PDA

Επιστροφή στο Forum : Νέο Μέλος? Συστηθείτε εδώ.



Σελίδες : [1] 2 3 4 5 6 7 8

alexis1981
09-02-05, 20:26
Για σας παιδιά...πριν μια βδομάδα πήρα το καινούργιο μου Stilo και είμαι ευτυχισμένος.... θα ήθελα να ρωτήσω όμως κάποια πραγματάκια...

Πιστεύετε ότι χρειάζεται συναγερμός και αν ναι τότε έχετε να προτείνεται κάτι?

Δεν έβαλα MP3 player γιατί έπρεπε να περιμένω πολύ για να έρθει. Υπάρχει τρόπος να κάνω τω cdplayer mp3 και αν ναι πως(φυσικά μιλάμε για γνήσιο mp3 player)

Τέλος σήμερα ενώ γυρνούσα στην εθνική μου άναψε το "τιμονακι" και έγραψε steering weel fail. Έκανα δεξιά το έσβησα και μετά όλα ήταν καλά.Σας έχει συμβεί?

Τέλος θα ήθελα να προτείνω να φτιάξουμε ένα "section" με φωτογραφίες για wallpaper και για κινητά.

Ευχάριστω....και καλός σας βρήκα!!!!!

face
09-02-05, 20:40
αλεξη καλως ηρθες......


Pisteuete oti xriazete sinagermos kai an nai tote exete na protinete kati?

αυτο μόνο εσύ μπορείς να το κρίνεις...οι πιο πολλοι έχουμε γιατι δεν θέλουμε να ξυπνησουμε καποια μέρα και να κατέβουμε κατηγορία (punto)


Den evala MP3 player giati eprepe na perimeno polu gia na erthei. Uparxei tropos na kano to cdplayer mp3 kai an nai pos(fusika milame gia gnisio mp3 player)


αν περιμένεις λίγο θα σου απαντήσει ένα μέλος που πουλάει το δικό του....


Telos simera eno gurnousa stin ethniki mou anapce to timonaki kai egrapce steering weel fail. Ekana dexia to esvisa kai meta ola itan kala.Sas exei sumvei?


δεν μου έχει τύχει , δέν το έχω ξανακούσει....αλλά οπωσδήποτε να πας στον αντιπρώσοπο που το αγόρασες να το δεί.....οτι προβληματάκι είναι να βγάλει θα το βγάλει στην αρχή...κοίταξέ το τώρα που είναι αρχή και μην επαναπαύεσαι επειδή έσβησε....


Telos tha ithela na protino na ftiaxoume ena secion me fotografies gia wallpaper kai gia kinita.


καλή ιδέα, δεν ξέρω κατα πόσο γίνεται....

υγ. προσπάθησε να γράφεις με ελληνικά....

ThoDoriS
09-02-05, 20:46
Αλέξη καλως ήρθες και απο μένα......μας έπιασες σε δυσκολη στιγμη αλλα τη να κάνουμε.....δεν πειράζει...χεχεχε....

Μεγειά το τουτου σου και καλές βόλτες.....

Θα συμφωνήσω με το Πέτρο να πάς στον αντιπρόσωπο και να πεις μια ότι σου έβγαλε αυτό.....δεν χάνεις τπτ....

Όσο για το section που λες γιατί όχι??? φυσικα και γίνεται.....μόλις τελειώσουμε με κάτι σημαζέματα που μας άφησε η χιονόπτωση θα το κάνουμε....αρκει να μπορεις να βοηθήσεις....;)

Και τώρα η ανάκριση......
Απο που έμαθες για το club??????


____________________
To post σου το εκανα εγώ με ελληνικά.....αν θέλεις προσπάθησε να τα χρησιμοποιεις.....:)

aman17-2
09-02-05, 21:19
Γειά σας .... με λένε Κυριάκο και είμαι από το ΤΥΧΕΡΟ του ΕΒΡΟΥ.
Για το club έμαθα από την Darkness (λογικά θα μπεί σε λίγο ... :) ) .....αυτό είναι το πρώτο μου ποστ...χάρηκα που σας βρήκα...
χιχιχιαχιχαχαα

όλο λέω θα παλιώσω και όλο νέος είμαι...μπουαααα μπουαααα...

Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η aman17-2

καιρό είχα να το δώ...
τια να κάνουμε αφού οι hackers αντι να τραβήξουν καμιά...... να χαλαρώσουν και παίζουν με τουσ servers ....απλά πονάει η καρδιά μου γιατί χάθηκαν πολλές ώρες δουλειάς(από τους "χτήστες" και γραψίματος από όλουσ εμάς τους χρήστες) ...anyway...όσο με πληγώνεις τόσο με πορώνεις....


Υ.Γ. για Mp3 εγώ σκέφτομαι να το πουλήσω γιατί θα αλλάξω πηγή .....μόλις κατασταλάξω σε τιμές και μαζέψω και λίγα θα σου πώ..
μέχρι τέλος Φεβρουαρίου θα δείς ποστ στο πωλείται...μέχρι τότε αν βρεις κάτι άλλο χτύπα το...μην σε δεσμέψω....

Nenya
10-02-05, 00:31
welcome alexis1981 στην παρεα μας!

να χαιρεσαι τι stilara σου αν και κακος δεν περιμενες για το mp3 αλλα ολα αλλαζουν!

ps1: απο που εισαι??
ps2: α ξεχασα! με λενε Ντινα και εχω το multiwagon του club!! (sounds nice αυτο το τελευταιο!)

babis
10-02-05, 07:53
HALLO ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ (ΜΕ ΑΛΛΟ ΝΑΜΕ)
ΑΛΗΘΕΙΑ, ΠΟΙΟΣ ΗΜΟΥΝ?
ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ (ΞΑΝΑ)ΒΡΗΚΑ.
P.S : HACKERS GO HOME

Gregory
10-02-05, 10:00
Γεια σας και απο εμενα

Welcome στους νεους & kisses στους παλιους.
(Ειμαι ο Γρηγορης απο Πατρα)

back
10-02-05, 10:16
χαιρετω ειμαι ο backousis αλλα αυτη τη φορα ειπα να το κοψω λιγο και το εκανα back.

azzurro_1.8
10-02-05, 12:24
Για χαρά σε όλους!
Είχα κάνει 1-2 φορές την εμφάνισή μου αρκετό καιρό πριν το ΜΠΑΜ :!: του site, αλλά είχα παραλείψει να συστηθώ. :oops:
Με λένε Άρη, μένω Πάτρα και είμαι κάτοχος ενός εκ των λίγων 1.8 του club!
Ακόμα δεν έχω καταφέρει να σας συναντήσω αλλά... που θα πάει, πιστεύω θα τα καταφέρω :wink:
Α... επειδή αναφέρθηκε παραπάνω: Το Stilo μου το παρέλαβα ΑΚΡΙΒΩΣ 1 μήνα μετά τη παραγγελία (αντί για 2-2,5 μήνες που μου είχαν πει)! Για να μην ξεχνάμε να επαινούμε και τους αντιπροσώπους όταν το αξίζουν :!:

Καλή (3η) αρχή στο ηλεκτρονικό μέρος του club και ειδικά στο πολύ χρήσιμο και κεφάτο forum! 8)

face
10-02-05, 12:27
που να μπει και ο έτερος 1.8...ο μισητός εχθρός. το τέρας της αλαζονίας, ο κατάπτιστος, με αλλα λογια ο TABO...

καλως ήρθες... :wink:

MaGeLaNoS
10-02-05, 13:59
Καλησπερα και απο μενα..Νικος εδω..Ξανα απο την αρχη :) .Ενα μεγαλο μπραβο παντως σε ολα τα παιδια για την υπομονη τους και την εργατικοτητα τους ωστε να κανανοιξει η σελιδα αυτη.Μπραβο παιδια!

Stilo_Rodos
10-02-05, 16:37
Για σας και από την ρόδο είμαι ο Σπύρος για όσους δεν με ξέρουν. Αλέξη καλώς ήρθες και από μένα.....μας έπιασες σε δύσκολη στιγμή…..Μεγεία το τούτου σου και καλές βόλτες.... άσε κάτω το mp-3 player…. :twisted: Πλάκα κάνω :D :D :D :D

Nenya
10-02-05, 23:27
καλός τω τω παιδί και ότι άρχισες να μου λείπεις τρελό-ροδίτη! λέω και γω που είναι ο γείτονας!

Nenya
10-02-05, 23:30
χαιρετω ειμαι ο backousis αλλα αυτη τη φορα ειπα να το κοψω λιγο και το εκανα back.

ύποπτο υπονοούμενο το back :>
καλός όρισες γιώργο!

Katerina
11-02-05, 01:04
Καλώς τους νέους κ ξανακαλώς τους παλιούς.
Κυριάκο, ξέχασε το Darknesss, έβαλε κανονικό όνομα η Νονά σου πιά :D


back: είχα την ίδια σκέψη με τη Ντίνα μόλις διάβασα το νέο σου nick... Τόσο πολλές αλλάγες έφερε αυτή η αντάρα :?:

McSergio
11-02-05, 10:09
Γεια χαρά σε όλους.

Είμαι ο Στέργιος από Θεσσαλονίκη blablabla....

Μα καλά, τόσο πολύ μας ζηλεύουν???

Τεσπά, καλή συνέχεια από εδώ και πέρα και το πολύ πολύ αν ξαναπαιχτεί παρόμοιο σκηνικό ευκαιρία για να αλλάξουμε nick!

ThoDoriS
11-02-05, 11:13
Ναί το σκέφτομαι και εγώ.....να το κάνω Μητσοτάκης.......δεν εξηγείται αλλιώς..... :136

markos
11-02-05, 13:41
Γεια σε όλους,

Μάρκος από Θρακομακεδόνες,
Παρουσιάζομαι στην αναφορά του stiloclub forum για να σας αναφέρω ότι... ΑΠΟΛΥΟΜΑΙ...και τρελαίνομαι...:) Την άλλη πέμπτη παίρνω το χαρτί και έτοιμος για ελεύθερη ζωή με stil.-o

Ανακάλυψα το site από ένα περιοδικό για βελτιώσεις, (δεν θυμάμαι ποιό) το οποίο είχε ένα άρθρο για μια έκθεση που είχε γίνει πρόσφατα... μια φωτογραφία του άρθρου είχε ένα κουκλί κίτρινο stilo και από πίσω ένα πανό με το logo του club!

