PDA

Επιστροφή στο Forum : σουλτανος ειναι... και κανει οτι γουσταρει...



john_stil
04-12-06, 22:31
Δηλαδη πρεπει να εισαι Σουλτανος για να σου φτιαξουν το αυτοκινητο οπως το θες...

Στα κοινα επιβατικα...
Βλεπε την αγαπημενη μας Fiat.. και το εννοω...
(μου αρεσουν τα Fiat πιο πολυ και απο τα Alfa) τους λες θελω αυτο με το αλλο... και σου λενε ΟΧΙ...
με αυτο το επιπεδο εξοπλισμου δεν συνδιαζεται και αλλα καταλογιστικα...
παμε βαση καταλογου... και σου λενε οτι στελνει η Ιταλια κλπ. κλπ....

Ενω ο Σουλτανος... (λιγο καγκουρα τον κοβω... εως πολυ...) οτι του Κ@υλωσει... το λεει και τον ακουνε... αυτος ειναι πελατης... και αυτη ειναι και η σωστη εταιρια...

Την Αλλη φορα... Ferrari... να την εχουμε οπως θελουμε... αμα πια...

Παντως ο τυπος εχει κολλημα με την 456...

http://www.elenaferrari.net/brunei.html

Soul_Giannis
04-12-06, 23:31
Πρεπει να μας κανεις πλακα!!!Ειναι δυνατον να υπαρχουν τετοιες Ferrari????

MaGeLaNoS
04-12-06, 23:36
Αν δεν κανω λαθος ειχε γραψει το περιοδικο PEOPLE στο τευχος Ιουνιου οτι ο Σουλτανος του Μπρουνει ειναι ο μεγαλυτερος συλλεκτης Ferrari στον κοσμο.Εχει απο 2-3 αυτοκινητα καθε μοντελου σε διαφορετικους χρωματισμους κ εξοπλισμους οπως ειχε δηλωσει κ εδειξαν κ οι καμερες.Επισης εχει μοντελα τα οποια ζητημα να κυκλοφορουν απο πλευρας σπανιοτητας κ αρχαιοτητας 2 στον κοσμο κ οταν του ζητησε η Ferrari να αγορασει το ενα απο αυτα για το βαλει μαζι με το 2ο στο εκθεσιακο της κεντρο τους εκανε αντιπροταση να αγορασει κ το αλλο..:icon_cool:

paidaros
04-12-06, 23:56
φιλοι stilatoi εχω και εγω καμια εικοσαρια απο αυτες και πιο σπανια μοντελα απο αυτον!!οποιος θελει να του δανεισω καμια για σαββατοκυριακο!!!τις εχω βαρεθει!!!!!!παρακαλαω την ferrari να βγαλει καινουργια μοντελα για να αγορασω καμια!!!!!!!!!!τελος παντων ας ξυπνισω απο το ονειρο!!!!τα ονειρα ειναι τζαμπα σε σχεση την αξια που εχουν οι ferrari του σουλτανου!!!!!υπαρχουν στο κοσμο τετοιες ferrari!!!!!!!!!!μονο που τις βλεπεις σε πιανει δεος και ιλιγγος!!!!!!!!!!!!!!:xmas-smiley-026: :xmas-smiley-026: :xmas-smiley-026:

Mixalis
05-12-06, 12:18
ε ρε τι γινεται αν υπαρχει χρημα..... πολυ χρημα!!!

ammoulianiotis
08-12-06, 21:39
αχ και να'μουν σουλτανος...

Stilatos
13-12-06, 19:54
αυτος ο σουλτανος ειναι θεος ειναι γνωστος σαν πολυ γα(#@*$(*ας. αυτος φερνει σχεδον οποια γκομενα θελει στην χωρα του να την μαμησει οσο και διασημη και να ειναι αυτος τα σκαει τα φραγκα. μονο καποιες λιγες εχουνε πει οχι.

Soul_Giannis
14-12-06, 01:33
Αυτος εχει δοσει τοσα λεφτα για αμαξια!!!Δεν θα εδινε για γυναικες???
Αν ημουν γυναικα και μου αρεσαν οι Ferrari θα πηγαινα μαζι του μονο και μονο για να δω την προσωπικη του συλλογη απο κοντα!!!

Psycho13
17-12-06, 21:54
Μηπως αρχιζεις να το γυριζεις γιαννακη για να δεις καμια ferrari απο κοντα??

ammoulianiotis
18-12-06, 20:43
και το ξαναλεω. "αχ και να'μουν σουλτανος..."

paidaros
18-12-06, 22:43
γιαννακη μηπως αρχισες να το αλλαζεις για να κανεις test drive ολες τις ferrari που εχει ο τυπος?????????????:happy2: :happy2: :happy2: :happy2: :happy2: :happy2: