PDA

Επιστροφή στο Forum : Θα Βρεθείτε μέχρι 12 Μαρ 2005 ?



aman17-2
28-02-05, 23:31
Ρωτάω γιατι θα είναι Θεσ/νικη ο Αντώνης...ένα παιδί από ένα χωριό κοντά στο δικό μου (Δαδιά , γνωστό για το δάσος) και αρκετά πορωμένος ..απλά δεν ασχολείται καθόλου με internet >..οπότε αν τυχόν βρεθείτε μέχρι τότε στείλτε πμ να σας στείλω το κιν του...
αν πάλι όχι θα τον αναλάβω εγώ με το που ανέβει....

ckalfas
01-03-05, 07:50
Κυριάκο, δεν ξέρω αν θα βρεθούμε μια και πέσανε πολλές γκαντεμιές γενικώς, αλλά όλο και κάτι θα γίνει. Οπότε θα σε ειδοποιήσουμε. Ευκαιρία να βρεθούμε με τον φίλο σου.

verone
03-03-05, 07:49
Δωστου χερετισματα απο μενα πες του απο τον μπαμπη απο την μαντρα θα καταλαβει.του ειχα πει καποτε το καλοκαιρι για το club θα με θυμαται.

ckalfas
03-03-05, 09:44
Τι λέτε παιδιά να βρισκόμασταν την Κυριακή μεσημεράκι ή το απόγευμα, ώστε να γνωρίζαμε και τον Αντώνη; Καιρό έχουμε να βρεθούμε όλοι μαζί.

ckalfas
03-03-05, 14:34
Έκανα νωρίτερα την πρόταση, αλλά παραταύτα δεν μπορώ. Έχω να πάω σε γάμο. Τώρα, αν θέλετε να βρεθούμε κάποια στιγμή κάντε κάποια πρόταση.

Karateka
03-03-05, 16:02
Κυριακή κατά τις 12 είναι καλά να πάμε για καφεδάκι? Θα είναι και καλος ο καιρός.

elaborus
03-03-05, 16:25
γιαννη και υπολοιπα παιδια....
θα σκασω μυτη...
για αυτη την κυριακη λεμε εε?
ισχυει η ωρα 12.00 και που ραντεβου? :wink:

Koulou
03-03-05, 20:43
Για αυτή την Κυριακή πολύ χλωμό και κυρίως για μετά το μεσημέρι...
Και για την επόμενη χλωμό, αφού θα λείπω Ξάνθη, ως μεγάλος καρνάβαλος... :P :lol:

Karateka
03-03-05, 20:57
Σας βολέυει περισσότερο Σάββατο κατά τις 13:00? Να προλάβουμε να κάνουμε και καμιά δουλειά.

ckalfas
04-03-05, 08:39
Σάββατο κατά τις 18:00 γίνεται; Δουλεύω μέχρι τις 17:00.
Αν το κάνουμε κατά τις 18:00 μέχρι τις 20:00 θα μπορεί ο καθένας να κάνει το πρόγραμμά του για το Σαββατόβραδο.
Γιάννη την Κυριακή γενικά δεν μπορώ, γιατί εκτός από γάμο έχω να πάω τον βαφτιστικό μου (το είχα υποσχεθεί) στο πλανητάριο.

ckalfas
04-03-05, 13:53
Λοιπόν, αφού φαίνεται ότι το Σαββατοκύριακο όλοι λίγο - πολύ έχουμε πρόβλημα να βρεθούμε όλοι μαζί μία συγκεκριμένη ώρα, όπως επίσης, λόγω του Αντώνη από τον Έβρο και των νέων μελών του Γιώργου και του Χρήστου, προτείνω:
:!: Να βρεθούμε το Σάββατο τό απογευματάκι (όπως ανέφερα προηγουμένως :roll: ) ή...
:!: Να βρεθούμε την Δευτέρα το βράδυ στις 9:00 στο Carefour. Λοιπόν, τι λέτε;

(Να ειδοποιήσουμε και τον Κωνσταντίνο, για να μας μιλήσει για την συνάντηση των seicento)

elaborus
04-03-05, 15:52
χρηστο παρακολουθω το φορουμ σας και τις εξελιξεις αυτου...
παντως για κτυπηστε με ενα τηλ για την ακριβη μερα/ωρα/μερος...θενκς!