Μπράβο σε όλους για την συμβολή σας! (δημιουργούς και αναγνώστες).
Καλή συνέχεια,

Μάρκος

Nikos
11-02-05, 14:01
Μάρκο, ποιό περιοδικό ήταν ρε συ? ΘΥΜΗΣΟΥ!!!! :P Όχι δεν είμαι ο τρελός της παρέας, απλά ο κάτοχος του κίτρινου! :P :P Καλώς ήρθες και καλός πολίτης! Είσαι ο πρώτος που μας λέει ότι μας γνωρισε από τον τύπο! Άντε να προλάβεις και την εκδρομή στο Ναύπλιο, να γνωρίσεις και τα παιδιά από Αθήνα...

ckalfas
11-02-05, 14:05
Έλα ρε τρελλέ! Μην ακούσεις κάτι για την μπανανί σαύρα σου... κατευθείαν!

Nikos
11-02-05, 14:22
:lol: :lol: :lol: :lol: :117 :117 Γιατί γράφτηκε 2 φορές το post μου??? :127 :127 Ας το σβήσει κάποιος αν θέλει...

Το μπανανάκι μου σύντομα θα μοιάζει από μέσα με πιλοτήριο! :P Αν δεν βαριέσαι, πέρνα από Απόλλωνος 34, Τούμπα να πάρεις μια γεύση!! :P :P :P

aman17-2
11-02-05, 16:04
:lol: :lol: :lol: :lol: :117 :117 Γιατί γράφτηκε 2 φορές το post μου??? :127 :127 Ας το σβήσει κάποιος αν θέλει...

Το μπανανάκι μου σύντομα θα μοιάζει από μέσα με πιλοτήριο! :P Αν δεν βαριέσαι, πέρνα από Απόλλωνος 34, Τούμπα να πάρεις μια γεύση!! :P :P :P

φφφφφφσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσστττττττττττττττττ ..............

face
12-02-05, 13:45
οπα έχουμε εξελίξεις.???εμένα γιατι δεν με ενημερώνεται ε??.....:)

georgevas
12-02-05, 20:03
Γεια χαρά και από μένα.Είμαι ο Γιώργος από Πάτρα,γνώριμος στους παλιούς. Αν και είχα χαθεί τον τελευταίο καιρό, i'm back!!!

Soul_Giannis
12-02-05, 20:36
Νικο τι κανεις στο αμαξι παλι????
Θα εχουμε ακομα ενα πιο γρηγορο απο τον TABO??

Nenya
12-02-05, 21:21
welcome back georgevas :)

Nikos
14-02-05, 07:42
Νικο τι κανεις στο αμαξι παλι????
Θα εχουμε ακομα ενα πιο γρηγορο απο τον TABO??


Προς το παρόν γίνετε η προεγκατάσταση (?????). Μου αρέσει να σας κρατώ σε αγωνία. :P Μετά σαφώς θα έχουμε ακόμη ένα πιο γρήγορο από του Τάσου! Και κίτρινο! :P Αύριο θα ανεβάσω φώτος.

TABO
14-02-05, 16:14
Συμφωνώ με τον Νίκο...

Εξάλλου η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία......

Έτσι Νίκο μου.....?????

Eat my dust.....

FBNNOS
14-02-05, 17:00
Mε λένε Γιώργο και δεν έχω Fiat Stilo. :o :o
Το tell you the truth I hate Italian cars (σσσσσσ....σιγα μην μας παρουν χαμπάρι και φάμε ξύλο) :? :?
Moυ είπε ο Maggelanos ότι εδώ είναι ένα forum για σκληρό και ακατάσχετο και βάναυσο sex.... :roll: :roll:
Πάλι με βρήκε μικρό και με κοροϊδεψε? :oops: :oops:
Μένω στην Σκύρο. Εδώ είμαστε όλοι κι όλοι 2000 άτομα (μαζί με στρατό, αεροπορία, ναυτικό, αστυνομία, λιμενικό, φαροφύλακες και 5-6 ηλικίας 95 χρονών που είναι σε κώμα) . Κάνουμε κόντρα τις κατσίκες και τα γαϊδούρια μας. :cry: :cry:
Έχω σπουδάσει πυρηνικός επιστήμονας....Όχι, όχι μοριακός βιολόγος. Μπααααα..δικηγόρος....:shock: :shock:
Δεν βλέπω ποτέ μα ποτέ fame story, Big brother, Δεσποινα Λαμπύρη, Τατιάνα Στεφανίδου, Μικρούτσικο,....Είμαι μορφωμένος είπαμε... :wink: :wink:
Είμαι 28 χρονών (χωρίς τα δίσεκτα). :x :x

Όπως καταλαβαίνετε είμαι ενα σοβαρό άτομο που με εξειδίκευση στα αυτοκίνητα (του ενός γαϊδάρου, ούτε καν "ίππου" ). :) :)
Γι'αυτό σας προτρέπω να λαμβάνεται σοβαρά τα ποστ μου υπόψη. :( :(

(Πιστεύω να μην το "σφάξει" αυτό εδώ ο admin γιατι είναι το πρώτο μου) :twisted: :twisted:

Υ.Γ: 'ΟΧΙ, ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ SMILEYS

TABO
14-02-05, 17:04
Πάντως αν θές "Σκληρό, ακατάσχετο και βάναυσο sex" σου προτείνω την παρακάτω καταπληκτική σελίδα...

phht://www.bizzaresex.com

Για τα υπόλοιπα δεν μπορώ να σου προτείνω τίποτα γιατί δεν είμαι μορφωμένος....

Sexομανής είμαι....

Nenya
14-02-05, 19:12
ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ, ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ
αυτό εγώ τω λέω για τα αεροπλανάκια!!

GET IN, SIT DOWN, HOLD ON, SHUT UP
και αυτό για οποιον μπαίνει στο Stilo και οδηγώ εγώ

ps:


To ίδιο λένε και τα κορίτσια που με γνωρίζουν.

όπα ρε μεγάλε κόψε κάτι! τo brava μπορεί να είναι μεγάλο αλλα τo multiwagon μεγαλύτερο!

ThoDoriS
14-02-05, 19:28
To avatar του μέλους FBNNOS διεγράφει λόγο μεγέθους......
Θα παρακαλούσα σε ένα resize.....:)

aman17-2
14-02-05, 20:18
ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΜΕΡΙΚΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑΤΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΣΤ ΜΕ ΟΝΟΜΑ ΠΧ CHAT Η ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΕΔΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΣΥΣΤΗΝΟΝΤΑΙ... ?

FBNNOS
14-02-05, 20:26
Συμφωνώ με τον aman17-2.
"Σφαξτα" ολα τα post. Eίναι off topic.
To καλύτερο είναι αυτό με το MUltiwagon. To λάτρεψα.

(Aυτό το avatar είναι εντάξει ? Αν δεν είναι και μπορεί κάποιος ας "μου το μικρύνει" και ας μου το στείλει e-mail. Ευχαριστώ. Γιώργος. )

Arf
15-02-05, 01:57
Γειά σας και πάλι. Με λένε Άρη και είμαι από την θεσσαλονίκη.Σπουδάζω Μηχανικός Περιβάλλοντος στην Ξάνθη και παράλληλα δουλεύω ως ξαναγός σε τουριστικό γραφείο της θεσσαλονίκης. Έχω ένα αυτοκίνητο που το σιχαίνομαι και βαριέμαι να το οδηγώ. Δεν κάνω ποτέ χαζομάρες στους δρόμους και σιχαίνομαι όλους αυτούς που κυκλοφορούν με αυτές τις "κινητές βόμβες" και κάνουν "κόντρες θανάτου" στους υπέροχους ελληνικούς δρόμους.

Αυτά τα λίγα για μένα και τώρα ήρθε η ώρα να πάω να παρακολουθήσω ειδήσεις για να μάθω ποιος αποχώρησε από το fame story...

Gregory
15-02-05, 09:34
Γειά σας και πάλι. Με λένε Άρη και είμαι από την θεσσαλονίκη.Σπουδάζω Μηχανικός Περιβάλλοντος στην Ξάνθη και παράλληλα δουλεύω ως ξαναγός σε τουριστικό γραφείο της θεσσαλονίκης. Έχω ένα αυτοκίνητο που το σιχαίνομαι και βαριέμαι να το οδηγώ. Δεν κάνω ποτέ χαζομάρες στους δρόμους και σιχαίνομαι όλους αυτούς που κυκλοφορούν με αυτές τις "κινητές βόμβες" και κάνουν "κόντρες θανάτου" στους υπέροχους ελληνικούς δρόμους.

Αυτά τα λίγα για μένα και τώρα ήρθε η ώρα να πάω να παρακολουθήσω ειδήσεις για να μάθω ποιος αποχώρησε από το fame story...

ΡΕ ΦΙΛΕ ΠΟΙΟΣ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΟΣ :?: :?: :?: ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ :shock: :shock:

Nenya
15-02-05, 09:44
καλός όρισες ʼρει ξανά στην παρέα μας :)

Stilo-1
17-02-05, 02:03
:) Γειά σας και πάλι
Γιάννης το όνομα , Βόλος ο τόπος , Stilo το όχημα (φυσικά..)
Με χαρά είδα ότι οι περισσοτεροι επανήλθαν ορεξάτοι
μάλλιστα κάποιοι ανέβασαν πολύ ωραία posts π.χ. face , aman17-2
σίγουρα θα υπάρχουν κι άλλα δεν πρόλαβα να τα δω όλα.
και με την ευκαιρια να προτείνω στους βολιώτες και όχι μόνο (πρέπει να 'μαστε τουλαχιστον τρείς τέσσερεις) κανα mini meeting
για καφέ η τσίπουρο :132
δώσαμε και αρκετά χαρτάκια και ίσως γίνουμε πιό πολλοί , άντε να μαζευόμαστε...
τα πιό παλιά μέλη έχουν το λόγο ...

face
17-02-05, 10:22
μεσα....όταν γυρίσω απο αθήνα θα οργανωθούμε!!!

birel
17-02-05, 11:20
Γειά σας και πάλι. Με λένε Άρη και είμαι από την θεσσαλονίκη.Σπουδάζω Μηχανικός Περιβάλλοντος στην Ξάνθη και παράλληλα δουλεύω ως ξαναγός σε τουριστικό γραφείο της θεσσαλονίκης. Έχω ένα αυτοκίνητο που το σιχαίνομαι και βαριέμαι να το οδηγώ. Δεν κάνω ποτέ χαζομάρες στους δρόμους και σιχαίνομαι όλους αυτούς που κυκλοφορούν με αυτές τις "κινητές βόμβες" και κάνουν "κόντρες θανάτου" στους υπέροχους ελληνικούς δρόμους.

