PDA

Επιστροφή στο Forum : ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ STILOCLUB ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ!



sotos
27-04-06, 15:58
ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΧΑΛΑΡΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΣΤΙΣ 27/4/06 ΣΤΙΣ 20.00 ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΟΥ ΣΑΚΗ ΣΤΟ ΛΑΓΚΑΔΑ. ΘΑ'ΝΑΙ ΜΗΤΣΟΣ,ΜΑΚΕΛΑΝΟΣ,ΣΟΦΟΚΛΗΣ,ΚΟΥΛΟΥ,ΣΑΚΗΣ(ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ), ΣΩΤΟΣ!ΟΣΟΙ ΠΙΣΤΟΙ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ......!

Karateka
27-04-06, 17:25
Δυστυχώς δουλεύω μέχρι τις 10.

ammoulianiotis
27-04-06, 23:53
Γιαννη και υπολοιποι, χασατε! Μητσος και Σακης αφιερωναν (μην ξεχασουμε τον Νικο που ακολουθουσε απο πισω), ο Αποστολος μας εκανε να νιωσουμε πως δουλευει ενα κομπρεσερ και εγω με τον Σωτηρη απλα παρακολουθουσαμε τις συζητησεις και κρατουσαμε τις κοιλιες μας απο τα γελια! Παντα τετοια ρε παιδια αλλα να ειμαστε και περισσοτεροι, οχι μονο 4-5...
Την επομενη φορα βεβαια θα σταλθει και sms να ειμαστε πιο οργανωμενοι!

MaGeLaNoS
28-04-06, 00:22
Παιδια πραγματι ηταν φοβερη η ατμοσφαιρα αν και οφειλουμε να τονισουμε οτι οργανωθηκε καπως προχειρα το πραγμα και στα γρηγορα.Ωστοσο η παρεα φοβερη,η ατμοσφαιρα καταπληκτικη και το γελιο αφθονο.Να συμπληρωσω οτι ο junior Sofoklis μας πληροφορησε και για τις νεες τασεις στο χωρο του sex και ομολογω οτι με εβαλε σε σκεψεις..:D

SPIROS2002
28-04-06, 11:14
εγω δεν ηξερα οτι εγινε συναντηση γιατι λογω δουλειας δεν μπορεσα να μπω στο FORUM. γιατι δεν σταλθηκαν sms οπως γινοταν της προηγουμενες φορες???

MaGeLaNoS
28-04-06, 15:01
Η αληθεια ειναι οτι ηταν λαθος να γραφτει αυτο για "Stiloclub meeting" απο την στιγμη που αποφασιστηκε τελευταια στιγμη και απλα βρεθηκαμε με τα παιδια.Ηταν απλα ενας καφες στα βιαστικα.

ΔΕΝ ηταν συγκεντρωση του StiloClub γιατι ΔΕΝ σταλθηκαν sms και ΔΕΝ ενημερωθηκαν ολα τα μελη Σπυρο.Ωστοσο να γνωριζετε οτι το επομενο ΣΑβ/κο θα βρεθουμε ολοι ωστε να επιλεξουμε τα αυτοκινητα για την εκδηλωση της 14ης Μαιου και θα πρεπει να παρευρεθουν οσοι ενδιαφερονται.Θα σταλει κανονικα sms.

Karateka
28-04-06, 15:06
Δεν είχα και εγώ τον κατάλογο ονομάτων να στείλω στα γρήγορα.

aman17-2
28-04-06, 15:36
καλά ρε μου...ια γιατί δεν περιμένατε το Σαβ/κο που θα είμαι και εγώ κάτω??? :) :): )

Panoramixk
28-04-06, 16:22
ΕΜ βεβαια αυτο θα πει οργανωση! ολοι εχουν ιντερνετ καθε μερα μπενουμε στο site οποτε ημαστε κομπλε ετσι να κανονιζετε μονισαΣ και οι ποιστι αντι να ερχοντε θα φευγουν. να ζησει το STILO CLUB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΣΕ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΕΙΜΑΣΤΕ

MaGeLaNoS
28-04-06, 16:29
Panoramixk εξηγησα πιο πανω οτι ΔΕΝ ηταν συναντηση του Stiloclub.Απλα βρεθηκαμε εντελως βιαστικα για ενα καφε και ζητω συγνωμη για το ποστ που εγινε εδω.ΔΕΝ αφορουσε το club αυτη η συναντηση και ΚΑΚΩΣ γραφτηκε.Απλα ετυχε και εκατσε και ειπε ο Σωτηρης μηπως μπορεσει να πει και κανεναν αλλο να ερθει ετσι στα ξαφνικα γιατι το κινητο του club το εχει ο Mad.

Αν δεν σας θελαμε δε θα εκανε ποστ την τελευταια στιγμη για να μαζεψει οσο κοσμο μπορει αλλα θα καναμε μοκο και δεν θα λεγαμε τπτ.ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΒΙΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ.

