PDA

Επιστροφή στο Forum : Ψηφιστε Ημερα Συναντησεων



Stilatos
29-01-07, 16:20
Θα παρακαλεσω ολοι να ψηφισετε ποια μερα προτιματε να γινονται συναντησεις. Ψηφιστε ακομα και αν δεν μπορειτε να ερχοσαστε. Το poll θα μεινει μεχρι 14
Φεβρουαριου.

Costas1.6
30-01-07, 11:39
Πω Πω με κολησες ρε συ stilate
Λοιπον μια δευτερη προσπαθεια!!!

Γιατι να φηφισουμε και
να μην ψηφισουμε???

Stilatos
30-01-07, 14:48
Ενταξει εκανα ενα λαθος στην βιασυνη μου :P

Costas1.6
30-01-07, 23:43
Πλακα εκανα ετσι!!!

Vasilistilo
01-02-07, 17:52
Λοιπον και γω φιφιζω Κυριακη γιατι πιστευω πως ειναι η πιο ξεκουραστη μερα για ολους και προς απογευματινες ωρες καλυτερα.

ThoDoriS
01-02-07, 19:24
Δεν νομίζω ότι έχει κάποιο νόημα να περιμένουμε το αποτέλεσμα...φαίνεται το θέμα ότι πάει προς Κυριακή....

thanasis134
01-02-07, 20:24
Η πλάκα είναι οτι Τετάρτη που γινόνται ακόμα συναντήσεις,δεν ψήφισε κανένας...Και εγω νομίζω οτι η Κυριακή είναι η πιο βολική μέρα για πολλούς λόγους!

Stilatos
01-02-07, 23:42
και εγω ετσι πιστευω

Mixalis
02-02-07, 00:13
Το ιδιο και εγω...

verone
03-02-07, 17:00
Kante tin opia mera thelete egw opote mporw xerete oti tha eimai ekei na klinw ton xoro gia tin pio treli parea!!!I LOVE STILOCLUB FOR EVER!

Cubano_KG
03-02-07, 23:39
Εγω "φηφισα" Παρασκευη, με το σκεπτικο της προβολης του club συμφωνα με τα δεδομενα της Αθηνας αλλα και γενικοτερα με τα δεδομενα των εμφανισεων των clubs σε συναντησεις τυπου ΣΕΦ καθημερινες κ.τ.λ οπως μαζευονται ολα τα club οπως γνωριζουμε ολοι πολυ καλα....

Πιστευω ειναι σημαντικο να υπαρχει προβολη του club και στο δρομο, σε βολτες εντος Αττικης κ.τ.λ. γιατι εχει βγει λιγο κακο ονομα στο οτι δε μαζευομαστε...


Anyway αυτο ειναι το σκεπτικο μου και μονο... απο'κει και περα οποια μερα και αν ειναι η συναντηση δεν εχω κανενα μα κανενα προβλημα... αρκει να ερχονται οσοι δηλωνουν και να ειναι μεγαλες και πετυχημενες ολες οι συναντησεις με συμμετοχες, χαβαλε, και πολλες stiloαναμνησεις...

keep forward > > > :worship: :worship::worship::worship: :beer::beer::beer:

papor
11-02-07, 21:19
Δεν μπορω να καταλαβω για ποιο λογο ψηφισαμε, αφου κανενας αλλος εκτος των:
1). papor
2). cugano
3). kotsidakias
4). costas 1.6
5). richard
6). ???????


Δεν εχει ερθει στις συναντησεις-εκδρομες που κανουμε.
Πληρης η απουσια οσων εχουν ψηφισει:cool: :cool: :cool:

Sound&Stilo
12-02-07, 10:42
ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ !

john_stil
12-02-07, 16:21
Υπαρχει καποιος ορος στο καταστατικο του club μας που να αναφερει οτι τα μελη υποχρεουνται να συμμετεχουν σε ΟΛΕΣ τις εκδηλωσεις, εκδρομες ή συναντησεις του club??

Αν υπαρχει παιδια κατι τετοιο... αποχωρω τωρα γιατι δεν μπορω να τον ακολουθησω αυτο τον ορο...

