PDA

Επιστροφή στο Forum : Κυριακή 7/5 Stiloclub Meeting



MaGeLaNoS
03-05-06, 23:46
Λοιπον παιδακια επειδη εχουμε καιρο να τα πουμε απο κοντα και να πιουμε και ενα καφε,τι θα λεγατε να βρισκομασταν την Κυριακη για να κανουμε και την κληρωση των αυτοκινητων που θα ανεβουν στο πλακοστρωτο της παραλιας?Αναφερομαι στην εκδηλωση των NorthClus.

Υπαρχει η προταση για το Les Amies στο Carrefur-Μακεδονια που με την βοηθεια του Panoramix θα εχουμε μια ησυχη πλευρα ωστε να μπορεσουμε να συζητησουμε.Αν θελετε να προτεινετε κατι αλλο.. 8)

Athanasios
03-05-06, 23:51
Εγω ειμαι μεσα παιδια οπου και να ειναι το meeting!!!

DontMKsense
04-05-06, 00:01
Me too!!!

verone
04-05-06, 01:52
Λιπών σας περιμένω όλου Σέρρες έχει drift δεν θα σημετεχω ακόμα αλλά σε λίγο καιρό….

Koulou
04-05-06, 06:55
Λιπών σας περιμένω όλου Σέρρες έχει drift δεν θα σημετεχω ακόμα αλλά σε λίγο καιρό….

Αυτό λιγάκι χλωμό να γίνει, μιας και μιλάμε για ένα σημαντικό meeting για το οποίο θα συζητηθούν σημαντικά θέματα του club, όπως πρώτα απ' όλα η εκδήλωση των north clubs στο πλακόστρωτο (ποια αυτοκίνητα θα ανέβουν κλπ κλπ κλπ...) :roll: Next time... :wink:

ammoulianiotis
04-05-06, 12:36
Μεσα και εγω! Δεν βλεπω ομως συμμετοχη...
Μηπως ειναι νωρις ακομα;

1. MaGeLaNoS
2. Athanasios
3. DontMKsense
4. koulou
5. ammoulianiotis

Karateka
04-05-06, 15:19
Απόγευμα μόνο να είναι, μήπως κάνει καλό καιρό και την κάνουμε για καμιά βουτιά.

Mad
05-05-06, 12:44
Όπως είδατε και στο μήνυμα που σας έστειλα το meeting οριστικοποιήθηκε για την Κυριακή 7/5 στις 6 το απόγευμα στο Les Amis στο Ster Μακεδονία!!!Όσοι πιστοί προσέλθετε γιατί όπως είπε και ο Koulou έχουμε συμαντικά θέματα να συζητήσουμε!!!!

PS:Άντε ρε Γιάννη να σε δούμε που έχουμε κάνει μαύρα μάτια!!!!Ωραίοι οι Alfisti αλλά μην ξεχνάμε και τους υπόλοιπους!!! :roll:

Karateka
05-05-06, 13:45
PS:Άντε ρε Γιάννη να σε δούμε που έχουμε κάνει μαύρα μάτια!!!!Ωραίοι οι Alfisti αλλά μην ξεχνάμε και τους υπόλοιπους!!! :roll:

Eσύ καίγεσαι και για το Clarion τώρα. Άντε μην αλλάξω γνώμη ε?

SPIROS2002
05-05-06, 14:00
αν δεν δουλευω θα ερθω σιγουρα για coffe.
(αν αργησω λιγο θα με περιμενετε?)

Mad
05-05-06, 17:53
Γιάννη αφού για το Clarion είπαμε κατά το Σάββατο αν μπορέσεις!!
Σπύρο πες μας κατά τι ώρα θα έρθεις για να φύγουμε εμείς!!!

MaGeLaNoS
07-05-06, 23:29
Πολλα ατομα και σημερα στο διπλο μας meeting με το ClubCento!Καλη παρεα,καφεδακι και καλη περατζαδα μπροστα απο το μαγαζι.Μονο λιγο ο καιρος μας τα χαλασε αλλα δε μασαμε.Eχουν βρεθει και τα 5 αυτοκινητα που θα μας εκπροσωπησουν στην εκδηλωση για τις 14Μαιου.

