PDA

Επιστροφή στο Forum : Επόμενη συνάντηση stiloclub στον Έβρο.



verone
20-02-06, 10:27
Στην επόμενη συνάντηση του άλλου μήνα Θα γίνει ένας ψιλό διαγωνισμός bowling και θα φέρω και κύπελο για τον νικητή μιλήσαμε μαζί με τον Χρήστο με τον υπεύθυνο στο Strikers Bowling Center Αλεξανδρούπολης και έτσι οι διάδρομοι μας περιμένουν ελπίζω να πάει το ίδιο καλά και εκείνη η συνάντηση αλώστε και 7 αυτοκίνητα να είμαστε πάλι για μένα αυτό θεωρείτε επιτυχημένη συνάντηση.
Α και στον διαγωνισμό δεν θα μπορούν να παίξουν μόνο άτομα του club αλλά και οι φίλοι τους που θα είναι εκεί μαζί μας έτσι θα έχουμε περισσότερες συμμετοχές άρα καλύτερη προσφορά από το Bowling Center και όλα αυτά θα έχουν ως αποτέλεσμα μια μεγάλη παρέα όπου όλοι όσοι είναι στο Bowling Center θα αναρωτιούνται τι γίνετε με μας και θα τους κινήσουμε το ενδιαφέρων να μάθουν για μας ε όλο και κάποιον γνωστό θα έχουν που θα είναι κάτοχος stilo και θα του το πουν.

CRIS
02-04-06, 19:13
Μπάμπη εγώ λέω σιγά σιγά να οργανώνουμε την επόμενη συνάντηση του STILO CLUB (EBPOY)και όχι μόνο!
εχθές που ήμουνα στο Bowling τα παιδιά μας περιμένουν!
και επειδή βλέπω τα πράματα του club να είναι πεσμένα λέω να αναθερμάνουμε τις σχέσεις μας!
ΕΒΡΟΣ - ΡΟΔΟΠΗ και όσοι πιστοί είναι καλεσμένοι!

aman17-2
02-04-06, 21:28
ρίξτε μερικές ημερομηνίες γιατί αυτό το μήνα έχουν πέσει πολλά...

Arf
02-04-06, 23:07
Και η Ξάνθη μέσα!!!!!! Αρκεί να είμαι Ελλάδα...

aman17-2
02-04-06, 23:12
ΘΡΑΚΗ STILOCLUB MEETING

Arf
03-04-06, 02:09
Άντε!!!!!!!! STILOCLUB POWER!!!!!!!!

CRIS
03-04-06, 10:43
Arf μην μασας δεν σε ξεχναμε!!!!!

CRIS
03-04-06, 13:05
λοιπών οι ημερομηνίες που έχω να προτείνω είναι στις 16/4/06 και 23/4/06
από όσους βλέπουν το side συχνά περιμένω απάντηση!
Μπάμπη επίσης λέω να γίνει και αυτό που λέγαμε με τα SMS!
τα τηλ τα έχεις όποτε να το αφήσω πάνω σου?
περιμένω pm με τη ημερομηνία που μπορεί ο καθένας!
η ημερομηνία θα αποφασιστεί ανάλογα με την ημερομηνία που θα διαλέξουν οι περισσότεροι και θα ανακοινωθεί σε αυτό το post!

Arf
03-04-06, 13:20
Κρίμα. Το Πάσχα(και γενικότερα όλες τις γιορτές), είμαι εκτός. Δεν πειράζει όμως...

CRIS
03-04-06, 19:29
Kαλά ρε παιδιά δεν μιλάτε? είναι οι διακοπές του Πάσχα?
Μα καλά που ζω?
Οπότε το 16/4 αναβάλετε!
Mας μένει μόνο:
23/04/2006
30/04/2006

aman17-2
03-04-06, 21:43
εεεε πάρτο ανάποδα...
23/4 είναι Κυριακή του Πάσχα....ξέρεις κανένα που να μην είναι σταφίδα.? (άσε που είμαι και υπηρεσία .,..κλαψ)
οπότε εγώ είμαι μέσα για 30/4/

Arf
04-04-06, 00:56
εεεε πάρτο ανάποδα...
23/4 είναι Κυριακή του Πάσχα....ξέρεις κανένα που να μην είναι σταφίδα.?


Εμένα, γιατί εκεί που θα είμαι δεν σουβλίζουν αρνιά :evil: :evil: :evil:

CRIS
04-04-06, 07:54
εεεε πάρτο ανάποδα...
23/4 είναι Κυριακή του Πάσχα....ξέρεις κανένα που να μην είναι σταφίδα.? (άσε που είμαι και υπηρεσία .,..κλαψ)
οπότε εγώ είμαι μέσα για 30/4/
δεν σε χαλασε?(πικρα):136

καλα ε δεν παιζομαι με τιποτα!
χα χα χα χα χα χα αχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :217
ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!!!!
οκ!30 ειμαι και εγω μεσα!
και ο Αγγελος.

verone
04-04-06, 23:20
Θα πάρω τηλέφωνα Cris μην τα μπερδεύεις με το side έτσι και αλλιώς οι περσότεροι από μας δεν μπαίνουν ποτέ θα γίνει μια απλή ανακοίνωση και τέλος.
Στο έχω ξανά πει το club δεν είναι ένα forum για μένα!

aman17-2
05-04-06, 14:27
Μπάμπη χαλάρωσε
υπάρχουν και άλλοι άσχετοι που μπορεί να βλέπουν και να μην γράφουν ή που θα το δουν τυχαία..
καλό το τηλ αλλά και εδώ πρέπει να γράφονται...

όσο για την υπηρεσία ....δεν με χάλασε καθόλου...
μόνος μου το ζήτησα γιατί είμαι τα 5 ΚΜ από το χωρίο μου...να φύγει κάνας άλλος να πάει σπίτι του..
εξάλλου θα είναι η τελευταία για τα επόμενα 3 χρόνια χαχαΧΑΧΑΧΑΧαχαχχα :)

CRIS
06-04-06, 09:41
ξερω παιδια που δεν θελουν να γραφτουν και απλα που και που μπενουν και βλεπου το side!μην τους βαζεις ολους στο ιδιο καζανι!
καλα δεν θα χαλασουμε και τις καρδιες μας!οσοι και να μαζευτουμε παντος ξερω οτι παλι θα περασουμε πολυ καλα!(τον αντωνη μην τον παρεις!ειναι στο Κοσοβο)