PDA

Επιστροφή στο Forum : Καφεδακι και κοντριτσα;



ammoulianiotis
24-02-06, 20:12
Επειδη απ'οτι ειδα θελετε να δειτε την κοντρα junior vs "παππου" και επειτα απο προτροπη του κυριου Νικου ανοιγω το topic για μια συναντηση με 2 σκελη!

Πρωτον: Να παμε να πιουμε ενα καφεδακο και αφου συζητησουμε και τα πουμε...

Να παμε στο δευτερο σκελος! Την κοντρα. Να παμε στον αδιεξοδο δρομο πριν την ΒΙΠΕΘ και να δουμε τι κανουν τα αλογα μας κατω απο το καπω. Προτεινω να ειναι μερα ωστε να τραβηξουμε σκηνες και με καμερα γιατι αν ειναι νυχτα δεν θα ειναι ευκολο. Τι λετε;

Arf
24-02-06, 20:47
Ατσα ο Σοφοκλής!!!!! Κατευθείαν στα "βαθιά" βλέπω!!!! Μπράβo, μπράβo :) :) :) !!!! Ρίχτου στ'αυτιά...

ammoulianiotis
24-02-06, 21:54
Εννοειται οτι εκτος απο την δικια μου κοντρα με τον Μητσο θα "παιξουν" και αλλες ετσι;

ckalfas
24-02-06, 22:46
Εγώ έλεγα το απογευματάκι της Δευτέρας και δεν είναι ανάγκη να πάμε στην ΒΙΠΕΘ... και στο φανάρι της Λαχαναγοράς καλά είναι...
Όσο για το αν είναι βράδυ ή μέρα δεν έχει και πολλή σημασία... θα φέγγω εγώ από πίσω!!!

DontMKsense
25-02-06, 01:24
Στην ΒΙΠΕΘ έχει καλή ασφραλτο ασ..φαρλτρο (@#$*) και το Stilo του junior είναι απο τα αμάξια που πρέπει να τρέξω για να καταλάβω αν τελικά έχει γίνει κάποια δουλειά στο δικό μου(λεπτομέρειες μετά την κόντρα, μάλλον βρήκα λύση για τους 1,6 αλλα και για τους υπόλοιπους)Τώρα βράδυ ή πρωϊ δεν έχει σημασία αλλα αν είναι μέρα θα μπορέσουμε να γράψουμε και μερικές ιδέες που έχουμε για video (junior την κάμερα!!) αν πάλι είναι και Κυριακή και μέρα θα μπορέσουμε να μαζευτούμε περισότερα Stilo οπότε τι λέτε?Κυριακή μεσημέρι καφεδάκι καμιά κοντρίτσα και να γράψουμε και τίποτα...??

DontMKsense
25-02-06, 01:26
A!! και να μην ξεχάσω.... εελα στο παππού εελα στο παππού...(beautifuuulll)

alexunder
25-02-06, 02:46
άμα το κανονίσετε για μεσημεράκι-απόγεμα κυριακής, κερνάω τσάι.... (Φυσικά εκτός Νίκου... :p)

ammoulianiotis
25-02-06, 19:39
Λοιπον, οπως θα εχετε διαβασει απο τα sms κανονιστηκε αυριο, στις 4 το μεσημερακι να βρεθουμε στο City Gate και να παμε μεχρι την ΒΙΠΕΘ να παιξουμε λιγο και μετα για ενα καφεδακι να σχολιασουμε τα οσα συνεβησαν. Καμερα θα φερω σιγουρα εγω. Αν εχει και καποιος αλλος ας την φερει.


A!! και να μην ξεχάσω.... εελα στο παππού εελα στο παππού...(beautifuuulll)

Θα δουμε ποιος θα παει που!

