PDA

Επιστροφή στο Forum : Παννεληνια Συναντηση Stiloclub



paidaros
27-09-06, 00:26
φιλοι στιλατοι καλησπερα.τωρα που ξαναβγηκε τo site και χειμωνιαζει σιγα σιγα μηπωσ θα επρεπε νε αρχισουμε να σκεφτομαστε για μια πανελληνια συναντηση περιπου στα τελη οκτωβριου η' το νοεμβριο???περιμενω να ακουσω τις προτασεις του καθενως.προσωπικα εγω προτινω λιμνη του πλοστηρα η' μετσοβο!!!

verone
27-09-06, 03:59
Παιδιά πριν τον Νοέμβριο γιατί φεύγω για εξωτερικό μετά δεν θέλω να την χάσω με τίποτα την τελευταία μου εκδρομή!

venueboy
28-09-06, 12:04
lipon sigura prpi na organosoume ena taxidaki kai me polles simetoxes malista....i limni plastira tha itan orea molis ximoniasi ligo pio poli...tha protina na to kaname teli noemvri arxes dekemvri oste na boroume na pame kai se kapo xionodromiko...kalavrita araxova pilio....as dume kai alles protasis kai as simfonisoume oli mazi...




Παρακαλω γραφε με ελληνικα!

verone
28-09-06, 16:41
lipon sigura prpi na organosoume ena taxidaki kai me polles simetoxes malista....i limni plastira tha itan orea molis ximoniasi ligo pio poli...tha protina na to kaname teli noemvri arxes dekemvri oste na boroume na pame kai se kapo xionodromiko...kalavrita araxova pilio....as dume kai alles protasis kai as simfonisoume oli mazi...

Μετά την χθεσινή συνάντηση κατάλαβα ότι αυτό πραγματικά δεν γίνετε.

Cubano_KG
08-10-06, 01:47
Τι θα γινει με την πανελληνια παιδες???

Cubano_KG
08-10-06, 01:53
Επισης πως γινετε εντελως τυχαια να εχουν σβηστει σχεδον ολα τα post σε καποιους στο νεο site και σε αλλους "πιο παλιους" να παραμενουν ολα ως εχουν...?
Περιμενω το συντομοτερο μια ΣΟΒΑΡΗ απαντηση.

neuromancer
08-10-06, 11:17
Υπάρχει default φιλτρο που βγάζει μόνο τα προσφατα post. Μπορείς από τις προσωπικές ρυθμίσεις να το κάνεις να σου τα βγαζει όλα (χρονοβόρο - επιβαρύνει τον server). Μάλλον αυτό θα είναι.

face
09-10-06, 10:42
Επισης πως γινετε εντελως τυχαια να εχουν σβηστει σχεδον ολα τα post σε καποιους στο νεο site και σε αλλους "πιο παλιους" να παραμενουν ολα ως εχουν...?
Περιμενω το συντομοτερο μια ΣΟΒΑΡΗ απαντηση.
Βρε συ Κώστα, το κολλήματα είναι αυτά που τρώς. Αντε βρε ξεκόλλα...ΔΕΝ υπάρχει τέτοιος διαχωρισμός στο club και ποτέ στα 4 περίπου χρόνια δεν υπάρχει τέτοιο θέμα...Ας μην Δον-κιχωτίζουμε ανευ λόγου..Εγώ δεν πείραξα τίποτα..

Τώρα για την πανελλήνια λέω να συνεχίσουμε στο ποστ για εκδήλωση ενδιαφέροντως και τοποθεσιών...Απλά να λάβουμε υπ΄όψη ότι τα μέρη που ήδη έχουν γίνει πανελλήνιες είναι Πήλιο και Καρπενήσι, άρα μάλλον αποκλείονται...

Ωραία μέρη πρέπει να διαλεξουμε με όμορφες διαδρομές σε πράσινο-δάση με επαρκή και σχετικά φθηνά καταλύματα για να μπορέσουμε να έρθουμε όσοι πιο πολλοί γίνονται..

Λίμνη πλαστήρα δεν έχουμε πάει και βολεύει πολύ σαν τοποθεσία για βορρά και νότο...