Τι πειθαναγκασμος ειναι αυτος... ΕΛΕΟΣ Χ 2!!!!

Stilatos
12-02-07, 16:34
Eγω δεν ειπα οτι θα ερθω 100% γι αυτο δεν δηλωσα. Απλως ειπα την γνωμη μου για την εκδρομη. Εμενα με βαλανε στην λιστα δεν δηλωσα τιποτα. Εξαλλου ο καιρος ητανε χαλια εβρεχε της ποπης και να μην ειχα οικογενειακη υποχρεωση δεν θα ερχομουνα. Κανεις δεν πρεπει να δικαιολογειται γιατι δεν ηρθε οποιος θελει παει αμα θελει και αμα μπορει.

Ελεος Χ 3!!

richard
12-02-07, 16:54
Νομιζω οτι το προβλημα δεν ειναι γιατι δεν ηρθατε,αλλα γιατι δεν ενημερωσατε οπως εκανε ο Γιαννης.
Σιγουρα οποιος θελει ερχεται,κανεις δεν πρεπει να εξαναγκαζει κανεναν.
Περασα πολυ καλα και πιστευω οτι αν ειχαμε μεγαλυτερη συμμετοχη θα ηταν ακομη καλυτερα;) ,δεν υπαρχει λογος να δικαιολογηθει κανενας για τον λογο που δεν ηρθε ρε παιδια.:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Cubano_KG
12-02-07, 17:31
Εγω δεν προσθετω τιποτα παραπανω γιατι "θα γινω ακομα πιο κακος", το μονο που θελω να τονίσω ειναι οτι εγινε ολοκληρο σκηνικο(αντιπαραθεσεις, bans..λογω spam!, αποχωρησεις μελων, δημοσκοπησεις και ξαναμαναδημοσκοπησεις & αλλα πολλα...) για την ημερα καθιερωμενης εβδομαδιαιας συναντησης(μεταξυ Τεταρτης-Κυριακης...) αλλα τελικα μια απ'τα ιδια._ :whistle:


τελικα... papor, richard, Costas1.6, Guest_Star.... μαλλον θα οριστουν και οι 2 Κυριακες που πηγαμε σε Στενη και Χαλκιδα ΑΝΕΠΙΣΗΜΕΣ!!! :whistle:
...δεν ειχαμε εκπροσωπο/πους του club μαζι μας!! :whistle:

Η αλυσιδα δε σπαει...
αν δεν ειναι 4-5 κρικοι μαζι για του λογου το ασφαλες δεν γινεται δουλεια...
δε το καταλαβαινετε...!!!???? :whistle:

Cubano_KG
12-02-07, 17:46
Δεν μπορω να καταλαβω για ποιο λογο ψηφισαμε, αφου κανενας αλλος εκτος των:
1). papor
2). cubano
3). kotsidakias
4). costas 1.6
5). richard
6). Guest_Star


Δεν εχει ερθει στις συναντησεις-εκδρομες που κανουμε.
Πληρης η απουσια οσων εχουν ψηφισει:cool: :cool: :cool:

Θα σου απαντησω εγω Ορεστη, το club ειναι μονο Forum εκτος απ'τους παραπανω και μερικα ακομα ατομα(μετρημενα στα δαχτυλα..) που την εχουμε δει και εκδρομη και συναντηση και forum και ολα μαζι οπως πρεπει κανονικα...

..γι'αυτο φηφισαμε!_

Stilatos
12-02-07, 18:11
Ωραια φηφισαμε καλα καναμε και εγω ειμουνα απασχολημενος με "ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΑ"

Soul_Giannis
12-02-07, 18:40
Θα παρακαλεσω ολοι να ψηφισετε ποια μερα προτιματε να γινονται συναντησεις. Ψηφιστε ακομα και αν δεν μπορειτε να ερχοσαστε. Το poll θα μεινει μεχρι 14
Φεβρουαριου.


