PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόταση για συνάντηση!!!



thanasis134
29-01-07, 22:14
Παιδιά εχω μια ιδέα και θέλω να την μοιραστώ μαζί σας...Πιστεύω οτι θα ήταν ωραία να κανονίσουμε να μαζευτούμε κάπου και να πάμε μια stiloπορεία μέχρι το ribas,να πιούμε το καφεδάκι μας στη βάρκιζα και μετά να γυρίσουμε όλοι μαζί μέχρι τη Βούτα στην βουλιαγμένης και ο καθένας μετά πάει σπίτι του...

Πιστεύω οτι θα είναι ωραία φάση,θα μας δει αρκετός κόσμος και πολυ πιθανόν να βρεθούν νέα μέλη,θα κάνουμε ωραία βόλτα με τα αμάξια μας και θα είναι και κάτι διαφορετικό...

Καταλαβαίνω οτι αυτό θα ήταν πιο εύκολο να οργανωθεί για Κυριακή,απλά καθημερινές βράδυ πιθανόν να έχει πιο πολυ κόσμο...Την Τετάρτη μαζεύεται και το punto club στην Γλύφαδα κάπου οπότε γιατί οχι να τους συναντήσουμε κιόλας και να γίνει χαμός...

Είναι απλά μια ιδέα,αν θέλετε και μπορείτε γίνεται σχετικά άμεσα αλλιώς αργότερα ή και καθόλου!

Ίσως μπορεί να γίνει την Τετάρτη στις 07/02/07.

Θα περιμένω την αποψή σας και τα σχολιά σας!

Φιλικά
Θανάσης


Ας αρχίσω την λίστα με αυτούς που συμφωνούν :

1.Thanasis134

thanasis134
01-02-07, 20:25
Σας άρεσε βλέπω η ιδέα...Χαχααααααααααααχαχαχα!

richard
01-02-07, 23:41
Απ'οτι φαινεται φιλε thanasis134 οι περισσοτεροι προτιμουν την κυριακη,αυτο το βλεπουμε και στα αποτελεσματα της δημοσκοπησης που προηγηθηκε,αυτο βεβαια δεν νομιζω πως αποκλειει την περιπτωση να μαζευτουμε μια τεταρτη να κανουμε την τσαρκα που προτεινες.
Φαινεται πιο πιθανο να γινει οταν θα ακολουθει καποιο τριημερο και θα λειπουν αρκετα παιδια(οπως την καθ.Δευτερα),οποτε φανταζομαι οτι θα κανονισουμε για τεταρτη.

ThoDoriS
02-02-07, 00:08
Εμένα η ιδέα μου αρέσει...η μέρα είναι ρε γμτ αυτή που μου τα χαλάει...

Θέλω να πώ ναι και μάλιστα να αρχίσω να παρακεινώ τον κόσμο αλλά ρε γμτ Τετάρτη εγώ στις 23.30 θέλω να πέφτω για ύπνο....δεν θα είμαι χαλαρά δλδ...

Σαν ιδέα καλή είναι...ειδικά για το να πάμε προς Βάρκιζα προς κανένα Ζάχο κτλ κτλ αλλά με την μέρα πρέπει να κάνουμε κάτι....

thanasis134
02-02-07, 01:01
Υπάρχει και η επιλογή για την Κυριακή στις 11/02/07!

Soul_Giannis
02-02-07, 01:08
Για κυριακη 11/02/2007 μεσα!!!

verone
03-02-07, 16:58
Are vouta limanakia kantina kontes xirofrenidia trela spasmena sasman liomena lastixa kai i adrenalini na xefevgei apo ta oria mou akoma 3 minakia minan gia na ertho ellada den vlepw na tin krataw poli tin slk.

Stilatos
07-02-07, 16:21
Θαναση μου αρεσει η ιδεα σου να το κανονισουμε μια τεταρτη αμα μπουρουνε τα παιδια.

Σιγα σιγα να σκεφτουμε για την επομενη συναντηση που θα γινει μια κυριακη. Εγω τωρα πεταω ιδεες και πειτε και εσεις μια γνωμη. Ελεγα να παμε λαυριο για καφε που ειναι πολυ ωραια διπλα στο λιμανι. Δεν ειναι μακρυα κατα την γνωμη μου μιας και ειναι μια αττικι οδο μακρια. περιπου 15 λεπτα μακρια αφου βγεις απο την αττικι οδο στην λαυριου. Και μετα οποιος πειναει περναμε και απο καμια καλυβια για μασα τη λετε? Θα ειναι ωραια σαν μια μινι εκδρομη.

giannis
23-02-07, 21:04
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΙΣΗ.ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ;;;