Μέτσοβο επίσης ακούγεται ωραία...όπως επίσης και Παρνασσό...Επίσης ζαγοροχώρια είναι ωραία αλλα μήπως πέφτει μακρία...

Επίσης κάποιος πρέπει να αναλάβει την οργάνωση...Θα έβαζα τον εαυτό αλλα στην εκδρομή στο πήλιο άκουσα διάφορα, άρα αναγκαστικά θα απέχω..(αν και πολύ θα ΄ηθελα να συμμετέχω στην οργάνωση)...

Η Ανθή (soundstilo) θα μπορούσε να βοηθήσει λόγω δουλειάς, όπως επίσης και ο Άρης (arf)

Λοιπόν η λίστα ξεκινάει..

1. face
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.


Απο ημερομηνίες δεν μπορώ 4-11 γιατί πάω επίστρατος για μια εβδομάδα,
19 αν δεν κάνω λάθος είναι το TD στις Σέρρες

Soul_Giannis
09-10-06, 17:39
Λίμνη πλαστήρα δεν έχουμε πάει και βολεύει πολύ σαν τοποθεσία για βορρά και νότο...



Πετρο Λιμνη Πλαστηρα εχουμε προβλημα χωρου!!!
Δεν εχουν πολλα καταλυμματα για να κλεισουμε!
Ειναι λιγα!
Αλλα η προταση Μετσοβο μου αρεσε!!!

1. face
2. Soul_Giannis
3.
4.
5.
6.
7.
8.

petros
09-10-06, 20:06
1. face
2. Soul_Giannis
3.petros
4.
5.
6.
7.
8.

face
10-10-06, 13:14
Πάμε Μέτσοβο???:):)

λοιπόν ας πούμε μία ημερομηνία σαν χρονικό όριο δήλωσης συμμετοχών..
Καταρχήν για πότε το βλέπετε?τελη Νοεμβρίου είναι καλα??

αν είναι για τέλη νοε πρέπει το αργότερο μέχρι τις 5 νοε να έχουμε πεί ποιοι θα είμαστε για να κανονίσουμε τα δωμάτια..Αυτό το κομμάτι με τα δωμάτια ποιός θα το αναλάβει??

Υπενθυμίζω ότι στην 1η Πανελλήνια είχαμε μαζευτεί 23 αμάξια και στην 2η αλλα τόσα..

Συνόματε :) πρέπει να κανονόσουμε και κανα καφεδακι με τον παντελη (stilodriver) να γνωριστούμε..

Και κάποιες Φώτο να μπαίνουμε στο κλίμα..

Πήλιο
http://img85.imageshack.us/img85/711/dsc00054zd6.th.jpg (http://img85.imageshack.us/my.php?image=dsc00054zd6.jpg)
http://img97.imageshack.us/img97/2696/taasteriamaslm0.th.jpg (http://img97.imageshack.us/my.php?image=taasteriamaslm0.jpg)

Καρπενήσι

http://img241.imageshack.us/img241/3631/hpim0903ua0.th.jpg (http://img241.imageshack.us/my.php?image=hpim0903ua0.jpg)

Ionio-Zante
10-10-06, 14:53
Εγω δεν θα μπορεσω να παραβρεθω αν ειναι τελη Νοεμβριου λογο αφιξης του νεου μελους της Οικογενειας.
Αλλα...
Εχω φιλαρακι πολυ καλο απο το Μετσοβο που εχει καποια σχεση με Ξενοδοχειο εκει στην περιοχη.. Αν θυμαμαι ο θειος του ειναι ιδιοκτητης σε καποιου ξενοδοχειου.. Αν λοιπον θελετε και καταληξετε στο Μετσοβο για προορισμο εκδρομης μπορω να του μιλησω για να κανει καποια προσφορα (σιγουρα Πολυ Καλη)...

frank
10-10-06, 16:59
Ειμαι μεσα για τη συναντηση Επισης εχω γνωστο στη Λιμνη Πλαστηρα συγκεκριμενα στο Νεoχωρι, Θα μποροθσα να του κανω ενα τηλ.

