PDA

Επιστροφή στο Forum : 6-12-2006(παραπονο)



Costas1.6
07-12-06, 12:48
Ρε παιδια χτες ηταν η συναντηση του club μας
και ειμασταν μονο εγω και ο cybano...

Γιατι δεν ερχεστε στις συναντησεις?
Ηταν και το χιουντάϊ club με καμια 20αρια
αυτοκινητα και ενοιωσα πολυ λιγος σαν
μελος του club που πηγαμε με 2 αυτοκινητα!!!

Καθε ΤΕΤΑΡΤΗ δεν χριαζεται να βαζουμε post
ουτε να στελνουμε sms για να μαζευτουμε
γινετε ουτος η αλλος!!!
και μην μου πειτε παλι για το ποδοσφαιρο
γιατι τα αλλα club θεωρουν την συναντηση τους
πιο συμαντικη απο ενα ματς!!!!!!!

χωρις παρεξηγηση απλα ετσι νιωθω!!!

bel
07-12-06, 13:39
δίκιο έχεις φίλε κώστα,αλλά τουλάχιστον απο τη μεριά μου νοιώθω λίγο την ανάγκη να απολογηθώ μιας και τον τελευταιο μήνα ακολουθώ κάτι περίεργα ωράρια στη δουλειά που δεν μου επιτρέπουν να ερχομαι στις συναντήσεις, ειδικά τις καθημερινες.:(
τώρα αν θέλετε και φυσικά μπορείτε,κανονίζουμε αν είναι αυτό το σάββατο να πάμε για κανενα καφέ.

Stilatos
07-12-06, 15:51
εχεις δικιο το ξερω αλλα δυστυχως καθημερινες πλεον δεν μπορω να ερχομαι. σ/κ ειναι πολυ πιο ευκολο για μενα. τωρα ισως θα πρεπει να συζητηθει μηπως αλλαξουμε τα μεετινγκ για σ/κ μιας και πολλα ατομα μου κανανε τα ιδια παραπονα επισης.

Soul_Giannis
08-12-06, 00:01
κωστα δεν ειναι πλεον καθιερωμενη η συναντηση ρε συ!!!
μην ξεχνας πως χθες ηταν του αγ.νικολαου!!!
εγω ειχα μια γιορτη!!!πιστευω και αρκετοι αλλοι!!!
γι'αυτο και δεν ηρθαν!!!δεν ειχαμε πει τιποτα μεσα εδω!!δεν σταλθηκε μηνυμα και σημερα ερχομαι να προτινω συναντηση την κυριακη κατα τις 18:00!!!τι λετε?

ThoDoriS
08-12-06, 00:57
είναι καθιερομένη απο πότε ρε παιδιά?? εγώ ήμουν αθήνα και δεν ήξερα ότι είναι καθιερωμένη....θα πέρναγα για λίγο γιατί μετά είχα μια γιορτή να πάω....

αλλά αυτό τώρα το μαθαίνω...

frank
08-12-06, 12:33
Συγνωμη ουτε το γνωριζα οτι ειναι καθιερομενη η συναντηση! Νομιζα οτι θα ενημερωνωμασταν μεσω Post ή SMS! Παντως γενικοτερα η σηναντηση της Τεταρτης λογω δουλειας ειναι πολλες φορες αρκετα δυσκολη... παντως για το ΣΚ ειμαι μεσα