PDA

Επιστροφή στο Forum : Κοπή Πίτας Έβρου 2006



verone
16-02-06, 21:35
Τι θα γίνει ο Έβρος δεν θα φάει πίτα?
Θα φάει...Θα φάει....
Στην πρωτεύουσα του στην Αλεξανδρούπολη
το ΣΑΒΒΑΤΟ στις 5 το απόγευμα (17:00) όπου θα γνωρίσουμε και αρκετα
νέα μέλη...

http://img133.imageshack.us/img133/620/alexand58da.jpg

Στο φλουρί υπάρχει και δώρο από την FIAT Χριστακάκης

1.Verone
2.aman17-2
3.Cris
4.Κατερίνα
5.Γιώργος (Νέο Μέλος)
6,Αντώνης (Νέο Μέλος)
7.Δημήτρις (Νέο Μέλος)
8.Τόλης (Νέο Μέλος)
9.Γιώργος (Νέο Μέλος)
10.Δημητρης (Νέο Μέλος)

aman17-2
16-02-06, 21:46
όπα τις....
πότε πλάκωσε όλος αυτός ο κόσμος...
άντε ευκαιρία να μαζευτούμε...
ΜΠΡΑΒΟ στο Μπάμπη που έκλεισε το δώρο ( ασ τύχει σε μένα άς τύχει σε μένα) αααα
άσχετο...Κατερίνα έχεις κερδίσει το αντιραντάρ...κανόνισε για να το πάρεις από την πίτα Θεσσ/νικης
λοιπόν πρέπει δώσουμε ένα τόπο συνάντησης να μην ψαχνόμαστε...
εγώ θα είμαι στα φανάρια Προβατώνας στις 4 και τέταρτο (16:15) για όποιον κατεβαίνει
Προτείνω σημείο συνάντησης ή στον Κόμβο Αλεξ/πολης (το μεσαίο βγαίνοντας από Άλεξ μετά τα στρατόπεδα
ή το Λιμάνι...)
άντε να γνωρίσουμε και τα καινούρια μέλη...

ckalfas
17-02-06, 00:45
Δέκα άτομα ο Έβρος;;;
Μας ξαφνιάζετε ευχάριστα...
Άντε και άλλα μέρη τις Ελλάδας να στολίσουν τον χάρτη μας με ακόμη περισσότερα Stilo!!!

Nikos
17-02-06, 07:22
Αυτά θέλει φίλε Μπάμπη το club και όχι να τρέχεις πάνω κάτω και να κηνυγάς περιοδικά. Εκείνα με τον καιρό τους. Η καλύτερη κίνηση για την περιοχή του Έβρου! Μην τυχόν και δεν βγάλετε καμιά φώτο, θα ανέβω πάνω και θα σας δαγκώσω την μύτη! :P Όσο ήμουν φαντάρος εκεί, είδα ότι κυκλοφορούσε κι ένα κίτρινο, με tribal αυτοκόλλητα, χαμηλό, φιμέ κλπ... Δεν το έχετε πετύχει? Εγώ σε κάθε έξοδο το έβλεπα! :)

Κατερίνα, επικοινώνησε με το τηλέφωνο της Αθήνας (ο soul_giannis θα σου απαντήσει) για να σου στείλουν ταχυδρομικώς το radar.

CRIS
17-02-06, 10:50
ειναι του κυριακου! (για αυτον τον κυριακο σου ελεγα niko!)
προσπαθω να τους βαλω στο club του εβρου μεζι με ενα 5d
θα γινουμε πολοι ρεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Nikos
17-02-06, 10:57
θα γινουμε πολοι ρεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

Αυτό θέλουμε κι εμείίιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιις!!! :P

aman17-2
17-02-06, 15:27
ειναι του κυριακου! (για αυτον τον κυριακο σου ελεγα niko!)
προσπαθω να τους βαλω στο club του εβρου μεζι με ενα 5d
θα γινουμε πολοι ρεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

αν είναι αυτό με ένα τριμπαλ στο πίσω μέρος πάνω από την πινακίδα με 17αρα abarth του έχω πει καμιά 10ρια φορές για το club εδώ και μήνες.....

τελικά που θα συναντηθούμε?

CRIS
18-02-06, 09:24
οπου θελετε!αν θελετε και στον κομβο!
εγω λεω λιμανι που το ξερουν και οι πετρες!

verone
18-02-06, 11:44
ειναι του κυριακου! (για αυτον τον κυριακο σου ελεγα niko!)
προσπαθω να τους βαλω στο club του εβρου μεζι με ενα 5d
θα γινουμε πολοι ρεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

αν είναι αυτό με ένα τριμπαλ στο πίσω μέρος πάνω από την πινακίδα με 17αρα abarth του έχω πει καμιά 10ρια φορές για το club εδώ και μήνες.....

τελικά που θα συναντηθούμε?
Θα σας πάρω τηλέφωνο.

CRIS
18-02-06, 12:14
Α!!! ενα νεο μελος ειναι και ο αγγελος που δυστηχως δεν θα ερθει μαζι μας σημερα!απο δευτερα θα εχετε νεοτερα!παντως ειναι μεσα!

verone
18-02-06, 12:22
Α!!! ενα νεο μελος ειναι και ο αγγελος που δυστηχως δεν θα ερθει μαζι μας σημερα!απο δευτερα θα εχετε νεοτερα!παντως ειναι μεσα!
Αν μέσα στο δίμηνο δεν μας κάνω 50 θα σκάσω.
Στην πίτα θα βάλουμε και τον Άγγελο.

verone
19-02-06, 01:59
Τελικά όλα έγιναν σχεδόν όπως τα περιμέναμε και λέω σχεδόν γιατί για μια συνάντηση που κανονίστηκε μέσα σε δυο μέρες 7 αυτοκίνητα καλά ήταν μετά από διάφορες συζητήσεις διαπιστώσαμε ότι έχουμε 17 άτομα στανταρ και άλλα 4 που δεν τα έχω δει ακόμα άρα ο στόχος που σας είπα ότι θέλω μέσα σε ένα δίμηνο να μας κάνω 50 ίσως να τον πετύχω.
Όταν πήγα να πάρω την πίτα με ρωτάει η Κυρία στο μαγαζί που είναι το μαγαζί σας δεν έχω ακούσει για το stiloclub αλλά ο γιος της κατάλαβε για τι club μιλάμε και της εξήγησε.
Τα αυτοκίνητα τα βάλαμε όσο πιο κοντά μπορούσαμε και αυτό είχε ως αποτέλεσμα ο Κωνσταντίνος να τα δει μαζεμένα και να πάρει τηλέφωνο τον Κυριάκο να του το πει και έτσι ήταν και αυτός στην παρέα μας απίστευτο αλλά αληθινο.

1. Για το πότε θα γίνει η επόμενη συνάντηση είπαμε ότι θα στέλνω σε όλους μήνυμα με 2 ημερομηνίες και θα μου στέλνουν μια από τις δυο μέρες που μπορούνε και όποια από τις 2 μέρες έχει τα 2/3 από τα αυτοκίνητα θα γίνετε.

2. Μιλήσαμε για την συνδρομή και τους απάντησα ότι δεν έχω καμιά σχέση τα λεφτά μας φάνηκαν πολλά.

3. Τα περισσότερα παιδιά δεν μπαίνουν ποτέ στο internet.

4. Η πίτα κόπηκε όσα και τα άτομα του Έβρου συνδρομητικά και μη συν ένα κομμάτι για τον ιδρυτή μας τον Παντελή 18 κομματάκια και λέω κομματάκια γιατί δεν περίμενα τελικά να είμαστε τόσα άτομα το δώρο της πίτας από την Fiat Χριστακακης το πήρε ένα νέο μέλος που είναι τώρα κανταράκι σαν τον Θωδορη μας.

5. Για τις φωτογραφίες περιμένω mail από τον Cris και θα μπουν το συντομότερο.

verone
19-02-06, 02:12
Στην συνάντηση ήμασταν τελικά.

1. Μπαμπης-Verone ................(Σουφλί)
2. Κατερίνα-Katerina ..............(Αλεξανδρούπολη)
3. Κυριάκος-aman17 ..............(Τυχερό)
4. Χρήστος-Cris .....................(Αλεξανδρούπολη)
5. Αντώνης ...........................(Δαδιά)
6. Ηλίας ................................(Διδυμότειχο)
7. Κωνσταντίνος-Konstadinos ..(Αλεξανδρούπολη)

Soul_Giannis
19-02-06, 14:52
Μπαμπη συγχαρητηρια για την ολη οργανωση και μπραβο σε ολους σας!!!!Ελπιζω να πετυχεις τους στοχους σου!Γιατι δεν λες στον αντιπροσωπο να κανονισεις να σας κανει καποια εκπτωση στα μελη του club και μην φαινεται πολυ μεγαλη η συνδρομη;

Nikos
19-02-06, 20:51
ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ!!!! Μπάμπη μην σε απασχολεί ΚΑΘΟΛΟΥ η συνδρομή! Αυτό που προέχει είναι να γίνεται όσο περισσότεροι γίνεται! ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ! Αν μαζευτείτε αρκετοί, τότε αυτό που προτείνει ο Γιάννης θα το πετύχετε σχετικά εύκολα ;)

CRIS
19-02-06, 23:15
e-mail problem!
αυριο θα προσπαθησω να το φτιαξω!
οποτε απο την τεταρτη (για να μην λεω μεγαλα λογια) θα εχετε και τις λιγες αλλα καλες foto!
παντως εγω το ευχαριστηθικα!!!!!!!!!!
(και ας εχασα στο bolling)----------------->VERONE

aman17-2
19-02-06, 23:48
όντως ήταν πολύ καλά..
βέβαια έχασα το μπόουλινγκ γιατί είχα κανονίσει αλλά τουλάχιστον πρόλαβα τον Κων/νο στο δρομολόγιο
....
καλή φάση τώρα δε έχω χρόνο για γράψω...
θα ξαναγίνει σύντομα και περιμένω φωτογρταφίες....
και πάλι μπράβο για την οργάνωση ... :) :)

verone
07-03-06, 14:29
http://img142.imageshack.us/img142/8035/alexand2xw.jpg

http://img233.imageshack.us/img233/5480/alexand27wo.jpg

http://img62.imageshack.us/img62/848/alexand35hw.jpg

http://img62.imageshack.us/img62/3301/alexand48zm.jpg

http://img133.imageshack.us/img133/620/alexand58da.jpg

Nikos
07-03-06, 14:41
Μπράβο στον Έβρο που ανεβαίνει με καλές προδιαγραφές!... :)

aman17-2
07-03-06, 17:08
πάντως όσοι πίνανε καφέ στο μαγαζί πήραν και από ένα κομμάτι πίτα δώρο !!!!!
έτσι το stiloclub ... :) :) :)

MaGeLaNoS
07-03-06, 18:03
Συγχαρητηρια για την οργανωση και την εκτελεση της κοπης βασιλοπιτας στα παιδια του Εβρου! 8)

verone
07-03-06, 23:18
Συγχαρητηρια για την οργανωση και την εκτελεση της κοπης βασιλοπιτας στα παιδια του Εβρου! 8)
Αυτό πάλι δεν το καταλαβαίνω την μια να θες να με διώξεις και την άλλη να μου δίνεις συγχαρητήρια για την οργάνωση μου και την εκτέλεση με μπερδεύεις!

MaGeLaNoS
08-03-06, 00:54
Εσυ εxεις τρικυμια εν κρανιο και δε ξερεις τι σου γινεται..δε φταιω εγω για την παρτυ σου φιλε.Ειπα τι με πειραξε στην ολη φαση αν δε το καταλαβες 100φορες που το εξηγησαμε ενταξει παω πασο..

Δεχομαι οτι σκιζεσαι ισως υπερβολικα μερικες φορες για το club αυτο,αλλα οταν θα εισαι φαουλ να ξερεις πως εδω θα ειμαι να σου την λεω οπως εδω θα ειμαι να σου λεω και μπραβο για αυτα που πετυχαινετε ολοι μαζι..Μη το σκισουμε και αυτο το ποστ.Μεινε στο μπραβο για την οργανωση της κοπης βασιλοπιτας.over

Οσο για το επικειμενο ban-sout που κανουν τις παπιες μερικοι σου ειπα για ποιο λογο επρεπε να το φας..δες το αλλο ποστ