Ρε Κωστα πραγματικα ΕΛΕΟΣ!
Εδω ο Παντελης λεει να ψηφισετε ποια μερα θελετε να γινονται οι συναντησεις!
Και εσυ λες οτι ψηφιζουμε για την καθιερωμενη εβδομαδιαια συναντηση!
Που το βρηκες αυτο?
Και στο κατω κατω η ψηφορορια κλεινει αυριο!Αρα δεν εχει αποφασιστει τιποτα ακομα!
ΟΚ?

Cubano_KG
12-02-07, 19:57
Ρε Κωστα πραγματικα ΕΛΕΟΣ!
Εδω ο Παντελης λεει να ψηφισετε ποια μερα θελετε να γινονται οι συναντησεις!
Και εσυ λες οτι ψηφιζουμε για την καθιερωμενη εβδομαδιαια συναντηση!
Που το βρηκες αυτο?
Και στο κατω κατω η ψηφορορια κλεινει αυριο!Αρα δεν εχει αποφασιστει τιποτα ακομα!
ΟΚ?

Να που για αλλη μια φορα θα γινω κακος (ετσι ειναι οι αληθειες-εχουν συνεπειες)...
-Αλλα..μιας και με ρωτας που το βρησκω και αναφερεσαι μονο σε μενα... θα σου πω.. και επειδη δεν ξεχναω τιποτα ποτε θα σου θυμισω οτι...
-Πολλοι ειχαν θιξει το ζητημα καθιερωμενης συναντησης καθε Τεταρτη..
-και εσυ εισαι ενας απ'αυτους..
-στην συνεχεια επειδη δεν βολευε για ολους(σεβαστοτατο..) και μετα απο οτι προεκυψε κυριως, εγιναν οι δημοσκοπησεις..
-περι Κυριακης αρχικα ως προς το να αλλαξει οριστικα η καθιερωμενη συναντηση απο Τεταρτη σε Κυριακη..
-και μετα τα τελευταια γεγονοτα, δημοσκοπηση για ολες τις μερες της εβδομαδας σχετικα με τη προτιμηση...
-και ο κληρος απ'την πρωτη στιγμη με τεραστια διαφορα πεφτει στην Κυριακη..

Μηπως τωρα τελικα θες τελικα να βρισκομαστε οποτε σε βολευει εσενα???
..επειδη δε μπορεις εσυ για τον Α-Β...Χ-Ψ λογο, και δεν μπορει και ο Stilatos για δικηγορικους λογους, και δε μπορει αλλος επειδη παει σε βαφτιση, αλλος επειδη θα παει σε κηδεια, αλλος επειδη θα παει σε γαμο, και αλλος επειδη θα σπρωχνει...
ή Μηπως ενοχλουμε εμεις οι 6-7 που γουσταρουμε και θελουμε να βρισκομαστε καθε εβδομαδα για καφε-μινι εκδρομη-και μασα???

Και κατι αλλο sms γιατι στελνεις μονο σε συναντησεις που ερχεσαι εσυ???
και σε ολες τις υπολοιπες δεν ενημερωνεται κανενας??
..Απο ενδιαφερον και μονο Γιαννη αν θες ασ'το να στελνω εγω μου δινεις τη λιστα και ολα ok. ...ετσι απλα!

Soul_Giannis
12-02-07, 20:15
Να που για αλλη μια φορα θα γινω κακος (ετσι ειναι οι αληθειες-εχουν συνεπειες)...
-Αλλα..μιας και με ρωτας που το βρησκω και αναφερεσαι μονο σε μενα... θα σου πω.. και επειδη δεν ξεχναω τιποτα ποτε θα σου θυμισω οτι...
-Πολλοι ειχαν θιξει το ζητημα καθιερωμενης συναντησης καθε Τεταρτη..
-και εσυ εισαι ενας απ'αυτους..
-στην συνεχεια επειδη δεν βολευε για ολους(σεβαστοτατο..) και μετα απο οτι προεκυψε κυριως, εγιναν οι δημοσκοπησεις..
-περι Κυριακης αρχικα ως προς το να αλλαξει οριστικα η καθιερωμενη συναντηση απο Τεταρτη σε Κυριακη..
-και μετα τα τελευταια γεγονοτα, δημοσκοπηση για ολες τις μερες της εβδομαδας σχετικα με τη προτιμηση...
-και ο κληρος απ'την πρωτη στιγμη με τεραστια διαφορα πεφτει στην Κυριακη..

