PDA

Επιστροφή στο Forum : Σάββατο 18/11 Έκτακτη Συνάντηση



MaGeLaNoS
13-11-06, 19:20
Λοιπον παιδια το TrackDay πλησιαζει.Το Σαββατο απογευμα νωρις κατα τις 6 θα βρεθουμε στο Les Amies ωστε να παρετε τα αυτοκολλητα για τα αυτοκινητα κ τις υπευθυνες δηλωσεις τις οποιες πρεπει να συμπληρωσετε για να μπουμε την Κυριακη στην πιστα.

Η παρουσια των συμμετεχοντων ειναι απαραιτητη.Πρεπει να τα εχουμε ετοιμα ολα τα χαρτια την Κυριακη το πρωι για να μην χανουμε χρονο.

Θα σας δωσω κ πληροφοριες για το πως θα μετακινηθουμε κ πως θα παμε Σερρες γιατι εχει μπλεξει λιγο το θεμα με την μεταβαση μας εκει.

Karateka
13-11-06, 20:12
Βρήκα και εγώ ένα φάκελο με αυτοκόλλητα και ένα CD Workshop manual. Θα προσπαθήσω να έρθω κατά τις 7 να τα φέρω.

paidaros
13-11-06, 22:07
η συναντηση ειναι μονο για οσους παρουν μερος στο track day η'μπορουμε να ερθουμε και μελη που δεν θα λαβουν μερος??που ειναι το lais amais???

MaGeLaNoS
14-11-06, 00:34
paidaros απλα ειναι υποχρεωτικη η παρουσια οσων θα τρεξουν...απο την αλλη οποιο μελος θελησει να ερθει καλοδεχουμενο.Θα σταλει κ sms.
Το les amies ειναι η καφετερια στο εμπορικο κεντρο Μακεδονια-Ster Century..
Γιαννη αν μπορεσεις ελα να τα πουμε λιγακι απο κοντα..

DontMKsense
14-11-06, 16:12
Ρε...θα Πρέπει Να Πλύνουμε Τα Αμάξια Για Την Κυριακή...???

face
14-11-06, 19:09
Ρε...θα Πρέπει Να Πλύνουμε Τα Αμάξια Για Την Κυριακή...???

Ναι, πάρε καλέμι και σφυρί..!!:D:D

ammoulianiotis
15-11-06, 21:35
Πετρο, Γιατι Τον Πληγωνεις; Μητσο Ακου Πρωτα Τι Καιρο Θα Κανει Την Κυριακη, Μην Το Πλυνεις Τζαμπα! Αν Και Αν Ειναι Να Το Πλυνεις Το Βλεπω Να Χιονιζει... Ωχ, Θα Μεινω Στο Νησι... 15 Μποφορ Αγερα Θα Εχει!

DontMKsense
16-11-06, 22:01
Λοιπόν να σας πω.. εγώ θα είμαι Κατερίνη απο παρασκευή κ ίσως να μην μπορώ να είμαι στο meeting του Σαββατου αλλα να έρθω κατευθείαν στην πίστα..παιζει κανενα πρόβλημα με τις δηλώσεις?

MaGeLaNoS
16-11-06, 23:58
παιζει Κανενα Πρόβλημα Με Τις Δηλώσεις?

Ε Θα Την Συμπληρωσεις Στην Πιστα Πριν Μπεις.κανονισε Να Εισαι Κατα Τις 9 Σερρες.πρεπει Να Βαλουμε Κ Τους Σενσορες..