PDA

Επιστροφή στο Forum : ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ:ΠΩΣ ΤΙΣ ΚΑΤΕΒΑΖΕΤΕ ΣΤΟ ΣΑ'Ι'Τ ?



ngtech
15-12-05, 18:47
Πως μπορώ να κατεβασω κι εγώ φωτό κατω από το nickname και να προσθέσω και καμία κάτω από το κείμενο? Παρακαλω για λεπτομερείς οδηγίες...
[quote]

Nikos
15-12-05, 20:36
1ον, δεν βρίζουμε χωρίς να βάλουμε τα απαραίτητα $#%$$, πόσο μάλλον στο θέμα του τόπικ! (για αυτό έγινε και το edit)
2ον, δεν χρειάζεται τόση αγανάκτηση. Ρώτα πρώτα και μετά αν δεν βρεις λύση μπορείς να τσατιστείς με την ησυχία σου... :P

Για να βάλεις μία φώτο σε ένα ποστ, πρέπει πρώτα αυτή η φώτο να βρίσκεται σε κάποια διεύθυνση στο net. Μπορείς να κάνεις λογαριασμό στο www.pathfinder.gr ή να αποθηκεύσεις μια φώτο στο imageshack. Όπως και να έχει ΔΕΝ μπορείς να βάλεις μια φώτο κατευθείαν από το pc σου (αν έψαχνες υπάρχει σχετικό τόπικ με οδηγίες από τη Nenya)...

Για να βάλεις μια φώτο κάτω από το όνομά σου (άβαταρ) πρέπει επίσης αυτή η φώτο να υπάρχει κάπου στο net. Πρέπει να είναι συγκεκριμένων διαστάσεων και μεγέθους (kb). Αν πας στο "Προφίλ" και κατέβεις προς τα κάτω, θα δεις ποιές είναι οι προϋποθέσεις...

ThoDoriS
16-12-05, 00:40
Φωτογραφίες μπορείς να ανεβάσεις και εδώ: http://imageshack.us

Μόλις τις ανεβάσεις σου δίνει το link έτοιμο για να το βάλεις στο site.

ngtech
17-12-05, 14:37
Καλα καλα μη δαγκωνεις. Δεν πιστεψα οτι ειπα κατι τοσο ασχημο ουτε αγανακτησα.Παντως ευχαριστω για τις πληροφοριες...

Nikos
17-12-05, 18:09
Καλα καλα μη δαγκωνεις.

Ρε Νικόλα? Μεταξύ μας? :P Παρεξηγήθηκε το ύφος μου. Δεν ήμουν άγριος. Ούτε αυτά που έγραψες ήταν τόσο βαριά! Απλά το να φαίνονται στην λίστα με τα τόπικς είναι λίγο "βαρύ". Με καταλαβαίνεις φαντάζομαι. Αν δεν βγάλεις άκρη, στείλε pm για λεπτομέρειες...

Panoramixk
30-04-06, 10:28
AAAAAA