Nikos
25-02-06, 21:42
Κεράστε τσάγια τώρα που μπορείτε, γιατί το τέρας είναι "μέσα" πάλι... Μπορεί να σκάσω μύτη με το Υ να σας δω...

ammoulianiotis
26-02-06, 21:45
γιατί το τέρας είναι "μέσα" πάλι...

Παλι;;; Τι θα γινει ρε συ...

Karateka
27-02-06, 15:05
Ράγισε η πολλαπλή. Πρέπει να βρούμε μαντεμένια γιατί οι ανοξείδωτες δεν αντέχουν πλέον. 230 αλόγατα ειναι αυτά.

Karateka
27-02-06, 15:50
A!! και να μην ξεχάσω.... εελα στο παππού εελα στο παππού...(beautifuuulll)

Παππού έρχομαι και εγώ, κανόνισε. Αυτή τη φορά θα ανοίξουμε και τα καπώ για να δούμε τί στον π....ο έχεις βάλει και πάει έτσι.

Nikos
27-02-06, 16:25
Ράγισε η πολλαπλή. Πρέπει να βρούμε μαντεμένια γιατί οι ανοξείδωτες δεν αντέχουν πλέον. 230 αλόγατα ειναι αυτά.

Νάτος! Το πρακτορειό Ρόιτερ! :216 Που χάθηκες εσύ? Εμ βέβαια, παραγγέλνουμε αλουμινένιες ποδιές και τα Stilo ούτε που γυρνάμε να τα δούμε! :216 Είναι η τελευταία φορά που την επισκευάζω! Κανόνισα με τον μάστορα εδώ στην δουλειά. Την επόμενη φορά θα είναι χειροποίητη από το μηχανουργείο μου... :216

Έπονται και οι αερογραφίες σύντομα... ;)

DontMKsense
27-02-06, 17:50
A!! και να μην ξεχάσω.... εελα στο παππού εελα στο παππού...(beautifuuulll)

Παππού έρχομαι και εγώ, κανόνισε. Αυτή τη φορά θα ανοίξουμε και τα καπώ για να δούμε τί στον π....ο έχεις βάλει και πάει έτσι.

Άστο Γιάννη γιατί αυτή την φορά το καπό είναι πιο γεμάτο....παίξε με το cruise control να ξεχαστείς :216

Karateka
27-02-06, 18:42
Έχεις φάει πίκρα με το cruise control ε?

DontMKsense
27-02-06, 20:16
Άσε γ...σέτα.. μήπως θέλεις να το βάλουμε στοίχημα...???? :roll:

Karateka
27-02-06, 20:27
Πόσο είπαμε έχει το λεβιεδάκι για το cruise control?

DontMKsense
28-02-06, 00:00
340 νομίζω...της Alfa για FIAT δεν μπήκα στον κόπο να ρωτήσω

Karateka
28-02-06, 15:29
Ε, να ένα ωραίο στοίχημα!

DontMKsense
28-02-06, 16:40
Βασικά εγω λέω να σε τρέξω και άμα (τι άμα..) κερδίσω θα κοτσάρεις στην Alfa έναν σουμάχερ προφυλακτήρα μπροστά και ένα Abarth σηματάκι πίσω...ψήνεσαί??

DontMKsense
28-02-06, 16:42
χαχαχαχα και αυτοκόλητα BURN OUT στους μαρσπιέδες!!!!

Karateka
28-02-06, 16:48
"Φτηνιάρικους" προφυλακτήρες και σηματάκια δε βάζω στην κούκλα.

Nikos
28-02-06, 18:21
"Φτηνιάρικους" προφυλακτήρες και σηματάκια δε βάζω στην κούκλα.

ΕΕΕΕ!!!! Για τα BurnOut δεν λέω, αλλά για τους προφυλακτήρες και το σηματάκι το abarth λίγα λόγια!!! :216 :216

Karateka
28-02-06, 18:27
Χα, χα :152 .

Λοιπόν αύριο πάω να βγάλω τους προκαταλύτες και σού'ρχομαι παππού.