοκλή)
Ήταν από τις καλύτερες συναντήσεις μας τον τελευταίο καιρό, μαζευτήκαμε έντεκα αυτοκίνητα!
Είδαμε άτομα που είχαμε να τα δούμε καιρό (και από μακριά όπως ο Κυριάκος από τον Έβρο) κι αυτό ήταν το ευχάριστο της όλης συνάντησης.
Τα θέματα που συζητήκαν ήταν οι εκδρομές που σχεδιάζονται για την αρχή του επόμενου έτους και όλοι εκδήλωσαν το ενδιαφέρον τους και τις προτάσεις τους.
Με λίγα λόγια ήταν από τις πιο επιτυχημένες συναντήσεις μας!
Να πούμε και τα άτομα που παρευρέθηκαν στην συνάντηση...
1. Aman17-2 (Κυριάκος- η ευχάριστη έκπληξη από μακριά)
2. Παύλος
3. Panos_Thes/niki
4. Alexunder (ο 18άρης... )
5. Arf
6. Athanasios
7. Spark
8. BravoTwoZero
9. ckalfas
10. Ammoulianotis
11. StamatisGalis

Πάντα τέτοια παιδιά...

Arf
18-12-05, 23:43
Τελικά, τα τραπέζια που ήταν κλεισμένα ήταν αυτά με τις μαξιλάρες δίπλα στο τζάκι (Μπράβο Σοφοκλή)

Εγώ κύριοι διαμαρτύρομαι εντόνως. Δεν ήταν αυτά τα τραπέζια με τις μαξιλάρες!!!!!

Αίσχος κύριε Σοφοκλή!!!! Εϊστε απαράδεκτος!!! Προτείνω την οριστική διαγραφή σας από το stiloclub :) :) :) :)

Ας σοβαρευτούμε τώρα... Καιρό είχαμε να μαζευτούμε τόσοι πολλοί. Πολύ ωραία παρέα, συζητήσαμε επί παντός επιστητού(και όχι μόνο για αμάξια, έτσι Αλέξανδρε?) και φυσικά κάναμε όλο το μαγαζί να μας κοιτάει με απορία...

Ελπίζω το νέο έτος να μας βρει με περισσότερα ενεργά νέα μέλη και γεμάτους ιδεές για το πώς να ανεβάσουμε το STILOCLUB ακόμα πιο ψηλά...

PS. Όσοι δεν ήρθατε χάσατε...

Nikos
19-12-05, 08:11
Εγώ (κλασσικά πλέον) πάλι δεν ήρθα. Πήγα το μεσημέρι Κατερίνη (σε ένα ορεινό χωριό) και κόλλησα εκεί. Με πήρε και 1-2 φορές ο Πάνος, αλλά ήμουν με το φτυάρι εκείνη την ώρα και δεν μπόρεσα να απαντήσω (Sorry Παναγιώτη). Τουλάχιστον χαίρομαι που ακούω ότι όλα πάνε καλά...

Panos_Thesniki
19-12-05, 10:26
Με πήρε και 1-2 φορές ο Πάνος, αλλά ήμουν με το φτυάρι εκείνη την ώρα και δεν μπόρεσα να απαντήσω (Sorry Παναγιώτη).


...και εμεις το φτυαρι κρατουσαμε εκεινή την ώρα και σε "θαβαμε" που δεν ήρθες :216 :216 :216

No hard feelings Nick.... :D

Nikos
19-12-05, 14:35
...και εμεις το φτυαρι κρατουσαμε εκεινή την ώρα και σε "θαβαμε" που δεν ήρθες

Κ@λόπαιδα!!! :216 :216 :216

Karateka
19-12-05, 16:39
Παιδιά σόρρυ που έλειπα αλλά λόγω των καιρικών φαινομένων είχαμε πρόβλημα και σα μηχανικός επιφυλακής που ήμουν αυτή την εβδομάδα μπήκα στις 15:00 και έφυγα στις 21:30 το βράδυ.

ammoulianiotis
21-12-05, 21:58
Εγώ κύριοι διαμαρτύρομαι εντόνως. Δεν ήταν αυτά τα τραπέζια με τις μαξιλάρες!!!!!
Συγνωμη κυριε Αρη. Δεν θα ξαναγινει αυτο το λαθος! Απο εδω και περα θα κλεινω ενα καναπε με μαξιλαρες μονο για σενα! :216

aman17-2
22-12-05, 11:43
όντως ήταν αρκετά χλίδα το μαγαζί (και ήμουν η γάλα μέστο μύγα γιατί από το πρωί ήμουν στους δρόμους και στο τσακ πρόλαβα να έρθω....με τις φόρμες..)το μαγαζί πολύ χλίδα....
αρκετά τα μέλη...
άλλους τους ήξερα άλλους τους έβλεπα πρώτη φορά...
γενικά πολύ ζεστή ατμόσφαιρα.....(ειδικά όσοι καθόταν κοντά στο τζάκι απορώ πως δεν πήραν κάνα υπνάκο... :) )
συζητήσαμε αρκετά πράγματα...
ένα από τα οποία πως θα κάνουμε σαμποτάζ στα ηχεία που μας πήραν τα αυτιά και φωνάζαμε για να ακουστούμε.....
κύρια θέματα οι εκδρομές...και μια ιδέα που έριξα και έχει γίνει ήδη πράξη από 2 μέλη (δεν λέω ποιούς να μην με λέτε ρουφιάνο)
ένα sticker στο πίσω τζάμι που να καλύπτει το κόκκινο φώς του στοπ και να έχει κενό το www.stiloclub.gr
ή stiloclub σκέτο και όταν πατάς φρένο να φωτίζει..
ειδικά την νύχτα είναι μαμάτο....
anyway....ήταν υπέροχα και ελπίζω να μπορώ να έρχομαι και σε άλλες παρόμοιες συναντήσεις...

aman17-2
22-12-05, 11:47
το sticker
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=8022810390&sspagename= ADME:B:AAQ:UK:1

ckalfas
22-12-05, 23:36
Μακάρι Κυριάκο να σε βλέπουμε συχνότερα!