PDA

Επιστροφή στο Forum : Why ME?!!!



Stilatos
05-03-05, 00:30
Δυστηχως η ατυχια μου με κυνηγαει μια ζωη εκει που καταφερα να μαζεψω καποια λεφτα να φτιαξω το αμαξι ( κανενα δερματινο σαλονι, η brembo φρενα η ηχοσυστημα) τωρα θα πρεπει να σκασω λεφτα να φτιαξω το αμαξι λογο καραμπολας που μπλεχτηκα και ειχα την ατυχια να ειμαι ο τελευταιος στο συμβαν. Λεω να παω καμια τηνο να αναψω κανενα κερι και να παρω κανενα αγιασμο να λουσο το αμαξι. Προφυλακτηρα παει εντελως και με φωτιστικο σωμα τωρα περαιτερω ζημια θα πρεπει να δουμε στο συνεργειο.

aman17-2
05-03-05, 00:32
ποοο ρε π@@@@η τί γίνεται? σε 2 μέρες το μισό club έχει τρακάρει ή έχει βγάλει προ΄βλήματα...!!! :( :(

MaGeLaNoS
05-03-05, 01:08
welcome to the club Stilatos..απο την μια οι καδοι σκουπιδιων(βλεπε εμενα) οι αεροσακοι με νοημοσυνη οπυ ανοιγουν μονοι τους(παλι εγω..) και τα χαλασμενα κολλαρα-φλαντζες(μαντεψε..σωστα παλι εγω) και η δικη σου καραμπολα κανουν πλεον επιτακτικη την αναγκη για παραγγελια ολοκληρου βυτιου με αγιασμο για ολο το club μου φαινεται..

Stilo_Rodos
05-03-05, 01:31
Άσε και εγώ τα έχω πάρει στο κρανίο, όχι ότι έπαθα τίποτα πολύ σοβαρό αλλά μου έλουσα το stilo στο αυγό :shock: ναι καλά διαβάσατε μια καρτέλα αυγά πάνω του. Εχτές έγινε αυτό επειδή έχουν το έθιμο με τα αυγά, δεν ξέρω τι **** έθιμο είναι ούτε θέλω να το μάθω. Ευτυχώς δεν στράβωσε τίποτα απλά πήγα να το πάρω τώρα το βράδυ και ήταν ουφου στο αυγό και κολλημένα όλα. :( :( :( :( Πόσο μ@@@@@@ς τους έχουν γέννηση η μανές τους :x

stilovatis
05-03-05, 02:20
Ολα μεσα στο προγραμμα ειναι και τ τρακαρισματα και ολα!Πριν παρω το Stilo ειχα ενα Mazda 323 το οποιο ειχε τρακαρει 4 φορες.Και τις 4 Φορες ειχαν πεσει πανω του ενω ηταν σταθμευμενο.Εχει να πει καποιος κατι για ατυχια??

Soul_Giannis
05-03-05, 02:30
Ρε Παντελη σε ολους συμβαινει!!!!
Τι να κανεις!!!! :158 :158
Κατι τετοιο θα βοηθηση σιγουρα αλλα δες το και θετικα!!!!
Θα βαψεις ολα τα μαυρα γυρω γυρω!!!
Θα βαλεις σποιλερ και το βασικοτερο θα βαλεις τον προφυλακτηρα που γουσταρεις!!!!
(Μιχαλη ζηλεψε γι'αυτο τρακαρε!!!!) :129

Stilatos
05-03-05, 05:58
ρε γιαννη τι τους το λες ρε σου ειπα να το κρατησουμε μυστικο αλλιως θα με νομιζουνε για κανενα τρελλο που παω και στουκαρω στο ασχετο χαχαχαχα anyways θα επρεπε να πω παλι καλα που δεν επαθα τιποτα αλλα και τα φραγκα να φευγουνε χωρις λογο πονανε. Βασικα δεν βαζουμε τσουκουτσουκου ολοι κανενα φραγκο (120 ευρω ο καθενας) να αγορασουμε κανενα stilo και να το διαλυσουμε για ανταλακτικα για το κλαμπ θα μας ερθει πιο φτηνα αμα το σκεφτειτε

Soul_Giannis
05-03-05, 12:22
Εγω το εχω σκεφτει και λεω οτι αμα μαζεψουμε ολοι μας τα ανταλακτικα απο το αμαξι μας που εχουμε αλλαξει το μονο που θελουμε ειναι ενα τροπετο και ειμαστε οκ!!!!!
Αρα τι λετε????
Κανουμε μια αρχη??

babis
05-03-05, 12:31
ok, ξεκιναω λοιπον εγω!
τεσσερις ροδες μαμα σιδερενιες, τασια, και λαστιχακια φρεσκαδουρα...!