Μηπως τωρα τελικα θες τελικα να βρισκομαστε οποτε σε βολευει εσενα???
..επειδη δε μπορεις εσυ για τον Α-Β...Χ-Ψ λογο, και δεν μπορει και ο Stilatos για δικηγορικους λογους, και δε μπορει αλλος επειδη παει σε βαφτιση, αλλος επειδη θα παει σε κηδεια, αλλος επειδη θα παει σε γαμο, και αλλος επειδη θα σπρωχνει...
ή Μηπως ενοχλουμε εμεις οι 6-7 που γουσταρουμε και θελουμε να βρισκομαστε καθε εβδομαδα για καφε-μινι εκδρομη-και μασα???

Και κατι αλλο sms γιατι στελνεις μονο σε συναντησεις που ερχεσαι εσυ???
και σε ολες τις υπολοιπες δεν ενημερωνεται κανενας??
..Απο ενδιαφερον και μονο Γιαννη αν θες ασ'το να στελνω εγω μου δινεις τη λιστα και ολα ok. ...ετσι απλα!

Κωστα δεν καταλαβες!Εγω ειπα που το βρηκες οτι ψηφιζουμε για την καθιερωμενη εβδομαδιαια συναντηση αφου δεν αναφερεται κατι τετοιο!
Εγω προτιμω τις εβδομαδιαιες συναντησεις!Αλλα δεν το εχουμε κανει καποιο poll για να ξερουμε τελικα ποτε θα γινονται!Προτεινω να κανουμε ενα την Τεταρτη και να λεμε καθε εβδομαδα η καθε 2 εβδομαδες?
Και αφου αποφασιστει αυτο τοτε αυτο θα ειναι η Επισημη Συναντηση του StiloClub και τοτε θα στειλω και το μηνυμα!
Μην ξεχνιεσαι εχω στειλει αρκετες φορες μηνυματα ενω δεν ειχα ερθει σε συναντησεις και σε παρακαλω να σεβαισαι τον καθε εναν απο εδω μεσα γιατι δεν ξερεις τι προβληματα μπορει να ειχε και να μην ηρθε!Οκ?
Τωρα στο κατω κατω ρε φιλε εμεις ειμασταν παντα ετσι!Χαλαρα!Ετσι μας βρηκες!Εσυ θες να δοσεις μια αλλη ταχυτητα στο Club!Τι να κανουμε ομως!Ετσι εχουμε μαθει!Ετσι εχουμε συνηθησει!
Στο CarAudioClub που εισαι μελος τι κανεις εκει?
Καθε εβδομαδα συναντηση?Πως λειτουργειτε εκει?
Παντα μιλαω ηρεμα και φιλικα!Μην αρπαχτεις!

Cubano_KG
12-02-07, 21:00
Κωστα δεν καταλαβες!Εγω ειπα που το βρηκες οτι ψηφιζουμε για την καθιερωμενη εβδομαδιαια συναντηση αφου δεν αναφερεται κατι τετοιο!
Εγω προτιμω τις εβδομαδιαιες συναντησεις!Αλλα δεν το εχουμε κανει καποιο poll για να ξερουμε τελικα ποτε θα γινονται!Προτεινω να κανουμε ενα την Τεταρτη και να λεμε καθε εβδομαδα η καθε 2 εβδομαδες?

