PDA

Επιστροφή στο Forum : Κοπή βασιλόπιτας 2006.



Nikos
10-01-06, 11:56
Μετά από συνεννόηση των τριών clubs (StiloClub, PuntoClub, ClubCento) και με συμφωνία της FIAT Ανδρεάδης, θα γίνει η κοπή της πίτας την

Σάββατο 21 Ιανουαρίου στις 13:00

στον εκθεσιακό χώρο της αντιπροσωπείας στην περιοχή του ΦΙΞ. Εκεί θα κοπούν τρεις βασιλόπιτες (μία για κάθε club) και θα κληρωθούν δώρα. Θα προσφερθεί καφές αναψυκτικά και τα σχετικά "συνοδευτικά". Η εκδήλωση θα προωθηθεί και μέσω της FIAT Ανδρεάδης σε 4 έντυπα ΜΜΕ.

ΥΓ: Μετά την κοπή της πίτας, υπάρχει η πιθανότητα για φαγοπότι "off the record" :)

djpap
10-01-06, 19:16
έγκυρες πηγές λένε πως το stiloclub όπου ακούσει φαγοπότι δίνει το δυναμικό παρόν... είναι αλήθεια;;;

Σίγουρα θα είναι καλά αφού η έκθεση έχει γεμίσει Grande Punto

Nikos
12-01-06, 08:33
Αλλαγή ημέρας και ώρας!

Μας ενημέρωσε ο κ. Μαρουφίδης ότι είναι δύσκολο να λειτουργήσει η αντιπροσωπεία την Κυριακή. Θα έχει πρόβλημα "νομικό" (δεν μπορεί να λειτουργεί εκτός δηλωμένου ωραρίου), δεν θα υπάρχει θέρμανση κλπ. Οπότε θα γίνει μια μέρα πριν, το Σάββατο, στις 13:00, όπου η αντιπροσωπεία θα είναι ακόμη ανοιχτή. Η περιοχή δεν θα έχει κίνηση, οπότε θα υπάρχει άφθονος χώρος για παρκάρισμα.

Karateka
12-01-06, 09:04
Άψογα, τώρα με βολεύει και εμένα.

ckalfas
12-01-06, 15:34
Χμμ! Άντε να δω πως θα καταφέρω να εμφανιστώ εγώ τώρα...

Koulou
12-01-06, 16:35
Εγώ πάντως θα είμαι εκεί!!! :D :D :D

verone
13-01-06, 19:20
Κρίμα παιδία που αποφασίσατε να κάνετε κοπή πίτας μόνοι σας για την κοπή της πίτας στην Αθήνα μου έγινε πρόταση από επώνυμο περιοδικό βελτίωσης αυτοκινήτου να καλύψει όλο το event που θα κάνουμε στο περιοδικό αλλά δεν πειράζει όποιος θέλει μπορεί να κατεβεί στο event που θα διοργανωθεί στην Αθήνα!

ThoDoriS
13-01-06, 20:22
Μα και πέρσι 2 πίττες είχαμε κόψει και μάλιστα και οι 2 με απόλυτη επιτυχία......τι κρίμα?

verone
13-01-06, 20:29
Θοδωρή δεν μπορώ να καταλάβω τι πραγματικά έχεις μαζί μου πριν φύγω πρέπει να σε δω από κοντά.

Nikos
13-01-06, 23:54
Κρίμα για ποιόν λόγο ρε Μπάμπη? Που βρήκαμε μέρος για την πίτα και θα την κόψουμε και μαζί με Punto & Cento Club? Ίσως (90%) τα δώρα να είναι προσφορά του Ανδρεάδη... Νομίζω μιά χαρά την βολέψαμε... Τώρα για το περιοδικό, είναι πολύ καλή κίνηση κι ελπίζω ότι θα προβληθούμε αρκετά! ;)

Arf
14-01-06, 00:58
Στην κοπό της πίτας θα μπουν και κάποια gadgets που έχουμε πάρει για review αν θυμάμαι καλά, έτσι δεν είναι?

