PDA

Επιστροφή στο Forum : Παρασκευη 27/10/06 Συναντηση ΣΕΦ 19:30 & stiloεπιδρομη στο AUTOHAUS



Cubano_KG
23-10-06, 16:06
Στη πιο περασμενη συναντηση της Τεταρτης (11/10/06) ειχαμε μιλησει
οσοι παρευρισκομενοι για μια προταση που παιζει για συνεργασια
Stiloclub - AUTO HAUS.

H AUTOHAUS πιο συγκεκριμενα ειναι μια επιχειρηση καθαριοτητας -
πλησυματος αυτοκινητων σε ολους τους τομεις:
δηλ. απο εσωτερικο-εξωτερικο πλησυμο μεχρι σασι απο κατω, μηχανης, γυαλισμα, εσωτερικο βιολογικο καθαρισμο...

Το καταστημα βρισκεται στους Αγ.Αναργυρους (συντομα θα ανοιξουν και αλλου εντος-εκτος Αττικης) και παρεχει ειδικες αυτοματες "βουρτσες" με πανια-τελευταια λεξη της τεχνολογιας(τερμα οι γραντζουνιες και τα γδαρσιματα συνηθως σε πληντηρια που συνανταμε σε βενζιναδικα, επισης παρεχει και πλησυμο μονο στο χερι(για τους παραξενους) και ανυψωτικη ραμπα για πλησιμο σασι κ.τ.λ. καθως αξιοσημειωτο ειναι οτι παρεχει υπηρεσιες στεγνωματος-καθαρισμου απο ενα group 3 κοριτσιων μεσα-εξω κατα την εξοδο του Stilo απο το ρομποτ αυτοματου πλησιματος.

Εχω μιλησει με τον ιδιοκτητη και μου εχει ορισει σε πρωτη φαση εκπτωση 10% σε ολες τις παροχες δηλαδη για οτι κανουμε στα Stilo απ'τη στιγμη που αρχισει η συνεργασια.
Η εκπτωση θα ισχυει αφου παμε απο εκει μια βολτα και καταγραψει τα στοιχεια των STILO μας, και παραλληλα θα μας δωσει καρτες μελους AutoHaus οι οποιες ισχυουν ετησιως και εμεις θα τις εχουμε δωρεαν στην διαθεση μας οπως και θα τις ανανεωνουμε δωρεαν. (κανονικα η ετησια καρτα μελους για εκπτωσεις 10% εχουν για οποιονδηποτε αλλο 15 Euro κοστος..)

Στο κοντινο μελλον αν υπαρχει μια σχετικη συμμετοχη απο Stilo θα μας ανεβασει την εκπτωση σε 20% και παραπανω σταδιακα.

Cubano_KG
23-10-06, 16:13
Λιστα για τους ενδιαφερομενους:

1)Cubano_KG
2)bel
3)Γρηγορης
4).........................
5).........................
6).........................
7).........................
8).........................
9).........................
10).......................
11).......................
12).......................
13).......................
14).......................
15).......................

ThoDoriS
23-10-06, 16:44
Είναι καλή ιδέα....μακάρι να ήμουν στην Αθήνα και εγώ....

face
23-10-06, 18:09
καθως αξιοσημειωτο ειναι οτι παρεχει υπηρεσιες στεγνωματος-καθαρισμου απο ενα group 3 κοριτσιων μεσα-εξω κατα την εξοδο του Stilo απο το ρομποτ αυτοματου πλησιματος.


:confused:....??Μήπως το καθαρίζουν και γυμνόστηθες...??..

Καλή ιδέα για όσους μένουν Αθήνα...Αν σας βολευει το σωστό είναι να σου δώσει ένα τιμοκατάλογο για να δείτε που βγαίνουν τα 10% της έκπτωσης...Απο μόνο του δεν λέει τίποτα...

Cubano_KG
23-10-06, 18:57
:confused:....??Μήπως το καθαρίζουν και γυμνόστηθες...??..

Καλή ιδέα για όσους μένουν Αθήνα...Αν σας βολευει το σωστό είναι να σου δώσει ένα τιμοκατάλογο για να δείτε που βγαίνουν τα 10% της έκπτωσης...Απο μόνο του δεν λέει τίποτα...

Κοιτα αν το καθαριζαν γυμνοστηθες δε νομιζω οτι θα καναμε συμφωνια με το μαγαζι, γιατι σκεψου τις τιμες...! ! !

Εχω ενα τιμοκαταλογο Πετρο αλλα ειναι απο αρχες καλοκαιριου. Θα καταχωρησω τιμοκαταλογο αυριο αφου περασω απο'κει να δω αν υπαρχουν αλλαγες.
Σκεφτηκα την Παρασκευη ως καταλληλη μερα πρωτα για το λογο οτι η επομενη ειναι 28η και λογικα αρκετοι δεν δουλευουν το πρωι..

Αν καποιοι δε μπορειτε απογευμα της Παρασκευης το κανονιζουμε πιο αργα ή παμε και Σαββατο πρωι.