Αυτά τα λίγα για μένα και τώρα ήρθε η ώρα να πάω να παρακολουθήσω ειδήσεις για να μάθω ποιος αποχώρησε από το fame story...

Μονο το STΑR εχει τις πιο νεες και εγκυρες εξελιξεις για το FAME.παρεπιπτωντος ουτε εγω εχω Stilo αλλα Bravo.και μιας και ειμαι φιλος της ιταλικης αυτοκινησης εγινα μελος του club. :wink:

back
17-02-05, 16:40
Εσεις οι γυναικες ολο περιεργες σκεψεις κανετε.
Καποτε υπηρχε μια σειρα στην τηλεοραση που ο πρωταγωνιστης λεγοταν μπακ ροτζερς.
Τοτε ειχα τα ιδια μαλλια (αργοτερα επεσαν) και κατι τα μαλλια κατι το επιθετο μου εβγαλαν το παρατσουκλι
που οι παιδικοι μου φιλοι το χρησιμοποιουν ακομα.
οι μεγαλυτεροι θα θυμουνται τον μπακ ροτζερς.

+AID+
20-02-05, 00:10
Γειά χαρά και από μένα (και πάλι), είμαι ο Νίκος και μένω Κοζάνη.Μετά από αρκετές ημέρες απουσίας μου λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων και αφού πέτυχα και εγώ το crash του site και φύσικά αγχώθηκα για να πω την αλήθεια για το τι έγινε επιστρέφω και πάλι σε αυτήν την φανταστική παρέα.

aman17-2
20-02-05, 00:29
welcome back και καλό κουράγιο μιας και έχεις αρκετά ποστ για διάβασμα :)

+AID+
20-02-05, 01:21
Thanks έχω αρχίσει ήδη το διάβασμα :) , ουφφφφφ, μάλλον πρέπει να βάλω μια DSL, γιατί με την υπάρχουσα PSTN μου σπάει τα @@ και είναι αρκετά για διάβασμα ;)

aman17-2
20-02-05, 02:00
ασε άσε .... 56κ (ειδικά όταν η πραγματική μου είναι 38,6 ...) $%@$%@$%

gefer
21-02-05, 15:37
Γεια σας και από μένα παιδιά. είχα ξανασυστηθεί αλλά κάπου στην πορεία το site μας "κρέμασε" λιγάκι... δεν πειράζει όμως και να 'μαι πάλι... με λένε Γιώργο, το Stilo μου το αγόρασα τον Σεπτέμβριο του 2002 (1,2 5π) και δεν έχω προβλήματα... Μένω στο Μοσχάτο αλλά η καταγωγή μου είναι από Σκόπελο (που λατρεύω) και έχω μεγαλώσει στην Μεγαλόπολη Αρκαδίας λόγω δουλειάς του Πατέρα μου στη ΔΕΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
21-02-05, 17:35
Καλοσωρισες στο club ξανα..................!!!!!

Koulou
21-02-05, 20:11
Καλησπέρα παιδιά!
Δεν ξέρω αν με θυμάται κανείς, αλλά ήμουνα μέλος προ καιρού στο παλιό forum... Στην πορεία είχα χαθεί λόγω κάποιων προβλημάτων κλπ...
Τώρα που επέστρεψα θα τα λέμε συχνότερα, λογικά... :)
Τσίου... :P :lol:

Nenya
21-02-05, 20:14
Welcome back Koulou & gefer :)

Natalia
22-02-05, 01:15
Ωχχχχχχχχ..και δεν τα μπορώ αυτά τα σοβαρά!!!!
Άντε το πως με λένε το βλέπετε....το πόσο χρονών είμαι σιγά μη σας το πω..... (δεν είμαστε καλά!!!!).
Το τι είμαι.....ε! λίγο πολύ το γνωρίζετε, τρελλή και παλαβή.....για την ακρίβεια ερωτευμένη με το Στίλο μου.
Το έχω 4 μήνες σχεδόν, έχει 10.500χλμ, όχι δεν το έχω πατήσει ακόμα, περιμένω ένα αυτοκόλλητο να έρθει για να φυσάει το αστέρι μου!!!!!!
Παντρεμένη, δίδυμα κορίτσια, φορολογική ενημερότητα δεν έχει βγάλει ο λογιστής ακόμα, δουλεύω σαν τρελλή, δεν έχω μία πάντα, μένω στον Πύργο, έχω γεννηθεί στη Γερμανία, εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!! αι στο καλό!!!!!!! Να συστηθώ μου είπατε όχι να σας πω την ιστορία της ζωής μου!!!!!!! :D

ThoDoriS
22-02-05, 01:35
Όσο δεν έρχεσαι στο meeting στην Πάτρα δεν έχει αυτοκόλλητο......(ούτε μπλουζάκι......) (και ναι αυτό είναι εκβιασμός....:P:P:P)

Nenya
22-02-05, 10:13
καλός τι ναταλία καλός όρισες ξανά και μην μας ξανατρομαξεις άλλη φορα

tzampaman1
22-02-05, 12:32
Hi all!! Καλώς σας βρίσκω, με λένε Μάνο είμαι 23 και είμαι απο Πειραιά, αγόρασα το Stilo πριν μια βδομάδα και ειμαι απόλυτα ικανοποιημένος!! Ελπίζω να γνωριστούμε σύντομα.

ThoDoriS
22-02-05, 13:52
Καλώς ήρθες στην παρέα Μάνο......

Να υποθέσω το nickname το πήρες γιατί μένεις κοντά στο Factory? :P

Με το καλό να σε δούμε και σε ένα meeting απο κοντά.....

gefer
22-02-05, 23:14
παιδιά ευχαριστώ για το όμορφο καλοσώρισμα (again) :P :)

Tokis
22-02-05, 23:39
Χαιρετώ όλους τους Stilάδες. Με λένε Θεοτόκη και είμαι από την Καβάλα. Με μόλις 700km είμαι ακόμη πολύ <νέος> αλλά ελπίζω να τα εκατοστήσω! :D
Πριν ένα μήνα μπήκα και εγώ στο club των Stilάδων με ένα Stilo 1.4 95hp Active μαυρο με MP3. Συγχαρητήρια στους δημιουργούς του Site διότι συγκρίνεται μόνο με αντίστοιχα του εξωτερικού.
Πολλα και καλά χιλιόμετρα σε όλους. Θα τα λέμε συχνά

aman17-2
22-02-05, 23:46
καλωςήρθες φίλε στο club ...ελπίζω να σε δούμε και σε κάνα meeting αν γίνει Κομοτηνή/Ξάνθη....ή αλλιώς με τα παιδιά στη Θεσσαλονίκη...καλή εξερεύνηση και θα δείς ότι έχει πολλά πράγματα να μάις αι να δεις για το αμάξι....

Πώς έμαθες για το club?

ThoDoriS
23-02-05, 00:19
Καλώς ήρθες στην παρέα μας Θεοτόκη......

Λίγες μόνο ώρες εδώ και θα δείς ότι θα γίνεις ένα μέλος της πανέμορφης online (και όχι μόνο) παρέας μας.....

Καλή περιήγηση λοιπόν στην αρχή.....

Να ρωτήσω και εγώ όπως ο Κυριάκος.....πως έμαθες για το club?

Tokis
23-02-05, 00:48
Ο ξάδελφος μου είχε Stilo 1.2 3d κόκκινο και λέω είχε γιατι το αυτοκίνητο μετά από δυο τούμπες και μια βόλτα στο χαντάκι δεν θυμίζει καθόλου Stilo... Ευτυχώς ο ίδιος ούτε γκρατζουνιά. Ο αδελφός μου έχει Punto 1.4 95hp. Από αυτoύς έμαθα για το site. Οπως βλέπετε είμαστε οικογένεια Fiat :D :D

ckalfas
23-02-05, 08:23
Καλώς ορίσατε παιδιά!
Θεοτόκη, αν έχεσαι Θεσσαλονίκη θα ήταν χαρά μας να σε γνωρίσουμε. Άντε έχουμε και άτομα στην Καβάλα!

Koulou, δεν νομίζω να σε γνώρισα, οπότε άντε να σε δούμε σε κάποια συνάντησή μας!

Nenya
23-02-05, 09:15
Χαιρετώ όλους τους Stilάδες. Με λένε Θεοτόκη και είμαι από την Καβάλα. Με μόλις 700km είμαι ακόμη πολύ <νέος> αλλά ελπίζω να τα εκατοστήσω! :D
Πριν ένα μήνα μπήκα και εγώ στο club των Stilάδων με ένα Stilo 1.4 95hp Active μαυρο με MP3. Συγχαρητήρια στους δημιουργούς του Site διότι συγκρίνεται μόνο με αντίστοιχα του εξωτερικού.
Πολλα και καλά χιλιόμετρα σε όλους. Θα τα λέμε συχνά

καλός όρισες στην παρέα μας και καλοτάξιδη η Stilαρα σου

TABO
23-02-05, 18:15
Γειά και από μένα.....

Με λένε Τάσο και είμαι νέος στην παρέα σας....

Ελπίζω εδώ να βρώ όλα όσα χρειάζομαι για το stilo μου και όχι μόνο....

Μένω στο Μαρούσι αλλά ψάχνω σπίτι στον Βόλο.....

Έχω ένα stilo 1.8 3D το οποίο σέρνεται......

Ψάχνω κανένα γρήγορο για να το ξεμπουκόσω....

Υπάρχει κανείς...????

Ξανά γειά σας...

Arf
23-02-05, 19:05
Γειά και από μένα.....

Με λένε Τάσο και είμαι νέος στην παρέα σας....

:178 :178 "ΧΩΡΙΣ ΣΧΟΛΙΟ":178 :178

ThoDoriS
23-02-05, 19:48
Ναι αυτό το νέος.....(στην παρέα....στην ηλικία δεν ξέρω...) θα το αφήσω ασχολίαστο..... :152

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
23-02-05, 20:28
ΤΑΒΟ ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΟΝ ΕΙΣΑΙ????ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ??????

Nenya
23-02-05, 22:03
Γειά και από μένα.....

Με λένε Τάσο και είμαι νέος στην παρέα σας....



new kin on the block!!
a ρε τάσο ατελείωτε !!!
welcome anyway :wink:

ps: αυτά με τα 250hp τι τα λες? για να μην έχουμε ύπνο τη νύχτα??? δε μας λυπάσαι??? :cry: :cry: :cry:

Soul_Giannis
23-02-05, 22:16
Παιδια εγω ξερω αλλα δεν θα σας πω οτι ειναι μολις 36 χρονων!!!
Ουπςςςςς.......

