PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρακτικα meeting 2/4 (Μας ενδιαφέρει όλους)



Arf
03-04-06, 04:20
Σήμερα, Κυριακή 02-04-06, κατά την διάρκεια της συνάντησης μας, είχαμε την ευκαιρία να κάνουμε μια πολύ ωραία και «εφ όλης της ύλης» συζήτηση για διάφορα θέματα που απασχολούν το Βόρειο(και όχι μόνο) κομμάτι του Stiloclub. Το κλίμα ήταν πολύ καλό, αν και μερικές φορές χρειάστηκε να ανέβουν λίγο οι τόνοι, μιας και η μουσική έπαιζε αρκετά δυνατά, αλλά και γιατί ήμαστε Έλληνες και αν δεν φωνάξουμε, συνεννόηση δεν βγάζουμε. Πιο κάτω παρατίθενται τα πρακτικά της κουβέντας μας, με απώτερο σκοπό την ενημέρωση τόσο των Θεσσαλονικέων που απουσίαζαν, όσο και των μελών που βρίσκονται σε άλλες πόλεις…

Στο meeting ήταν παρόντες οι:
1. Χρήστος(Ckalfas)
2. Σωτήρης(Sotos)
3. Σταμάτης(Stamatisgalis)
4. Δημήτρης(DontMKsense)
5. Άγγελος
6. Θεοδώσης(Teo)
7. Στέργιος(Mad)
8. Αρθούρος(King Arthur)
9. Στέλιος
10. Σάκης(Athanasios)
11. Νίκος(Magelanos)
12. Άρης(Arf)
13. Σοφοκλής(Ammoulianiotis)

1. ΕΚΘΕΣΗ Car, Moto & Boat

Εκφράστηκαν παράπονα για το γεγονός ότι η έκθεση αποφασίστηκε και οργανώθηκε χωρίς προηγούμενη γνωστοποίηση στα μέλη, ούτως ώστε να μπορέσει να γίνει μια συζήτηση για το αν επιθυμούν να συμμετέχει το Stiloclub, κάτω από ποιες συνθήκες και ποιο αμάξι θα μας εκπροσωπήσει.
Λέχθηκε οτι το θέμα είχε τεθεί σε παλαιότερη συζήτηση με το North Clubs, και ότι οι διαδικασίες έπρεπε να κινηθούν αρκετά γρήγορα, με αποτέλεσμα η ενημέρωση των μελών να μην είναι έγκαιρη και να μην ζητηθεί η γνώμη τους για διάφορα θέματα όπως πχ αυτά που αναφέρθηκαν πιο πάνω.
Στη συνέχεια έγινε ένας καταμερισμός των ωρών που θα πρέπει να βρίσκεται κάποιο μέλος στον χώρο του club:

Πέμπτη 13/04 11:00-18:00 Νίκος 18:00-21:00 Στέλιος
Παρασκευή 14/04 11:00-18:00 Νίκος 18:00-21:00 Δημήτρης
Σάββατο 15/04 11:00-18:00 Νίκος 18:00-21:00 Χρήστος
Κυριακή 16/04 11:00-18:00 Όλοι 18:00-21:00 Σταμάτης

Τα μέλη αυτά ανέλαβαν να βρίσκονται εκεί, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι θα είναι μόνοι τους. Οποιοδόποτε μέλος μπορεί, θα είναι εκεί για να βοηθήσει καθόλη τη διάρκεια της έκθεσης.
Τέλος μοιράστηκαν κάποιες προσκλήσεις στους παρευρισκόμενος. Οι υπόλοιπες κρατήθηκαν από τον Χρήστο και είναι στην διάθεση όποιου τις ζητήσει.



2. NORTH CLUBS

Έγινε ενημέρωση για το τί είναι το North clubs, ποιος ο σκοπός του και τι θέματα τίθενται στις συναντήσεις του. Ο Χρήστος, λόγω έλλειψης χρόνου, ζήτησε άπο κάποιο άλλο μέλος να τον αντικαταστήσει στην εκπροσώπηση του Stiloclub. Τον ρόλο αυτό ανέλαβε ο Νίκος(Magelanos) ο οποίος θα δημοσιεύει στο site οτιδήποτε συζητάται εκεί, με στόχο την ενημέρωση των μελών του club και τον σχολιασμό των μελλοντικών events που θα πραγματοποιηθούν.


3. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ

Κατά την διάρκεια της πανελλήνιας συνάντησης, έγινε μια συζήτηση ανάμεσα στα παρευρισκόμενα μέλη, στην οποία πάρθηκαν κάποιες πολύ σημαντικές αποφάσεις για την μετέπειτα πορεία του Stiloclub. Το γεγονός αυτό ήταν γνωστό σε όλα τα μέλη μέσα από σχετικό topic. Για εξασφαλιστεί διαφάνεια στην όλη διαδικασία, κρατήθηκαν πρακτικά τα οποία στη συνέχεια θα δημοσιευόταν στο site για να μπορέσουν να ενημερωθούν και οι υπόλοιποι, πράγμα το οποίο δεν έγινε ΠΟΤΕ. Αποτέλεσμα αυτού, ήταν πολλά μέλη της Θεσσαλονίκης να εκφράσουν απορία για το τι τελικά συζητήθηκε.
Παρόλο που έχουν περάσει αρκετοί μήνες, ζητήθηκε να γίνει έστω και τώρα η δημοσίευση των πρακτικών.


4. ΣΥΝΔΡΟΜΕΣ

Αναφέρθηκε από μέλος ότι κατά την διάρκεια την πανελλήνιας συνέλευσης, και μετά από μια συζήτηση η οποία κράτησε πάνω από 2 ώρες, είχε αποφασιστεί μετά από ονομαστική ψηφοφορία ότι το ποσό της συνδρομής καθορίζεται σε 40 ευρώ για τα νέα μέλη, και 20 ευρώ για τα παλαιά. Κάτι τέτοιο δεν έγινε ποτέ, μάλιστα έχει ήδη ξεκινήσει η διαδικασία των συνδρομών με κόστος 40 ευρώ για όλα τα μέλη, παλιά και νέα. Το μέλος αυτό εξέφρασε τον φόβο ότι αφού αναιρέθηκε αυτή η απόφαση της συνέλευσης, αύριο μπορεί να αναιρεθούν και οι υπόλοιπες. Το γεγονός αυτό υποστηρίχτηκε και από όλα τα υπόλοιπα μέλη που ήταν παρόντες στην πανελλήνια.
Δόθηκαν κάποιες εξηγήσεις, και το θέμα έμεινε εκεί διότι είναι κάτι το οποίο αφορά και τα μέλη της υπόλοιπης Ελλάδας και πρέπει να έχουν γνώμη και αυτοί.


5. ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Συζητήθηκε και αποφασίστηκε ότι οι πάγιες ευθύνες(sms, North clubs, επαφές με σπόνσορες) θα πρέπει να μοιραστούν σε μέλη, ούτως ώστε να μην επωμίζεται όλες τις ευθύνες μόνο ένα μέλος. Το τηλέφωνο της Θεσσαλονίκης θα δωθεί στον Στέργιο(Mad), και τους σπόνσορες αναλαμβάνει προς το παρόν ο Χρήστος(Ckalfas).
Επίσης λέχθηκε ότι κάθε μέλος θα πρέπει να βρίσκεται σε εγρήγορση και να ενημερώνει το club για τυχόν events τα οποία διοργανώνονται στην Βόρεια Ελλάδα και όχι μόνο, στα οποία το stiloclub μπορεί να συμμετέχει ή απλά να παρακολουθήσει, καθώς και να προτείνει την οργάνωση κάποιοι καινούριου event, μέσα από το site ή σε κάποιο meeting.
Τέλος, οποιοδήποτε σοβαρό θέμα συζητάται σε κάποιο meeting(όπως πχ στο σημερινό), θα πρέπει να δημοσιεύεται στο site για την ενημέρωση και των μελών τα οποία δεν παρευρίσκοντο.


Τα πρακτικά της συνάντησης αυτής κρατήθηκαν από εμένα. Οτιδήποτε δεν ανέφερα, παρακαλώ να συμπληρωθεί από τα μέλη.