παντελης
09-03-06, 00:01
φιλε Verone δεν εχω παρει θεση στο συγκεκριμενο ζητημα μεχρι τωρα ομως πλεων πιστευω οτι ατομα σαν το Νικο ,εσενα ,το face τον stilato, to soul και πολους αλλους δεν πρεπει να διαφωνουνε για το ποιος ειναι αυτος που κανονηζει την παρεα τη συναντηση και το καθε γεγονος αλλα να συνεργαστουμε ολοι μας για ενα κοινο σκοπο ΄΄να κανουμε το club μας μοναδικο και ολα τα μελοι να ειναι ενεργα και πανω απο ολα να ειμαστε ολοι φιλοι μεταξι μας χωρης ο ενας να προβαλη την προσωπηκοτητα του μπροστα απο καποιο αλλο φιλο μας.
μπραβο φιλε για ολο το event στον Εβρο το αποτελεσμα δειχνει οτι δουλεψες για να το οργανωσεις και εκανες ολους μας ακομη ποιο περιφανους για το STILO CLUB. GR

ckalfas
11-03-06, 17:34
Συγχαρητήρια σε όλους σας! Μπράβο!
Να βλέπουμε ο Έβρος να σηκώνεται!

verone
11-03-06, 17:55
Εσυ εxεις τρικυμια εν κρανιο και δε ξερεις τι σου γινεται..δε φταιω εγω για την παρτυ σου φιλε.Ειπα τι με πειραξε στην ολη φαση αν δε το καταλαβες 100φορες που το εξηγησαμε ενταξει παω πασο..

Δεχομαι οτι σκιζεσαι ισως υπερβολικα μερικες φορες για το club αυτο,αλλα οταν θα εισαι φαουλ να ξερεις πως εδω θα ειμαι να σου την λεω οπως εδω θα ειμαι να σου λεω και μπραβο για αυτα που πετυχαινετε ολοι μαζι..Μη το σκισουμε και αυτο το ποστ.Μεινε στο μπραβο για την οργανωση της κοπης βασιλοπιτας.over

Οσο για το επικειμενο ban-sout που κανουν τις παπιες μερικοι σου ειπα για ποιο λογο επρεπε να το φας..δες το αλλο ποστ

Πραγματικά μερικές φορές είμαι για κλωτσιές αλλά θέλω να καταλάβετε ότι δεν είμαι τόσο αντιδραστικός όσο νομίζετε γιατί απλά δεν με ξέρετε καλά στην Θεσσαλονίκη και με παρεξηγείτε άδικα εάν ρωτήσετε τα παιδιά στην Αθήνα που με έχουν ζήσει καλά και με ξέρουν καλά θα καταλάβετε γιατί με αγαπάν και δεν με παρεξηγούν ποτέ όπως είπε και ο Παντελής αν συνεργαστείτε μαζί μου θα μπορέσουμε να κάνουμε πολλά.

DontMKsense
11-03-06, 19:40
Έλα μια φορά κατα δω βρε αγόρι μου να μας τα πεις απο κοντά...να καταλάβουμε και με τι τρόπο τα λες ολα αυτά να μην σε παρεξηγούμε.
Όσο για το να συνεργαστούμε μαζί σου αστο ρε φίλε δε ψάχνουμε για αρχηγό, αμα θέλεις είναι πιο εύκολο να συνεργαστείς εσύ με μας τους 30.Γιατί είδες, μια φορά μας άκουσες και βγήκες κερδισμένος με το meeting για την βασιλόπιτα στην Αλεξανδρούπολη.Θυμάσαι τι έλεγες για τις πολλές βασιλόπιτες......και τώρα το παίζεις μάγκας που έκανες κάτι που σου προτείναμε εμείς.

DontMKsense
11-03-06, 19:43
[quote="verone"
όπως είπε και ο Παντελής αν συνεργαστείτε μαζί μου θα μπορέσουμε να κάνουμε πολλά.[/quote]

Ά! και.. ξαναδιάβασε το πόστ του Παντελή γμ τα Ελληνικά μου μέσα

MaGeLaNoS
12-03-06, 01:18
Στου κουφου την πορτα οσο θελεις βροντα..

Arf
12-03-06, 07:11
Ρε σεις, είδα καλά???? Η Κατερίνα είναι στις φωτό??????? :) :) :)

CRIS
12-03-06, 18:41
ναι!πρωτη και καλητερη!!!!!!!!!!!!