Οποτε εχουμε(εκτος απροοπτου):
1)Στελιος
2)Αρθουρος
3)Σοφοκλης
4)Σακης
5)Σταματης

Θα ηταν ωραια βεβαια να ειχαμε και ενα Multiwagon αλλα δε πειραζει..
Επισης ειχαμε την ευκαιρια να γνωρισουμε και τον Φωτη ενα νεο μελος στην παρεα μας...:D

Koulou
08-05-06, 09:08
Ωραία ήταν, ε;;; :roll: Πολύς κόσμος!!! :shock: Στην αρχή που ήμασταν όλοι είχαμε 5 τραπέζια στη σειρά ή κάνω λάθος;;; :roll: :shock:
Ο Φώτης είναι ένα από τα παιδιά που ενδιαφέρθηκαν για το club στην έκθεση και, ω θεέ της γλυστρίδας, μας τίμησε με την παρουσία του! :D Σε περιμένουμε και στα επόμενα meting Φώτη! :wink:
Θα ήθελα επίσης να σταθώ σε ένα συμπέρασμα που έβγαλα μετά και το χθεσινό meeting και τη συζήτηση που έγινε: το επόμενο αυτοκίνητο του magelanou δε θα έχει τιμόνι! :shock: :shock: :shock: Ναι λοιπόν! Πολύ καλά διαβάσατε! :shock: :shock: :shock: Τι να πει κανείς για έναν άνθρωπο που τον ενδιαφέρουν μόνο αυτά τα ξενέρωτα κομμάτια που ενώνουν τις στροφές;;; :roll: :roll: :roll: Πώς τα λένε να δεις;;; :roll: Ευτείες, ευΤροίες, ευθείες, κάπως έτσι, θα σας γελάσω... :roll: :roll: :roll:

Και για κλείσιμο, έχω ένα δωράκι για τον Karateka, μια φωτό από το εσωτερικό του Doblo:
http://www.fiat.gr/main/models/doblo_new/pic_design_gal_big_2.jpg
Αυτό δεν είναι ρε Γιάννη;;; :roll: Πόσο γαμάτος μπορεί να είμαι τελικά;;; :143 :143 :143 :143 :143

MaGeLaNoS
08-05-06, 12:30
Θα ήθελα επίσης να σταθώ σε ένα συμπέρασμα που έβγαλα μετά και το χθεσινό meeting και τη συζήτηση που έγινε: το επόμενο αυτοκίνητο του magelanou δε θα έχει τιμόνιΝαι λοιπόν! Πολύ καλά διαβάσατε!.Τι να πει κανείς για έναν άνθρωπο που τον ενδιαφέρουν μόνο αυτά τα ξενέρωτα κομμάτια που ενώνουν τις στροφές;;; Πώς τα λένε να δεις;;; Ευτείες, ευΤροίες, ευθείες, κάπως έτσι, θα σας γελάσω...


XAXAXAXAXAXAXAXAXA Αποστολε εγραψες..φιλε ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ τιμονι αλλα θα εχει ενα μοτορακι κατσε καλα...θα σε περναω στις ΕΥΘΕΙΕΣ και μετα στις στροφες θα ειμαι χαλαρος με καφεδακι και τσιγαρακι μεσα στο αμαξι..

Ξεχασες να πεις οτι αν εχει ESP-VSA θα το εχω μονιμως ON ετσι..εννοειται αυτο :D

SPIROS2002
08-05-06, 15:42
παιδες sorry που δεν ηρθα αλλα δεν μπορεσα να παρω ρεπο απο την δουλεια την βραδυνη.ελπιζω αν και ειμαι σιγουρος οτι τα περασατε ωραια

ammoulianiotis
08-05-06, 21:00
Περασαμε παρα πολυ ωραια Σπυρο! Εχασες! Ειδαμε και τον karateka που ειχαμε να τον δουμε πααααααρα πολυ καιρο! Για την περατζαδα που λες Νικο, καλυτερα ρωτα το Σακη που κοντεψαν να βγουν τα ματια του εξω! :216 Πραγματικα οταν ο Θεος εχει κεφια...
Οσο για τον καιρο δε μασαμε! Οτι και αν κανει εμεις δε χαλιομαστε με τιποτα!
Α! και μην ξεχασω, Νικολα σου αρεσε ο δονητης πεους εεεεεεεε;
Συνεχεια με αυτο επαιζες!!! :216