1. face
2. Soul_Giannis
3.petros
4.frank
5.
6.
7.
8.

petros
10-10-06, 18:22
Τελη Νοεμβριου προσωπικα με βολευει μια χαρα.
Πετρο τα λεμε οποτε θες.Σε ειδα Κυριακη πρωι στο Πηλιο.Εσυ ανεβαινες εγω κατεβαινα!

face
10-10-06, 19:27
Τελη Νοεμβριου προσωπικα με βολευει μια χαρα.
Πετρο τα λεμε οποτε θες.Σε ειδα Κυριακη πρωι στο Πηλιο.Εσυ ανεβαινες εγω κατεβαινα!
'Οταν εσυ πήγαινες εγώ ερχόμουν δηλαδή...Φτου ρε γμτ πως την πάτησα ετσι...:D:rolleyes:..Στέλνω τηλέφωνο με pm..

Γιώργο τίποτα δεν έχουμε πεί ακόμα...το συζητάμε...Και για την ημερομηνία..Αλλά νομίζω κάπου εκεί είναι καλά...

Frank, ακόμα δεν έχεις πάρει???:):)....Πάρε να δούμε και απο εκεί τί έχουμε...

ThoDoriS
10-10-06, 21:51
Δυστυχώς με βλέπω να χάνω και 2η σερί πανελλήνια συνάντηση και στεναχωριέμαι πάρα πολύ...

Λόγω των υποχρεώσεων μου με το στρατό εγώ σίγουρα το Νοέμβριο θα είμαι ακόμα στην Μυτιλήνη οπότε είναι απο δύσκολο εώς αδύνατο να παρεβρεθώ λόγω του ότι έχω και υποχρεώσεις στην Μονάδα λόγω καθηκόντων εκείνο το διάστημα...

Εγώ υπολογίζω να πάρω μια μετάθεση για Αθήνα το αργότερο τέλος Δεκεμβρίου, οπότε μόνο στην περίπτωση που η πανελλήνια συνάντηση γίνει στις αρχές του νέου έτους θα μπορέσω να δώσω το παρών....


Σίγουρα δεν μπορώ να αποτελέσω εμπόδιο για να γίνει η συνάντηση, αλλά εγώ και το Stilo μου (το οποίο και θα φέρω μαζί) θα χαιρόμασταν να γινότανε λίγο πιο αργά η πανελλήνια....

Arf
11-10-06, 00:10
Λόγω των υποχρεώσεων μου με το στρατό εγώ σίγουρα το Νοέμβριο θα είμαι ακόμα στην Μυτιλήνη οπότε είναι απο δύσκολο εώς αδύνατο να παρεβρεθώ λόγω του ότι έχω και υποχρεώσεις στην Μονάδα λόγω καθηκόντων εκείνο το διάστημα...


Έτσι, έτσι!!!!! Τα ψάρια με τα ψάρια!!!! χεχεχεχ...

ThoDoriS
11-10-06, 00:25
Εγώ ένα θα σου πώ....

Εκεί που είσαι ήμουνα και εδώ που είμαι θα ρθεις......θα πήξεις κωλόψαρο...

verone
11-10-06, 07:51
Έτσι, έτσι!!!!! Τα ψάρια με τα ψάρια!!!! χεχεχεχ...


Θα σας λιώσω ρε!

CRIS
11-10-06, 09:23
παιδία συμφωνώ με τον thodori!
μια συνάντηση στις αρχές του 2007 θα βόλευε κ εμένα πολύ (λόγο δουλείας)
όσο για τον ΙΟΝΙΟφίλε καλός να το δεχτείς το νέο μέλος τις οικογένειας σου (όπως κ του club να υποθέσω!!)
τα μέρη που διαλέγετε είναι φανταστικά κ σχεδόν στο κέντρο της Ελλάδας (που να ήταν κ μεγάλη) κ βολεύει όλους πιστευω. παντως θα κάνω ότι μπορώ για να έρθω!

face
11-10-06, 10:54
Παιδιά όποτε θέλετε...Μπορούμε να κάνουμε μία μίνι συνάντηση για τις Σέρρες και η πανελλήνια να γίνει αρχές του Νέου έτους...

Τι λέτε..??Εγώ δεν έχω πρόβλημα...

