PDA

Επιστροφή στο Forum : Συνάντηση την Τετάρτη 11/1/06 στο Olympico...



ThoDoriS
08-01-06, 02:51
Δεν έχεις τι να κάνεις και βαριέσαι την Τετάρτη στο σπίτι σου μέχρι να άρχισει ο Ευαγγελάτος (ή οι Αυπνίες)....τότε έλα να τα πούμε απο κοντά στο Olympico στο ΣΕΦ...

Εχουμε να βρεθούμε απο πέρσι.....


(μην είμαστε πάλι οι ίδιοι κ οι ιδιοί....γιατί θα έχει και έκπληξη...)

verone
08-01-06, 05:09
Ρε φίλε σε παρακαλώ καντο 14 15 για να μπορέσω να κατεβώ και γω να σας δω από κοντά γιατί δεν ξέρω αν μπορώ να βρω αεροπλάνο για να κατεβώ και να ανέβω αυθημερόν αν γίνετε ευχαριστώ από τώρα.
Άντε παιδιά σας θέλω όλους εκεί αλλά μην με βαράτε όλοι μαζί έναν έναν ίσως σας καταφέρω.

verone
10-01-06, 17:33
1.verone

NONDAS
10-01-06, 19:07
ΔΕΝ ΠΗΡΑΖΕΙ ΝΑ ΕΡΘΩ ΜΕ ΑΛΛΟ ΑΜΑΞΙ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΜΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΗΝ FIAT

Soul_Giannis
10-01-06, 20:08
Κανενα προβλημα Νοντα!!!!!

Nikos
10-01-06, 22:56
Άντε ρε παίδες! Άντε! Να βλέπουμε το μεγάλο τέρας (Αθήνα) να ξυπνάει! ;)

stilo-hraklis
11-01-06, 22:34
ναι πολυ ξυπνησε ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΕΙΜΟΥΝ ΣΤΟ ΣΕΦ!

face
11-01-06, 22:39
ωχ....μήπως ήταν εκεί και δεν τους είδες...??

δεν μπορεί...ο μπαμπης θα κατέβαινε απο εβρο και ο σουλαντίκας θα τον έπερνε απο το αεροδρόμιο..

αυτοι τουλάχιστον ήταν σίγουροι...

μίλησες με κανέναν..?

face
11-01-06, 22:42
ρε συ ηρακλή πάρε και κανα τηλ..
εξελίχθηκε η τεχνολογία...

είναι καμια δεκαριά άτομα στο olympiko και τα πίνουν....
τρέχα να προλάβεις...άντε...ουρτουυυυ

stilo-hraklis
12-01-06, 00:04
εγω 9.10 ειμουν στο παρκιν του σεφ εκανα κυκλους πηγα στο παρκιν του olimpico ουτε ενα στιλο..πηρα τήλ το γιαννη και δεν το σηκωνε ε την εκανα...στην καφετερια δεν μπηκα.τωρα τι να πω ρε πετρο και τηλ που πηρα γιατι δεν το σηκωσε ο γιαννης..τσαμπα κατεβηκα...

ThoDoriS
12-01-06, 02:02
Πρέπει να μαζευτήκαμε περίπου 12-13 άτομα....

Στην αρχή ήμασταν λίγοι αλλά λόγω ψιλόβροχου φύγαμε αμέσως κ μπήκαμε στο olympico....άσε που είχε 5βαθμούς έξω...

Τώρα Ηρακλή....μην ζητάς τα ρέστα απο κανέναν παρα μόνο απο τον ευατό σου....οι λόγοι είναι οι παρακάτω ρε συ:
1. Μέχρι τις 9.10-9.15 ήμασταν στο στρογγυλό πάρκιν όλοι....
2. Μετά πήγαμε όλοι Olympico όπου παρκάραμε όλοι μαζί παραδίπλα απο την ανηφόρα....
3. Ο Μωυσής, ο Γιάννης(δεν είναι στο site), ο Mike και ένα νέο μέλος ο Αρης μπήκανε μέσα και μας βρήκανε που καθόμασταν μαζί με το Bravo... Τι ποιο λογικό να έμπενες και εσύ...μέσα θα καθόμασταν και όχι έξω με τέτοιο καιρο.....

Τέλος πάντων....κρίμα που το έχασες....τι άλλο να πώ....εμείς δεν φταίμε πάντως....εδώ μέλη όπως Άρης και Νόντας που δεν μας είχανε ξαναδεί και μας βρήκανε.....



Για όσους ήτανε εκεί να πώ ευχαριστώ για την παρέα....καλά ήτανε...άμα μίλαγε και λίγο ο Μπάμπης θα ήτανε καλύτερα....χαχαχαχα

Nikos
12-01-06, 09:04
Πρέπει να μαζευτήκαμε περίπου 12-13 άτομα....

Κι όμως! Το τέρας ξύπνησε! ;)



άμα μίλαγε και λίγο ο Μπάμπης θα ήτανε καλύτερα....χαχαχαχα

Κατάλαβα... Δεν έκλεισετο στόμα του από την ώρα που ήρθε??... :216 :216 :216

ckalfas
12-01-06, 15:37
Μπράβο ρε παιδιά!

stilo-hraklis
12-01-06, 18:11
θοδωρη δεν ζηταω τα ρεστα απο κανενα ρε φιλε απλα στεναχωρηθηκα που ειμουν κατω μονος.ασχετα αν εισασταν διπλα μου και γω δεν σας ειδα οσο για το οτι δεν ανεβηκα ηταν οτι δεν ηταν ουτε ενα στιλο εκει μπροστα στο παρκιν ενα bravo τουρμπατο ειταν μονο φιατ ολο κατι ιbiza klp γινοταν και χαμος..τελοσπαντων κριμα που δεν σας ειδα...