S_Bravo
01-03-05, 10:06
Καλημέρα και καλό μήνα σε όλους.
Με λένε Τάσο και είμαι καινούριος στη νέα μορφή του site.
Εύχομαι σε όλους καλά δρομολόγια με τους Ιταλούς φίλους.

Nenya
01-03-05, 19:11
welcome back στην παρέα μας S_Bravo :)

Katerina
02-03-05, 10:18
Καλωσήρθατε Τάσο & Θεοτόκη (κ άλλο μέλος από Βόρεια Ελλάδα ΟΛΕ!)

ΤΑΒΟ, μην τους ακούς. ΖΗΛΕΥΟΥΝ :mrgreen:

stilovatis
05-03-05, 01:04
Γεα σας Παιδια!Ονομαζομαι Νικος και είμαι απο αθήνα και Πριν Λιγο καιρο απεκτησα ενα Stilo 1.6..Ελπιζω να μπορεσω να παραστω σε καποια απο τις συναντησεις του club συντομα! Καλα γκαζια σε όλους!Ci Vediamo

Nikos
05-03-05, 08:55
Καλώς όρισες συνονόματε! Θα ενημερωθείς και από το Section συναντήσεις για το που και πότε μπορείς να βρείς τα παιδιά στην Αθήνα. Αν δεν κάνω λάθος, κάθε Τετάρτη στο Olympico. Πιστεύω ότι θα βρεις ότι χρειαστείς για το Stilo σου, και αν δεν το βρείς, απλά ρώτα! :wink:

ΓΙΩΡΓΟΣ
05-03-05, 11:03
ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.ΜΕ ΛΕΝΕ ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΗ ΜΕ ΤΗ STILARA ΜΟΥ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.

Panoramixk
05-03-05, 20:56
Καλησπέρα από Θεσσαλονίκη. Με λένε Δημήτρη και μόλις κάναμε την εγγραφή μας από internet cafe με το Γιάννη (Karateka).

Έχω ένα Stilo γαλάζιο 1.2 και έυχομαι να το βελτιώσω όσο καλύτερα μπορώ ακολουθώντας τη βοήθεια σας μέσω του club.

john_stil
05-03-05, 21:04
καλωσορισες Δημητρη στην παρεα μας...

Χαιρετισμους στην ωραια Θεσσαλονικη που αγαπω πολυ....(ως και μισος Θεσσαλονικιος)

Χαιρετισμους και στον Γιαννη!!

Sparck
05-03-05, 21:07
Καλησπερα κ απο μενα ειμαι ο sparck κ ειμαι απο θεσ/νικη.μολισ γραφτηκα ειμαι με τον γιαννη παρεα.

εχω ενα 1.4 τριθυρο κοκκινο μαμα κ παιδευομαι με τα ελλατηρια!

Ktlk
06-03-05, 11:22
καλημερα παιδια...Ειμαι ο νικος απο αθηνα...εχω ενα renault megane II αλλα το αμαξι που ζαχαρωνα ηταν ενα stilo ασιμογαλαζο...Τοτε που εψαχνα ομως υπηρχε 1,2 και 1,6...Εγω ηθελα 1,4...(1,6 πολλα ασφαλιστρα)...Τελικα κατελυξα στο αλλο hitech της κατηγοριας και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος...την διψα μου την ικανοποιησε ενα φιλαρακι μου που πηρε ενα stilo dark blue 1,6...

face
06-03-05, 12:02
καλώς ήρθατε και καλά posts...!!

Nenya
06-03-05, 20:59
more new kids on the block και οχι απαρετητα με stilo!! με χαρα βλεπω την παρεα να μεγαλωνει και χαιρομαι!! καλος ηρθατε παιδια και απο μενα!!

ckalfas
07-03-05, 09:11
Καλώς ορίσατε παιδιά στο Club. Γιώργο, Δημήτρη, Χρηστάρα, σας καλοσορίζω και από εδώ!
Τα μπλέ αυξάνονται και πληθύνονται! Κίτρινα της Θεσσαλονίκης τρέμετε!

stilovatis
07-03-05, 16:45
Καλησπερα παιδια,με λενε Νικο ειμαι απο την Αθηνα και σπουδαζω Ηγουμενιτσα.Πριν Λιγο καιρο απεκτησα το Stilo μου και ειμαι χαρουμενος που ειμαι στο club!Ελπιζω να μπορεσω να σας συναντησω στην επομενη συναντηση!..................by Stilovatis

Nikos
07-03-05, 17:01
Γειά σου συνονόματε! :wink: Τι σπουδάζεις? Από που μας έμαθες? Είναι και ο Πάνος από Ιωάννινα. Ίσως βρεθείτε κάποια στιγμή.

stilovatis
07-03-05, 17:05
Γεια σου και εσενα!σπουδαζω ιχθυοκομια αλιεια!Αν δεις πιο επανω ειναι ενα παληκαρι με μεγκαν απο το αντιστοιχο κλαμπ.Απο αυτον το εμαθα!Εσυ απο εκει εισαι η σπουδάζεις?

Nikos
07-03-05, 17:09
Ούτε από εκεί είμαι ούτε σπουδάζω! :? Μάλλον ήταν λάθος η διατύπωσή μου "Είναι και ο Πάνος από Ιωάννινα"... :oops: Από Θεσ/νίκη είμαι εγώ, Μηχ/γος Μηχ/κός.

stilovatis
07-03-05, 17:10
Καλο το megane του Φιλου Νικου απο επανω απλα ακομα θελει λιγη δουλιτσα για να μπορεσει να κινηθει με stilisious ρυθμους!!.......by Stilovatis

Nikos
07-03-05, 17:18
Βλέπω ότι υπάρχει μια φιλία Νίκου (Stilo) - Νίκου (Megane) και ταυτόχρονα κοντρίτσες και πειράγματα! :D Ότι καλύτερο... :wink:

verone
07-03-05, 19:34
ΜΕ ΛΕΝΕ ΒΡΟΥΜ ΒΡΟΥΜ ΜΕΝΩ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ Η ΙΛΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΙ ΜΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΥ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΥ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΥ ΤΑ CAR LIVE SHOW ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΥ ΤΟ ΧΙΡΟΦΡΕΝΟ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΙΤΕΡΟ ΑΠΟΛΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΥ

Nenya
07-03-05, 19:44
ΜΕ ΛΕΝΕ ΒΡΟΥΜ ΒΡΟΥΜ ΜΕΝΩ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ Η ΙΛΙΚΙΑ ΜΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΙ ΜΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΥ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΥ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΥ ΤΑ CAR LIVE SHOW ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΥ ΤΟ ΧΙΡΟΦΡΕΝΟ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΙΤΕΡΟ ΑΠΟΛΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΟΥ

you can call me "ατίθασο νιάτο!" :twisted:

face
07-03-05, 19:47
βρε μπάμπη τι θα γίνει με τα κεφαλαία....???

Nenya
07-03-05, 19:54
ρε πετρο !!! ειπαμε ! "ατίθασο νιάτο" αστο το παιδι να εκφραστει ελευθερα!

verone
07-03-05, 19:55
Που να δεις τι θα γινει με το αμαξι μου!

verone
07-03-05, 20:04
Για σου ασιμακι ετσι ετσι

ThoDoriS
07-03-05, 21:25
Ο Μπάμπης απο μένα έχει το ελεύθερο.......ο λόγος??? Είναι απλά κορυφή κ η ψυχή του Club.....σε κάθε εκδρομή και συνάντηση που έχει έρθει έχει δώσει αυτό το χαρούμενο τόνο που λείπει....αυτό είναι το κάτι παραπάνο που έχει μόνο ο Μπάμπης.......


Ειλικρινά είστε όλοι πολύ τυχεροί στην Θεσσαλονίκη και πέρα που θα τον έχετε απο Παρασκεύη κοντά σας.......

Verone η φώτο για σένα.....και στην επόμενη ανάβαση θα είμαστε παρέα αγκαλία με την μπαριέρα(να μην σου γύρναγε κ στην Κ5 το αμάξι ):

http://www.stiloclub.gr/images/Pictures/forum_pics/anavasi/DSC00061_1.jpg

verone
08-03-05, 02:04
To CLUB για μενα ειναι τα παντα γουσταρω και θα κανω τα παντα για αυτο απου και αν ειμαι γιατι πραγματι ηπαρχουν ατομα σε αυτο που νιαζονται πραγματικα και κανουν τα παντα αφιερονονουν οχι τσαμπα χρονο αλλα χρονο πολυτιμο και αξιζει εστο και για αυτους τους λιγους που πραγματικα ειναι λιγοι να ειμαι και γω διπλα τους οπως μπορω!

Nenya
09-03-05, 00:35
verone δεν κατεβαίνεις και κρήτη μπας και μαζέψουμε κόσμο γιατί αρχίζω και απογοητεύομαι εδώ με τους περίεργους που πετυχαίνω κάθε φορα!

verone
09-03-05, 00:44
Θα γουσταρα μια εκδρομη με το club στην κρητη ειμουν φανταρος εκει στην 1 μοιρα αλεξιπτωτιστων.Μια ειναι η μοιρα μοιρα αετων ειναι η πρωτη μοιρα αλεξιπτωτιστων.

Morfo
16-03-05, 16:02
Ηρθε η ώρα να γνωρίσετε και εμένα!!! Με λένε Ευμορφία αλλα με φωνάζουν Μόρφω. Είμαι απο τη Θεσσαλονικη, προσπάθησα και περσύ να γραφτώ στη λέσχη αλλα βαριόμουν λίγο. Εχω το stilo μου 1 χρόνο και 8 μήνες. Είμαι ευχαριστημένη αλλα αυτή η ανηφόρα μερικές φορές μου τη δίνει.....
Είμαι 27 μισό, και μου αρέσει πολυ να οδηγάω να πηγαίνω ταξίδια και να περνάω καλά. Παρατήρησα οτί η παρέα είναι αντρική.....ελπίζω να μπορώ να μπω.....

Panos_IOA
16-03-05, 16:09
Λοιπόν, να και ενας ιδιοκτητης ο οποιος παει γαντι με το Stilo!!
Ευμορφια - Ευμορφο Stilo. Γιατι κακα τα ψεμματα, ολοι το πηραμε γιατι εχει φατσα κουκλι!!!!!
Απλα τα ονοματα μας δεν ταιριαζουν τοσο!!! :D
Καλως ηρθες!!
Εδω ειμαστε ευγενικοι και καταδεκτικοι με τους αντρες, δεν θα ειμαστε με τις κυρίες ;
Καλη Διασκέδαση και Ενημερωση!!