Soul_Giannis
11-10-06, 14:57
Κοιτα να δεις Πετρο εγω θα συμφωνησω μαζι σου για το νεο ετος γιατι θα ειναι καλυτερα για εμενα λογο δουλειας!!!
Βεβαια το αλλο ειναι πως Σερρες εγω θελω ανεβω!!!
Για να δω τα παιδια γιατι παει αρκετος καιρος απο την τελευταια φορα!!!
Αν το κανουμε σαν μινι εκδρομουλα θα ηταν καλυτερα και να μαζευομασταν αρκετοι για την παρεα!!!
Αν ενδοιαφερονται καποιοι να μου το πουν για να κανονιζουμε!!!
Περυσι η Πανελληνια ειχε γινει Μαρτη!!!
Αρα καλα ειναι να την κανουμε με τον νεο χρονο ΑΛΛΑ ΑΡΧΕΣ πχ το πολυ μεχρι Φεβρουαριο!

petros
11-10-06, 20:38
Παιδιά όποτε θέλετε...Μπορούμε να κάνουμε μία μίνι συνάντηση για τις Σέρρες και η πανελλήνια να γίνει αρχές του Νέου έτους...

Τι λέτε..??Εγώ δεν έχω πρόβλημα...
Ουτε εγω εχω προβλημα.Ειμαι μεσα σε οτι κανονισετε,

paidaros
17-10-06, 21:19
και εγω ειμαι μεσα!!!!!!!
1.face
2.soul_giannis
3.frank
4.petros
5.paidaros

ThoDoriS
18-10-06, 23:14
Περίπου πότε λέμε να γίνει ρε παιδιά για να ξέρω και εγώ? Ισχύει αυτό το με το νέο έτος?

Soul_Giannis
19-10-06, 00:37
Ναι απ'οτι φαινεται εκει θα παει!!!Αρα Θοδωρη φροντισε για καμια αδεια!!!!

verone
19-10-06, 16:55
Αργήσαμε πολύ φέτος!

face
23-10-06, 18:23
Κώστα, το Θέμα ξεκίνησε τέλη Σεπτεμβρίου..Εκ πείρας η πανελλήνια δεν προλαβαίνει να οριμάσει με τίποτα μεσα στους 2 μήνες...Μέχρι να βρεθεί το μέρος, να ασχοληθεί κάποιος με τα ξενοδοχεία και το πρόγραμμα, να μαζευτούν τα άτομα, και κατόπιν τα χρήματα περνάει αρκετός καιρός...

Καλό είναι να ξεκινήσει κάποιος θα κοιτάει για ξενοδοχεία στο Μέτσοβο...Ποιο καλό παιδί θα το κάνει αυτό..?

Εγώ βρήκα αυτό..
http://www.metsovohotels.com/photo/pict37l.jpg

http://www.metsovohotels.com/

face
24-10-06, 08:10
θα καθομαστε και θα μαλλονουμε μεταξυ μας η' θα κανονισουμε για την συναντηση!πιστευω απο την στιγμη που ολους μας μας εννονει προτα η αγαπη για το stilo δεν πρεπει να κθομστε και να μαλλονουμε μεταξυ μας.παντως πιστευω οτι πρεπει να βαλουμε ενα οριο ως προς την ημερομηνια.ας πουμε μεχρι τελη φεβρουαριου.τι λετε????????

:thumbsup:

Λέω να μην το τραβήξουμε τόσο Αργά....πιστεύω ότι το Σ/Κ 13-14 είναι μια καλή ημερομηνία...Θα υπάρχει ακόμα το γιορτινό κλίμα και δεν θα ξενερώσουμε απότομα μετά τις γιορτές, αφού θα έχουμε την πανελλήνια να περιμένουμε...Τι λέτε..?

face
24-10-06, 08:12
Αυτο ξαναπες το Πετρο!