Arf
03-04-06, 13:31
Βλέπω 16 αναγνώσεις και κανένα σχόλιο. Γιατί ρε παιδιά? Μήπως δεν ήταν ενδιαφέροντα αυτά που συζητήθηκαν? Ή μήπως κάνουμε και λίγο την παλαβή μπας και περάσουν όλα έτσι.

Το ζήτημα των συνδρομών μας αφορά όλους...
Το ίδιο και η πανελλήνια που χαντακώθηκε...


ΠΕΡΙΜΕΝΩ(εγώ αλλά και όλα τα μέλη που ήταν εχθές στο meeting) ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟΨΕΙΣ...

ckalfas
03-04-06, 15:10
Η συνάντηση ήταν πολύ καλή γιατί ήταν ευκαιρία να συζητηθούν όλα τα θέματα που μας απασχολούν την τρέχουσα περίοδο, αλλά και να γίνουν κάποιες ανακατατάξεις.
Από τα λεγόμενα του Άρη δεν είναι ξεκάθαρο ότι από εξής εγώ "αποσύρομαι" από υπεύθυνος της Θεσσαλονίκης, λόγω προσωπικών υποχρεώσεων, αλλά θα είμαι πάντα στο πλευρό του Club για να βοηθήσω, όσο και όπως μπορώ!
Η ιδέα ήταν να γίνει περισσότερο πολυσυλλεκτικό, νεανικό και δυναμικό το Team της Θεσσαλονίκης.
Όσο για τα σχόλια και απόψεις, μπορούν να εκφραστούν και από τα παιδιά που παρευρίσκονταν, αλλά και από τα υπόλοιπα μέλη.

face
03-04-06, 15:14
4. Συνδρομές

άρα κάνω edit στο σχετικό ποστ περι συνδρομών απο 40 σε 20 για μελη που εχουν δώσει full συνδρομη για μπλουζάκι..

MaGeLaNoS
03-04-06, 18:32
Αρη εγω περιμενω να δω τα πρακτικα και τα οσα συζητηθηκαν στην Πανελληνια..οσο για τα υπολοιπα χτες τα συζητησαμε ολα διεξοδικα και πραγματι οπως τονισε και ο Χρηστος ηταν μια πολυ καλη συναντηση εφ'ολης της υλης και ειδαμε πολλα stilo να γεμιζουν το parking του Mistral,εικονα που μας χαροποιησε ολους ιδιαιτερα.

Ελαμψε δια της απουσιας του βεβαια ο ετερος υπεθυνος Θεσ/κης κατι το οποιο πρεπει να τονιστει..

Soul_Giannis
03-04-06, 20:36
2. NORTH CLUBS

Έγινε ενημέρωση για το τί είναι το North clubs, ποιος ο σκοπός του και τι θέματα τίθενται στις συναντήσεις του. Ο Χρήστος, λόγω έλλειψης χρόνου, ζήτησε άπο κάποιο άλλο μέλος να τον αντικαταστήσει στην εκπροσώπηση του Stiloclub. Τον ρόλο αυτό ανέλαβε ο Νίκος(Magelanos) ο οποίος θα δημοσιεύει στο site οτιδήποτε συζητάται εκεί, με στόχο την ενημέρωση των μελών του club και τον σχολιασμό των μελλοντικών events που θα πραγματοποιηθούν.

Ρε Παιδια ειμαι απο τις αρχες αυτου του Club και πρωτη φορα ακουω αυτο το North Club!!!
Τι Club ειναι αυτο και με τι ακριβως ασχολειται?
Μπορει να με ενημερωσει καποιος?
Εκει εκανα εγγραφη και περιμενω να μου δοσει εγκριση ο παροχεας!!!
Τι πραμα ειναι τουτο?????????????


3. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ

Κατά την διάρκεια της πανελλήνιας συνάντησης, έγινε μια συζήτηση ανάμεσα στα παρευρισκόμενα μέλη, στην οποία πάρθηκαν κάποιες πολύ σημαντικές αποφάσεις για την μετέπειτα πορεία του Stiloclub. Το γεγονός αυτό ήταν γνωστό σε όλα τα μέλη μέσα από σχετικό topic. Για εξασφαλιστεί διαφάνεια στην όλη διαδικασία, κρατήθηκαν πρακτικά τα οποία στη συνέχεια θα δημοσιευόταν στο site για να μπορέσουν να ενημερωθούν και οι υπόλοιποι, πράγμα το οποίο δεν έγινε ΠΟΤΕ. Αποτέλεσμα αυτού, ήταν πολλά μέλη της Θεσσαλονίκης να εκφράσουν απορία για το τι τελικά συζητήθηκε.
Παρόλο που έχουν περάσει αρκετοί μήνες, ζητήθηκε να γίνει έστω και τώρα η δημοσίευση των πρακτικών.

