PDA

Επιστροφή στο Forum : Παρουσίαση Grande Punto



Nikos
02-01-06, 00:09
Λοιπόν, παραμονή πρωτοχρονιάς μου τηλεφώνησε ο κ. Μαρουφίδης (από Ανδρεάδη) για να σας μεταφέρω και τις "live" ευχές του στο club και ταυτόχρονα με ενημέρωσε για την παρουσίαση του Grande Punto.

Η παρουσίαση του Grande Punto στο κοινό θα γίνει στις 14 Ιανουαρίου. Θα προηγηθεί όμως μια prive παρουσίαση το βράδυ στις 13 του μήνα, όπου θα είναι καλεσμένοι διάφοροι φίλοι, γνωστοί, δημοσιογράφοι κλπ. Στην prive παρουσίαση είναι καλεσμένο και το StiloClub.

Αυτό που μου ζήτησε είναι να μάθω πόσα άτομα θα είναι παρόντα στην παρουσίαση, ώστε να προμηθευτούμε τις ανάλογες προσκλήσεις, γιατί η είσοδος στην παρουσίαση θα γίνεται μόνο με αυτές.

Θα παρακαλούσα λοιπόν να συμπληρώσουν την παρακάτω λίστα όσα άτομα θα έρθουν σίγουρα στην παρουσίαση ώστε να προμηθευτούμε τον ανάλογο αριθμό προσκλήσεων.

1. Nikos
2.

Athanasios
02-01-06, 12:24
1. Nikos
2. Athanasios

ckalfas
02-01-06, 18:17
1. Nikos
2. Athanasios
3. ckalfas

Τί ώρα θα γίνει η εκδήλωση;
Ρωτάω, γιατί θα είμαι στο μαγαζί μέχρι της 9 το βράδυ...
Ααα! και κάτι άλλο!
-Που θα γίνει;
-Θα κάνουμε κάτι εμείς ως StiloClub; Θα βάλουμε δηλαδή κάπου τα αυτοκίνητά μας...;

stamatisgalis
02-01-06, 21:02
PAIDIA KAI EGO THELO.2 EAN EINAI EYKOLO.TI ORA THA GINEI I EKDILOSI KAI POY;.OPOS LENE TA FILARAKIA KALO THA ITAN NA VALOUME TA STILO MAS SE SXIMATISMO ORAIO.NA PARAMEILANE OLOI.LOIPON STAMATIS 2

ckalfas
03-01-06, 00:59
1. Nikos
2. Athanasios
3. ckalfas
4. stamatisgalis

μέχρι τώρα...

Mad
04-01-06, 13:15
Έχω 2 ερωτήσεις:1.Τι ώρα θα γίνει η εκδήλωση και 2.Η πρόσκληση είναι για ένα ή 2 άτομα;;;Λογικά είμαι μέσα αλλά πρώτα πρέπει να ξέρω αυτά τα 2!!!

verone
04-01-06, 20:12
Γιατί τόση λίγη μετοχή πιστεύω ότι είναι μια από τις καλύτερες στιγμές προβολής του club έστω και με τα τοπικά κανάλια.
Με μια αντιπροσωπεία των 10 αυτοκινήτων του club θα γίνει αισθητή η παρουσία του stiloclub και θα δείξουμε έτσι στα στελέχη της FIAT ότι πράγματι είμαστε μια λέσχη αυτοκινητιστών που παρακολουθεί και είναι κοντά στα δρώμενα και τις εξελίξεις της FIAT.

ckalfas
04-01-06, 23:02
Στέργιο, η εκδήλωση θα γίνει την Παρασκευή 7:30 με 20:00 μμ. στις εγκαταστάσεις του Ανδρεάδη απέναντι από το FIX.
Από την σημερινή συνάντηση έχουμε και λέμε:
1. Nikos
2. Athanasios
3. ckalfas
4. stamatisgalis
5. BravoTwoZero
6. Sparck
7. Teo
8. Ammoulianiotis
9. Arf
10. Παύλος

Άλλος;;;

verone
04-01-06, 23:42
Αυτό είναι εκεί γύρο στα 10 αυτοκίνητα υπολόγιζα μπράβο αρε Σαλονικα.
Περιμένουμε φωτογραφίες παιδιά!

face
05-01-06, 11:33
μπράβο παιδια...για μια ακόμα φορά θα μας βγάλετε ασπροπρόσωπους...