Junior απο την λαική ψωνίζεις για την γάτα σου???:D

Soul_Giannis
24-10-06, 10:23
Εγω δεν εχω προβλημα με το ποτε αρκει να ειναι του χρονου!!!
Πετρο το ξενοδοχειο που βρηκες ειναι ωραιο!!!Τιμες???

face
24-10-06, 12:07
Λοιπόν, πήρα τηλέφωνο..Υπάρχει διαθεσιμότητα για μετά τις Γιορτές...Μια ενδεικτική τιμή που μου είπε για 10 δωμάτια είναι 65-70€ απο 90 που εχει κανονικά....Πέρισυ και πρόπερσυ είμασταν 20 δωμάτια οπότε του είπα για 10 για ρίξει και άλλο την τιμή μετά...Υπάρχει και το αρχοντικό δίπλα με τζάκια στα δωμάτια που βγαίνει πιο ακριβά..(Δεν μας ενδιαφέρει νομίζω)...

Το ξενοδοχείο απο ότι κατάλαβα (είναι λίγο μπάρμπας και δεν πολυσυνενούμασταν) είναι αυτό..
http://www.metsovohotels.com/photo/pict01l.jpg

Αυτό που έδειξα στο προηγούμενο ποστ είναι το αρχοντικό...

Σας φαίνονται πολλά...?Εγώ νομίζω είναι καλά..!!!

ThoDoriS
24-10-06, 18:05
Για ΠΣΚ λέμε έτσι?

Καλή ιδέα μου ακούγεται για μετά τις γιορτές αλλά δεν ξέρω αν όντως θα είμαι Αθήνα τότε....

Εγώ μετατίθομαι περίπου στις 8-10/1....:wall:

Ξέρω είμαι για σκότωμα που όλο προβάλω εμπόδια αλλά τι να κάνω δεν θέλω να το χάσω ρε γμτ....:giveup::jump1:

Soul_Giannis
24-10-06, 18:08
Κοιτα η τιμη μου ακουγεται καλη!
Αν δεν εχουν προβλημα και οι αλλοι να το κανονισουμε!!!

Cubano_KG
24-10-06, 18:45
Για Καλαμπακα-Μετεωρα τι λετε?

Εχει πολυ καλες τιμες και ανεξαρτητα την εποχη τρελο τουρισμο...

neuromancer
25-10-06, 00:56
Τα Μετέωρα από το Μέτσοβο είναι 40 λεπτά. Βέβαια ως Θεσσαλος θα ψηφίσω Μέτσοβο (χιονοδρομικό δίπλα, λίμνη λίγο παραπάνω, μετσοβόνε, άπαιχτες "βαρβάτες" τυρόπιτες από "βαρβάτο" τυρί, κτλ). Στα κοψίδια πάντως παίζει και το Καστράκι (Μετέωρα).

Cubano_KG
25-10-06, 03:19
Το ξενοδοχειο Alsos House στην Καλαμπακα εδωσε μια ενδεικτικη τιμη για 10 δωματια αρχικα, για το μηνα Φεβρουαριο 45/50Euro (με/χωρις πρωινο) στα δικλινα δωματια.

πληροφοριες και φωτο εδω www.alsoshouse.gr

Cubano_KG
25-10-06, 03:35
Μη ξεχνατε τη λιστα συμμετοχης για την εκδρομη..

1. paidaros
2. face
3. frank
4. Ionio-Zante
5. mike
6. petros
7. Soul_giannhs
8. ThoDoris
9. Cubano_KG
10.????????????
11.????????????
12.????????????
.
.

Costas1.6
25-10-06, 07:32
1. paidaros
2. face
3. frank
4. Ionio-Zante
5. mike
6. petros
7. Soul_giannhs
8. ThoDoris
9. Cubano_KG
10.Costas1.6
11.????????????
12.????????????

Που θα πατε χωρις εμενα!!!
ειμαι μεσα με τις μπαντες. . .
εχω βαρεθει να σας "γραφω" αντε να σας δω και λιγο!!!

Soul_Giannis
25-10-06, 10:09
Κωστα η τιμη που εδωσες ειναι πολυ καλη και πολυ ελκυστικη και α εχουμε πιστευω περισσοτερες συμμετοχες!!!
Απο εκει και περα μολις βρουμε κανα 2 ξενοδοχεια ακομα και καταληξουμε στο μερος ας κανουμε μια ψηφοφορια και θα δουμε που θα απαντησουν οι περισσοτεροι!
Εμενα σαν οψη μου κανει περισσοτερο αυτο που βρηκε ο Πετρος!!!