Stilo_Rodos
05-03-05, 16:10
4 αμορτισέρ και 4 ελατήρια όλα μαμά και με 5000χλμ επίσης ολόκληρη εξάτμιση από λαιμό μέχρι πίσω. :D

παντελης
05-03-05, 17:28
εγω τελικα δεν εχω αλλαξει τιποτα σε σχεση με εσας
αφου να φανταστειτε με τα μονα ανταλακτηκα που εχω αλλαξει δεν το γεμιζω το κοντε'ι'νερ μονος μου.
φρενα μπροστινα
ψιγειο κλιματισμου
δισκου μπροστινοι
4 αμορτισερ
πισω γεφηρα
πολαπλη μαντεμη και καταλητης
σωληνα απο εμπρος μεχρι πισω
τελικο καζανι
ρεζερβα 4μπουλονη
φυλτροκουτι
ραδιοσιντι
υχεια εμπρος
υχεια πισω
γριλιες μπροστινου προφιλακτιρα
αντλεια νερου
2θολους αριστερους
3σκιαστρα υλιοροφης
8μπουζι
20 λιτρα λαδι
δερματινες φουσκες λεβιε ταχυτητων και χειροφρενου
λαστυχενιες πενταλιερες

FBNNOS
05-03-05, 21:48
Άσε και εγώ τα έχω πάρει στο κρανίο, όχι ότι έπαθα τίποτα πολύ σοβαρό αλλά μου έλουσα το stilo στο αυγό :shock: ναι καλά διαβάσατε μια καρτέλα αυγά πάνω του.
ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΑΥΓΑ.
Aν περάσουν μεσα από τις γρύλιες εξαερισμού θα βρωμαει το αμαξι ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ και θα αναγκαστέιτε να το πεταξετε.
Δεν διορθώνεται :twisted: :twisted: :twisted:

Stilo_Rodos
06-03-05, 00:10
Ευτυχώ που βρέχει από εχτές συνεχεία. θα το κάνω εκεί στις γρίλιες με ζεστό νερό και απορρυπαντικό και θα είναι οκ. Πάντως μέσα δεν μυρίζει. :roll:

FBNNOS
06-03-05, 09:36
Σπύρο θα σου πω το εξης απλό, για να δεις πόσο σοβαρα μιλάω.
Αν θες να κανεις κακό στο αμαξι καποιου και να τραβαει τα μαλια του μπορεις να κανεις 2 πραγματα που κοστιζουν ελαχιστα σε εσενα ενω σε αυτον θα κοστισουν πολλα λεφτα.
Το ένα απο τα δυο ειναι να ρίξεις ενα αυγο στις γρυλιες του εξαερισμου της καμπινας το βραδυ.
Το πρωι θα μυριζει λίγο και μεχρι το άλλο μεσημερι θα εχει στεγνωσει μεσα στους σωλήνες και θα εχει ξεραθει.
Απο κει και περα, ειτε με κλειστο, ειτε με ανοιχτο εξαερισμο, ειτε με εσωτερικο, ειτε με ανακυκλουμενο αερα το αμαξι θα βρωμαει σαπιο αυγο (μυρωδεια χημικου στοιχειου Θειου) ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ.

(Μην με πει κανεις κακο.)

Stilo_Rodos
06-03-05, 15:33
Ομολογώ Γιωργο ότι υπάρχει πολύ κακία και αυτό το βλέπω ποιο πολύ τώρα γιατί όσο είχα το TIPO δεν είχα ποτέ πρόβλημα ούτε γρατσουνιές ούτε αυγά ούτε χτυπήματα, δεν είμαι πλούσιος αλλά ούτε του μπαμπά παιδί, απλά όταν μου αρέσει κάτι δουλεύω και την νύχτα για να το αποχτήσω. για το στύλο μου είχα κάνει έναν ολόκληρο χρόνο σκληρή δουλεία αφού δεν έπρεπε να στερήσω κάτι από την οικογένεια μου. είναι πολύ σκληρό και δύσκολο, όταν ωμός το απόχτησης τότε είναι σαν να γεννιέσαι πάλι και όλα σου φαίνονται τέλεια. Εγώ δεν πειράζω κανέναν, ίσα ίσα που ο κόσμο που με γνωρίζει μ’αγαπάει και με σέβεται το ίδιο και εγώ. Όσο για τα αυγά θέλω να πιστεύω ότι είναι πιτσιριγαδες που το έκαναν και αυτό γιατί και τα υπόλοιπα αυτοκίνητα είχαν αυγά επάνω τους. :shock:

