PDA

Επιστροφή στο Forum : Καφεδακι;



ammoulianiotis
03-01-07, 14:00
Παιδες τι θα λεγατε αν βρισκομασταν για ενα καφε, μια μπυρα, ενα ποτο, μια tequila στην τελικη πριν απο την κοπη της πιτας; Ετσι για να αποφασισουμε τι θα κανουμε την μερα της κοπης; Προτεινω να βρεθουμε την Κυριακη 7/1 οπου φανταζομαι θα εχουμε γυρισει ολοι απο διακοπες κτλ.. Τι λετε;

paidaros
03-01-07, 23:43
καλα τρελος εισαι???κυριακη του αι γιαννιου που γιορταζει η μιση ελλαδα οπως επισης και εγω!!!!!!εγκω ντεν μπορω καρντια μου!!!!!!!!!!!!

ammoulianiotis
04-01-07, 17:33
καλα τρελος εισαι???κυριακη του αι γιαννιου που γιορταζει η μιση ελλαδα οπως επισης και εγω!!!!!!
Του Αϊ Γιαννιου ε; Χμ... Καλα που το ειπες! Μεσοβδομαδα βολευει κανενα;

DontMKsense
04-01-07, 18:21
καλα τρελος εισαι???κυριακη του αι γιαννιου που γιορταζει η μιση ελλαδα οπως επισης και εγω!!!!!!εγκω ντεν μπορω καρντια μου!!!!!!!!!!!!

Γιορτάζεις ε????!!!!!! μήπως να βρεθούμε σπίτι σου?? Να χαθείς δεν ντρέπεσαι λιγάκι γιορτάζεις και ούτε λες να κεράσεις τπτ.... :P

MaGeLaNoS
04-01-07, 20:40
Ψηνεστε να το κανουμε Σαββατο μεσημερακι καμια Περαια?Να δουμε κ τον σταυρο να κανει πλιτς πλατς να πιουμε κ κανενα καφε στο Theros?

paidaros
04-01-07, 21:39
Γιορτάζεις ε????!!!!!! μήπως να βρεθούμε σπίτι σου?? Να χαθείς δεν ντρέπεσαι λιγάκι γιορτάζεις και ούτε λες να κεράσεις τπτ.... :P

δεν εχω προβλημα να καρεασω αν νομιζεις κατι τετοιο!!:areindeer: :areindeer: τι λετε για δευτερα βραδακι που θα εχουμε επιστρεψει ολοι και θα ημαστε και χαλαρα

MaGeLaNoS
06-01-07, 01:01
λοιπον αν και αργοπορημενα γιατι τρεχω ολη μερα.

αυριο στις 12 το μεσημερι στα φαναρια της βουλγαρη συναντηση για εναν καφε ετσι στα πεταχτα..