Ρε παιδια ο BravoTwoZero δεν κραταγε πρακτικα!!
Απ'οτι φαινεται αμελησε!!!
Παρακαλω πολυ να δημοσιευθουν τα πρακτικα!!!



4. ΣΥΝΔΡΟΜΕΣ

Αναφέρθηκε από μέλος ότι κατά την διάρκεια την πανελλήνιας συνέλευσης, και μετά από μια συζήτηση η οποία κράτησε πάνω από 2 ώρες, είχε αποφασιστεί μετά από ονομαστική ψηφοφορία ότι το ποσό της συνδρομής καθορίζεται σε 40 ευρώ για τα νέα μέλη, και 20 ευρώ για τα παλαιά. Κάτι τέτοιο δεν έγινε ποτέ, μάλιστα έχει ήδη ξεκινήσει η διαδικασία των συνδρομών με κόστος 40 ευρώ για όλα τα μέλη, παλιά και νέα. Το μέλος αυτό εξέφρασε τον φόβο ότι αφού αναιρέθηκε αυτή η απόφαση της συνέλευσης, αύριο μπορεί να αναιρεθούν και οι υπόλοιπες. Το γεγονός αυτό υποστηρίχτηκε και από όλα τα υπόλοιπα μέλη που ήταν παρόντες στην πανελλήνια.
Δόθηκαν κάποιες εξηγήσεις, και το θέμα έμεινε εκεί διότι είναι κάτι το οποίο αφορά και τα μέλη της υπόλοιπης Ελλάδας και πρέπει να έχουν γνώμη και αυτοί.
Λοιπον εδω παιδια θα σας πω την αποψη μου!
Εγω επεμενα και ηθελα να πληρωσουν ολοι 40 ευρω νεοι και παλιοι και δωρα να περνουν μονο οι νεοι!
Αλλα μετα απο ψηφοφορια αποφασιστηκε να ειναι 40 για τους νεους και να παιρνουν τα δωρα της συνδρομης και 20 ευρω οι παλιοι χωρις να παιρνουν δωρα!!!
Σε καποια θεματα μεσα εδω στο Forum Καποια μελοι ειπαν για 40 ευρω και τελικα ξεκινησε η ενημερωση μεσω SMS στην Θεσσαλονικη για πληρωμη της συνδρομης με ποσο 40 ευρω και μετα εκανα και εγω αποστολη SMS σε ολους με 40 ευρω σε ολους!!!
[/quote][/quote]

ammoulianiotis
03-04-06, 20:39
Ελαμψε δια της απουσιας του βεβαια ο ετερος υπεθυνος Θεσ/κης κατι το οποιο πρεπει να τονιστει..

Κλασικα πραγματα Νικο!
Αρηηηη! Δεν ειδα πουθενα το ονομα μου!
Η συναντηση ηταν πολυ καλη και οπως ειπαν και τα παιδια λυθηκαν πολλες αποριες που αφορουσαν αρκετα θεματα! Ελπιζω σε καθε μας συναντηση απο δω και περα να δινουμε το παρον οσο το δυνατον πιο πολλοι μπορουμε και να περναμε καλα!

aman17-2
03-04-06, 21:40
θέλω συνδρομή για 2 χρόνια τότε :152 :152 :152

Arf
03-04-06, 22:25
Αρηηηη! Δεν ειδα πουθενα το ονομα μου!


Οκ, διορθώθηκε



Ρε Παιδια ειμαι απο τις αρχες αυτου του Club και πρωτη φορα ακουω αυτο το North Club!!!
Τι Club ειναι αυτο και με τι ακριβως ασχολειται?
Μπορει να με ενημερωσει καποιος?
Εκει εκανα εγγραφη και περιμενω να μου δοσει εγκριση ο παροχεας!!!
Τι πραμα ειναι τουτο?????????????