Anonymous
15-01-06, 13:32
ΠΑΙΔΙΑ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΕΙΧΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟΣ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΕ ΚΑΛΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ STILO ΜΟΥ.ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΒΑΣΙΛΟΠΙΤΑ.ΕΑΝ ΑΡΓΗΣΩ ΜΗΝ ΤΗΝ ΦΑΤΕ ΟΛΗ.ΘΑ ΣΑΣ ΦΑΩ.ΝΑ ΦΕΡΟΥΜΕ ΘΥΛΗΚΑ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anonymous
15-01-06, 13:34
STAMATIS 5D STILO

Nikos
15-01-06, 14:42
Ρε Σταμάτη! Γιατί ως "επισκέπτης"??? Αν αργήσεις, θα έχει κλείσει η αντιπροσωπεία και θα έχουμε πάει για φαγητό... :P

ThoDoriS
15-01-06, 15:14
οπς....error fixed....

BravoTwoZero
17-01-06, 15:07
Κρίμα παιδία που αποφασίσατε να κάνετε κοπή πίτας μόνοι σας ...

Να μας συγχωρείς που δεν κάναμε δημοψήφισμα...

BravoTwoZero
17-01-06, 15:11
Πολύ καλά, παιδιά! Προχωρούμε!

Η πίττα αφορά όλα τα μέλη του club (και τους εγγεγραμμένους του site) από τη Β. Ελλάδα (Μακεδονία, Θεσσαλία, Θράκη), συνολικώς και είναι όλοι προσκεκλημένοι.

ckalfas
18-01-06, 00:20
Ελάτε! Θα έχει και μπουφέ...!!! Για να μην ξεχνάμε και τις καλές συνήθειες του Club...
Τέλος πάντων, πιστεύω ότι όλοι θα περάσουμε καλά και αυτός που θα κερδίσει το φλουρί ακόμη καλύτερα!

Koulou
18-01-06, 01:57
Γ@μω τη δίαιτά μου! :evil: :128 :cry: :cry: :cry:
Άντεξα μία στην παρουσίαση του grande punto, να δω τι θα κάνω τώρα πάλι! :P :lol: :lol: :lol:

ammoulianiotis
18-01-06, 14:11
αυτός που θα κερδίσει το φλουρί ακόμη καλύτερα!

Χρηστο κερδισεις, δε κερδισεις το φλουρι μια χαρα θα περασουμε! (αν και το βλεπω να δινεις κανα 2 κιλα λουκανικα εκει περα και να κερδιζεις παλι... Οπως εκανες και με το χορο των Χριστουγεννων) :216

ckalfas
18-01-06, 15:43
Πρόκειται περί τύχης την οποία αποφεύγω συστηματικά να την συναντήσω! Έτυχε!!! Αλλά αν δέχονται λουκάνικα, τότε... θα το σκεφτώ!!!

Morfo
19-01-06, 16:56
Πολύ θα το ήθελα αλλα το Σαββατο στις 1 θα δουλευω!!!! κριμα θα χασω τη πιτα!!! Μία με έχετε!! δεν αξιζω ένα κομματακι??

verone
19-01-06, 17:19
Οκ Δημήτρη και γω σου ζητώ συγνώμη και γω αγαπώ ρε φίλε αλλά πραγματικά όταν με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν ποιος είσαι έπεσα από τα σύννεφα ρε φίλε δεν περίμενα να έχεις ούτε εσύ ούτε κανένας πρόβλημα με μένα δεν μπορώ να καταλάβω από που βγάλατε αυτό ότι δεν γουστραρω την Θεσσαλονίκη και πάλι ζητώ συγνώμη από όποιον κατάλαβε κάτι τέτοιο είναι λάθος και όλοι ξέρετε ποιος είμαι γιατί να έχω πρόβλημα.

DontMKsense
19-01-06, 19:13
Οκ Δημήτρη και γω σου ζητώ συγνώμη και γω αγαπώ ρε φίλε

Εγώ δεν σου ζητησα συγνώμη...και ούτε έχω κανένα λόγο να το κάνω.Άσε τα σ αγαπώ που γράφω, βλέπεις οτι όλα τα ποστ είναι διορθωμένα. Στο τηλ σου φάνηκα να σε λατρεύω?



πραγματικά όταν με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν ποιος είσαι έπεσα από τα σύννεφα ρε φίλε

Δεν σε πήρε κανείς τηλ. Εσύ πήρες εμένα ΠΡΟΧΘΕΣ και σου είπα οταν με ρώτησες "ξερεις ποιος είμαι? Με έχεις δεί?" σου απάντησα ναι σε ξέρω και μάλιστα έχουμε πάει παρέα απο Θεσ/νικη στην Αθήνα για εκείνη την φωτογράφηση στο..Faster νομίζω.. σου είπα είμαι το παληκάρι με το ασημί Stilo πως είναι δυνατόν να με μπερδέψεις??2 αμάξια είμασταν ένα το δικό μου και ένα το δικό σου.



δεν περίμενα να έχεις ούτε εσύ ούτε κανένας πρόβλημα με μένα

Εσύ δεν περίμενες Μπάμπη αλλα κάθε φορά που έγραφες για καινούργιο Stiloclub θεσ/νικης εδω πάνω γινόταν χαμός. Είναι και άλλοι εδω πάνω που τα έχουν πάρει με την πάρτη σου, πολλά πράγματα δεν ξέρεις οπώς αυτά που σου είπα στο τηλ. και έμεινες με ανοιχτο το στόμα.



δεν μπορώ να καταλάβω από που βγάλατε αυτό ότι δεν γουστραρω την Θεσσαλονίκη

Δεν είπαμε δεν γουστάρεις την Θεσ/νίκη είπαμε οτι σου έχει μπει ιδέα πως εμείς εδω πάνω θέλουμε να κάνουμε Stiloclub θεσ/νικης.



και πάλι ζητώ συγνώμη από όποιον κατάλαβε κάτι τέτοιο είναι λάθος και όλοι ξέρετε ποιος είμαι γιατί να έχω πρόβλημα.

Επαναλαμβάνω δεν νομίζει κανείς οτι έχεις πρόβλημα με την Θεσ/νίκη. Ελπίζω να ζητάς συγνώμη για τα περι Stiloclub θεσ/νίκης και να μην νομίζεις ακόμα κάτι τέτοιο.
Αν είναι έτσι τότε ρε φίλε κανένα πρόβλημα απο δώ και πέρα με μένα, αρκεί να είσαι λίγο προσεκτικός σε αυτά που γράφεις.

Τέλος καλό όλα καλά θέλω να πιστεύω...

Nikos
20-01-06, 08:55
ΜΠΑΜΠΗΣ ΚΑΙ ΜΗΤΣΟΣ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΤΕ???

Τι σχέση έχουν τα παραπάνω 2 ποστ με το τόπικ???????

Ρε παιδιά, τα ερωτικά σας αλλού!!! (Σ'αγαπώ, μ' αγαπάς!) :216 :216 :216

DontMKsense
20-01-06, 13:53
Είχα μιλήσει με τον Τεο ρε συ και είπε θα τα μεταφέρει αλλα φαίνεται ξέχασε. Μην τα σβήσεις για να υπάρχουν κάπου να μην ξεχαστεί πάλι ο Μπάμπης και αρχίσει τα μαθήματα γεωγραφίας.

verone
21-01-06, 11:34
Είχα μιλήσει με τον Τεο ρε συ και είπε θα τα μεταφέρει αλλα φαίνεται ξέχασε. Μην τα σβήσεις για να υπάρχουν κάπου να μην ξεχαστεί πάλι ο Μπάμπης και αρχίσει τα μαθήματα γεωγραφίας.
:130 :216 :130

Athanasios
22-01-06, 11:56
Παιδια τα βιντεο δεν ξερω που να τα ανεβασω ακομα αλλα οι φωτογραφιες ειναι ολες εδω
http://briefcase.pathfinder.gr/view/athanasios_thess

Απο τις καλυτερες στιγμες!!!!!!!!!!!!

ammoulianiotis
22-01-06, 15:47
Πιστευω οτι περασαμε πολυ ωραια στην κοπη της πιτας! Και ο καφες που ακολουθησε μετα ηταν ωραιος!
Ολα τα λεφτα παντως ηταν η απορια της σερβιτορας:

"Συναντηση ταξης εχετε;"

Και οταν της ειπαμε οτι ειμαστε το StiloClub κοιτουσε με απορια...

DontMKsense
22-01-06, 16:45
Και...μετά τον καφέ γεμίσαμε τις τσαγέρες και κερνούσαμε ο ένας τον άλλο. :wink: :wink:
Ε Πέτρο??????? :163

Soul_Giannis
22-01-06, 17:45
Μπραβο ρε Παιδια!
Η φωτογραφιες προδιδουν το ποσο ωραια περασατε
και ποσο πολυ στεναχωρηθηκε ο FaceΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ


Πετρο ξερεις κανεναν γρηγορο για καμια κοντριτσα????????????????

BravoTwoZero
22-01-06, 20:37
Ήταν, όντως, ωραία!

Χαρήκαμε που:
> Είδαμε νέα μέλη στο club
> Ο Νίκος έφτιαξε (ιδίοις εξόδοις) αυτοκόλλητα του club (τα οποία μοίρασε σε όλους)
> To δώρο της κλήρωσής μας κέρδισε η Κατερίνα από τον ακριτικό Έβρο
> Μαζευτήκαμε πολλά Stilo μαζί, μετά το Καρπενήσι
> Προϊδεάσαμε για την επόμενη εκδρομή του club (2ήμερo, στον Άγ. Νικόλαο Ναούσης, τέλη ΦΕΒ)
> Ξεκινούμε τη διερεύνηση δυνατότητας δημιουργίας Τράπεζας Αίματος
> Είδαμε τους (καλούς μας) φίλους από το Βόλο (Θοδωρής)
> Βγάλαμε φωτος (που θα σταλούν, αύριο, στο Νίκο για post στο site)
> Κάναμε εντυπωσιακή εμφάνιση στο parking lot του City Gate
> Η κοπή της πίττας ήταν η -πρώτη ουσιαστική- εφαρμογή του "Η Ισχύς Εν Τη Ενώσει" με τα άλλα FIAT-clubs (ελπίζουμε ότι θα παραμείνει έτσι, μερίμνει Κάλφα...)

Και του χρόνου με υγεία όλοι πάλι μαζί!

BravoTwoZero
22-01-06, 20:40
Ολα τα λεφτα παντως ηταν η απορια της σερβιτορας:

Ναζιαρο-τσαχπινούλας, κατά τα άλλα...

ammoulianiotis
22-01-06, 22:41
Ολα τα λεφτα παντως ηταν η απορια της σερβιτορας:

Ναζιαρο-τσαχπινούλας, κατά τα άλλα...

Συμφωνω απολυτα!!!

Nikos
23-01-06, 08:22
Όντως περάσαμε πολύ ωραία (αν και από ότι είδα στις φώτο του Σάκη, τα καλύτερα τα έχασα... :( ). Να πω επίσης ότι από την κοπή της βασιλόπιτας, το δώρο του Ανδρεάδη (ένα σετ καθαρισμού), το κέρδισε ο Σπύρος (SPYROS2002). Συγχαρητήρια και στην Κατερίνα που κέρδισε το αντιραντάρ (κάνουν αρκετά μπλόκα εκεί πάνω, θα το χρειαστεί).

Να προσθέσω ότι με χαροποιεί ιδιαιτέρως ότι κάθε φορά που έχουμε κάποιο event μαζευόμαστε πολλά άτομα (θα είμασταν ακόμη περισσότεροι αλλά αρκετοί δούλευαν μέχρι αργά το απόγευμα το Σάββατο και δεν μπόρεσαν να έρθουν). Απόδειξη ότι στην κοπή της πίτας τα περισσότερα αυτοκίνητα ήταν Stilo αν και είμαστε το λιγότερο δημοφηλές club! Η παρέα είναι φανταστική και το καλαμπούρι δίνει και παίρνει σε κάθε συνάντηση...

ΥΓ: Ρε κ@θικ@κι@!!!! Πήγατε μετά ΒΙ.ΠΕ. για κόντρες???? Θα σας σκίσω! Και ούτε που αναφέρατε κάτι τέτοιο! Είστε τυχεροί που περίμενα κόσμο στο σπίτι :216 :216 Ήμουν και κρεβατωμένος όλο το ΣΚ λόγω ασθένειας... :? Πίκρα....

ΥΓ: Ρε Σάκη! Ωραίες οι φώτο αλλά όλο εκκινήσεις μας δίχνεις! Κανέναν τερματισμό δεν έβγαλες? Φαντάζομαι θα έχεις "ζουμερό" υλικό στα βίντεο! ;)

ΥΓ: Ακούω κάτι για στεναχώριες του Πέτρου...! Τι έγινε ρε παιδιά? Το ερπετό του Μήτσου πήρε φόρα και τιμωρεί???!!! Forca Mitse! ;)

face
23-01-06, 09:33
Μπραβο ρε Παιδια!
Η φωτογραφιες προδιδουν το ποσο ωραια περασατε
και ποσο πολυ στεναχωρηθηκε ο FaceΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ


Πετρο ξερεις κανεναν γρηγορο για καμια κοντριτσα????????????????

ασε ρε σουλαντίκα...μιλας και εσυ με 1200αρι σου.....αντε πανε βρες κανα yugo, και πρόσεξε τις αλλαγές σου ρε....είναι δυνατά αυτά....

η μήτσους όντως άνοιγε καλύτερα, και δεν είναι τα λαστιχα μου που είναι πατατα, ούτε 'οτι το κ$΅#%%^ πατούσε λιγάκι πιο νωρίς....

είναι που το πήγα βολτα και όντως νιώθει πιο ζωηρό....

η σαύρα έχει εξατμιση και μπουζι παραπάνω....

ασε τώρα και μετα το σάββατο με βάλατε σε ιδέες γμτ το κερατο μου...
:):)
=============================================

bravo2zero....my name is petros...:)θοδώρης είναι ο admin..(και ο μηχανικός μου)

BravoTwoZero
23-01-06, 09:39
bravo2zero....my name is petros...:)θοδώρης είναι ο admin..(και ο μηχανικός μου)

Sorry, Πέτρο!... Misunderstanding... Μπέρδεψα πρόσωπα κι αυτοκίνητα...

Athanasios
23-01-06, 11:42
Θα μπορουσα να βγαλω φωτογραφιες απο την εκκινηση και να ετρεχα κατευθειαν στον τερματισμο αμα αφηνα το αμαξι αναμμενο αλλα τζαμπα οι βενζινες που θα ετρωγα με τον πρασινο δαιμονα :216 :149 :169

face
23-01-06, 11:53
εσύ σάκη, κοίτα στην επόμενη φωτογραφία μας, να την τραβήξεις απο πιό κοντά γιατί δεν φαίνονται όλες οι τσίμπλες στο μάτι μου...

επίσης έχεις κάτι σπυράκια εσυ ρε...

:):):):):):)

ckalfas
23-01-06, 15:35
Λυπάμαι πάρα πολύ που δεν πρόλαβα να παρεβρεθώ στην κοπή της πίτας στον Ανδρεάδη, γιατί λόγω εργασίας δεν ήταν εφικτό!
Χάρηκα πάρα πολύ που πρόλαβα τους περισσότερους από εσάς στο City Gate και είπιαμε καφεδάκι...
Λυπάμαι που έπρεπε να φύγω νωρίς γιατί είχα να πάω σε γάμο συναδέλφου...
Αλλά περισσότερο διαμαρτύρομαι για τον λίγο χρόνο που ήμουν εκεί δεν έβλεπα την εκκίνηση σε πραγματικό χρόνο, εκκινούσα όταν όλοι μουγκρίζατε (Μήτσος-Μούτρος-Σώτος)...

Nikos
23-01-06, 15:40
Αλλά περισσότερο διαμαρτύρομαι για τον λίγο χρόνο που ήμουν εκεί δεν έβλεπα την εκκίνηση σε πραγματικό χρόνο, εκκινούσα όταν όλοι μουγκρίζατε (Μήτσος-Μούτρος-Σώτος)...

Άσε τα σάπια ρε Κάλφα! Είπαμε! Άλλαξε το χρώμα μήπως και πάρει 5-6 άλογα... :216 :216 :216

Athanasios
24-01-06, 11:06
εσύ σάκη, κοίτα στην επόμενη φωτογραφία μας, να την τραβήξεις απο πιό κοντά γιατί δεν φαίνονται όλες οι τσίμπλες στο μάτι μου...

επίσης έχεις κάτι σπυράκια εσυ ρε...

:):):):):):)



ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧ!!!!!!!Τον παλαβο!Ρε τις εβαλα βιαστικα δεν προλαβα να τις διαλεξω.Εχει κανεις χωρο να βαλω και τα βιντεο καπου 37ΜΒ ειναι.

face
24-01-06, 11:10
rapidshare

Athanasios
24-01-06, 12:26
Πετραν ευχαριστω ρε γαματο λινκ.Παιδια τα βιντεο

http://rapidshare.de/files/11709839/Stiloclub.rar.html

ειναι σε ολα μαζι συμπιεσμενα σε winrar και εχουν καταληξη .mov οποτε quicktime player