Nenya
16-03-05, 16:18
Ηρθε η ώρα να γνωρίσετε και εμένα!!! Με λένε Ευμορφία αλλα με φωνάζουν Μόρφω. Είμαι απο τη Θεσσαλονικη, προσπάθησα και περσύ να γραφτώ στη λέσχη αλλα βαριόμουν λίγο. Εχω το stilo μου 1 χρόνο και 8 μήνες. Είμαι ευχαριστημένη αλλα αυτή η ανηφόρα μερικές φορές μου τη δίνει.....
Είμαι 27 μισό, και μου αρέσει πολυ να οδηγάω να πηγαίνω ταξίδια και να περνάω καλά. Παρατήρησα οτί η παρέα είναι αντρική.....ελπίζω να μπορώ να μπω.....

e όχι και ανδρική :) είμαι η Ντίνα και έχω ΤΟ multiwagon του club :) καλός ήρθες :)

ps: πολύ χαίρομαι που πληθαίνουμε τα θηλυκά στην παρέα!

face
16-03-05, 16:20
καλώς όρισες και καλα posts......

Morfo
16-03-05, 16:25
Να λοιπόν που υπάρχει και αλλη κοπελα..... λίγο μακρια βεβαια αλλα δε πειράζει. α δε συστησα το μωρό μου!! stilo 1.2 3d χρώματος ασημοπρασινάκι....Όντως το πήρα γιατί έίναι μουράτο και εχεί ωραια οπισθεν όψη... Ευχαριστώ παιδιά

Gregory
16-03-05, 16:27
Ηρθε η ώρα να γνωρίσετε και εμένα!!! Με λένε Ευμορφία αλλα με φωνάζουν Μόρφω. Είμαι απο τη Θεσσαλονικη, προσπάθησα και περσύ να γραφτώ στη λέσχη αλλα βαριόμουν λίγο. Εχω το stilo μου 1 χρόνο και 8 μήνες. Είμαι ευχαριστημένη αλλα αυτή η ανηφόρα μερικές φορές μου τη δίνει.....
Είμαι 27 μισό, και μου αρέσει πολυ να οδηγάω να πηγαίνω ταξίδια και να περνάω καλά. Παρατήρησα οτί η παρέα είναι αντρική.....ελπίζω να μπορώ να μπω.....

e όχι και ανδρική :) είμαι η Ντίνα και έχω ΤΟ multiwagon του club :) καλός ήρθες :)

ps: πολύ χαίρομαι που πληθαίνουμε τα θηλυκά στην παρέα!
Ντίνα ,
τελικά πόσες women έχουμε στο club;
Welcome σε όλα τα νέα μέλη.

Arf
16-03-05, 16:30
Είμαι 27 μισό, και μου αρέσει πολυ να οδηγάω να πηγαίνω ταξίδια και να περνάω καλά. Παρατήρησα οτί η παρέα είναι αντρική.....ελπίζω να μπορώ να μπω.....

Πλάκα μας κάνεις ρε μόρφω :113 :113 :113 Καλωσήρθες στην παρέα μας. Ελπίζω ότι θα σε δούμε και από κοντά σε κάποιο meeting στη συμπρωτεύουσα. Για το club πως έμαθες?

Morfo
16-03-05, 16:37
Απλά έπαιζα πριν ένα χρόνο, μπήκα τ και το είδα, βαριόμουν να πάρω μέρος, τώρα ήρθε η ώρα. Τελικά Ξάνθη η Θεσσαλονικη???

Arf
16-03-05, 17:00
Ξάνθη, Θεσσαλονίκη, Παρίσι, Βιέννη, Πράγα,(ουφ!!!!) Βουδαπέστη, Μιλάνο. Φτάνουν αυτά ή να συνεχίσω? Σε ποιά περιοχή της Θεσσαλονίκης μένεις?

Gregory
16-03-05, 17:02
Ξάνθη, Θεσσαλονίκη, Παρίσι, Βιέννη, Πράγα,(ουφ!!!!) Βουδαπέστη, Μιλάνο. Φτάνουν αυτά ή να συνεχίσω? Σε ποιά περιοχή της Θεσσαλονίκης μένεις?
Ρε φίλε αεροπλάνο είσαι ;

Morfo
16-03-05, 17:06
Απίστευτο σχόλιο!!!! Ακόμα γελάω......Ξηροκρήνη πίσω απτο σταθμό δηλαδη, λίγο μέσα

Arf
16-03-05, 17:08
Γρηγόρη σε παραπέμπω στην σελίδα 3 :175

Morfo
16-03-05, 17:12
Αν επιτρέπεται τι ηλικία είστε?? Τουριστικό πρακτορείο? Ενδιαφέρον, έχω τελειώσει ξενοδοχουπαλληλος, το έχω παρατησει εδώ και 2 χρόνια

Arf
16-03-05, 17:16
24 στα 12... :203 :203 :203

Morfo
16-03-05, 17:18
χα!!!! ενδιαφέρον, αλλα τα βάφω.......

Gregory
16-03-05, 19:19
Γρηγόρη σε παραπέμπω στην σελίδα 3 :175 Εγώ απλός σχολίασα το παραπάνω…….
Sorry εάν έκανα λάθος.

:roll: :roll: :roll:

Morfo
16-03-05, 19:24
Τώρα θα μας πείς την ηλικία σου. Δεν παρεξηγούμε.

aman17-2
16-03-05, 21:36
24 στα 12...

καλά ρε Άρη μου ρίχνεις +2 και -3 χρόνια??? και δεν σου φαίνεται ρε γμτ.....

ckalfas
17-03-05, 09:04
Καλώς όρισες Μόρφω.
Απ' ότι βλέπω, η παρέα στην Θεσσαλονίκη μεγαλώνει με πολύ γοργούς ρυθμούς!!!

Morfo
17-03-05, 09:13
Ναι, είδες? Σε λίγο θα μαζευτούν όλοι! Καλό θα ήταν να είναι και λίγο ειλικρινής.Απο ότι ξέρω οι γυναίκες κρύβουν την ηλικία τους.....ίσως ντρέπονται , τι λές?

Nikos
17-03-05, 10:15
Γειά σου Μόρφω. Κοντογειτονιά είμαστε από ότι διαβάζω. 28ης μένω εγώ με την αρραβωνιαστικιά μου. Μια από τα ίδια ηλικία (27). Αν δεις κανένα κίτρινο να περνάει από εκεί, πάτα μια κόρνα! :wink:

ΥΓ: Τελικά έχουμε γυναίκες σε κάθε γωνιά της Ελλάδας. Κατερινά στην Αλεξ/πολη, Μόρφω Θεσ/νίκη, Ανθή, Στέλα Αθήνα, Ντίνα Κρήτη, Ναταλία Πάτρα.....

Morfo
17-03-05, 10:25
Πολύ κοντά! Δεν έχει τύχει να δω κανένα κίτρινο πάντως. Πολλές είναι αυτές που έχουν stilo απλά δεν θα έχουν αντιληφθεί την ύπαρξη της σελίδας.
Αφού είσαι γειτονιά θα έχεις παρατηρησει την εκκλησία των Αγίων Πάντων που για λίγο τις έλειπαν μερικές κολώνες και έχει και κάτι στραβώμένα σίδερα????????? ΣΚΥΛΟΣ ήταν η αιτία......

ckalfas
17-03-05, 10:31
...και θέλεις να μας πας στην Αθήνα για την φωτογράφηση ε;

Morfo
17-03-05, 10:37
Με παρεξηγείς,..... ήταν σκύλος η αιτία είπαμε...... και μεγάλος!! στη στροφή με πέτυχε, το πατούσα κιόλας.... τα ατυχήματα που μου έχουν συμβεί μου τα προκαλούν συνήθως....

Nikos
17-03-05, 10:47
τα ατυχήματα


!!!!! Δηλαδή μιλάμε για πληθώρα ατυχημάτων!!!!?????



Πολύ κοντά! Δεν έχει τύχει να δω κανένα κίτρινο πάντως.

Αν περάσεις μετά τις 6 από 28ης (αρχή), όλο και κάπου θα το πετύχεις παρκαρισμένο...

Morfo
17-03-05, 10:57
Moυ το έχουν χτυπήσει 2 φορές παρκαρισμένο στο πάρκο μας, 2 φορές το μπαρμπρίζ απο πέτρα στο δρόμο και το προαναφερώμενο, με τόσα λεφτά που έχω δώσει για να το επαναφέρω θα έιχα το καλύτερο του κλαμπ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!

Nikos
17-03-05, 11:00
Περαστικά να είναι μόνο!



με τόσα λεφτά που έχω δώσει για να το επαναφέρω θα έιχα το καλύτερο του κλαμπ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!

Χμμμμμμ...... don't count on that!

Morfo
17-03-05, 11:10
Η Εκκλησία μου κόστισε 2500ε.Ε, βάλε και τα υπόλοιπα. Δεν έχω βάλει κάτι extra στο stilo πάντως. Πρίν απο αυτό είχα το punto το 1400 του 98΄, αν δεν κάνω λάθος, εκείνο του είχα βάλει μερικά.
Οτι είστε λίγο πορωμένοι φαίνεται......

Gregory
17-03-05, 13:29
Η Εκκλησία μου κόστισε 2500ε.Ε, βάλε και τα υπόλοιπα. Δεν έχω βάλει κάτι extra στο stilo πάντως. Πρίν απο αυτό είχα το punto το 1400 του 98΄, αν δεν κάνω λάθος, εκείνο του είχα βάλει μερικά.
Οτι είστε λίγο πορωμένοι φαίνεται......
Μορφώ και 40€ για την συνδρομή και είσαι έτοιμη. :175

aman17-2
17-03-05, 16:38
Γειά σου Μόρφω. Κοντογειτονιά είμαστε από ότι διαβάζω. 28ης μένω εγώ με την αρραβωνιαστικιά μου. Μια από τα ίδια ηλικία (27). Αν δεις κανένα κίτρινο να περνάει από εκεί, πάτα μια κόρνα! :wink:

ΥΓ: Τελικά έχουμε γυναίκες σε κάθε γωνιά της Ελλάδας. Κατερινά στην Αλεξ/πολη, Μόρφω Θεσ/νίκη, Ανθή, Στέλα Αθήνα, Ντίνα Κρήτη, Ναταλία Πάτρα.....

αν δεις ένα κίτρινο stilo ΜΗΝ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΚΟΡΝΑ >.. δεν θα είναι ο Νίκος...
αν δεις ένα κίτρινο να διαφέρει σε όλα από το μαμά εκτός από το χρώμα τότε...είναι του Νίκου,,,, μόνο τότε.

Morfo
17-03-05, 16:39
Αυτό εξήγησέτο. Που και πως

aman17-2
17-03-05, 16:43
όταν το δεις θα καταλάβεις....

Morfo
17-03-05, 16:53
Μορφώ και 40€ για την συνδρομή και είσαι έτοιμη.

_________________
GREGORY
Λάθος δικό μου, η ερώτηση απευθυνόταν στο γρηγόρη
Και δεν έχω προκάλεσει ποτέ ατύχημα ,΄πόσο αλλωστε να πέσω σε ένα stilo......

Karateka
17-03-05, 16:57
Γεια σου ρε Μόρφω με τις όΜορφες φωτογραφίες σου.

Morfo
17-03-05, 17:04
Γειά σου αλλα δε θυμάμαι το όνομα σου.

Panos_IOA
17-03-05, 17:09
Γεια σου ρε Μόρφω με τις όΜορφες φωτογραφίες σου.

:116 :116

Nikos
17-03-05, 17:33
Μορφώ και 40€ για την συνδρομή και είσαι έτοιμη.

_________________
GREGORY
Λάθος δικό μου, η ερώτηση απευθυνόταν στο γρηγόρη
Και δεν έχω προκάλεσει ποτέ ατύχημα ,΄πόσο αλλωστε να πέσω σε ένα stilo......


Λοιπόν. Η ετήσια συνδρομή του club είναι 40€ η οποία περιλαμβάνει κάρτα μέλους (βασική για να παίρνεις εκπτώσεις από διάφορα καταστήματα που συνεργαζόμαστε), μπλουζάκι, μπρελόκ, αυτοκόλλητα κλπ κλπ....

Αν δεν τα θέλεις όλα αυτά, δεν τρέχει τίποτα και δεν πληρώνεις λεπτό! Όλοι είναι ευπρόσδεκτοι! Τώρα, για τα χρήματα μπορείς να τα καταθέσεις στον τραπεζικό λογαριασμό του club, ή τα δίνεις στον Karateka (Γιάννη) και πάει και πίνει μπύρες!! ΕΕΕΕ.... συγνώμη, ήθελα να πω τα καταθέτει ο ίδιος.

Όσο για το...


αν δεις ένα κίτρινο stilo ΜΗΝ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΚΟΡΝΑ >.. δεν θα είναι ο Νίκος...
αν δεις ένα κίτρινο να διαφέρει σε όλα από το μαμά εκτός από το χρώμα τότε...είναι του Νίκου,,,, μόνο τότε.

... άσε τον κόσμο να λέει....

Morfo
17-03-05, 17:38
Ωραία, ευχαριστώ για την διευκρίνηση.Κανένα πρόβλημα αρκεί να είναι size medium aντε kαι large!!!

Morfo
17-03-05, 17:40
Α Νίκο, Αμπελώνων, όλο και θα το δείς, είμαι μοναδική στη γειτονιά! Α στους να λένε

Nikos
18-03-05, 07:59
Α Νίκο, Αμπελώνων, όλο και θα το δείς

Χμμμμ... Κάθε Σάββατο, κατά τις 13:30 περνάω από εκεί για να πάω 28ης μέσω Ελευθερίας, γιατί από την άλλη η λαϊκή τα κάνει όλα....

Gregory
18-03-05, 09:37
Μορφώ και 40€ για την συνδρομή και είσαι έτοιμη.

_________________
GREGORY
Λάθος δικό μου, η ερώτηση απευθυνόταν στο γρηγόρη
Και δεν έχω προκάλεσει ποτέ ατύχημα ,΄πόσο αλλωστε να πέσω σε ένα stilo......

Μορφώ πήγαινε στο παρακάτω topic και θα μάθεις τα πάντα.

Σημαντικές Ανακοινώσεις του StiloClub.gr
Ανακοίνωση: Πως Μπορώ να Γίνω Μέλος του StiloClub.gr?

Karateka
18-03-05, 10:55
Nα συμπληρώσω ότι αφού γίνεται κάποιο μέλος, θα μπορεί να βλέπει στο forum και μία ενότητα "Members Section" η οποία περιλαμβάνει 3 άλλες υποενότητες:

Οδηγίες για νέα μέλη
Περιοχή μελών
Εκπτώσεις - Συνεργάτες

Επίσης θα έχει σαν μέλος το προνόμιο να ψηφίζει ή να βάλει υποψηφιότητα για μέλος ΔΣ.

foreverpain
21-03-05, 10:28
Γεία σε όλους τους έξυπνους και στις έξυπνες(γιατί οι έξυπνοι οδηγούν stilo!!!).Ελπίζω σε ενα χρόνο που τελειώνει η εγγυήση να εχω μαζέψει χρήματα για να κάνω το stilo mou abarth!!Κάλη συνέχεια στους εμπνευστές του site. :162 :186 :163

face
21-03-05, 10:30
καλώς ήρθες και επίσημα..:)...καλα posts και εδώ θα βρείς λύση για ότι ζητάς..!

Katerina
21-03-05, 10:47
Μεγαλώνει η παρέα...
καλωσήρθατε παιδιά, foreverpain κ Μorfo κ όποιος άλλος μπήκε τελευταία κ δε πρόλαβα να διαβάσω post!

tzagarakis
23-03-05, 09:44
Καλημερα,ειμαι ο Γιαννης και εχω ενα κιτρινο SΤΙLΟ.Χαιρομαι που ειμαι στο club,και ευχομαι σε
ολους σας,καλα και ασφαλη ταξιδια.

ckalfas
23-03-05, 09:48
Καλώς όρισες Γιάννη στο Club των Stilo-τρελλαμένων!
Καλά posts και ελπίζουμε να σε γνωρίσουμε και οι υπόλοποι εκτός Κρήτης.

Karateka
23-03-05, 10:09
Άντε να παίρνουμε κεφάλι τα κίτρινα.

Gregory
23-03-05, 10:50
Άντε να παίρνουμε κεφάλι τα κίτρινα. Στο αβατάρ έχεις κόκκινη FERRARI σημαίνει κάτι αυτό…….
Δεν ξερώ ρωτώ !!!!!!
:roll:

Karateka
23-03-05, 10:53
Ferrari και Alfa πάντα κόκκινη.

Stilo πάντα κίτρινο - Αbarth style.

tzagarakis
23-03-05, 14:40
Να ρωτησω πως μπορω να εκθεσω τη φωτογραφια του STILO μου,σε καθε post?

Nikos
23-03-05, 14:45
Να ρωτησω πως μπορω να εκθεσω τη φωτογραφια του STILO μου,σε καθε post?

Η απάντηση στο pm σου...

Gregory
23-03-05, 14:47
Να ρωτησω πως μπορω να εκθεσω τη φωτογραφια του STILO μου,σε καθε post?

Η απάντηση στο pm σου...
Αυτο ειναι ταχυτητα :wink: :wink: :wink:

Stilatos
23-03-05, 16:42
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΤΣΕΤΣΕΝΙΑ ΒΛΑΧΑΡΑΑ ΑΝΕΠΡΟΚΟΠΗ ΓΡΙΑ ΒΛΑΧΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

(you like my new avatar? apotelesma varemaras se mia sigedrosi filon)

ThoDoriS
23-03-05, 16:44
Απλά......ΤΕΛΕΙΟ......ακόμα γελάω...... :lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
23-03-05, 17:56
παντελη εχω πεθανει στα γελια!!!!!!!!!!!!!1
ειναι τελειο!!!ειναι καταπληκτικο!!!
ειναι εξαισιο!!!

βλαχαρα

verone
23-03-05, 18:10
καλος τον!

Nenya
23-03-05, 18:24
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΤΣΕΤΣΕΝΙΑ ΒΛΑΧΑΡΑΑ ΑΝΕΠΡΟΚΟΠΗ ΓΡΙΑ ΒΛΑΧΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

(you like my new avatar? apotelesma varemaras se mia sigedrosi filon)


είπα να ξεφύγω πήρα πλοίο για να φύγω ....

οι μεγάλες επιτάχυνσης και ταχύτητες του stilo σου πήραν τα μυαλά!

TABO
24-03-05, 17:55
οι μεγάλες επιτάχυνσης και ταχύτητες του stilo σου πήραν τα μυαλά!

ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ....

Οι μόνες επιταχύνσεις που βλέπει είναι στο Grand Tourismo 4.....

:lol: :lol: :lol:

Nenya
24-03-05, 18:01
Οι μόνες επιταχύνσεις που βλέπει είναι στο Grand Tourismo 4.....

:lol: :lol: :lol:

welcome back σε φορμα σε βλεπω και χαιρομαι :p

TABO
24-03-05, 18:05
Πάντα είμαι σε φόρμα.........

Ασχέτως αν λείπω ή όχι...

I love your avatar...

Nenya
24-03-05, 18:17
thanks :)) τωρα ακομα το ειδες .... τελικα εχεις να μπεις πολυ περισσοτερο καιρο εδω μεσα απο οτι νομιζα....

face
24-03-05, 18:56
ντίνα μην τον παρεξηγείς..έχει και έναν καταράκτη στα μάτια λόγω ηλικίας..αστα...

Nenya
24-03-05, 19:32
ανοιξατε το κουτακι με τις κακιουλες (και οχι μ@λ@κιες) και τα δυο σας εεεεεε :p

philippyz
25-03-05, 10:00
Γεια χαρα και απο μενα . Ειμαι απο Παρο και εχω παρει το 1400 5π Φιλιππος :)

Katerina
25-03-05, 10:02
Καλωσήρθες Φίλιππε κ καλά posts :)

ThoDoriS
25-03-05, 18:27
Καλώς ήρθες Φίλιππε στην παρέα μας......καλή περιήγηση στο δικτυακό μας σπίτι και καλά πόστς....

Nenya
25-03-05, 22:59
καλός τον γείτονα (εδω κρητη :-) )

philippyz καλός όρισες στην παρέα μας σου εύχομαι πολλά και καλά χιλιόμετρα και ακόμα περισσότερα posts

philippyz
26-03-05, 17:38
ευχαριστω για τα καλοσορισματα ποστ θα πεφτουν πολλα γιατι οι πολλες γνωμες ειναι καλυτερα απο την μια (σχετικα με τα στιλο μας) και παλι ευχαριστω.

back
28-03-05, 01:13
καλως ηρθες και απο μενα

Morfo
28-03-05, 11:47
Καλώς ήρθες και απο μένα

Gregory
28-03-05, 11:51
ευχαριστω για τα καλοσορισματα ποστ θα πεφτουν πολλα γιατι οι πολλες γνωμες ειναι καλυτερα απο την μια (σχετικα με τα στιλο μας) και παλι ευχαριστω.
WELLCOME FRIEND :wink:

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
28-03-05, 12:20
Καλως ηρθες και το απο εμενα ...θα στο στειλω εγω το αυτοκολλητο.....εχω τον τροπο μου...

