PDA

Επιστροφή στο Forum : σχετικα με την πανελληνια.λεπτομερειες



paidaros
13-01-07, 00:33
φιλοι σημερα εχουμε 13 ιανουαριου και σε 6 μερες ειναι η πανελληνια συναντηση του stilo club στο μετσοβο!!!!!!εχει βγει καποιο προγραμμα?μεχρι στιγμης απο θεσσαλονικη θα ξεκινησουμε 2 αυτοκινητα παρεα(εγω και ο stamatis_galis)κατα τις 5.30 με 6 οποτε αφιξη πρωτα ο θεος λογω κυριως καιρου περιπου στις 8.30 με 9 το βραδυ.1)πρωτη ερωτηση.απο την στιγμη που ειδη καποια μελη του club θα ειναι ειδη εκει και ο κυριως ογκος θα φτασει περιπου εκεινη την ωρα στο μετσοβο(περιπου 9 με 10),θα κανονιστει αρχικα κατι για φαγητο την παρασκευη το βραδυ γιατι κακα τα ψεμματα οι περισσοτεροι θα ειμαστε πεινασμενοι καθως σχολαμε απο την δουλεια και καταυθειαν αναχωρηση για μετσοβο.θα το κανονισουν οι φιλοι απο αθηνα που θα φτασουν στο μετσοβο πρωτοι το μεσημερακι????2)δευτερη ερωτηση.θα βγει καποιο προγραμμα για να μην χανουμε χρονο τι θα κανουμε,που θα παμε,που θα φαμε(εμενα το μυαλο μου στο φαγητο συνεχεια!!!!!!!!!)?????3)τριτον.αν υπαρχει καποιο αλλο μελος απο θεσσαλονικη που θα ερθει στην πανελληνια και θελει να ξεκινησει μαζι μας την παρασκευη,ας το δηλωσει και ας μου στειλει ενα pm με κινητο για να επικοινωνησουμε!!

paidaros
14-01-07, 00:09
απο οτι ειδα στις προηγουμενες πανελληνιες το προγραμμα το κανονιζε η ανθη(sound@stilo).φετος ποιος θα κανονιση?????????:smile: :smile: :smile: :smile:

Soul_Giannis
14-01-07, 02:12
η ανθη,γιαννη!!!
ολα ειναι υπο ελεγχο!!!!:):):)

paidaros
14-01-07, 02:26
απλα γιαννη πιστευω να κανονιστουν ολα,απλα για την παρασκευη κοιταξτε,γιατι τον οκτωβριο που ειχα παει μετσοβο,οι ταβερνες στις 12 το βραδυ κατεβαζανε ρολα,οποτε ο κυριως ογκος που θα φτασει περιπου στις 9 με 10 το βραδυ,αν δεν εχει κανονιστει κατι,θα εχουμε προβλημα φαγητου

ammoulianiotis
14-01-07, 14:40
Βρε μανια με το φαγητο αυτο το παιδι.... :bleh: :bleh: :bleh:

Soul_Giannis
15-01-07, 00:29
Κοιτα Γιαννη για φαγητο την παρασκευη το βραδυ δεν εχει κανονιστει κατι!
Το Σαββατο και την Κυριακη εχουμε καποιες ταβερνες υπ'οψιν μας ωστε να αποφασισουμε εκει!!!
Και κατι ακομα!!!!!

Ο Γιαννης μπαινει επισημα στο Club Φαγαδων που αποτελειτε απο τους
Thodori,Stilo7,Soul_Gianni....:):):)

Θα περασουμε πολυ ασχημα απ'οτι καταλαβαινω!!!!

face
15-01-07, 10:39
μόνο μην με βάλετε να καθίσω δίπλα σας όταν έρθουν οι πατάτες...!!:)

παντελης
15-01-07, 20:00
φατε την παρασκευη γιατι εγω πειναω απο σημερα οποτε το σαββατο δεν θα προλαβενομε .και μην με ζωριζεται γιατι τουρμπιζω και στο φαι............

ammoulianiotis
15-01-07, 20:08
αμαν... θα αναστεναξουν τα πιρουνια!

richard
16-01-07, 10:45
:d :d τουρμπο μαχαιροπιρουνα βλεπω,αυτο ειναι αδικο!!!εμεις οι κοινοι θνητοι που θα τρωμε με ατμοσφαιρικα πιρουνια θα προλαβουμε τιποτα???