Koulou
04-03-05, 18:04
BREAKING NEWS:
Το Stilάκι το κακόμοιρο από τη Δευτέρα θα είναι μακρυά μου, αφού έφαγε κατακέφαλα γκαραζόπορτα... :(
Ευτυχώς δε θα μου κοστίσει ούτε €...
Η γκαντεμιά πάντως δεν έχει τελειωμό... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Karateka
04-03-05, 18:20
Mε αμάξι ή χωρίς εμείς θα σε περιμένουμε.

Karateka
04-03-05, 19:59
Λοιπόν κανονίστηκε για αύριο Σάββατο ώρα 18:30 στο Carrefour στην ανατολική Θεσσαλονίκη, στο καφέ LES AMIES. Έκλεισα και τραπέζι με καναπέ για να είστε άνετα κούκλες μου.

1. Karateka
2. ckalfas
3. Nikos 99%
4. ΓΙΩΡΓΟΣ
5. Sparck (θα εγγραφεί σε λίγο)
6.
7.
.

elaborus
05-03-05, 04:18
βαλε με και μενα στην λιστα...μαλλον θα σκασω μυτη!

aman17-2
05-03-05, 11:10
ο Αντώνης ενημερώθηκε τηλεφωνικά και αν θα έρθει τελικά θα πάρει τηλ στον Γιάννη ....
κάτι μου είπε ότι είναι υπηρεσία ή ήταν δεν πολυ κατάλαβα ....
anyway άντε καλό καφεδάκι

Karateka
05-03-05, 12:35
1. Karateka
2. ckalfas
3. Nikos 99%
4. ΓΙΩΡΓΟΣ
5. Sparck (θα εγγραφεί σε λίγο)
6. Elaborus
7.
.

Karateka
06-03-05, 20:29
Πρέπει να ομολογήσω ότι η χθεσινή συνάντηση ήταν η καλύτερη που έχει γίνει όσο καιρό ανήκω στο club. Γνωρίσαμε 3 νέα μέλη, τον ΓΙΩΡΓΟΣ, Panoramixk & Viper, έναν ακόμα που δούλευε ως σερβιτόρος εκείνη την ώρα στην καφετέρια και βρήκαμε ευκαιρία να γράψουμε στο site και το Χρήστο που είχε έρθει στην Αρναία 2 εβδομάδες πριν.

Όλοι με πολύ όρεξη και εφοδιασμένοι με πολλές ερωτήσεις και προβληματισμούς, μπήκαν γρήγορα στο κλίμα του club και ζήτησαν να εγγραφούν ως μέλη, ένας εκ των οποίων (ο ΓΙΩΡΓΟΣ) πλήρωσε εκείνη τη στιγμή.

Στη συνέχει και αφού θαυμάσαμε όλοι το αμάξι του Νίκου, επισκεφτήκαμε το Internet Cafe εκεί δίπλα για να δείξουμε στα παιδιά το site και να κάνουμε εγγραφές. Ο Χρήστος "Sparck", έκανε και αυτός επιτέλους την εγγραφή του στο site αφού είχε πρόβλημα με τον Η/Υ του, αλλά τώρα στο Internet Cafe βρήκε την ευκαιρία που ήθελε.

Μακάρι όλες οι συναντήσεις μας να είναι από εδώ και πέρα σαν κι αυτή.

Nikos
07-03-05, 07:51
Αν και δεν έκατσα σχεδόν καθόλου (υποχρεώσεις) με το που σκάω μύτη στην συνάντηση, βλέπω τον Γιάννη και τρία νέα πρόσωπα. "Έφερε φίλους σκέφτηκα" και μετά μου λέει ο Γιάννης ότι είναι τρία νέα μέλη!!! :D :D :D Χαμόγελο μέχρι τα αυτιά! Για τα 5-10 λεπτά που έκατσα, μαζευτήκαμε 7 Stilo για την πλάκα! Και από τους παλιούς δεν ήταν ούτε οι μισοί!!! Ανεβαίνουμε!!! Ανεβαίνουμε!!!! :D :D :D