S_Bravo
06-03-05, 21:19
Καλησπέρα.Αυτό είναι αλήθεια για την κακία που κρύβει ο κόσμος μέσα του.Έχουμε γίνει κοινωνία ζώων που κανένας δε νοιάζεται καθόλου για τον άλλο.Αυτό φαίνεται ξεκάθαρα και απο τον υποτιθέμενα τσαμπουκαλεμένο τρόπο οδήγησης που προβάλει ο καθένας.Βλέπεις την κοπέλα στην αριστερή να προσπαθεί να μπεί στη μεσαία και είναι το κάθε γαϊδούρι που θα πατήσει γκάζι για να της κλείσει το δρόμο,λές και του ανήκει ο δρόμος για τα επόμενα 100μ.Δηστυχώς ,η ανύπαρκτη παιδεία οδηγεί τους ανθρώπους να μη σέβονται και να κακολογούν διαρκώς κάτι που δε γουστάρουν...
Stilate σίγουρα η ζημιά είναι και συναισθηματική αλλά εσύ να είσαι καλά...Θα το φτιάξεις και καλύτερο.

Υ.Γ Χρωστάω κατι φωτογραφίες απο περυσι με το χυπημα σε ενα στιλο ενος κολητου μου (8000euro ζημια),αλλα τώρα φτιάχνω ενα λογ.στο pathfinder για να τις δειτε.

FBNNOS
06-03-05, 21:48
Ομολογώ Γιωργο ότι υπάρχει πολύ κακία και αυτό το βλέπω ποιο πολύ τώρα γιατί όσο είχα το TIPO δεν είχα ποτέ πρόβλημα ούτε γρατσουνιές ούτε αυγά ούτε χτυπήματα, δεν είμαι πλούσιος αλλά ούτε του μπαμπά παιδί, απλά όταν μου αρέσει κάτι δουλεύω και την νύχτα για να το αποχτήσω. για το στύλο μου είχα κάνει έναν ολόκληρο χρόνο σκληρή δουλεία αφού δεν έπρεπε να στερήσω κάτι από την οικογένεια μου. είναι πολύ σκληρό και δύσκολο, όταν ωμός το απόχτησης τότε είναι σαν να γεννιέσαι πάλι και όλα σου φαίνονται τέλεια. Εγώ δεν πειράζω κανέναν, ίσα ίσα που ο κόσμο που με γνωρίζει μ’αγαπάει και με σέβεται το ίδιο και εγώ.:
MΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ

Όσο για τα αυγά θέλω να πιστεύω ότι είναι πιτσιριγαδες που το έκαναν και αυτό γιατί και τα υπόλοιπα αυτοκίνητα είχαν αυγά επάνω τους. :shock:
Συμφωνω, αφου ειχαν κα αλλα αμαξια της περιοχης δεν ειναι προσωπικο με εσενα και καποιον αλλον.

(Ρε Μαγγελανε, πριν 5 μερες γιατι εκανες μια παραγγελια 300 αυγα απο το γνωστό εργοστασιο? θα φτιαξεις τσουρεκια για το Πασχα? )

Panos_IOA
07-03-05, 16:10
Καθε φορα που θα τρακαρετε ή θα σας τρακαρουν (ελπιζω να ειναι απο μηδαμινες εως ελαχιστες οι φορες), ΕΝΑ ΝΑ ΛΕΤΕ!! Εγω να ειμαι καλα!!
Και εμενα με τρακαρανε την προηγουμενη εβδομαδα και βαλαμε τα γελια με τον τυπο για το αστειο του τρακαρισματος και ειπαμε τελος καλο (χωρις τραυματισμους), ολα καλα.
Τα σιδερα φτιαχνονται....

FBNNOS
07-03-05, 19:58
Πανο,
εχεις απολυτο δικιο.
Μετα οταν σκεφτεσαι τις ζημιες και τα λεφτα που πρεπει να πληρωσεις, σκεφτεσαι οτι μπορουσε να ειχε υπογραψει οτι φταιει ο αλλος και να πληρωσει και ταδικα σου.

verone
07-03-05, 20:31
1 ΔΕΞΙ ΦΤΕΡΟ ΜΠΡΟΣΤΑ
2 ΞΕΞΙΑ ΠΟΡΤΑ
ΣΤΑ 3000ΧΛΜ