και θα έχει και χαβαλε η όλη υπόθεση....να κλέισετε και κανα test - drive να μας πείτε τις εντυπώσεις...

neuromancer
07-01-06, 23:23
01. Nikos
02. Athanasios
03. ckalfas
04. stamatisgalis
05. BravoTwoZero
06. Sparck
07. Teo
08. Ammoulianiotis
09. Arf
10. Παύλος
11. Neuromancer

verone
08-01-06, 02:25
01. Nikos
02. Athanasios
03. ckalfas
04. stamatisgalis
05. BravoTwoZero
06. Sparck
07. Teo
08. Ammoulianiotis
09. Arf
10. Παύλος
11. Neuromancer
Σας αγαπώ ρε και ας σας την λέω λίγο χα χα χα μπράβο!
:215 :104 :116 :116 :116 :116 :116 :116 :116 :116 :116 :116 :144 :187

Nikos
08-01-06, 19:49
Αύριο το απόγευμα θα περάσω από Ανδρεάδη να πάρω τις προσκλήσεις. Αν μέχρι την Παρασκευή βρεθούν και άλλοι που θέλουν να έρθουν δεν θα υπάρχει πρόβλημα.

Την ημέρα εκείνη θα βρεθούμε σχετικά νωρίς, όλοι μαζί, και θα πάμε κοβόι για να παρκάρουμε συγκεντρωμένοι και μουράτοι. Λεπτομέρειες προς το τέλος της εβδομάδας ;)

Karateka
09-01-06, 08:03
01. Nikos
02. Athanasios
03. ckalfas
04. stamatisgalis
05. BravoTwoZero
06. Sparck
07. Teo
08. Ammoulianiotis
09. Arf
10. Παύλος
11. Neuromancer
12. Karateka

DontMKsense
09-01-06, 12:02
01. Nikos
02. Athanasios
03. ckalfas
04. stamatisgalis
05. BravoTwoZero
06. Sparck
07. Teo
08. Ammoulianiotis
09. Arf
10. Παύλος
11. Neuromancer
12. Karateka
13. DontMKsense

Nikos
09-01-06, 22:53
Λοιπόν, και "τυπικά" έχω πάρει κάποιες προσκλήσεις (δεν χρειάζεται να έχει ο καθένας τη δική του). Καλό θα είναι να είμαστε στην έκθεση του Ανδρεάδη στις 19:00 της Παρασκευής, ώστε να βρούμε χώρο και να παρατάξουμε τα αυτοκίνητα δίπλα στην βιτρίνα. Ραντεβού λοιπόν στις 18:30 στο parking ΕΞΩ από το νέο Carrefour στην δυτική είσοδο (όσοι δεν γνωρίζετε πάρτε τηλέφωνο ή στείλτε pm για εξηγήσεις). Θα έχει αρκετό κόσμο, catering κλπ...

Στην εκδήλωση θα βρίσκονται και τα ClubCento & PuntoClub. Να είμαστε όλοι εκεί! ;)

elaborus
09-01-06, 23:09
ετσι..ετσι...ολα τα κλαμπ της fiat μαζι νικολη...για μια ξεχωριστη εκδηλωση...θα σας βρουμε εκει!!!! :wink: 8)

ammoulianiotis
10-01-06, 13:55
Βλεπω μαζευτικαμε αρκετα αυτοκινητα! Αντε να τους κανουμε να χασουνε την μπαλα ολοι! Παιδια μετα απο 2 βδομαδες καταφερα και συνδεθηκα στο site.

neuromancer
10-01-06, 14:10
Υπάρχει πρόβλημα αν κάποιος δεν είναι επίσημο μέλος;

face
10-01-06, 14:17
κανένα απολύτως...

Nikos
10-01-06, 14:22
κανένα απολύτως...

Τι λες ρε Πέτρο???!!!!!

Και βέβαια έχεις παιδί μου!!! Πως την έχεις δει εδώ μέσα???? Θα μου δώσεις πρώτα 800€ και μετά μπορείς να έρθεις... ΑΝΤΕ ΡΕ ΦΩΤΗ ΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ!!!! :)

ckalfas
10-01-06, 16:08
Με 750€ είσαι εντάξει Φώτη...
Μακριά απ' αυτόν το αγιογδύτη τον Νίκο! Αυτός πως νομίζεις ότι έβγαλε την τουρμπίνα;;;
Εγώ έναν κινητήρα Abarth θέλω!

neuromancer
10-01-06, 18:41
Με 750€ είσαι εντάξει Φώτη...
Μακριά απ' αυτόν το αγιογδύτη τον Νίκο! Αυτός πως νομίζεις ότι έβγαλε την τουρμπίνα;;;
Εγώ έναν κινητήρα Abarth θέλω!

