PDA

Επιστροφή στο Forum : χαθηκαμε ....



Nenya
16-02-06, 21:34
παιδιά τι γίνετε όλα καλά ? χαθήκαμε εντελώς!! πρέπει να κανονίσουμε κανένα καφέ!!

θα ήθελα σας παρακαλώ πολύ να μου πείτε ποιοι από σας θα εγγραφουν στο club η θα "ανανενοσουν" την συνδρομή τους

Nikos
17-02-06, 07:12
παιδιά τι γίνετε όλα καλά ? χαθήκαμε εντελώς!! πρέπει να κανονίσουμε κανένα καφέ!!

Άντε ρε παιδιά! Καλά σας λέει η Ντίνα! Κάποτε βλέπαμε και μερικές φώτο. Τώρα τελευταία... νέκρα!... :?

Nenya
17-02-06, 10:20
ασε ρε νικο .... δεν βλεπεις ... ανθρωπος δεν ειπε τιποτα :(

Nikos
17-02-06, 10:28
Λοιπόν, από ότι βλέπετε στον Έβρο ξεκίνησε κινητοποίηση μεγάλη! Μέχρι και πίτα θα κόψουν!!! ΑΝΤΕ!!! ΞΥΠΝΑΤΕ!!!

nickliki32
17-02-06, 14:51
παιδιά τι γίνετε όλα καλά ? χαθήκαμε εντελώς!! πρέπει να κανονίσουμε κανένα καφέ!!

θα ήθελα σας παρακαλώ πολύ να μου πείτε ποιοι από σας θα εγγραφουν στο club η θα "ανανενοσουν" την συνδρομή τους

Ο καθενας οτι θυμαται χαιρεται!!!Τεσπα

Nikos
17-02-06, 15:10
Νίκο δεν είναι θέμα η συνδρομή. Εξάλλου σπουδαίο όφελος δεν έχει κανένας αν δεν είναι Αθήνα ή Θεσ/νίκη (όλες οι συνεργασίες εκεί είναι). Το θέμα είναι να βρίσκεσται και σιγά σιγά να μπορείτε να βρείτε και χορηγούς και συνεργάτες κλπ κλπ. Για το δικό σας όφελος. Γιατί αν περιμένετε να κάνουμε εμείς συνεργάτες, εσείς δεν θα έχετε κερδίσει και τίποτα...

Στον Έβρο ο Μπάμπης με την τρέλα του βρήκε άλλα 5 Stilo και το Σάββατο θα κοπή και πίτα!!! Από το πουθενά! Και η Αθήνα και η Θεσ/νίκη, έτσι άρχησαν. 4-5 άτομα για καφέ μόνο και το ξέρανε μόνον αυτοί το StiloClub (υπάρχει ατάκα από μέλος ενός άλλου club που μας είχε γνωρίσει στην αρχή και είδε 4 Stilo και είπε "υπάρχει και StiloClub?"). Τώρα βέβαια, σκάμε παντού καμιά 15αριά για την πλάκα και όλοι έχουν να λένε για το StiloClub! Και που να δεις σε λίγο καιρό! ;)

Οπότε καλό είναι να καλλιεργούμε ένα θετικό κλίμα και να βοηθάμε όσο μπορούμε να γίνουμε περισσότεροι. Γιατί η δύναμη του club βρίσκεται ΜΟΝΟ στον αριθμό των μελών...

nickliki32
17-02-06, 16:04
Νίκο δεν είναι θέμα η συνδρομή. Εξάλλου σπουδαίο όφελος δεν έχει κανένας αν δεν είναι Αθήνα ή Θεσ/νίκη (όλες οι συνεργασίες εκεί είναι). Το θέμα είναι να βρίσκεσται και σιγά σιγά να μπορείτε να βρείτε και χορηγούς και συνεργάτες κλπ κλπ. Για το δικό σας όφελος. Γιατί αν περιμένετε να κάνουμε εμείς συνεργάτες, εσείς δεν θα έχετε κερδίσει και τίποτα...

Στον Έβρο ο Μπάμπης με την τρέλα του βρήκε άλλα 5 Stilo και το Σάββατο θα κοπή και πίτα!!! Από το πουθενά! Και η Αθήνα και η Θεσ/νίκη, έτσι άρχησαν. 4-5 άτομα για καφέ μόνο και το ξέρανε μόνον αυτοί το StiloClub (υπάρχει ατάκα από μέλος ενός άλλου club που μας είχε γνωρίσει στην αρχή και είδε 4 Stilo και είπε "υπάρχει και StiloClub?"). Τώρα βέβαια, σκάμε παντού καμιά 15αριά για την πλάκα και όλοι έχουν να λένε για το StiloClub! Και που να δεις σε λίγο καιρό! ;)

Φιλε συνονοματε εχεις δικιο.Εγω τα εγραψα αυτα γιατι φετος το χειμωνα ΚΑΝΕΙΣ δεν εχει κανει σοβαρη κινηση για να βρεθουμε εστω ΜΙΑ φορα.Αυτα και οποιος καταλαβε.........καταλαβε


Οπότε καλό είναι να καλλιεργούμε ένα θετικό κλίμα και να βοηθάμε όσο μπορούμε να γίνουμε περισσότεροι. Γιατί η δύναμη του club βρίσκεται ΜΟΝΟ στον αριθμό των μελών...

Nikos
19-02-06, 20:57
??? Δεν κατάλαβα...

Nenya
20-02-06, 12:01
για άλλον χτυπάει η καμπάνα νίκο (από θεσσαλονίκη) ...

ρε συ νίκο ... ας μην τα περιμένουμε όλα από 1-2 άτομα παρέα είμαστε όλοι μαζί να μιλάμε και να κανονίζουμε!!!

ckalfas
20-02-06, 13:27
Νίκο, συγνώμη που παρεμβαίνω στην συζήτηση της Κρήτης, αλλά νιώθω την ανάγκη να πω δύο λόγια...
Επειδή, απ' ότι αντιλαμβάνομαι και γνωρίζω δεν υπάρχει κάποιο άτομο που να έχει χρηστεί (ή να έχετε χρήσει) υπεύθυνος για τις υποθέσεις της Κρήτης, οπότε αν κάποιος έχει την θέληση και την ανάγκη να βρεθείτε για να τα πείτε, να κανονίσετε εκδρομή, να προχωρήσετε στις συνεργασίες με μαγαζιά και αντιπροσωπείες... ας το κάνει! Δεν χρειάζεται να περιμένετε από έναν ο οποιός συνήθως (συνήθως λέω, μην με παρεξηγείς, δεν αναφέρομαι σε κανέναν διότι δεν γνωρίζω) θα το αναλαμβάνει!
Αν βλέπετε ότι δεν τραβάει η "ομάδα" αναλάβετε πρωτοβουλίες!
Απ' ότι έχω καταλάβει 2 χρόνια στο Club, αν δεν υπάρχει υπεύθυνο άτομο, το οποίο θα βοηθιέται ΠΑΝΤΑ από τους υπόλοιπους & αν δεν υπάρχει ΠΑΝΤΑ θετική διάθεση, ΔΥΣΤΥΧΩΣ δεν γίνεται ποτέ τίποτα! :?

Και κάτι άλλο... με το site δεν γίνονται πολλά πράγματα, δοκιμάστε το τηλέφωνο, την προσωπική επαφή! :wink:


Με φιλική διάθεση ΠΑΝΤΑ!

Nenya
22-02-06, 21:02
όπως βλέπετε ... εγώ ότι θυμάμαι χαίρομαι... τουλάχιστον θυμάμαι ... και δυστυχώς παρατηρώ ότι πολλοί έχουν ξεχάσει...

n1ckos
22-02-06, 21:09
Καλησπέρα,
Συμφωνώ με το Χρήστο και τη Ντίνα.
Δε πρέπει να βρίσκονται μόνο δυο άτομα το πολύ για να κανονίζουν για όλους τους άλλους (και δυστυχώς μέσα "στους άλλους" είμαι κι εγώ).
Κάτι πρέπει να κάνουμε και οι υπόλοιποι.

Αν θέλετε κανονίζουμε να πάμε για καφεδάκι το σάββατο.

face
23-02-06, 08:58
Καλησπέρα,
Συμφωνώ με το Χρήστο και τη Ντίνα.
Δε πρέπει να βρίσκονται μόνο δυο άτομα το πολύ για να κανονίζουν για όλους τους άλλους (και δυστυχώς μέσα "στους άλλους" είμαι κι εγώ).
Κάτι πρέπει να κάνουμε και οι υπόλοιποι.

Αν θέλετε κανονίζουμε να πάμε για καφεδάκι το σάββατο.

:wink:

πολύ σωστά..αντε αφήστε τις ίντριγκες εκει κάτω και πλακωθείτε στις τσικουδιές στον ψηλορείτη... :132

Nenya
23-02-06, 11:01
εγω θα ελεγα για Τεταρτη ... 01/03/2006

Nikos
23-02-06, 11:19
Ρε 'σεις! Τσικνοπέμπτη είναι σήμερα! Δεν πρέπει να πάει για ξίδια το StiloClub? Άντε κανονίστε! ;)

Nenya
23-02-06, 11:33
ναι ναι last minute .... τωρα ερχεται ....

Nikos
23-02-06, 11:35
ναι ναι last minute .... τωρα ερχεται ....

:?

olgabkr
23-02-06, 11:43
αντε παιδιά μπράβο!!
η Τετάρτη πάντως είναι μια καλή μέρα. :?:

Nenya
23-02-06, 11:56
ολγα τι λεει ολα καλα???
αν πουμε για τεταρτη θα ερθεις???

(παιδια με την συνδρομη δεν ειπε κανεις τιποτα...)

Nikos
23-02-06, 12:33
(παιδια με την συνδρομη δεν ειπε κανεις τιποτα...)

Άσε την συνδρομή ρε συ Ντίνα τώρα... Το βλέπουμε αργότερα αυτό... Ξεκινήστε τις συναντήσεις και όλα τα άλλα τα συζητάμε μετά...

olgabkr
23-02-06, 12:56
Καλά είμαι Ντίνα.
Τετάρτη, ναι θα έρθω.

Nenya
23-02-06, 14:40
αλλος για τεταρτη???