Το οτι δεν αναφερεται(γιατι αραγε..!? ..μηπως για να γινει γαργαρα..) ασ'το καταμερους...
Το παραδεχεσαι και μονος σου οτι ετσι ηταν και ισχυε η καθιερωμενη συναντηση καθε Τεταρτη.
Μου θες και νεο poll ε? γιατι δε δειχνεις καλυτερα τα poll που ειχε αποφασιστει η καθιερωμενη καθε Τεταρτη??? δεν συμφερει τωρα ε?
Και στην τελικη αν θες να στο πω αλλιως, εγω και αλλα 6-7 ατομα γουσταρουμε τακτικες συναντησεις-εκδρομες-μασες-καφεδες κ.τ.λ.
Τωρα αν θες να ονομαστουν και αυτα ανεπισημα ή οτιδηποτε αλλο σε βολευει προκειμενου να μην γινεται ετσι την στιγμη που φαγωθηκατε για Κυριακη και τελικα ουτε Κυριακη πατατε.. καντο αμα ειναι ονομασε τα ΑΝΕΠΙΣΗΜΑ τα γεγονοτα.. αλλα κανε μας την χαρη και ελα μια φορα μαζι την Κυριακη να τα πουμε και απο κοντα... μιας και θα πηγαινουμε καθε Κυριακη ολο και καπου αλλου...!


Και αφου αποφασιστει αυτο τοτε αυτο θα ειναι η Επισημη Συναντηση του StiloClub και τοτε θα στειλω και το μηνυμα!
Μην ξεχνιεσαι εχω στειλει αρκετες φορες μηνυματα ενω δεν ειχα ερθει σε συναντησεις και σε παρακαλω να σεβαισαι τον καθε εναν απο εδω μεσα γιατι δεν ξερεις τι προβληματα μπορει να ειχε και να μην ηρθε!Οκ?

Τωρα ειμαστε σε περιοδο αναδιαταξης το ξεχασα... ναι.. και μεχρι να κανεις 300 poll για να βγει το βολεψιμότερο εμεις κανουμε παρανομες συναντησεις και παρανομες εκδρομες... Αλλα δε πειραζει Χαλαλι, ετσι γουσταρουμε!_


Τωρα στο κατω κατω ρε φιλε εμεις ειμασταν παντα ετσι!Χαλαρα!Ετσι μας βρηκες!Εσυ θες να δοσεις μια αλλη ταχυτητα στο Club!Τι να κανουμε ομως!Ετσι εχουμε μαθει!Ετσι εχουμε συνηθησει!

Τωρα με συγκλονιζεις ε.. Καλα προσπαθω κατι τετοιο και δεν το εχω παρει ακομα χαμπαρι ε...? Τι λε ρε μαγκα μου? Ακου να δεις... ε?
ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΦΙΛΕ ΓΙΑΝΝΗ..και μονο τιποτα παραπανω..!


Στο CarAudioClub που εισαι μελος τι κανεις εκει?
Καθε εβδομαδα συναντηση?Πως λειτουργειτε εκει?
Παντα μιλαω ηρεμα και φιλικα!Μην αρπαχτεις!
Επειδη εφτασες στο σημειο να θιξεις κατι τετοιο... Θα σου πω ευχαριστως λοιπον για να ξερεις παροτι εισαι και εσυ μελος εκει ως Soul_giannhs οτι λειτουργει μια χαρα η καθιερωμενη συναντηση καθε Τεταρτης στον Ιπποδρομο με πολλες συμμετοχες και συνεχως νεα μελη...!
Επισης εκει βλεπω καθε Τεταρτη ισα με 25-30 Coupe, 15-20 Nissan, 20-25 Rx8-Rx7, 15-20 Ignis, 20-25 Punto κ.τ.λ.
..ασ'το να μη μιλησουμε καλυτερα αλλο για Ιπποδρομο!

Soul_Giannis
12-02-07, 21:20
Το οτι δεν αναφερεται(γιατι αραγε..!? ..μηπως για να γινει γαργαρα..) ασ'το καταμερους...
Το παραδεχεσαι και μονος σου οτι ετσι ηταν και ισχυε η καθιερωμενη συναντηση καθε Τεταρτη.
Μου θες και νεο poll ε? γιατι δε δειχνεις καλυτερα τα poll που ειχε αποφασιστει η καθιερωμενη καθε Τεταρτη??? δεν συμφερει τωρα ε?
Δεν θυμαμαι να ειχε γινει poll αλλα ειχε αποφαστιστει με ολα τα παιδια τοτε!Να φανταστεις οτι υπηρχε το ΔΣ τοτε!