ΥΓ: Ο τρόπος που δόθηκαν τα "αξεσουάρ" του club ήταν πολύ πρώτος κι επαγγελματικός θα μπορούσα να πω!! Γιάννη (Soul) ευχαριστούμε και για τις τσάντες! Ο φάκελος με τυπωμένο το λογότυπο του club με έστειλε αδιάβαστο! Πολύ επαγγελματικό! Μπράβο σε όσους το σκέφτηκαν και το υλοποίησαν! :wink:

ckalfas
07-03-05, 08:28
Θα συμφωνήσω με τα παιδιά, ήταν η καλύτερη συνάντηση εδώ στην Θεσσαλονίκη. Στην αρχή νόμιζα ότι ήταν παρέα του Γιάννη, αλλά αποδείχθηκε ότι ήταν νέα μέλη και μάλιστα φάνηκαν τρελλαμένοι και ενεργοί! Την συζήτηση παρακολουθούσε και ο σερβιτόρος που ήταν κάτοχος Stilo, που του κάναμε παρουσίαση των δώρων του Club.
Μεγαλώνει η παρέα εδώ επάνω!

Koulou
07-03-05, 14:46
Να δω πότε επιτέλους θα μπορέσω να σκάσω μύτη κι εγώ σε μια συνάντηση...
Το ερχόμενο τριήμερο πάντως θα είμαι Ξάνθη ως μεγάλος καρνάβαλος... :lol: :lol: :lol:

aman17-2
07-03-05, 15:55
τελικά ο Αντώνης ήρθε?

verone
07-03-05, 16:55
Έρχομαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!


_________________
Ελληνικά ρε Μπάμπη! :P

Nikos
07-03-05, 17:23
Πότε?????

verone
07-03-05, 18:13
Tην παρασκευη θα ειμαι εβρο ποιος κανονιζει τα meting?να μου στειλει μυνημα για το επομενο!

aman17-2
07-03-05, 21:36
Κυριακή το πιο πιθανό στην Ξάνθη μετά την παρέλαση καφέ... υπάρχει σχετικό τόπικ στις συνατήσεις υπόλοιπης Ελλάδας (χαχαχα νιώθω κάπως να είναι ένα "υπόλοιπο"!!!!!)

verone
08-03-05, 01:51
Ισως να ερθω κατσε με το καλο να παω πανω να το παρω χαμπαρι και μετα.επισις ξεχασα οτι απο δω και περα πρεπει να κοιταω για την υπολιπη ελλαδα καλα για πανω δεν ειναι καποιος να στελνει SMS εδω ηταν καλα μεχρι τωρα παντος.

ΓΙΩΡΓΟΣ
08-03-05, 09:29
Ομολογώ πως η συνάντηση του Σαββάτου ήταν πάρα πολύ καλή.Γνωρίσαμε τα παιδιά από Θεσσαλονίκη μάθαμε για το club και πολλά άλλα θέματα.Ελπίζω να τα λέμε συχνά ώστε μέσα από τις συναντήσεις να δεθούμε και ως άτομα.

ckalfas
08-03-05, 09:35
Γιώργο, ως τώρα αυτό το έχουμε καταφέρει! Το καλό της υπόθεσης, όπως είχα πει όταν βρεθήκαμε το Σάββατο, είναι ότι ταιριάξαμε ως άτομα και εξελιχθήκαμε σε μία καλή παρέα πέρα από το Club.

Karateka
08-03-05, 09:41
Xθες μίλησα και με το Νίκο από Βέροια. Το αμάξι του πάλι σταμάτησε εκεί που πήγαινε με πολλά km και το πήγε στην αντιπροσωπεία. Ενώ στην αρχή του λέγανε να του αλλάξουνε εγκέφαλο τελικά είδανε ότι του είχανε βάλει λάθος μπουζί.

Αντιπροσωπεία σου λέει ο άλλος μετά.

DontMKsense
11-03-05, 17:37
αχ βαχ και μένα έτσι έσβησε αλλα μετά έφτυνε γρανάζια απο κάτω....

babis
12-03-05, 04:26
ρε μαγκες ποιος ειναι ο νικος απο βεροια?
stilo εχει?
εχω σοι εκει και ανεβαινω (σχετικα) συχνα.

Karateka
15-03-05, 00:57
Ναι ένα κίτρινο, με λευκές ζάντες 15άρες τώρα το χειμώνα που φοράει χιονολάστιχα.

verone
15-03-05, 01:09
Στην κοπη της πιτας και στην προ τελευται meting ειχα παει με τον ηλεκτρικο i love stiloclub