PDA

Επιστροφή στο Forum : Κυριακη 12/3 Παμε για καφε?



ammoulianiotis
09-03-06, 21:27
Μετα απο μια δημοκρατικη συζητηση αποφασισα να μικροτερος που ειμαι να βρεθουμε για ενα καφεδακι την Κυριακη 12/3 στις 7 το απογευμα στο Κεδρινο Λοφο (το κλασικο σημειο συναντησης του StiloClub πλεον). Τι λετε; Μπορουμε να κανονισουμε και για την ημερισια εκδρομη μας! Αντε λοιπον!!

DontMKsense
10-03-06, 02:23
1.ammoulianiotis
2.DontMKsense

Arf
10-03-06, 02:23
Άντε ρε παιδιά που έχω καιρό να πιώ καφέ α λα Stiloclub.

1.ammoulianiotis
2.DontMKsense
3.Arf

DontMKsense
10-03-06, 02:29
:201 Ρε μεγάλε και δω με πας προφυλακτήρες?????

1. Ammoulianiotis
2. DontMKsense Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: 10 Μάρτιος, 2006 - 02:23 AM
3.Arf Δημοσίευση Δημοσιεύθηκε: 10 Μάρτιος, 2006 - 02:23 AM έλεος πια!!

Arf
10-03-06, 02:33
xaxaxaxaxaaxaxxaaxaxaxaxaxaxxaxxaaxxaaxxaaxxaaxaxa xaxxaxaax

Koulou
10-03-06, 14:54
Απουσία και πάλι... Το απογευματάκι φεύγω εκδρομούλα Καρδίτσα... :wink: Αν κάτσει να γυρίσω νωρίς την Κυριακή (που χλωμό το κόβω... :roll: ) θα περάσω! :wink: Καλό καφέ λοιπόν! :D

ckalfas
11-03-06, 16:55
Θα κοιτάξω να σκάσω μούρη...

1.ammoulianiotis
2.DontMKsense
3.Arf
4.ckalfas

MaGeLaNoS
12-03-06, 01:39
Θα κοιτάξω να σκάσω μούρη...

Εγω θα σκασω με το πλαι.. :twisted:

1.ammoulianiotis
2.DontMKsense
3.Arf
4.ckalfas
5.MaGeLaNoS

Arf
12-03-06, 06:32
Γυρίσαμε Χρηστάκη?? Αντε, να μας πεις και εντυπώσεις από Γαλλία!!!!!!!!

ammoulianiotis
12-03-06, 18:36
Θα κοιτάξω να σκάσω μούρη...

Μυτη λεει ο κοσμος εεεεε!!! :216
Πηγες Γαλλια και μας χαλασες! :216

ammoulianiotis
12-03-06, 23:02
Ωραια η σημερινη συναντηση (ειμασταν οι: ammoulianiotis, MaGeLaNoS, DontMKsense και Arf) Ριξαμε πολυ γελιο! Χασατε οσοι δεν ηρθατε! (τ'ακουτε κυριε Καλφα; Ουτε ενα sms δεν στειλατε! :216)
Τα αίματα άναψαν λίγο (δυστυχως), καθως σε καποια στιγμη ακουστηκε ενας συναγερμος να χτυπαει. Ο Νικος καταλαβε οτι ηταν δικο του το αμαξι και ετσι πηγε να δει τι γινεται.. Εν'τω μεταξυ ειδαμε οτι αργησε να ερθει και τοτε ο Μητσος πηγε να δει τι γινεται. Μεσα σε 2 λεπτα μας πηρε τηλεφωνο να κατεβουμε κατω γιατι γινοταν φασαρια! τρεξαμε αμεσως και ειδαμε τον Νικο να εχει βαλει εναν τυπο κατω και να τον βαραει! Με τα πολλα αφου τους χωρισαμε μαθαμε οτι ο αλλος χτυπησε το αμαξι του Νικου κατα λαθος καθως ανοιγε την πορτα του και ετσι χτυπησε και ο συναγερμος.
Ειπαμε Νικο, ηρεμα με τα νευρα!

DontMKsense
13-03-06, 00:01
Παιδιά έριξα το γέλιο της αρκούδας!!Όπως κατέβαινα τα σκαλιά ακούω τον Νίκο με 2 τύπους να φωνάζουν με το που πάω δίπλα και ρωτάω τι έγινε...σκάει 1 μπουνίδι ο Νίκος στον ένα,πεφτει κάτω και τον αρχίζει στις κλωτσιές..Μ...κας έμεινα!!!Αρχίζω τον τραβάω εγώ μαζί με το άλλο το παληκάρι μέχρι που τους ξεκολάμε και έτσι όπως σηκώνετε ρίχνει μια κουτουλιά στον άλλο και τον παίρνουν τα αίματα, το παληκάρι που ήταν κάτω να έχει μαζευτεί σε μια άκρη..και ο Νίκος να έχει πιάσει τον άλλο τώρα και να τον κοπανάει!!!Παιδιά έπαθα πλάκα τον χώριζα απο τον ένα πήγαινε στον άλλο!!!!Μέχρι που με τον ένα χέρι τον τράβαγα και με το άλλο έπερνα τον Άρη να έρθει με τους άλλους!!
Φίλε Νίκο πολύ σε πήγα μπορεί να μην έριξα και γώ καμία αλλα γαμ..ηκα στο γέλιο ΖΗΤΩ Η ΤΡΕΛΑ ρε που λέει και ο Βέγγος.

Koulou
13-03-06, 00:50
Καλά ρε παιδιά κι εσείς, σοβαροί είσαστε;;; :roll: Τι τον αφήσατε να πάει μόνος;;; :roll: Ρε, πέρσι το καλοκαίρι ένα βράδυ ήμουνα σ' ένα clubάκι στην Καλλιθέα (Χαλκιδική) και σε κάποια φάση κατά τις 3-4 βλέπω όλο το μαγαζί να μαζεύεται σε ένα σημείο! Πάω κι εγώ που λέτε και τι βλέπω; Είναι ο Νίκος κι έχει βάλει ένα παλικάρι κάτω και του 'χει κάνει το κεφάλι τούμπανο! Με τα πολλά έσκασαν 5 φουσκωτοί και τον βγάλαν έξω σηκωτό! Τι είχε γίνει ούτε που ξέρω! Αυτό που ξέρω είναι ότι το άλλο το παλικάρι το είχε σαπίσει ρε παιδιά! Ε τον Νίκο μας... :roll:

MaGeLaNoS
13-03-06, 01:26
Παιδια sorry για τα σημερινα αλλα οταν κατεβηκα και ειδα να ειναι χτυπημενο το αμαξι στην πορτα του οδηγου απο τα παλικαρια,ενταξει μου αναψαν ολα τα λαμπακια και αρχισα να ριχνω οπου εβρισκα..Δεν ειχα προθεση για ξυλο αλλα οταν μου το επαιξαν και μαγκες απο πανω τρελαθηκα τελειως!Ευχαριστω τον Δημητρη και τον Σοφοκλη με τον Αρη που προσπαθησαν να ηρεμησουν την κατασταση.Επισης Μητσο sorry για την μπατσα που σε βρηκε καταλαθος αλλα δεν εβλεπα ποιον βαρουσα εκεινη την ωρα..

Βρε Αποστολε που ησουν εσυ εκεινη την μερα να βοηθησεις λιγο?

ammoulianiotis
13-03-06, 01:34
Βρε Αποστολε που ησουν εσυ εκεινη την μερα να βοηθησεις λιγο?

Εγω μετα τα σημερινα Νικο, αν σε πετυχω να ξαναδερνεις θα φυγω (μην φαω καμια αδεσποτη σαν τον Μητσο..)

ckalfas
13-03-06, 15:27
Ρε μία φορά δεν ήρθα και έγινε χαμός!
Πάντως, ότι και να συμβαίνει, καλά είναι να μην φτάσουμε στο σημείο του να πίπτεται αγία ράβδος...
Ααα ρε Άρη... δεν μ' άφησες να έρθω γιατί θα φεύγατε...

Arf
13-03-06, 19:42
Άσε, καλύτερα που δεν ήρθες τελικά. Μπορεί να είχες κανένα μπαλτα στ'αμάξι που ο Νίκος θα έβρισκε πολύ χρήσιμο :P:P:P. Η πλάκα είναι ότι το σκηνικό έγινε λίγο αφού μιλήσαμε στο τηλέφωνο.

Ο Νίκος τα είχε πάρει στο κρανίο και κάναμε κανένα 10λεπτο να τον ηρεμήσουμε. Αυτό που δεν θα ξεχάσω είναι το βλέμμα που τους έριχνε καθώς έφευγαν. Θα το θυμούνται κι αυτοί σίγουρα για πολύ καιρό!!!!!!!


Και δεν σου φαίνεται ρε Magelane... Πάντως τώρα πια πείστηκα και για όλα τα προηγούμενα σκηνικα που κατα καιρούς μου έχεις διηγηθεί...

g.erik
14-03-06, 21:12
τι εγινε ρε αρη που χαθηκες πρεπει να γινουμε κ εμεις ιταλοι για να σε δουμε?
να σε ψαχνουμε σε φορουμ ανα την ελλαδα?καλό το εκανες το φιατακι...