Και στην τελικη αν θες να στο πω αλλιως, εγω και αλλα 6-7 ατομα γουσταρουμε τακτικες συναντησεις-εκδρομες-μασες-καφεδες κ.τ.λ.
Τωρα αν θες να ονομαστουν και αυτα ανεπισημα ή οτιδηποτε αλλο σε βολευει προκειμενου να μην γινεται ετσι την στιγμη που φαγωθηκατε για Κυριακη και τελικα ουτε Κυριακη πατατε.. καντο αμα ειναι ονομασε τα ΑΝΕΠΙΣΗΜΑ τα γεγονοτα.. αλλα κανε μας την χαρη και ελα μια φορα μαζι την Κυριακη να τα πουμε και απο κοντα... μιας και θα πηγαινουμε καθε Κυριακη ολο και καπου αλλου...!
Κωστα η ψηφορορια κλεινει την Τεταρτ!Τωρα δεν πα να λες εσυ οτι θες!


Τωρα ειμαστε σε περιοδο αναδιαταξης το ξεχασα... ναι.. και μεχρι να κανεις 300 poll για να βγει το βολεψιμότερο εμεις κανουμε παρανομες συναντησεις και παρανομες εκδρομες... Αλλα δε πειραζει Χαλαλι, ετσι γουσταρουμε!_

Τωρα με συγκλονιζεις ε.. Καλα προσπαθω κατι τετοιο και δεν το εχω παρει ακομα χαμπαρι ε...? Τι λε ρε μαγκα μου? Ακου να δεις... ε?
ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΦΙΛΕ ΓΙΑΝΝΗ..και μονο τιποτα παραπανω..!
Σου ειπα να υοθετησεις την αποψη μου?Απλα να ξερεις εσυ μας βρηκες!Δεν σε βρηκαμε!


Επειδη εφτασες στο σημειο να θιξεις κατι τετοιο... Θα σου πω ευχαριστως λοιπον για να ξερεις παροτι εισαι και εσυ μελος εκει ως Soul_giannhs οτι λειτουργει μια χαρα η καθιερωμενη συναντηση καθε Τεταρτης στον Ιπποδρομο με πολλες συμμετοχες και συνεχως νεα μελη...!
Επισης εκει βλεπω καθε Τεταρτη ισα με 25-30 Coupe, 15-20 Nissan, 20-25 Rx8-Rx7, 15-20 Ignis, 20-25 Punto κ.τ.λ.
..ασ'το να μη μιλησουμε καλυτερα αλλο για Ιπποδρομο!

Το οτι ειμαι γραμμενος στο Forum δεν παει να πει πως θα ερχομαι στις συναντησεις και τετοια!Απλα διαβαζω που και που μερικα ενδοιαφερον θεματα και αυτο ειναι ολο για εμενα το Car Audio Club!
Βεβαια δεν μπορω να καταλαβω πως προλαβαινεις και πας και στις συναντησεις τους και στις δικες μας!!!Σπας στα 2?
Το τι κανουν τα αλλα Club δεν με νοιαζει!Καλα κανουν τα παιδια!Δικαιωμα τους!
Το δικο μας δεν ειναι σαν τα αλλα Club!
Το δικο μας ειναι το Stilato Club!!!!!

verone
12-02-07, 22:23
As diavasei kapios kala tin ipogrfi mou kai idikotera ti lew stin foto kai apo pote to grafo i love stilato club!!!

Cubano_KG
12-02-07, 23:45
Δεν θυμαμαι να ειχε γινει poll αλλα ειχε αποφαστιστει με ολα τα παιδια τοτε!Να φανταστεις οτι υπηρχε το ΔΣ τοτε!
Κωστα η ψηφορορια κλεινει την Τεταρτ!Τωρα δεν πα να λες εσυ οτι θες!
Σου ειπα να υοθετησεις την αποψη μου?Απλα να ξερεις εσυ μας βρηκες!Δεν σε βρηκαμε!
Το οτι ειμαι γραμμενος στο Forum δεν παει να πει πως θα ερχομαι στις συναντησεις και τετοια!Απλα διαβαζω που και που μερικα ενδοιαφερον θεματα και αυτο ειναι ολο για εμενα το Car Audio Club!
Βεβαια δεν μπορω να καταλαβω πως προλαβαινεις και πας και στις συναντησεις τους και στις δικες μας!!!Σπας στα 2?
Το τι κανουν τα αλλα Club δεν με νοιαζει!Καλα κανουν τα παιδια!Δικαιωμα τους!
Το δικο μας δεν ειναι σαν τα αλλα Club!
Το δικο μας ειναι το Stilato Club!!!!!
Αααχ ρε Λαγε θελω να σε δω απο κοντα να μου τα λες αυτα.. γιατι και την τελευταια Κυριακη που σε ειχα δει απο κοντα εκανες το παγονι...
Ελα να πεισεις και αλλους γι'αυτα που ηδη ξερουν και εχουν δει και εχουν ζησει οτι δεν ειναι ετσι..