Soul_Giannis
25-10-06, 10:10
1. paidaros
2. face
3. frank
4. Ionio-Zante
5. mike
6. petros
7. Soul_giannhs
8. ThoDoris
9. Cubano_KG
10.Costas1.6
11.????????????
12.????????????

frank
25-10-06, 12:10
οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½ site οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½. οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ 60euro οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½.kassaros.gr

οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ (οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½) οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ 1km οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½ (οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½) οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½!!
guesthouse-sotiriou.gr
Site οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½!

Ionio-Zante
25-10-06, 12:14
Φιλε FRANK μονο κινεζικα φαινονται σε αυτο που εγραψες και κανενας δεν καταλαβαινει τιποτα. Δοκιμασε να αλλαξεις Encoding.

paidaros
25-10-06, 19:55
λοιπον για να γινει δημοψηφισμα και να καταληξουμε στο μερος
1,μετσοβο
2,λιμνη του πλαστηρα
3,καλαμπακα
ημερομηνια 12,13,14 ιανουαριου!!!
ψηφιστε λοιπον φιλοι stilatoi!!!!!!!!!!!!!

frank
27-10-06, 10:26
Καλημερα συγνωμη για τα κινεζικα καποιο μπερδεμα εγινε με το encoding:confused: . Aν και πιστευω οτι ολοι καταλαβατε τι εγραψα :dots: , για οσους δε γνωριζουν κινεζικα εγραψα οτι γνωριζω ενα καλο ξενωνα στο Μετσοβο με καλες τιμες 60ευρω το δικλινο (off-season) και σιγουρα θα μας κανει καλητερη τιμη αν κλεισουμε πολλα δωματια. Δειτε και το site: kassaros.gr/hotel/index.htm

Στη περιπτωση που παμε καλαμπακα θα ελεγα να μην μεναμε μεσα στη Καλαμπακα αλλα σε ενα πολυ ωραιο χωριουδακι το Καστρακι που ειναι μολις 1km απο τη καλαμπακα στο δρομο για τα Μετεωρα!
Site για ξενωνα στο Καστρακι guesthouse-sotiriou.gr

Soul_Giannis
27-10-06, 10:56
Φραγκισκο ωραια και τα 2 αλλα το πρωτο στο μετσοβο σαν να μην εχει παρκινγκ!!!
Τωρα αν παμε Καλαμπακα αυτο που προτεινες ειναι πολυ ωραιο αλλα δεν μας χωραει γιατι εχει μονο 5 δωματια!!!Αν και θα ηθελα να παω εκει και να μηνω στο ενα δωματιο που εχει τζάκι και μπάνιο Jacuzzi.!!!!

face
27-10-06, 11:04
Εμένα δεν με χαλάει...Ούτε στο Καρπενήσι είχαμε Parking....Μέτσοβο πάντως παίζουν τρελές διαδρομές στην φύση...

frank
27-10-06, 12:53
Γιαννη παρκινγκ δεν εχει αλλα γενικοτερα ειναι καλος ξενωνας. Θα το κοιταξω για να βρω και με παρκινγκ. Για τη Καλαμπακα εχω και αλλη μια προταση για ξενωνα πολυ καλο, εχω μεινει σε αυτον, που εχει τζακι δεν εχει jaccuzi ομως:( !!!(που πιστευω υπαρχει λυση αν σε βαλουμε σε μια μπανιερα και ολοι μαζι φυσαμε με καλαμακια αν συμφωνουν ολοι...???.:eek: :D )
Θα στειλω foto για τον ξενωνα που λεω, και οι τιμες ειναι γυρω στα 50ευρω!

Cubano_KG
30-10-06, 18:28
Μια νεα προταση παιδια..

Ριξτε μια ματια εδω www.hotelkiriakidis.gr

παντελης
04-11-06, 11:04
παρκιν θα εχει Πετραν γιατι το μωρο σου εχει πολυ προκλητηκο προσωπο τωρα και πρεπει να το προσεχεις.