ckalfas
24-01-06, 15:35
Τώρα κι εηώ από την μεριά μου θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους που μπόρεσαν να έρθουν, ασχέτως του γεγονότος ότι θα μπορούσαμε να ήμασταν περισσότεροι, αλλά λόγω εργασίας αρκετοί που ήθελαν να έρθουν τελικώς δεν μπόρεσαν!
Συγκεκριμένα, θα ήθελα να ευχαριστήσω τους:
Face (ήρθε από τον Βόλο για να μας τιμήσει, δεν πρόλαβα όμως να τον χαιρετήσω γιατί ασχολούταν με συλλογή μίας σπάνιας ποικιλίας τσαγιού).
Τeο (ήρθε από την Φλώρινα αψηφώντας διαβάσματα και κακοκαιρίες)
King_Arthouros (καινούργιος και δυναμικός)
Stelaras (το ίδιο με τον Αρθούρο)
Νίκος (νέο μέλος επίσης δυναμικό)
Θανάσης (ξάδερφος με τον Νίκο)
Mad
StamatisGalis
Athanasios
Σωτήρης
DontMKsense
Karateka
Nikos
ckalfas
BravoTwoZero
Ammoulianiotis
Sparck
SPYROS2002
Οι οποίοι όλοι δήλωσαν ότι επιθυμούν να γίνουν επίσημα μέλη για την τρέχουσα χρονιά!
Αν ξέχασα κανέναν διορθώστε με!

Nikos
24-01-06, 16:14
Αν ξέχασα κανέναν διορθώστε με!

Τον Παναγιώτη με το πρώην ασημί, νυν κίτρινο Stilo...

Σάκη τα βιντεάκια κορυφαία!! Παιδιά τα Stilo μας "γράφουν" στην κάμερα τέλεια!!! Από εδώ και στο εξής, θα πρέπει κάθε φορά να έχει κάποιος συνοδηγό και να γράφει τα κονβόι μας!

Άσχετο: η άσφαλτος που τα στήνατε το Σάββατο, είναι παγοδρόμιο σήμερα... :) :) :)

Athanasios
24-01-06, 18:28
Παντα την εχω την μηχανη στο αμαξι.

Παμε καμια βολτα στο παγοδρομιο να δεις καλιτεχνικο πατιναζ? :149 :149 :178 :183

ammoulianiotis
25-01-06, 19:05
Θα αρχισω και εγω να κουβαλαω καμερα σε καθε συναντηση μας! Θα κανω ενα αρχειο με βιντεακια γεματα Stilo!

ckalfas
26-01-06, 15:21
Σωστός ο Σοφόκλας!!!

Nikos
27-01-06, 16:24
Λοιπόν, παρακάτω είναι το Δελτίο Τύπου από τον Ανδρεάδη καθώς και 2 φώτο από την πίτα...

Δελτίο τύπου

Στις εγκαταστάσεις της FIAT Ανδρεάδης ΑΕ , πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 21 Ιανουαρίου , η κοπή της Βασιλόπιτας όλων των FIAT CLUB (STILO , PUNTO , SEICENTO) της πόλης μας.
Αυτές οι κοινωνικές εκδηλώσεις έχουν σαν σκοπό την γνωριμία όλων των φίλων της FIAT μεταξύ τους , καθώς επίσης και την σύσφιξη των σχέσεων των ανθρώπων που αγαπούν το αυτοκίνητο.
Η FIAT Ανδρεάδης είναι πάντα αρωγός τέτοιων προσπαθειών , κάνοντας πράξη το σλόγκαν της FIAT “Το πάθος μας οδηγεί’’ .


http://img297.imageshack.us/img297/9295/dscn3041sm9ri.jpg

http://img297.imageshack.us/img297/1966/dscn3051sm1dy.jpg

aman17-2
28-01-06, 16:37
αχχχχ όλα τα γούστα είνια μακριά σε αυτή τη ζωή..... :cry: :cry: :cry:

face
30-01-06, 12:59
εγω δεν μπορώ να καταλάβω πώς βγαίνω ψηλότερος απο πολλούς εκει μέσα....:)

DontMKsense
30-01-06, 13:43
χεχε δεν σου φαίνεται παράξενο που έχεις και πολλά μαλλιά :P

ThoDoriS
30-01-06, 15:55
Xaxaxaxaxa έπεσα απο τα γέλια ρε......χαχψαχαχαχαχαχα

ckalfas
30-01-06, 15:59
χεχε δεν σου φαίνεται παράξενο που έχεις και πολλά μαλλιά :P

ΧΑΧΑΧΑ!!! :lol: ΧΑΧΑΧΑ!!! :lol: ΧΑΧΑΧΑ!!! :lol:
Και τι μαλλί...;;; Σηκωμένο κάγκελο!
Αμ ο άλλος που κάνει "Κούκου!!!" πίσω από τον Αρθούρο;;;

Panoramixk
30-04-06, 10:32
AEA