verone
13-02-07, 00:03
Αααχ ρε Λαγε θελω να σε δω απο κοντα να μου τα λες αυτα.. γιατι και την τελευταια Κυριακη που σε ειχα δει απο κοντα εκανες το παγονι...
Ελα να πεισεις και αλλους γι'αυτα που ηδη ξερουν και εχουν δει και εχουν ζησει οτι δεν ειναι ετσι..

To nousou maga to nousou den milane etsi stous idrites to nousou min pareis dromo apo kavatzodromo kiolas.

Soul_Giannis
13-02-07, 00:08
Ρε Κωστα μαλλον ψαχνεσαι να πλακωθεις με καποιον?
Τι να σου πω!Δεν ασχολουμαι με την παρτυ σου ρε!!!
συνεχεια μου απαντας για το οτι οι αλλοι εχουν προβλημα μαζι μου αλλα δεν εχω δει αυτους τους αλλους!!!Που ειναι?
Δεν μπορω να καταλαβω!Εισαι δικηγορος τους?
Ρε μεγαλε αντε απο εκει που ηρθες που ψαχνεις για τσαμπουκαδες!Εδω δεν ειναι το Fight Club!Ειναι το StiloClub!Οκ?

paidaros
13-02-07, 00:20
μου αρεσει που μετα την πανελληνια και τα meeting σε αθηνα και θεσσαλονικη λεγαμε θα χαραξουμε μια κοινη πορεια για το καλο της παρεας,αλλα η φωτια ακομη σιγοκαιει!!!!!!!!!!!

Stilatos
13-02-07, 00:22
Πιστεψε με ειμαστε σε μια κοινη πορεια με τα παιδια απο θεσσαλονικη. Μην σου πω ποιο ενωμενοι απο ποτε.

papor
13-02-07, 00:25
Το κακο δεν ειναι οτι "σιγοκαιει", αλλα το οτι ολοι σφυρανε αδιαφορα.
:whatever: :whatever: :whatever:

richard
13-02-07, 00:31
Με ολο το θαρρος σαν νεος-ψαρι

Ρε κωστα καλυτερα να συζητησουμε απο κοντα οτιδηποτε παραπονο υπαρχει,δεν ειναι καλο να γινονται τετοιες συζητησεις εντασεως γιατι μπορει πανω στον θυμο σου να γραψεις κατι που να μην θελεις να πεις και να σε παρεξηγησουν,αν και καποιοι το εχουν κανει ηδη.
Στο galazio μια χαρα τα λεγατε με τον Γιαννη και τωρα...
O soul ειναι πολυ ενταξει,μπορεις να μιλησεις μαζι του.

Τhodori εχω αγωνια να δω το StiloClub Site Stats Φεβρουαριου,ισως να περασουμε τον Ιανουαριο...

papor
13-02-07, 00:45
Με ολο το θαρρος σαν νεος-ψαρι

Ρε κωστα καλυτερα να συζητησουμε απο κοντα οτιδηποτε παραπονο υπαρχει,δεν ειναι καλο να γινονται τετοιες συζητησεις εντασεως γιατι μπορει πανω στον θυμο σου να γραψεις κατι που να μην θελεις να πεις και να σε παρεξηγησουν,αν και καποιοι το εχουν κανει ηδη.
Στο galazio μια χαρα τα λεγατε με τον Γιαννη και τωρα...
O soul ειναι πολυ ενταξει,μπορεις να μιλησεις μαζι του.

