PDA

Επιστροφή στο Forum : Συνάντηση 1/3/2006 4 club μαζί θα γίνει χαμός.



verone
23-02-06, 01:14
Τα πράγματα είναι απλά 4 club αυτοκινήτων μαζεμένα φανταστείτε τι έχει να γίνει!
Η συνάντηση κανονίστηκε πολύ απλά παίρνω τηλέφωνο τον πρόεδρο του bravoclub τον πρόεδρο του Unoclub και τον πρόεδρο Clubpunto και τους λέω για μια συνάντηση η απάντηση που πήρα χωρίς δεύτερη κουβέντα ήταν και βέβαια είμαι μέσα έτσι λοιπόν σας περιμένουμε όλους την Τετάρτη 1 Μαρτίου στης 8 το βραδάκι στο παρκιν του Σ.Ε.Φ. για να μιλήσουμε από κοντά και μετά για καφεδάκι στο ολυμπικο Για τα τραπεζάκια μου υποσχέθηκε ο Παναγιώτης (πρόεδρος bravoclub) ότι θα το κανονίσει αυτός..

Θα παρακαλούσα αν μπορεί κάποιος να μου δώσει το τηλέφωνο του clubcento για να μην νομίζουν ότι τους έχω στην απέξω απλά δεν μπόρεσα να βρω το τηλέφωνο του προέδρου.

1.Verone
2.Vasilisstilo
3.Soul_Giannis
4.mike(?)

Soul_Giannis
23-02-06, 01:46
1.Verone
2.Vasilisstilo
3.Soul_Giannis
4.
5.
6.
7.
8.....

mike
23-02-06, 02:10
Αν δεν είμαι Σέρρες θα έρθω!!!!

verone
23-02-06, 02:24
1.Verone
2.Vasilisstilo
3.Soul_Giannis
4.mike(?)
5.
6.
7.
8.....

Pantelis
01-03-06, 13:52
Να κάνω και ένα παράπονο.

Ωραίες οι συναντήσεις του club. Αλλά το μόνο που μπορώ να κάνω από την ημέρα της εγγραφής μου είναι να διαβάζω τα topics (πάντα σε κάποιο γ@μημένο ταξίδι εκτός Ελλάδος για δουλεία).

Ελπίζω κάποια στιγμή να σας γνωρίσω όλους από κοντά. Η επιθυμία μου αυτή πηγάζει από την τάξη που θέλουν κάποιοι να υπάρχει στην ομάδα και από τον ενθουσιασμό που διακατέχει κάποιους άλλους. Αυτό δείχνει ότι η πλειοψηφία των μελών αποτελείται από ενδιαφέροντες χαρακτήρες. Πάντως, δεν χρειάζεται να ανεβαίνουν οι στροφές στις συζητήσεις μας.

Με σεβασμό σε όλους,
Παντελής Χαραλαμπίδης

verone
02-03-06, 23:52
Δεν θέλω να γράψω τίποτα για την συνάντηση θα βάλω φωτογραφίες έτσι δεν λένε μια φωτογραφία ίσων 1000 λέξεις φαντάσου να έγραφα 1000 λέξεις εγώ θα έτρωγα πολύ κόσμο.

MaGeLaNoS
03-03-06, 02:27
Τελικα εγινε η συγκεντρωση?

Vasilistilo
03-03-06, 08:54
Φυσικα και εγινε η συναντηση και ειχε μεγαλειωδη επιτηχια με πολυ κοσμο και πολυ παρεα οπως παντα.Δεν μπορειτε να καταλαβετε οτι και μονο που ασχοληθηκε ο Μπαμπης να κανονισει κατι τετοιο και παρευρεθει κιολας ποσο του στοιχισε?
Τον τελευταιο καιρο το κλαμπ μας εχει τροποποιηθη απο κλαμπ αυτοκινητου σε κλαμπ ιστοσελιδας αν εξαιρεσουμε την κοπη πιτας που βρεθηκαμε 10-15 Stilo για 2 ωρες περιπου.
Και εαν κρινω απο συζητησεις μας εκτος απο την πανελληνια,την κοπη πιτας,και καμια δυναμομετρηση δεν ασχολειτε κανενας αλλος για τις συναντησεις.