Έγινε τσακαλάκια... :lol:

djpap
10-01-06, 19:09
01. Nikos
02. Athanasios
03. ckalfas
04. stamatisgalis
05. BravoTwoZero
06. Sparck
07. Teo
08. Ammoulianiotis
09. Arf
10. Παύλος
11. Neuromancer
12. Karateka
13. DontMKsense
14. PuntoClub - Θα είμαστε κι'εμείς εκεί :D

ammoulianiotis
11-01-06, 13:07
Θα γινει πανικος!!!

Nikos
14-01-06, 00:23
ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!

Τόσο η παρουσίαση του Grande Punto (αν κρίνω από τον κόσμο και τις εκφράσεις στο πρόσωπό του) όσο και για το StiloClub!!!

Γιατί? Γιατί πιστεύω ότι προβληθήκαμε αρκετά σε ένα κοινό που ούτε γνώριζε την ύπαρξή μας, γιατί πιστεύω ότι από τις τόσες φώτο, θα μπει και μια από το club στα άρθρα που θα βάλει ο Ανδρεάδης σε έντυπα ΜΜΕ, αλλά... και για το ρεκόρ νέων μελών σε 2 ώρες, που έφτασαν τα πέντε! :D

Και για να τα πάρω με την σειρά, να ευχαριστήσω τους παρεβρισκόμενους:

Athanasios
ckalfas
stamatisgalis
Sparck
Teo (μόλις είχε γυρίσει από Φλώρινα!)
Ammoulianiotis
Arf (μόλις είχε γυρίσει από Ξάνθη!)
Neuromancer
Karateka
DontMKsense
Panos_Thesniki (αν και μπόρεσε να κάτσει μόνο 10 λεπτά)
Σωτήρης

Η παρουσίαση αυτή μας έφερε και 5 νέα μέλη στην παρέα μας, τα οποία φαίνονται να θέλουν να μπουν δυναμικά στο "παιχνίδι" και αυτοί είναι οι:

Στέλιος (3d 1600 κίτρινο)
Αρθούρος (3d 1600 γκρι)
Θανάσης (3d 1400 μπλε)
Νίκος (3d 1400 κίτρινο)
Αλέξανδρος (3d 1600 κίτρινο)

Επίσης να ανφέρω ότι δυναμικό παρόν έδωσαν και τα PuntoClub & ClubCento, με αποτέλεσμα η παρέα των FIAT clubs να γεμίσει τον χώρο της δεξίωσης. :)

Επίσης να αναφέρω ότι στήσαμε το Stilo του Άρη μπροστά ακριβώς στη είσοδο της έκθεσης, στο πλάι, και πιάσαμε την αφίσα-χάρτη στις πόρτες, με αποτέλεσμα όλοι όσοι ήταν καλεσμένοι να τον χαζεύουν και να ρωτάνε για το StiloClub! :) Υπάρχουν και σχετικές φώτο, αλλά είναι αργά και δεν έχω κουράγιο να τις ανεβάσω τώρα (υπομονή μέχρι αύριο...).


ΥΓ: Μετά την παρουσίαση, υπήρχε και συνέχεια! :twisted: Αρκετό υλικό με φώτο και βίντεο λοιπόν, εδώ... (http://www.stiloclub.gr/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&p=27597#275 97) :)

ThoDoriS
14-01-06, 00:30
ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ!!!!!!!!


μπράβο ρε παιδιά.....υπέροχοι.....

Περιμένω πώς και πώς να δώ τις φωτογραφίες και φυσικά Νίκο να σου δώσω οδηγίες για το gallery......


(Όλα καλά ρε γμτ....αλλά 3 κίτρινα??? Ο Κάλφας τι έκανε εκεί??? Ρε Χρηστάρα μπάς και τους πλήρωσε ο μπανανάς????)

ckalfas
14-01-06, 00:35
ΥΓ: Μετά την παρουσίαση, υπήρχε και συνέχεια! :twisted: Αρκετό υλικό με φώτο και βίντεο λοιπόν, εδώ... ;)

Τι συνέχεια;;; :shock: Νομίζω ότι κάτι έχασα!
Τέλος πάντων, η παρουσίαση ήταν ότι καλύτερο για το Club! Είμασταν πολλοί και θορυβώδεις! Ο Μαρουφίδης μας εξέφρασε την ευχαρίστησή του για την προσέλευσή μας και μας προσκάλεσε για την κοπή της πίτας για το επόμενο Σάββατο στις εγκατάσεις του!
Να προσθέσω επίσης πως τα νέα μέλη φαίνονται "πορωμένα" και διψασμένα για StiloClub!
Και πάλι μπράβο στα παιδιά που μπόρεσαν να έρθουν και να παρευρεθούν στην εκδήλωση!

ckalfas
14-01-06, 00:48
(Όλα καλά ρε γμτ....αλλά 3 κίτρινα??? Ο Κάλφας τι έκανε εκεί??? Ρε Χρηστάρα μπάς και τους πλήρωσε ο μπανανάς????)

Θοδωρή άρχισε να υπόσχεται βόλτες με το τούρμπο, άρχισε να μοιράζει οθόνες (έχει και πολλές ο αναθεματισμένος!!! ).
Τέλος πάντων ο Σάκης έχει μπλε, αλλά όχι σαν το δικό μου αλλά μπλε!!!
Ρε Θοδωρή, αυτός δεν πιάνεται!!! Ακόμη δεν πάτησα το πόδι μου στην έκθεση και μου παρουσιάζει δύο νέα μέλη!
Δεν προλαβαίνω να πάω να πάρω κρασί και μου υστήνει άλλα δύο παλλικάρια! Έπαθα πλάκα! Ο άνθρωπος αυτός είναι για τέτοιες δουλειές!
Όλα καλά πάντως!

Arf
14-01-06, 00:49
Ήταν καταπληκτικά!!!!!! Πολύς κόσμος, δημοσιογράφοι, φωτογράφοι, ωραίες παρουσίες και φυσικά, πολλή κουβέντα για το νεο GRANDE PUNTO. Θα κάψει καρδιές αυτό το αυτοκίνητο...

Το Stiloclub έδωσε δυναμικό παρών με πολύ κέφι και έκλεψε την παράσταση, αναρτώντας το πανό του στην είσοδο της έκθεσης, επάνω στο Stilάκι μου :) :) :)

Όσο για το μετά που αναφέρει ο Nikos, έχει πολύ ενδιαφέρον,πιστέψτε με. Νίκο, κάπου πρέπει να βάλουμε και το βιντεάκι

Nikos
14-01-06, 00:51
Ρε Χρηστάρα μπάς και τους πλήρωσε ο μπανανάς????

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! Του την έφερα για τα καλά!!! :216 :216 :216

Koulou
14-01-06, 04:26
Άντε παίδες, σας είδα μια ψιλή κι εγώ, ο χαμένος! :) Τα ξαναλέμε στην κοπή της πίτας λοιπόν! :)

ammoulianiotis
16-01-06, 18:14
Η παρουσιαση ηταν πολυ καλα οργανωμενη και εμεις -εκτος του οτι πηγαμε πρωτοι και καναμε ποδαρικο- δωσαμε εναν αλλο αερα στη παρουσιαση. Απ'οτι πηραν τα αυτια μου (ρουφιανος δεν ειμαι, ονοματα δεν λεω) καποια μελη της παρεας μας εκαναν λιστα με τα πραγματα που θελουν να ξυλωσουν απο το νεο Punto και να τα βαλουν στο δικο τους καμαρι.

Αν δεν μου δωσετε και μενα κατι θα σας αποκαλυψωωωω!!! :216

Nikos
17-01-06, 10:58
Μόλις μου έστειλε ο Μαρουφίδης με e-mail τις φώτο του φωτογράφου του στην παρουσίαση καθώς και το δελτίο τύπου...

Δελτίο τύπου


Με το καλωσόρισμα της νέας χρονιάς αλλά και την άφιξη του ολοκαίνουριου Grande Punto , πραγματοποιήθηκε στις εγκαταστάσεις της Fiat Ανδρεάδης ΑΕ , την Παρασκευή 13 Ιανουαρίου δεξίωση , όπου τίμησαν την βραδιά με την παρουσία τους εκπρόσωποι των Αρχών , συνεργάτες και πελάτες της εταιρίας , εκπρόσωποι από όλα τα Club Fiat καθώς και πολλοί φίλοι.
Όλοι ευχήθηκαν καλή χρονιά άλλα και Grande πωλήσεις για το νέο Punto , το μοντέλο που για πολλά και συνεχόμενα χρόνια βρισκόταν στην κορυφή της κατηγορίας του , και όπως φαίνεται η ιστορία επαναλαμβάνεται μιας και σήμερα το μοντέλο συνοδεύεται από 5 αστέρια στα crash tests , βραβείο << χρυσό τιμόνι>> άλλα και 5 χρόνια εγγύηση.


http://img37.imageshack.us/img37/2491/allclubssmall9fk.jpg

http://img12.imageshack.us/img12/7752/stiloclubmapsmall9se.jpg

ckalfas
17-01-06, 14:59
Δεν μας είπε όμως που θα δημοσιευτούν οι φωτογραφίες και γενικά τα περί της εκδήλωσης!