ThoDoriS
12-01-06, 20:01
Δεν πειράζει....:) την επόμενη φορά όμως πιο προσεκτικός έτσι???

Όσο οτι γινόταν της πουτάνας στο πάρκινγκ.....ναι συμφωνώ, γιαυτό και δεν παρκάραμε μπροστά μπροστά αλλά όπου βρήκαμε...

stilo-hraklis
12-01-06, 23:20
βεβαια δεν θα ξανακανω παλι ρουμπο!!επεισεις να ευχαριστησω τον πετρο.face ξερει αυτος..ευχαριστω πετραν!!

verone
13-01-06, 19:52
Η συνάντηση έγινε κανονικά και χωρίς κανένα πρόβλημα από Αλεξανδρούπολη έφυγα στης 7 και στης 9 ακριβός ήμουν στο ΣΕΦ όλα πήγαν καλά να ευχαριστήσω πάλι τον Γιάννη και την Στέλλα που ήρθαν να με πάρουν!
Επίσης ήταν μια πολύ καλή σε θέμα ημέρας συναντήσει γιατί μου δόθηκε η ευκαιρία να μιλήσω με τον Πρόεδρο του bravoclub του Ibizaclub του seatclub και με μερικά άτομα από το rx8club!
Επίσης με κάλεσε το xdcclub στην συνάντηση τους την Πέμπτη σαν επίτιμο μέλος για να μιλήσουμε για την συνεργασία μας μαζί τους.

mike
14-01-06, 13:52
Ήθελα να κάνω αυτό το πόστ νωρίτερα αυτήν την εβδομάδα αλλά δεν προλάβαινα....

Η συνάντηση την Τετάρτη ήταν πολύ ωραία... ήταν και ο Μπαμπης, ο οποίος ήρθε απο την πινέζα και μέσα σε όλα συζητήθηκε και το θέμα των συναντήσεων...

Και αποφάσισα να πάρω κάποια θέση στο θέμα....


Το club αριθμεί περίπου 2 χρόνια ζωής στα οποία μεγάλωσε, οργανώθηκε, έγινε γνωστό και είναι, πιστεύω, αντάξιο των υπολοίπων και εάν πάρουμε υπ όψιν την δημοτικότητα του αυτοκινήτου μας σε σχέση με τα υπόλοιπά είμαστε πολλά άτομα που το λέει η καρδούλα τους. Μήν ξεχνάμε οτι είμαστε λέσχη συγκεκριμένου μοντέλου και όχι λέσχη μάρκας...

Αυτό επίσης λέει πολλά για τα μέλη που έχουμε, αναλογικά με άλλες λέσχες που έχουν μέλη με 30 διαφορετικά μοντέλα είμαστε πολύ καλά...


Μέσα σε αυτά τα δύο χρόνια, κόσμος ήρθε, κόσμος έφυγε, κόσμος αγαπήθηκε, τσακώθηκε, βρίστικε, σπάστηκε, ένοιωσε όμορφα, ένοιωσε περήφανος, μέσα σε μια κοινότητα η οποία σφύζει απο ζωή και χιούμορ και σοβαρότητα... Η λέσχη περνάει κάποιες φάσεις στο πέρασμα του χρόνου, άλλοτε δεν ξέρεις ποιό πόστ να διαβάσεις πρώτο και άλλοτε νομίζεις οτι έληξε η σύνδεση σου... Παρόμοια εικόνα και με τις συνατήσεις... άλλοτε μπορεί ο ένας, άλλοτε ο άλλος...

Οι συναντήσεις στην Αθήνα είχαν ατονήσει για λίγο καιρό και σε αυτό πιστεύω οτι πρέπει να βελτιωθούμε λίγο. Ας το παραδεχτούμε, καλό το φόρουμ, φέρνει κοντά ανθρώπους απο όλη την Ελλάδα αλλά η προσωπική επαφή δεν αντικαθίσταται με κανένα φόρουμ και κανένα τσάτ. Γιαυτό λέω να ξεκουνηθούμε απο την πολυθρόνα μας, να μήν βγούμε με τους κολλητούς για μιά μέρα στις 15, να κοιμηθούμε λιγότερο για να περάσουμε καλά!!! Όποιος δεν περνάει καλά στις συναντήσεις(που χλωμό το βλέπω) ας μήν έρχεται... δεν θα του κρατήσει κανείς κακία.

Λοιπόν, όσοι μπήκαν στον κόπο να διαβάσουν μέχρι εδώ, καλά θα κάνουν να συντονιστούν με το ρολόι του 141 γιατί πρέπει να είμαστε μία φορά στις 15 την ίδια ώρα σε μία καφετέρια για να πίνουμε ένα καφεδάκι και να τα λέμε λίγο... Καταλαβαίνω ότι υπάρχουν συμπάθειες και αντιπάθεις μέσα στην λέσχη, τι στο διάολο Έλληνες είμαστε, αλλά δεν νομίζω οτι πρέπει να απομακρυνόμαστε απο όλη την ομάδα... Βάλτε πίσω σας ότι κακό έχει συμβεί, και οι μέν και οι δέ, και ελάτε να πιούμε έναν καφέ...

Αυτά πρός το παρόν, και μήν ξεχνάμε το θέμα συνδρομή...

ThoDoriS
14-01-06, 13:55
Δεν υπάρχει κάτι απο αυτά που είπε ο Μιχάλης που να μην συμφωνω......ίσως μάλιστα να κατάφερε να γράψει και τις δικές μου σκέψεις και με το παραπάνω.....

Ας κρατήσουμε αυτό λοιπόν...

verone
14-01-06, 18:35
I love this club!