Το τονιζω οτι ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ STILOCLUB!

Παραλληλα εξηγησε μου κατι αλλο,γιατι ενω δεν ησουν τουλαχιστον στις 4 τελευταιες-ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΑΤΕΣ-συναντησεις τις ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΜΕ SMS παραπονιεσαι τωρα που ΔΕΝ εγινε συναντηση,για κατι που στην τελικη δεν αφορουσε το club?Οταν συζητουσαμε βασικα θεματα γιατι δεν ηρθες αφου ηθελες τοσο πολυ να εισαι σε meeting και ενω ειχαν σταλει sms?Τωρα ξαφνικα ανακαλυψες τα meeting?Που ησουν οταν γινοταν ενημερωση?Και μη μου πεις οτι δουλευεις γιατι καθε μερα ανεβοκατεβαινω Χαλκιδικη και ωστοσο ειμαι εδω για να κανω καποια πραγματα μαζι με τα παιδια απο το club.

Μην ψαχνεις αφορμες για να πεις κατι απλα για να το πεις..

Οσο για τα νεα μελη μην ανησυχεις εχω φροντισει εγω να γ@μιεμαι στην εκθεση με τον Αποστολη και τα αλλα παιδια για να ερθει καποιος στο club γιατι καποιοι καθονται και απλα κριτικαρουν χωρις να αναλογιστουν ΟΤΙ ΛΕΙΠΟΥΝ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΦΑΤΣΑ ΤΟΥΣ.

Μαθαμε να κατηγορουμε ετσι για πλακα..ας σοβαρευτουμε λιγο λεω εγω.

Αυτα...

ammoulianiotis
28-04-06, 16:45
Κυριακο θα κανονισουμε και για τοτε μια συναντηση, μην στεναχωριεσαι!
Δημητρη μην αρπαζεσαι αμεσως! Το εγραψα και εγω στο δικο μου ποστ οτι δεν προλαβαμε να παρουμε τηλεφωνο το Στεργιο να στειλει sms! Εγω το εμαθα 5 λεπτα πριν ξεκινησουν τα παιδια! Οπως ειπε και ο MaGeLaNoS δεν ηταν συναντηση γιατι τοτε θα ειχατε ειδοποιηθει με sms τουλαχιστον 2 μερες νωριτερα οπως θα γινει και με την επομενη μας συναντηση. Σε περιμενουμε να τα πουμε και απο κοντα!

Arf
28-04-06, 17:23
Δημήτρη χαλάρωσε γιατί στο επομενο meeting θα σε περιμένο με τον καταλύτη να βράζει :P :P :P :P :P

Karateka
28-04-06, 17:38
Οσο για τα νεα μελη μην ανησυχεις εχω φροντισει εγω να γ@μιεμαι στην εκθεση με τον Αποστολη και τα αλλα παιδια για να ερθει καποιος στο club γιατι καποιοι καθονται και απλα κριτικαρουν χωρις να αναλογιστουν ΟΤΙ ΛΕΙΠΟΥΝ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΦΑΤΣΑ ΤΟΥΣ.

Μαθαμε να κατηγορουμε ετσι για πλακα..ας σοβαρευτουμε λιγο λεω εγω.

Αυτα...

Νίκο, χαλάρωσε. Έχει δίκιο ο Δημήτρης ο οποίος πάντα εκφράζεται με το δικό του τρόπο. Έπρεπε να το είχαμε οργανώσει καλύτερα το θέμα και ας μην ήταν συνάντηση προγραμματισμένη.

Όσο για το άλλο που λες, ξέρεις ότι πάντα κάποιοι θα τρέχουν παραπάνω από τους άλλους, για τους άλλους. Όπως πέρισυ εσύ, ο Αποστόλης και κάποια άλλα παιδιά ήσασταν απώντες αρκετό διάστημα και τώρα που έχετε χρόνο βοηθάτε περισσότερο από άλλους, έτσι τώρα κάποιοι άλλοι θα είναι εξαφανισμένοι, του χρόνου κάποιοι άλλοι και πάει λέγοντας. Όποιος μπορεί μ@μιέται και όποιος δεν μπορεί ας είναι καλά εκεί που είναι.

Άλλωστε όσοι μ@μιούνται για αυτό το club το κάνουν με χαρά φαντάζομαι και όχι σαν αγγαρεία.