Νομίζω ότι ο καταλληλότερος για να μιλήσει γι'αυτό είναι ο Χρήστος...

MaGeLaNoS
03-04-06, 22:47
Τα North Clubs ειναι αποσο γνωριζω μια συνομοσπονδια ολων των Βορειων Club αυτοκινητων οπως ibiza Club/106 Club/Punto Club και παει λεγοντας στην οποια συμμετεχουν οι υπευθυνοι Βορειου Ελλαδος για καθε club και αποφασιζουν απο κοινου να συμμετασχουν σε διαφορα δρωμενα-event της Βορειας Ελλαδας με σκοπο την προβολη των club και την δημιουργια μια φιλικης ατμοσφαιρας μεταξυ των μελων διαφορων αυτοκινητιστικων club που θα μας φερουν ολους πιο κοντα..

ckalfas
03-04-06, 22:52
Το NorthClubs εν ολίγοις είναι η κοινή προσπάθεια όλων των αυτοκινητιστικών Club που έχουν έδρα την Θεσσαλονίκη, αλλά και όλων των αντιπροσώπων της Θεσσαλονίκης των Πανελληνίων Club (όπως το δικό μας) , να βρουν μία φόρμουλα επικοινωνίας μεταξύ των λεσχών που ασχολούνται με το αυτοκίνητο. Όλοι ξέρουμε πως καλά είναι να είσαι μόνος αλλά ακόμη καλύτερα εάν είμαστε περισσότεροι! Το NorthClubs ήταν αυτό που οργάνωσε το μεγάλο meeting το καλοκαίρι στην περιοχή του ΙΚΕΑ, όπου, μαζευτήκαμε περίπου 240 αυτοκίνητα!
Το StiloClub μπήκε στην παρέα του NorthClubs μέσω του Γιάννη, ο οποίος ήταν ο αρχικός υπεύθυνος του Club μας και μετά στην συνέχεια ανέλαβα εγώ και ο Νίκος. Το NorthClubs ήταν η αρχική αιτία για την ιδέα να προβληθούμε στην έκθεση της Θεσσαλονίκης, αλλά δεν ευτύχησε λόγω δυσβάσταχτου κόστους (χώρια που εμάς μας "έκατσε" με την χορηγία του Ανδρεάδη και των υπόλοιπων χορηγών!!! )
Εφ' εξής αντιπρόσωπός μας στο NorthClubs αναλαμβάνει ο MaGeLaNos.

Αυτά εν ολίγοις...

Koulou
03-04-06, 23:39
Εγώ από την πλευρά μου συμφωνώ με όσα διάβασα, αλλά έχω κάποιες απορίες...

1) Ο Κάλφας δηλώνει παραίτηση από γενικός υπεύθυνος Θεσσαλονίκης. Ποιος θα πάρει τη θέση του;;; Μήπως δε θα υπάρχει πλέον τέτοιο πόστο και θα υπάρχουν υπεύθυνοι ανά κατηγορία;;; Κάτι τέτοιο κατάλαβα, από τα συμφραζόμενα κι αφού ο mangelanos είναι ο υπεύθυνος για τα north clubs... :roll:

2) Ο έταιρος υπεύθυνος, πού είναι χαμένος;;; :roll: Τι έχει να πει για όλα αυτά; :roll: Διατηρεί τη θέση του; :roll:

Αυτά τα 2 βασικά... Ελπίζω μόνο να μη χάσω και την επόμενη συνάντηση λόγω εκδρομής πάλι... :P :lol: :lol: :lol:

Karateka
04-04-06, 08:12
Ρε Παιδια ειμαι απο τις αρχες αυτου του Club και πρωτη φορα ακουω αυτο το North Club!!!


Ρε πλάκα με κάνεις τώρα?

http://www.stiloclub.gr/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=1134

http://www.stiloclub.gr/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=1982

ckalfas
04-04-06, 14:49
Αποστόλη, για το 1ο ερώτημα που έθεσες, όλο και κάποιος θα αναδειχθεί γενικός συντονιστής...
Όσο για το δεύτερο, δεν την διατηρεί, τόπο στα νιάτα δίνουμε...