Soul_Giannis
24-10-06, 00:36
Εγω θα μπορεσω να ερθω πιο αργα εκει γιατι κλεινω στις 9 το μαγαζι και μεχρι να ερθω θα αργησω!Αρα τα λεμε κατευθειαν εκει!

1)Cubano_KG
2)bel
3)Γρηγορης
4)Soul_Giannis(μετα τις 21:30)
5).........................
6).........................
7).........................
8).........................
9).........................
10).......................
11).......................
12).......................
13).......................
14).......................
15).......................

Costas1.6
24-10-06, 10:00
Καλο ειναι ρε φιλε αλλα εγω που σχολαω στις 10,00
ποτε σκατα να ερθω???

Soul_Giannis
24-10-06, 10:20
Κωστα αν θυμαμαι καλα ο Gubano μου ειχε πει οτι αυτο ειναι ανοιχτα 24ωρο !!!!!

jim1984_4
24-10-06, 12:40
Παιδια εγω δεν μπορω να ερθω την παρασκευη αλλα με ενδιαφερει ασ μου πει καποιος τι μπορουμε να κανουμε

Cubano_KG
24-10-06, 16:43
Παιδια εγω δεν μπορω να ερθω την παρασκευη αλλα με ενδιαφερει ασ μου πει καποιος τι μπορουμε να κανουμε

Γιαυτο φιλε μου ειπα οτι το συζηταμε και αλλαζουμε την ωρα ή και την μερα αν χρειαστει.

ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ απο 19:30 θα γινει 21:00 Παρασκευη

Αν συμφωνειτε ολοι παμε το Σαββατο πρωι ή μεσημερι..
Τι λετε παιδες για Σαββατο ? ? ?

Πρεπει ομως να βρουμε εκει το Boss για τις εγγραφες. ..και μηπως μας δει πολλους μαζεμενους και ψηθει να ανεβασει απ'την αρχη την εκπτωση πιο πανω απο 10%. Γιαυτο θα ηταν καλο να εχουμε συμετοχη σ'αυτη την επισκεψη που δεν ειναι μονο επισκεψη αλλα κατι που συμφερει ολους μας, συνεργασια. Οσοι πιστοι προσελθετε λοιπον, δεν εχουμε να χασουμε τιποτα!

Cubano_KG
25-10-06, 02:39
Καλο ειναι ρε φιλε αλλα εγω που σχολαω στις 10:00
ποτε να ερθω?

Θα αρχισουμε να μαζευομαστε στις 21:00 μεχρι φυγουμε απο το ΣΕΦ θα εχει παει 22:00 οποτε εσυ θα εισαι στο σχολασμα.. ξερεις να ερθεις Αγ.Αναργυρους ετσι? Θα σε βρω εκει..

Οποτε εχουμε και λεμε..

1)Cubano_KG
2)bel
3)Γρηγορης
4)Soul_Giannis(μετα τις 21:30)
5)Costas1.6
6)??????????
7)??????????
8)??????????
9)??????????

Darksun
25-10-06, 18:53
Bale kai emena gia parakeuh bradi gia sabbato den eimai kai poli sigouro gia emena.Alla me endiaferei apolita to 8ema exw kolima me to polisimo kai to exw afisei to car teleftea kai einai xalia kai 8elw opws kai dipote tin mixanh kai apo katw.telika parakeuh 9:30 sto sef?

Soul_Giannis
26-10-06, 00:35
Παιδια δυστηχως δεν θα μπορεσω να ερθω γιατι εχω ενα ραντεβου με το Γιατρο και θα αργησω!!!

Cubano_KG
27-10-06, 12:18
------------ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟΥΣ--------------


Παιδια με πηρε τηλεφωνο σημερα ο ιδιοκτητης του AutoHaus και δεν θα μπορεσει να βρισκεται στο καταστημα αποψε, λογω που βρισκεται εκτος Ελλαδας(Γερμανια). Κανονικα θα ηταν εδω αλλα επειδη εκλεινε μια συμφωνια εκει καθυστερησε λιγες ωρες την επιστοφη του (..εισαγει και αυτοκινητα η AutoHaus, το ειχα ξεχασει να το αναφερω..). Ετσι λοιπον τελικα θα ειναι απ'το πρωι ηδη εδω και μου ειπε αν ειναι ευκολο να περασουμε κατα τις 15:30 με 16:00 το μεσημερι.

Τι λετε να μαζευτουμε ΣΑΒΒΑΤΟ στις 15:00 στο ΣΕΦ??


Επισης καποιες συμπληρωματικες νεες υπηρεσιες που δεν ηξερα..
--Αλλαγη λαδιων-φιλτρων
--Αλλαγη μπουζι
--Αντιηλιακες μεμβρανες 3Μ σε ειδικο κλειστο χωρο

Cubano_KG
27-10-06, 12:27
Bale kai emena gia parakeuh bradi gia sabbato den eimai kai poli sigouro gia emena.Alla me endiaferei apolita to 8ema exw kolima me to polisimo kai to exw afisei to car teleftea kai einai xalia kai 8elw opws kai dipote tin mixanh kai apo katw.telika parakeuh 9:30 sto sef?