Τhodori εχω αγωνια να δω το StiloClub Site Stats Φεβρουαριου,ισως να περασουμε τον Ιανουαριο...

Λες και γινονται ολα επιτηδες.:rant2: :rant2: :rant2:

paidaros
13-02-07, 00:52
μπα πιστευω ο ιανουαριος δεν πιανετε με τιποτα!!!!θα υπαρχει αραγε ποτε ηρεμια και σβυσμενοι φωτια επ αοριστου!!!!!!:wall: :wall: :wall: :wall:

Stealth_C4
14-02-07, 06:00
Epitelous h psifoforia ligei avrio!
Alla egw psifisa paraskevh giati mono tote mporw
elpizw na kataferw kapoia kyriakh na er8w na ta poume apo knta.
Ektos an kanete kammia synanthsh paraskevh kai er8w.

tha ithela na gnwrisw apo konta kai ton proedro tou club kai ta ypoloipa melh.

Alla logw douleias einai ligo dyskolo.

Exw mia aporia omws... :confused:
Mporei na mou th lysei kaneis?

Kathe fora pou mpainw sto forum sas vlepw olo kai pio poly pros to fight-club. :(

Giati etsi?????????


Παρακαλω την επομενη φορα γραφε Ελληνικα!

Soul_Giannis
14-02-07, 12:39
Το θεμα ειναι αλλο!
Το οτι εσυ εμφανιζεσαι σαν τον Φαντομα!!!
Οταν εξαφανιζεται καποιος αλλος!!!
Προεδρος και μελη δεν υπαρχουν με την εννοια του Δ.Σ!
Εχω μια απορια!Μπορεις να μου την λυσεις!
Συμφωνα με ποιο Club εχουμε την πιο ακρινη συνδρομη!
Μπορεις να μου την λυσεις?

bel
14-02-07, 13:21
Το θεμα ειναι αλλο!
Το οτι εσυ εμφανιζεσαι σαν τον Φαντομα!!!
Οταν εξαφανιζεται καποιος αλλος!!!
Προεδρος και μελη δεν υπαρχουν με την εννοια του Δ.Σ!
Εχω μια απορια!Μπορεις να μου την λυσεις!
Συμφωνα με ποιο Club εχουμε την πιο ακρινη συνδρομη!
Μπορεις να μου την λυσεις?

ip δεν βλέπετε;Τσεκάρετε και μην αφήνεται διάφορα υπονούμενα έτσι να αιωρούνται.

Stilatos
14-02-07, 13:44
μην ανυσηχεις τις εχουμε δει τα ip ;) και θα αναλαβουμε δραση σε λιγο.

manosm
17-02-07, 11:54
Θα σου απαντησω εγω Ορεστη, το club ειναι μονο Forum εκτος απ'τους παραπανω και μερικα ακομα ατομα(μετρημενα στα δαχτυλα..) που την εχουμε δει και εκδρομη και συναντηση και forum και ολα μαζι οπως πρεπει κανονικα...

..γι'αυτο φηφισαμε!_

Τελικα μαλλον εγω και καποια αλλα παιδια συμφωνα με το σκεπτικο ορισμενων εδω μεσα πρεπει να διαγραφουμε αφου ειμαστε μακρια απο Αθηνα και Θεσσαλονικη και ετσι δεν μπορουμε να παρευρεθουμε σε εκδρομες και σε συναντησεις.
ΜΠΑΑΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΞΕΦΥΓΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ.
Και γω που νομιζα οτι μονο η αγαπη και η τρελλα για το Stilo ηταν ο πρωτος λογος γιαυτο το CLUB!!!!!!!
Τωρα τι να πω ρε Παντελη Γιαννη Τεο Πετρο και ολα τα αλλα παιδια που εχω γνωρισει και δεν θυμαμε τωρα απο τα νευρα μου.

Costas1.6
19-02-07, 20:20
Τελικά πότε θα γίνεται η συνάντηση?
Και από πότε θα ισχύσει σαν επίσημη???