Arf
28-03-05, 13:23
Έτσι, έτσι!!!! Όσο πάνε και πληθαίνουν τα 5d!!!!!!! Τα φιλιά μου στην πανέμορφη Πάρο

Panoramixk
28-03-05, 16:47
dokomi!!!!!!!!!!!!!!!

PUNTOGT2DA
29-03-05, 15:43
την καλησπερα μου στους συγγενεις fiatακιδες.

το ονομα μου ειναι Δημητρης.
προερχομαι απο το PUNTO CLUB
εχω ενα GT 2 με καποια ψιλοπραγματακια
ειμαι super mod στο νεο επισημο site του PUNTO CLUB www.clubpunto.gr
και ειμαι προεδρος του club στο Δ.Σ. της Αθήνας.

με καποια παιδια απο το STILO τα εχουμε πει και στην εκθεση στο εκεπ (AUTO MOTO EXELIXIS)
εαν δεν θυμουνται, ειμαι ο τοτε ταμιας!!

και τα λεμε και με τον ThoDoriS στο δικο μας site.

Eλπιζω να μην σας κουρασα!

αυτα απο μενα και καλη συνεχεια και πορεια στο club σας.

καλος σας βρηκα (εστω και καθυστερημενα)

τηλ. επικοινωνιας PUNTO CLUB 6979525995

aman17-2
29-03-05, 15:48
welcome bro .. (fiatakia)

Nenya
29-03-05, 16:26
καλώς τον !! καλώς όρισες στην παρέα μας και μεγεια τo καινούριο σας site :)

Katerina
30-03-05, 09:08
Καλωσήρθες κ από μένα PUNTOGT2DA.

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
30-03-05, 09:13
ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ......

Konstadinos
31-03-05, 10:58
Χαίρεται και από εμένα, έχει 3-4 μέρες που γράφτικα και εγώ αλλά τώρα βρίκα ευκαίρια να γραψώ κάτι! !,6 3D κόκκινο. Ακόμα δεν εχω αποφασίσι αν το κόκκινο η το κίτρινο ειναι το πιό καλό!!! Στο site μπίκα βασικά καταλάθος, έψαχνα για διάφορα site ια το Stilo!. Έχω διαβάση και αρκετά Posts, πιστεύψ οτι κάνετε θαύμασια δουλεία!!!!

ΓΙΩΡΓΟΣ
31-03-05, 11:08
Καλώς ήρθες Κώστα.Ούτε το κόκκινο ούτε το κίκτρινο είναι το πιό καλό αλλά το μπλέ.Λοιπόν την Κυριακή Έχουμε συνάντηση στην Κομοτηνή.Θα χαρούμε να σε δούμε και από κοντά.

Morfo
31-03-05, 14:23
Ωχ τι βλέπω τα κοκκινα αρχίζουν και μπαίνουν πλεον στη κόντρα...............
Κωσταντίνε.............έχε το νου σου.....

Nikos
31-03-05, 15:03
Ούτε το κόκκινο ούτε το κίκτρινο είναι το πιό καλό αλλά το μπλέ.

Προβοκάτσια!!!!!!!!!!

Γειά σου Κων/νε!! :wink:

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
31-03-05, 16:32
Οτι και να γινει το προστυχο χρωμα ειναι το κιτρινο........
το χρωμα της ferrari το γνωριζετε ποιο ηταν πρωτα ...το κιτρινο.........

ΓΙΩΡΓΟΣ
31-03-05, 16:41
Πρόστυχο το κίτρινο?????? :120.

Konstadinos
31-03-05, 22:27
Καλ΄ς σας βρίκα παιδιά!!! Όσο για το πρόστυχο νομίζω ότι είναι το κόκκινο και το κίτρινο είναι απλώς ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΟ!!!!!!

DontMKsense
31-03-05, 22:38
Η σειρά μου να συστηθώ ΕΙΜΑΙ Ο ΜΗΤΣΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!!!!

aman17-2
31-03-05, 22:42
Οοοοοοο μυρίζομαι ομαδική ψυχοθεραπία..
Είμαι ο Κυριάκος ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ.....

Nenya
31-03-05, 22:42
Η σειρά μου να συστηθώ ΕΙΜΑΙ Ο ΜΗΤΣΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!!!!

το www.mitsos.com ειναι δικο σου ;;;;;; :twisted: :twisted:: twisted: :twisted:

DontMKsense
31-03-05, 22:46
χαχαχαχαχα καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο για να δw εχει και www.mitsos-kataskeuastikh.gr???

Nenya
31-03-05, 22:54
α ρε Μητσο με τη σκουπα σου :p

ThoDoriS
31-03-05, 23:21
Και εγώ είμαι καλά.......ας είναι καλά ένας φίλος ;)

Karateka
01-04-05, 15:08
...ΚΑΙ Ο ΜΗΤΣΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ...

Katerina
02-04-05, 09:56
Και εγώ είμαι καλά.......ας είναι καλά ένας φίλος ;)

ταιριάζει κ σε μένα αυτό...

Soul_Giannis
02-04-05, 17:46
ΚΑΙ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!!!!

ΩΠ ΩΠ ΩΠ

ΛΑΘΟΣ

ΚΑΙ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!!!!

DontMKsense
02-04-05, 23:19
ένα club μέσα στην καλοσύνη είμαστε...........:Ppp

Nenya
03-04-05, 13:47
τελικα ειχαμε δεν ειχαμε ... το καταληξαμε ομαδική ψυχοθεραπία

Katerina
04-04-05, 09:50
Η ψυχασθένεια δε κρύβεται Ντίνα μου.
Γυαλίζει το μάτι από μακριά χεχεχε

Nenya
04-04-05, 09:54
ωχ που ειναι τα γυαλια μου ... οχι τιποτα αλλο ειναι κοντα και η Σουδα.....

MAFIA
04-04-05, 14:24
Γεια χαρα και απο εμενα!
ειμαι ο Νικος μελος απο το puntoclub οδηγω ενα sporting ΜΚ2 πρωτου σταδιου και χαιρομαι που θα τα λεμε και απο εδω μιας και με μερικους τα λεμε και απο το δικο μας site!
να ειστε ολοι καλα με τα πανεμορφα σας αυτοκινητα που απο την πρωτη μερα κυκλοφοριας τους τα θαυμαζα!

Mad
04-04-05, 14:29
Αν και λίγο αργά....ALOHA κι από μένα!!Είναι ο Στέργιος και είμαι χάλια!!

Nenya
04-04-05, 16:28
MAFIA το avatar σου ειναι all the money :) οταν το ειδα ειπα να δικος μας :)) welcome!!!

MAFIA
05-04-05, 01:04
χαχα φανατικος alfisti και γενικοτερα ιταλοφιλος...τι να κανουμε?

Stilo_Rodos
05-04-05, 01:16
Καλωσόρισες και από την ρόδο Νίκο. Ο αδερφός μου έχει μια εβδομάδα που πείρε το punto sporting 95 τον έψησα. Πέρα της stilaras μου έχω και εγώ ένα puntaki 75 λες να γραφτώ το club σου;

MAFIA
05-04-05, 01:23
www.clubpunto.gr
δεν το συζητω.....αδελφικα κλαμπ ειμαστε!!!
και καλοριζικο στον αδελφο σου...καλοταξιδο και με προσοχη το puntaki γιατι ειναι παραπανω απο 95 αλογα!!

Stilo_Rodos
05-04-05, 01:25
Του το είπα και θέλει να με τρέξει, τι να κάνω? :twisted:
Βλέπω γνώρισες και το κορίτσι μας την Dina?

MAFIA
05-04-05, 01:30
ποια ειναι η Dina?

Stilo_Rodos
05-04-05, 01:35
Nenya Λίγο παραπάνω από μένα σου είπε και για το avatar σου. Νίκο από πού είσαι? :D

MAFIA
05-04-05, 01:37
α μαλιστα η Dina.....δενξερω αν πρεπει να κανουμε απο εδω τετοια συζητηση μιας και καθε forum εχει τους δικους του κανονες αλλα υπαρχει προβλημα ας σβηστουν ολα αυτα!
ειμαι απο Πειραια,Καστελλα!

Stilo_Rodos
05-04-05, 01:40
Εδώ είμαστε για την γνωριμία του κάθε νέου που γράφετε σε αυτό το club μην μασά εγώ είμαι εδώ.
Και εγώ από Πειραιά είμαι απλά έχω 20 χρόνια στην ρόδο. :)

MAFIA
05-04-05, 01:43
α οκ!!!απλα μην μας κραξουνε.....γιατι υπαρχουν και κανονες!
παντως χαιρομαι που θα τα λεμε και απο εδω και ελπιζω και απο κοντα σε κοινη συναντηση!

ThoDoriS
05-04-05, 02:19
Εγώ λέω να σβήσω τα ποστ του Σπύρου μόνο......(πάει μέτα......δε θα μου ξαναμιλήσει)


Νίκο.....no prob....καλά κάνεις και πίανεις την κουβέντα εδώ....απο εδώ θα ξεκινήσεις και θα πάς παραπέρα ;)


Καλως ήρθες και απο εδώ πέρα.....:D

Stilo_Rodos
05-04-05, 08:18
:shock: :lol:

Katerina
05-04-05, 08:53
Νίκο (MAFIA) καλωσήρθες κ στο δικό μας forum.
Καλά posts κ ελπίζω σύντομα να γίνει κάποιο meeting απο κοινού.

dimitris
05-04-05, 08:59
ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΙΜΑΙ Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ FIATΑΚΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΤΟ CLUB. EXΩ EΝΑ STILO ACTIVE 1.2 3D KAI TO ΑΡΧΑΙΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΟ ΑΘΑΝΑΤΟ ΕΝΑ 127 SPECIAL

Katerina
05-04-05, 09:02
Δημήτρη καλωσήρθες κ εσύ στην παρέα μας.
Πιστός κ παραδοσιακός fiatάκιας!!

Karateka
05-04-05, 09:08
Καλώς ήρθες Δημήτρη. Εύχομαι εκτός της πολύ καλής παρέας να σου φανούμε χρήσιμοι σε οτιδήποτε θες να κάνεις με το Stilo σου.

Stilo_Rodos
05-04-05, 11:18
dimitris εγραψε:

ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΙΜΑΙ Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ FIATΑΚΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΤΟ CLUB. EXΩ EΝΑ STILO ACTIVE 1.2 3D KAI TO ΑΡΧΑΙΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΟ ΑΘΑΝΑΤΟ ΕΝΑ 127 SPECIAL

Καλωσόρισες και από την ρόδο στο club μας. Έχω και εγώ ακόμα ένα 127.
http://briefcase.pathfinder.gr/download/stilo_rodos/28412/336238/0/Resize+of+Re-exposure+of+PICT00481.jpg

Morfo
05-04-05, 13:30
Δημητρη καλω ηρθες.
Δε μας είπες το χρωματακι σου???

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
05-04-05, 13:34
ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ......
127 SPECIAL!!!!!!
TRELA...

Gregory
05-04-05, 14:07
MAFIA & DIMITRIS
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ CLUB (εγω ετσι πιστευω) :117 :117 :117
ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ POST

MAFIA
05-04-05, 18:28
σας ευχαριστω ολους σας!!!
ειστε πολυ φιλοξενοι!!!

GiannisV6
07-04-05, 22:22
hello παιδια ..αλλος ενας ξαδερφος αλφιστι ειναι εδω..ειπα να ερθω και στο δικο σας φορουμ μια που ειπαμε να ενωθουμε ολοι οι ιταλοι...

face
07-04-05, 22:30
forzaaa italia...

καλως ήρθες ξαδερφε, θα βρείς και τον sakiss εδω...πάντα ενωμένοι είμαστε (μέχρι που μας κόψαν το coupe για να πάρει τα πάνω της η gtv, μουμπλε μουμπλε...) :)

πλάκα κάνω..

Nenya
07-04-05, 22:43
welcome GiannisV6 καλα post :)

Stilo_Rodos
07-04-05, 23:21
Καλός ήρθες ξάδερφε στο club και καλά post. :wink:

GiannisV6
07-04-05, 23:30
ευχαριστω παιδια για το καλωσορισμα..παντως εκτος απο την αγαπημενη μου GTV το Coupe ειναι απλα ενα απο τα κορυφαια ιταλικα..αν δεν μου καθοταν η GTV δευτερη επιλογη ηταν αναμφισβητητα το Coupe!!!!!

Nenya
07-04-05, 23:40
GiannisV6 την τελευταια gtv????

Stilo_Rodos
07-04-05, 23:49
Και εγώ τρελαίνομαι για το Coupe αλλά μετά την απόχτηση του στιλαρου μου δεν μπορώ να πάω πείσω. Αλλά για ένα κόκκινο μαύρο η κίτρινο Coupe δύσκολα θα πω όχι.

Το GTV είναι ένα Όνειρο μου που δεν πραγματοποιήθηκε ποτέ. :cry:

GiannisV6
08-04-05, 14:38
πριν το facelift ειναι η κουκλα μου με τον 2.0 V6 turbo

crAss
12-04-05, 10:59
Καλησπέρες
Με λένε Γιώργο και έχει εδώ και λίγες μέρες να μου μπαίνει η ιδέα για Stilo.
Βασικά η αναζήτηση αυτοκινήτου ξεκίνησε πέρισυ τέτοια εποχή. Τότε έψαχνα για κάποιο μικρό και είχα καταλήξει μετά από πολλά test drive στο Punto Sporting, όχι γιατί ήταν το καλύτερο κατά απόλυτη τιμή, αλλά γιατί ένιωθα όμορφα οδηγώντας το.
Με κάποιες αναποδιές η αγορά αναβλύθηκε αρκετές φορές, αλλά στο μεταξύ το χρηματικό ποσό που μπορώ να διαθέσω είχε ανέβω. Έτσι στράφηκα στο MG ZR 105 και μπορώ να πω πως ήμουν έτοιμος να το πάρω. Τα τελευταία με το σχεδόν κλείσιμο της MG-Rover με έβαλαν σε σκέψεις αν θέλω να δώσω 17.000 € για ένα σασί του 1993 όσο και αν μου αρέσει και με πιθανότητα να μην έχω εγγύηση. Και το MG με είχε βάλει στη λογική της μικρομεσαίας κατηγορίας.
Έτσι να 'μαι εδώ σκέφτομαι πολύ σοβαρά τελικά να κτυπίσω το Stilo 1.4 Trofeo. Σύντομα θα πάω και για test-drive και θα δούμε...

face
12-04-05, 11:08
crAss καλως ηρθες και να το θυμηθείς...

το stilo με καποιον μαγικό τρόπο σε κάνει δικό του με το που καθίσεις στην θέση του οδηγού και γυρίζεις το κλειδί στην μίζα...

mike
12-04-05, 11:15
Test drive? Κάτι μου λέει οτι σε λίγο καιρό θα γράφεις εδώ σε καθημερινή βάση.....

ThoDoriS
12-04-05, 11:50
Καλώς ήρθες crAss.....

Σίγουρα σε κόβω για Stilo.....όπως λέει και ο mike....άν μπεις σε αυτό το δρόμο...είναι μονόδρομος....:D

(Πες μου ότι δεν έχεις σχέσεις με το insomnia και τον εκεί crAss :roll:)

ahatzig
12-04-05, 11:55
Test drive? Κάτι μου λέει οτι σε λίγο καιρό θα γράφεις εδώ σε καθημερινή βάση.....

crAss ακου το Mike κατι ξερει! Τα ιδια επαθα κι εγω. Πηγα για το πρωτο μου test drive της ερευνας αγορας που εκανα στη FIAT. Δεν θα κρυψω οτι πηγα για το 147 αλλα δεν εφτανε το χερι μου τοσο βαθια στη τζεπη. Ετσι εκανα το Stilo που ηταν η δευτερη επιλογη και αυτο ηταν. Το πρωτο και τελευταιο test drive!!!! :D Δεν μετανιωνωωωωω που αγαπησα εσενα μονοοοο.... (παλι μαλ@κιες λεω)!!!!

Stilo_Rodos
12-04-05, 15:19
Ρε σης και εγώ τα ίδια έπαθα πήγα για test drive και σε 5 μέρες το είχα κάτω από το σπίτι μου. :D Το άτιμο αμέσως με παρέσυρε. Καλώς ήρθες crAss. :)

Karateka
12-04-05, 15:40
Καλώς ήρθες φίλε. Και εγώ περνούσα έξω από τη Φίατ και ενώ δε σκεφτόμουν καθόλου το Stilo είπα να μπω να ρωτήσω. Με το που μπήκα ο μάγκας ο πωλητής μου λέει, "θέλετε να κάνετε και ένα test-drive?". Αυτό ήταν φίλε. Ότι πιο κοντινό σε 147 είχα οδηγήσει μέχρι στιγμής, αλλά η 147 είχε και €4000 παραπάνω.

Έτσι νά'μαι με το κιτρινάκι 1.6 με ηλιοροφή.

mpoumpou
12-04-05, 15:56
Hello!!!Eίδα φως και μπήκα!!Ειμαι η ¨Ολγα,η μπουμπού του punto club και είπα να κάνω μια εγγραφή και εδώ μιας και έχουμε και οικείους σας στο site μας(όπως face kai thodori)
Exω ένα puntaki cabrio,που μου τρώει τα λεφτά,αλλά του έχω αδυναμία!!!
Kaνονίστε κανα τρελό event και τα 2club!!!

Arf
12-04-05, 16:16
Την καλησπέρα μου στα νέα παιδιά του club, crAss και μπουμπού...

Nenya
12-04-05, 17:18
καλως τη μπουμπου με την Puntara της!!! :)

crAss
12-04-05, 22:09
ThoDori o idios eimai apo to insomnia...
Simera ston Tolia pou piga mou eipe pos den exei autokinito gia test drive...
Tha to psaxo gia kamia alli antiprosopia molis xeklepso ligo xrono

Steven
13-04-05, 01:20
Χαιρετω εσας και τα Stilo σας!!! Πολυ ομορφα αμαξια!!!
Εγω ειμαι κατοχος μιας Alfa 147, ονομαζομαι Στεφανος και χαρηκα για την γνωριμια!!!

Συγχαρητηρια για το πανεμορφο site σας!!!

ThoDoriS
13-04-05, 01:37
Καλώς ήρθες Steven....

Ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια (περι αυτοκινήτου και site) και ανταποδίδω εγώ με μία απο τα ίδια....;)


Επίσης Όλγα καλώς ήρθες και απο το δικό μας δικτυακό σπίτι. Ελπίζω σύντομα σε μια καλή και όμορφη κοινή συνάντηση μας....

ckalfas
13-04-05, 06:34
Καλώς ορίσατε παιδιά στο Stilo Club!

thanasis134
13-04-05, 09:10
Καλησπέρα παιδιά και από μένα...
Fiat + Alfa Romeo = Ενωμένοι!

Katerina
13-04-05, 09:17
Καλώς τα καινούρια παιδιά, crAss, mpoumpou, Steven.
Ένα Grand Italian Meeting θα έλεγε πολύ...

Stilo_Rodos
13-04-05, 13:04
Καλώς ήρθατε και από μένα και την μακρινή ρόδο…καλά post… :D

Steven
13-04-05, 13:22
Ετσι ετσι...Italia rules!! Ειδα και πιο πανω και αλλα καλα "παιδακια" που γνωριζω οπως MAFIA k GiannisV6
Λοιπον καλο θα ειναι οπως εγινε μια πρωτη κινηση και βρεθηκαμε alfisti με club punto...να βρεθουμε ολοι μαζι και να γεμισουμε με Ιταλικα αυτοκινητα...θα χαζεψει κοσμος!!!

Nenya
13-04-05, 15:39
όπα ?? alfaκιας!! μεγάλε καλώς όρισες :)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
13-04-05, 17:12
ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΦΙΛΕ...ΑLFISTA.....

Morfo
14-04-05, 08:38
Kαλώς τους.............
Εγώ θυμάμαι πάντως όταν πηγα να το δώ δε πίστευα οτι ηταν αυτό!Βγαίνω απο το αυτοκίνητο και λέω στο πωλητή ¨ΚΑΠΟΙΟ ΛΑΘΟΣ ΚΑΝΕΤΕ΄ το stilo ήρθα να δω........

Steven
14-04-05, 13:29
Ευχαριστω για το καλωσορισμα!!!

GiannisV6
14-04-05, 13:40
καλως ηρθες στο κλαμπ και aπο μενα φιλε αλφιστι Στεφανε..Forza Italia