Koulou
28-04-06, 22:47
Ρε παιδιά, γιατί νομίζω ότι τζάμπα "τσακωνόμαστε";;; :roll: Απλά έτυχε να βρεθούμε στο msn, κανείς δεν είχε τι να κάνει, όλοι βαριόνταν κι είπαμε να πιούμε ένα καφεδάκι στα πεταχτά, απλά να σκοτώσουμε λίγο χρόνο! :wink: Απλά ο Σωτήρης το έγραψε μήπως και τύχει να το δει κανείς και μπορεί να σκάσει μύτη να τον δούμε κι αυτόν... :wink: Αν είχε κάποιος το κινητό του club σίγουρα θα έφευγε ένα ομαδικό sms, αλλά και πάλι, δε συζητήθηκε καν κάποιο θέμα σχετικό με το club για να πεις ότι κανονίζουμε κάτι πισώπλατα ή δεν ξέρω κι εγώ τι! :wink: Ο Σοφοκλής μας έλεγε για τα δονούμενα δαχτυλίδια της durex που έγραψε και στο fun time section, ο Μήτσος δούλευε τον Νίκο και τον έβαζε να περπατάει τζάμπα κι αυτό ήταν όλο! :wink: Είναι σαν να λέμε πχ (εντελώς τυχαία ονόματα) ότι ο karateka με τον Κάλφα κανονίζουν και παν μια εκδρομούλα με τις κοπέλες τους ή ότι ο panoramix πήγε για καφεδάκι με τον mad να τα πούνε και μετά στραβώνουμε εμείς οι υπόλοιποι που δε μας είπαν τίποτα! :wink: Ας μην τα ξεψειρίζουμε τόσο και δημιουργούμε προβλήματα εκεί που δεν υπάρχουν! :wink: Άντε, μακάρι καλά να είμαστε και να 'χουμε χρόνο να πίνουμε καφέδες κάθε μέρα! :)

MaGeLaNoS
29-04-06, 02:47
Νίκο, χαλάρωσε. Έχει δίκιο ο Δημήτρης ο οποίος πάντα εκφράζεται με το δικό του τρόπο. Έπρεπε να το είχαμε οργανώσει καλύτερα το θέμα και ας μην ήταν συνάντηση προγραμματισμένη.


Φιλε Γιαννη δεν διαφωνω οτι ο καθενας εχει αποψη αλλα μη μας την λεει και απο πανω...δηλαδη δεν ηρθε στις προηγουμενες βασικες συναντησεις και τον πειραξε που δεν του ηρθε sms για ενα καφε στα πεταχτα?Μην τρελαθουμε κιολας.


Άλλωστε όσοι μ@μιούνται για αυτό το club το κάνουν με χαρά φαντάζομαι και όχι σαν αγγαρεία.


Εννοειται οτι το κανουν επειδη θελουν και πραγματι ετσι ειναι και με τα παιδια ειδικα με την εκθεση το κυνηγησαμε πολυ το θεμα και υπαρχουν καποια νεα μελη που ενδιαφερθηκαν και θα ειναι στο επομενο meeting οποτε δεν καταλαβα γιατι το παλικαρι μας την λεει κιολας "σε καλο δρομο ειμαστε".Ναι βεβαια ειμαστε σε καλο δρομο..

Δεχομαι την κριτικη για οτιδηποτε κανω αλλα οχι τις μπηχτες ειδικα απο καποιον που ειναι εξω απο τον χορο που σκαει μυτη για να μας την πει και για ενα θεμα ΤΕΛΕΙΩΣ ασχετο με την ευρυθμη λειτουργια του club.

Τεσπα ελπιζω να ειναι στο επομενο meeting το παιδι να τα πουμε και σε προσωπικο επιπεδο γιατι καμια φορα ο γραπτος λογος ειναι και ευκολα παρεξηγησιμος.Αυτα απο μενα.. περισσοτερα face to face

Mad
29-04-06, 10:26
Ρε παιδιά χίλια συγνώμη αλλά δεν μπάρεσα να μπω στη σελίδα γιατί είχα πρόβλημα με το router μου το οποίο κάηκε!!!!εννοείται πάντως ότι αν επρόκείτο για κανονική συνάντηση θα με είχε ειδοποιήσει ο Νίκος να στείλω μηνύματα σε όλους!!!!

sotos
29-04-06, 10:38
Paidia sygnwmh gi auto pou egine.Apla ekana ena lathos sth diatupwsh.Den htan meeting alla ena aplo kafedaki pou kanonisthke poli grhgora k gi auto ebgala to post sto site teleutaia stigmh!K to post to ekana mhpws hthele narthei k kanenas allo gia na perasoume akoma kalutera!Sugnwmh gia th bparexhghsh.

DontMKsense
29-04-06, 11:26
Ε μωρε χαλαρά πια!!!Εγώ είπα στο Σωτήρη να κάνει το τόπικ μπας και θέλει κανένας να έρθει!!!Οσο για τον Δημήτρη έχει δίκιο γιατι είναι ο μόνος που πραγματικά έχει πολύ δουλειά και δεν προλαβαίνει...Οι υπολοιποι να μην εξαφανίζεστε

Koulou
30-04-06, 03:37
Τεσπα ελπιζω να ειναι στο επομενο meeting το παιδι να τα πουμε και σε προσωπικο επιπεδο γιατι καμια φορα ο γραπτος λογος ειναι και ευκολα παρεξηγησιμος.Αυτα απο μενα.. περισσοτερα face to face

Πέτρο, κάτι λέει για 'σένα αυτός ρε!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: