PDA

Επιστροφή στο Forum : Για ένα ποτό και λίγη παρηγοριά...



DontMKsense
28-01-06, 22:58
Λοιπόν περιμενω όσους μπορούν την Κυριακή (Αύριο δλδ) στο Raka στην Κρήνη απο της 21:30 να κεράσω ποτάκι με αντάλαγμα...λιγη παρηγοριά και μια καλή κουβέντα...έχω γενέθλια... και πάμε για ...άντα...
Ξέρω το λέω τελευταία στιγμή αλλα και γω δεν το πίστευα, περίμενα μεχρι πριν μια ώρα να πεταχτεί ο Μπονάτσος απο πουθενά ή ο Φερεντίνος να μου πούν οτι είναι φάρσα... :? αλλα τελικά.. anyway..
Σας περιμένω :wink:

(Παιδιά με το μαλακό ε.. :186 )

verone
28-01-06, 23:50
Ρε Δημήτρη πως το λες έτσι λες και σου σημαίνει κάτι κακό έλα ρε φίλε τα χρόνια περνάνε αλλά μην σε παίρνει από κάτω μόνο πιασε ένα μπουκάλι και πιεστώ μέχρι κάτω στην υγειά όλων εκείνων των παιδιών που θα είναι εκεί και δεν θα ναι απλά για πάρτη σου ελπίζω να περάσεις καλά πες να στείλουν μήνυμα για τσάμπα ποτό και να δεις παρέα που θα έχεις πλάκα κάνω φίλε χρόνια πολλά!

THADEM
29-01-06, 00:21
Χρονια πολλα και μην σε παιρνει απο κατω... μια ζωη την εχουμε...
Πανω απο ολα ΥΓΕΙΑ.

ThoDoriS
29-01-06, 01:18
Α ρε και μετά κοροιδεύεις εμένα.....

Φέρε ρε πρώτα τα 10ευρώ που μου χρωστάς και μετά πές οτι κερνάς....με ξένα λεφτά κερνάς πάλι ρε??? :P:P:P


Άλλοι πάνε στο στρατό και άλλοι στα -άντα......χιχιχιιχιχιχ λίωσε....

(Θα κάνει κάνα μήνα να μου μιλήσει τώρα αλλά δεν πειράζει...:P)

Soul_Giannis
29-01-06, 03:12
Χρονια πολλα ρε!!!!
Να τα εκατοστησεις!!!!!

stilo-hraklis
29-01-06, 11:03
xρονια πολλα

mike
29-01-06, 12:38
Χρόνια πολλά ρε Μητσάκο και μήν μασάς... Τα καλύτερα τώρα αρχίζουν!!!

Άκουμε, εδώ και μισό χρόνο το παλεύω κι εγώ να το χωνέψω, αλλά ο χρόνος κερδίζει πάντα... Το θέμα είναι στον χρόνο που περνάει να περνάς καλά και να κάνεις αυτό που θές...

Χρόνια πολλά και πάλι Μητσάκο...

ammoulianiotis
29-01-06, 13:51
Χρονια πολλα και απο τον μικρο της παρεας! Παππους εγινες! Παππους!!! :216
Λοιπον, το βραδυ κανονιστε να παρετε και φωτογραφικη!!! Μαλλον εγω θα φερω την καμερα...
Τετοιες στιγμες πρεπει να μεινουν στην ιστορια, μια φορα το χρονο εχεις γενεθλια!

Χρονια Πολλα ρε Δημητρη, με Υγεια πανω απο ολα!

Koulou
29-01-06, 15:15
Χρόνια πολλά Δημήτρη! Να είσαι πάντα καλά κι έπειτα ό,τι επιθυμείς! :)

Nikos
29-01-06, 22:00
Καλά ρε ξεφτίλα! Ούτε ένα μήνυμα!!! Θα σου κρατάω μούτρα! Εγώ δεν μπήκα στο φόρουμ καθόλου, και τώρα το βλέπω... :( Σεν είπαμε το Σάββατο να πέσει μήνυμα? :( Άντε καλά... :216

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!Να ζήσεις να σε χαιρόμαστε!!! Τα άντα καλά είναι ρε! Τα ήντα είναι πρόβλημα!!!! ;)

ckalfas
30-01-06, 15:47
Μητσάρα Χρόνια Πολλά ρε!
Για τον ίδιο λόγο με τον Νίκο δεν πήρα πρέφα τίποτα! Να τα εκατοστήσεις, να το τουρμπίσεις, να το CarPcιώσεις...
Να είσαι γερός ρε!
Περάσατε τελικά καλά;

DontMKsense
30-01-06, 23:23
Να στε καλά ρε παιδιά ευχαριστώ.