PDA

Επιστροφή στο Forum : PRO EVOLUTION SOCCER 5



REPT1L3
26-03-06, 12:38
:193

Καλησπέρα σας παιδιά είναι κανείς από εδώ μανιακός με αυτό το ποδοσφαιράκι; Θα ήθελα λίγη βοήθεια...

Koulou
07-04-06, 17:38
Είμαι όλος αυτιά! :P :lol: :lol: :lol:

REPT1L3
08-04-06, 13:32
Καλησπέρα, βασικά θα ήθελα να σου πω ότι ήμουν πρώη FIFAκιας...

Χώρια ότι είναι αρκετά δύσκολο(στα 3 αστέρια δυσκολίας), φαντάζομαι ότι με τον καιρό θα το μάθω... Με προβληματίζει μία κίνηση που δεν μπορώ να κάνω το λεγόμενο ψαλιδάκι... γίνεται με όλους τους παίχτες και πως γίνεται;

Ευχαριστώ.

Koulou
11-04-06, 02:32
Κι εγώ πρώην FIFAκιας είμαι βασικά και είμαι κι εγώ αρκετά αρχάριος ακόμα με το pro, αλλά το παλεύουμε μωρέ! Με την Juventus βγαίνω 3ος-4ος στο ιταλικό πρωτάθλημα στα 3 αστέρια...

Όσον αφορά το ψαλιδάκι, έχω την εντύπωση ότι δεν έχει κάτι ιδιαίτερο στην εκτέλεση! Απλά αν έρθει έτσι η μπάλα στον παίκτη ώστε να βολεύει να κάνει ψαλιδάκι, το κάνει... Εγώ τουλάχιστον όσες φορές το έκανα δεν έκανα κάποιον ιδιαίτερο χειρισμό, νομίζω... Επίσης, έχω την εντύπωση ότι κάνουν όλοι οι παίχτες, αλλά παίζει να δεις την μπάλα να φεύγει με κατεύθυνση αντίθετη απ' την αναμενόμενη (μου έχει τύχει κάτι τέτοιο με τον Blassi - αναπληρωματικό αμυντικό χαφ της Juve)...

Ελπίζω να βοήθησα, πάντως κι εγώ ως αρχάριος δεν είμαι απόλυτα σίγουρος...

REPT1L3
11-04-06, 13:04
Αρχικά σε ευχαριστώ για την απάντηση, πάντως πιστεύεις ότι είναι πολύ καλυτερο από το FIFA; Εγώ έμεινα βλάκας όταν έπαιξα το 4... και έτσι αγόρασα το 5. Πάντως με έχει ξενερώσει το ότι δεν έχει πολλά επίσημα και αντίστροφα με χαροποιεί που μπορείς να φτιάξεις τα πάντα στην ομάδα σου.