face
16-01-07, 10:50
Καλά κάτσε να σκάσουν οι πατάτες και να δείς πώς θα δουλέψει το nitro...!!!..:):):)

richard
16-01-07, 18:03
καταλαβα...θα φερω φαγητο απο το σπιτι μου σε ταπερακι,κεφτεδακια στανταρ και πατατες(φυσικα θα περασω συναγερμο στις πατατες γιατι ποτε δεν ξερεις!!!)

face
16-01-07, 19:21
ειδικά για τις πατάτες υπάρχει ένα πολύ καλό αντικλεπτικό....ντουμπλάρεις τον θοδωρή (του τάζεις και 5-6 μερίδες για πάρτη του) και σε αφήνει να φάς με την ησυχία σου....ώς γνωστόν κάνένας δεν πλησιάζει τον θοδωρή (λιοντάρι) όταν τρώει τις πατάτες του (θύμα).....

ThoDoriS
16-01-07, 22:35
Εγώ πάντως θα ανέβω παρέα με τον Στέλιο και το Γιάννη....ότι αυτό μπορεί να σημαίνει....τώρα ο paidaros αν μπορέσει να σταθεί δίπλα μας θα το δούμε....

paidaros
16-01-07, 23:25
Εγώ πάντως θα ανέβω παρέα με τον Στέλιο και το Γιάννη....ότι αυτό μπορεί να σημαίνει....τώρα ο paidaros αν μπορέσει να σταθεί δίπλα μας θα το δούμε....

μην αμφιβαλεις για αυτο και μην με προκαλεις!!!!την παρασκευη ομως που θα φτασουμε οι περισσοτεροι 9 με 10 τι θα κανουμε??θα μεινουμε νηστικοι ή ο καθενας οπου θελει???

ThoDoriS
18-01-07, 00:14
μην αμφιβαλεις για αυτο και μην με προκαλεις!!!!την παρασκευη ομως που θα φτασουμε οι περισσοτεροι 9 με 10 τι θα κανουμε??θα μεινουμε νηστικοι ή ο καθενας οπου θελει???

Δεν σε προκαλώ βρέ....ελπίζω....μακάρι να μας μοιάζεις....

Ένα θα σου πώ...εμείς αλλάζουμε το δρομολόγιο και θα κάνουμε 80-90 χιλιόμετρα παραπάνω με σκοπό να έχουμε ανα 90-100km διαθέσιμο μαγαζί για φαγητό....τόσο είναι η αυτονομία μας....απο εκεί και πάνω πρέπει να φάμε για να συνεχίσουμε....(καταλαβαίνεις πόσο θα μας κοστίσει η διαδρομή...)

Για τις 9-10 που θα φτάσεις, τόσες υπολογίζω να είναι οι ταβέρνες που θα περάσεις κιόλας μέχρι το Μέτσοβο...(Ταβέρνα=Ότι έχει απέξω σούβλες, τα άλλα λέγονται εστιατόρια) θα αντέξεις να μην σταματήσεις σε καμία??? Τότε καλά να πάθεις και να πεινάσεις....:bananarock2:

paidaros
18-01-07, 00:30
Δεν σε προκαλώ βρέ....ελπίζω....μακάρι να μας μοιάζεις....

Ένα θα σου πώ...εμείς αλλάζουμε το δρομολόγιο και θα κάνουμε 80-90 χιλιόμετρα παραπάνω με σκοπό να έχουμε ανα 90-100km διαθέσιμο μαγαζί για φαγητό....τόσο είναι η αυτονομία μας....απο εκεί και πάνω πρέπει να φάμε για να συνεχίσουμε....(καταλαβαίνεις πόσο θα μας κοστίσει η διαδρομή...)

Για τις 9-10 που θα φτάσεις, τόσες υπολογίζω να είναι οι ταβέρνες που θα περάσεις κιόλας μέχρι το Μέτσοβο...(Ταβέρνα=Ότι έχει απέξω σούβλες, τα άλλα λέγονται εστιατόρια) θα αντέξεις να μην σταματήσεις σε καμία??? Τότε καλά να πάθεις και να πεινάσεις....:bananarock2:
αρα δηλαδη παρασκευη ο καθενας τρωει οπου θελει χωρις να εχει κανονιστει κατι συγκεκριμενο απο την παρεα.ρωτησα απλα για να ξερω γιατι νομιζα οτι θα φαμε ολοι μαζι!!!την παρασκευη δηλαδη δεν προβλεπετε τιποτα????