Koulou
04-04-06, 15:51
Δηλαδή τώρα πρέπει να σας βάλουμε τα γυαλιά;;; 8) Πλάκα κάνω, εννοείται, δεν τείθεται θέμα κόντρας! :wink: Απλά ελπίζω εμείς οι νεολαίοι να δείξουμε περισσότερο ζήλο και ενέργεια για να πάρουμε κι άλλο τα πάνω μας! :wink:

Arf
04-04-06, 16:13
Αποστόλη, για το 1ο ερώτημα που έθεσες, όλο και κάποιος θα αναδειχθεί γενικός συντονιστής...
Όσο για το δεύτερο, δεν την διατηρεί, τόπο στα νιάτα δίνουμε...


Siga re pappouli esi!!!!!! :P :P :P :P :P :P :P

Soul_Giannis
04-04-06, 22:14
Ρε Παιδια ειμαι απο τις αρχες αυτου του Club και πρωτη φορα ακουω αυτο το North Club!!!


Ρε πλάκα με κάνεις τώρα?

http://www.stiloclub.gr/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=1134

http://www.stiloclub.gr/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=1982

Γιαννη δεν το ειχα προσεξει οτι απλα ειχε αναφερθει καποιο NorthClub,Συγνωμη γι'αυτο αλλα απ'οτι ειδα δεν υπαρχει μια εξηγηση το τι ρολο βαραει αυτο το Club και τωρα που καταλαβα καλα κανει και υπαρχει!!!! :D :D :D :D :D :D :D

Karateka
05-04-06, 06:21
Eμ τα θες και στο πιάτο εσύ...

BravoTwoZero
06-04-06, 04:58
Συνάδελφοι, καλή σας ημέρα!

Σύντομες απαντήσεις επί των ανωτέρω:

1) Στην Πανελλήνια του Καρπενησίου ΔΕΝ κρατήθηκαν παρακτικά, αλλά προσωπικές σημειώσεις, για να χρησιμοποιηθούν ως σημείο αναφοράς (ή υπόμνησης) σε επόμενες συζητήσεις. Αυτές χρησιμοποιήθηκαν και ως βάση συζήτησης, μετά την Πανελλήνια, σε συνάντηση CKalfa- Nikou- B20 και στην αμέσως επόμενη της Θεσ/νίκης (Κέδρηνος Λόφος). Πολύ δε περισσότερο, δεν είχε αναληφθεί ευθύνη δημοσίευσής τους στο site.

2) Σε ό,τι αφορά στη συμμετοχή μας στην Έκθεση, είναι θέμα, που είχε συζητηθεί και στην κοπή της πίτας (ίσως να είχε αναφερθεί και σε κάποιο post από το Niko, αν δεν κάνω λάθος).

3) Δυστυχώς, οι αγωνιστικές μου υποχρεώσεις (1 Σ/Κ κάπου στην Ελλάδα και το επόμενο στο εξωτερικό ή σε τουρνουά, για μεγαλύτερα διαστήματα) δε μου επιτρέπουν (συνήθως) να βρίσκομαι στις συναντήσεις του club, που γίνονται Σ/Κ. Ως εκ τούτου, όπως έγραψε κι ο CKalfas, "παραδίδω" (κι εγώ) τον -άτυπο- τίτλο/ρόλο του ενός εκ των συντονιστών της Θεσσαλονίκης. Όπως έχει αναφερθεί σε άλλο topic, οι συναντήσεις/συμφωνίες με συγκεκριμένα κατ/ματα, που μας κάνουν εκπτώσεις και τις οποίες είχα αναλάβει, έχουν γίνει (εδώ και καιρό) και υπάρχουν στα χέρια μου αυτοκόλλητα σήματα για τα κατ/ματα, που συνεργαζόμαστε (τα οποία κατασκεύασε ιδίοις εξόδοις ο Nikos), τα οποία και θα παραδώσω σε επόμενη συνάντηση του club. Μία τελευταία εκκρεμμότητα, που απόμένει σχετικώς με τα μπρελόκ θα ολοκληρωθεί και θα σας ενημερώσω.