PDA

Επιστροφή στο Forum : Κυριακή 22/10 StiloClub Meeting



MaGeLaNoS
16-10-06, 19:44
Λοιπον τι θα λεγατε την Κυριακη να παμε καμια βολτα για καφε κ να ριξουμε κ καμια σβουρα στα καρτ του Ρυσιου?Αντε γιατι αρχισαμε να σαπιζουμε απο το καθισιο..για να βλεπω ζωντανια..
:happy2:

aman17-2
16-10-06, 20:52
που είναι αυτό και τι ώρα θα γίνει?εγώ θα είμαι στο κατέβα για Ηγουμενίτσα και θέλω να βρεθούμε (να ξεπληρώσω και το στήσιμο που έριξα το Σάββατο)...
ελπίζω να βολέψει και να βρεθούμε...
όσο για το σάπισμα στα καρτ αν είναι με δικά μας αμάξια μάλλον δεν γιατί έχω πολύ ταξίδι μετά....
αν είναι για καρτ μέσα...
μα πού είναι αυτό το Ρύσσιο? ή είναι μαγαζί ? ¨)

DontMKsense
16-10-06, 21:22
Εσύ σάπισες στο καθισιο λουμπινίτσα εμείς σε πέρνουμε για καφέ και συ το έχεις κλειστό....να πας μόνος για κάρτ ρε!!

paidaros
17-10-06, 21:24
αν κανονιστει τελικα ειμαι μεσα.περιμενω αν ειναι sms για ωρα και μερος την παρασκευη.εκτος βεβαια αν καποιοι εχουν να πανε να ψηφισουν

ammoulianiotis
18-10-06, 00:25
Μετα απο πααααααρα πολυ καιρο ξαναμπηκα στο site! βρηκα επιτελους τον τροπο να μου ερθει ο κωδικος μου! Τι βλεπουν τα ματια μου; Καρτ; Για καφεδακι ειμαι μεσα, για καρτ δεν το νομιζω και τοσο... Αντε να το κανονισουμε γιατι μπορει να εχω "βαψιμο" χαχα!

verone
18-10-06, 12:06
Veroneμέσα καρφωτά πάρτε με τηλέφωνο να δω που θα συναντηθούμε.

venueboy
18-10-06, 13:26
Mesa Kai O Vagelis....apla Na Min Ine Poli Makria Ap Tin Athina Kai Oxi Poli Proi Gt Dn Tha Xoume Xipnisi.....zzz........

MaGeLaNoS
18-10-06, 16:24
Mesa Kai O Vagelis....apla Na Min Ine Poli Makria Ap Tin Athina Kai Oxi Poli Proi Gt Dn Tha Xoume Xipnisi.....zzz........

Ελα ρε Βαγγελη οχι κ μακρια απλα ειναι 570χλμ Βορεια στην Θεσσαλονικη.Πριν μπεις στην πολη παρε τον περιφερειακο κ βγες Ρυσιο :clapping::clapping:

MaGeLaNoS
18-10-06, 23:17
Λοιπον για την Κυριακη επειδη το κρυο αρχισε να κανει αισθητη την παρουσια του προτεινω να παμε το μεσημερακι κατα τις 12 για καρτ-καφε ή ο,τι αλλο προτιματε κ μετα για καμια ρετσινουλα-κοψιδι.Για βραδυ δεν προσφερεται καρτ γιατι θα γινουμε κοκαλο..

αποσο ξερω ειμαστε
DontMksense
junior aka Ammoulianiotis
Magelanos
stamatis
Koulou

Paidaros θα μας τιμησεις?να σε γνωρισουμε κ απο κοντα :)

MaGeLaNoS
18-10-06, 23:22
Δε δουλευει το γαμ@μενο edit...

Κυριακο θα μπορεσεις?
Μπαμπη θα εισαι εδω Κυριακη?αντε να τα πουμε απο κοντα..

verone
19-10-06, 17:06
1.VERONE (Με ξεχάσατε ρε!)
2.DontMksense
3.junior aka Ammoulianiotis
4.Magelanos
5.stamatis
6.Koulou

aman17-2
19-10-06, 20:51
άγνωστο τι ώρα θα φτάνω Θεσσνίκη αλλά στάνταρ μετά τις 12...θα πάρω τηλ να δω που είστε..

MaGeLaNoS
19-10-06, 21:12
Ωραια
verone
aman
mad
DontMkSense
ammoulianiotis
stamatis
koulou

paidare θα σκασεις μυτη να σε δουμε?:)

DontMKsense
20-10-06, 04:52
Στείλτε sms ορε!!Να το μάθουν και όσοι δεν μπαίνουν στο site. (μην ξεχάσετε τον Panoramix!!!!!:P)

MaGeLaNoS
20-10-06, 11:03
Λοιπον παλικαρια ραντεβου στις 12 στα φαναρια της Βουλγαρη με κατευθυνση προς Χαλκιδικη για να παμε καπου για καφεδακι κ οτι προκυψει μετα για μασα για οσους ενδιαφερονται..Ψηφιστε κ μετα βουρ εκει!:biggrin::biggrin:

face
20-10-06, 12:05
Ωραια
verone
aman
mad
DontMkSense
ammoulianiotis
stamatis
koulou

paidare θα σκασεις μυτη να σε δουμε?:)

Άντε ποιος την χάρη σας....:D

ammoulianiotis
21-10-06, 18:27
Ο καιρος ειναι πολυ χαλια! Το πολυ πολυ να μην κανουμε γυρους στην πιστα και να παμε απευθειας για καφε και μετα για ρετσινοκαταστασεις!