Αυτη την ωρα αυριο θα ειναι και οι 2 συνεταιροι στο καταστημα και κυριως αυτος που λειπει σημερα. Πες μου μονο αν ευκαιρεις.

Παμε μια τελευταια ματια στη συμμετοχη:

1)Cubano_KG
2)bel
3)Γρηγορης
4)Soul_Giannis (?)
5)Costas1.6
6)Darksun (?)
7)??????????
8)??????????
9)??????????

frank
27-10-06, 13:03
Για Σαββατο ειμα μεσα αφου δε δουλευω αυριο!! Μονο που αυριο ειναι 28η Οκτωμβριου Αργια...θα ειναι σιγουρα ανοικτα????

1)Cubano_KG
2)bel
3)Γρηγορης
4)Soul_Giannis (?)
5)Costas1.6
6)Darksun (?)
7)frank
8)??????????
9)??????????

bel
27-10-06, 13:29
Οπότε άκυρο το σημερινό έτσι;Τελικά ισχύει για αύριο το μεσημέρι;

Cubano_KG
27-10-06, 18:10
Για Σαββατο ειμαι μεσα αφου δε δουλευω αυριο!! Μονο που αυριο ειναι 28η Οκτωμβριου Αργια...θα ειναι σιγουρα ανοικτα????

Ναι φιλε κανονικα, ισα ισα που ειναι αργια και θα πλακωσει κοσμος, γιαυτους οι αργιες ειναι πολυτιμες...


Οπότε άκυρο το σημερινό έτσι;Τελικά ισχύει για αύριο το μεσημέρι;

Ναι αγορινα θα βρεθουμε αυριο στο ΣΕΦ 15:00 να μαζευτουμε και φυγαμε επιδρομη εκει.. Οσο για αποψε εγω θα κατεβω ΣΕΦ ετσι κι αλλιως με τη μονη διαφορα οτι θα παμε αυριο ατο AutoHaus.

--Οποτε για αυριο εχει ως εξης η συμμετοχη μεχρι στιγμης:


1)Cubano_KG
2)bel
3)Γρηγορης
4)Soul_Giannis (?)
5)Costas1.6
6)Darksun (?)
7)frank
8)??????????
9)??????????

Darksun
28-10-06, 05:18
Διστιχως εγω δουλευω αυριο και δεν θα μπορεσω να ερθω αλλα ειναι να διλοσετε για μελλοι ειμαι μεσα.

bel
28-10-06, 15:22
Τι έγινε ρε παιδιά;15:10 ήμουν στο ΣΕΦ αλλά δεν βρήκα κανένα!:confused:
Άργησα η δεν ήρθε κανείς;
Μέχρι και την ωρα τσεκάρισα μήπως άλλαζε σήμερα και δεν το είχα πάρει πρέφα.:confused:

Cubano_KG
28-10-06, 19:20
Τι έγινε ρε παιδιά;15:10 ήμουν στο ΣΕΦ αλλά δεν βρήκα κανένα!:confused:
Άργησα η δεν ήρθε κανείς;
Μέχρι και την ωρα τσεκάρισα μήπως άλλαζε σήμερα και δεν το είχα πάρει πρέφα.:confused:

Δεν εκανες κανενα λαθος φιλε στην ωρα.

Ζητώ συγνώμη απ'όλους για σήμερα. Μέχρι τώρα που μπήκα σπίτι μου έτρεχα στα νοσοκομεία, λογω σοβαρού ατυχήματος που ειχε η κοπελα μου. Αλλα οτι και να γινει, θα παμε εκει. Ευτυχως οχι δυσαρεστο αποτελεσμα υστερα και απο ολες τις εξετασεις.
Τι λετε για το αλλο Σαββάτο? ή οποια άλλη μέρα θεωρείτε καλυτερα?

bel
28-10-06, 20:23
Δεν εκανες κανενα λαθος φιλε στην ωρα.

Ζητώ συγνώμη απ'όλους για σήμερα. Μέχρι τώρα που μπήκα σπίτι μου έτρεχα στα νοσοκομεία, λογω σοβαρού ατυχήματος που ειχε η κοπελα μου. Αλλα οτι και να γινει, θα παμε εκει. Ευτυχως οχι δυσαρεστο αποτελεσμα υστερα και απο ολες τις εξετασεις.
Τι λετε για το αλλο Σαββάτο? ή οποια άλλη μέρα θεωρείτε καλυτερα?
Δεν πειράζει φίλε,αφού ήταν θέμα υγείας δεν το συζητάμε καν.
Εύχομαι περαστικά και να μην είναι κάτι σοβαρό.
Οσο για το πότε θα πάμε μπορούμε να το συζητήσουμε κι απο κοντά στη συνάντηση της Τετάρτης.

Cubano_KG
30-10-06, 18:14
Μια καλη μερα παντως ειναι το Σαββατο την ιδια ωρα,
μιας και θα ειναι και οι 2 συνεταιροι στο καταστημα κατι το οποιο ειναι και το ζητουμενο..