PDA

Επιστροφή στο Forum : Ferrari or not...?!



REPT1L3
02-02-07, 17:05
Θέλετε μία Ferrari, δεν έχετε τα απετούμενα λεφτά; Μην μου στενοχωριέσται, τώρα οι φίλοι μας οι σχιστομάτηδες είναι εδώ και κυριαρχούν!!!

Δείτε το...!!!!!!!!

http://www.6park.com/enter7/messages/gvk21098.html

DontMKsense
02-02-07, 17:12
χαχαχαχαχα Ferrari F50 Tiktas edition!!!

ammoulianiotis
02-02-07, 20:44
Ωραιο......

aman17-2
02-02-07, 22:08
Καλό το κάνανε αλλά μαύρο !!!????

paidaros
03-02-07, 00:48
πολυ φαντασια!!!!!!!!!!!!απο την στιγμη που προσθεσανε αρκετα κομματια,αμα τους παμε κανα stilo λετε να το κανουνε ferrari????????????

verone
03-02-07, 16:22
Les na kanw to manta etsi?

REPT1L3
04-02-07, 19:00
Πάντως πλάκα στην πλάκα έχω την εντύπωση ότι σας ψιλό προβλημάτισα λιγάκι. Σοβαρά πάντως, αν έχεις λεφτά (εσύ) και όρεξη (ο μάστορας) τι μπορεί να φτιαχτεί ε;

Athanasios
04-02-07, 20:30
Ποσο θα επερνε ο codealarm για μια τετοια κατασκευη αραγε?Να παρουμε μια προσφορα :p :p :p :whatever: :whatever: :jump1:

Costas1.6
05-02-07, 11:17
Παντος με τα λεφτα που θα θελουν για κατι τετοιο
καλλητερα να την αγορασεις να τελειωνει το θεμα!!!

Cubano_KG
06-02-07, 02:56
Καλη δουλεια εκαναν τα παλουκαρια... ..αλλα αμα κανεις πως τρακαρεις... αντε ξαναφτιαχτο μετα... ..ασε που οσο και να μοιαζει οσο και καλο να'ναι το αποτελεσμα δε θα παψει ποτε να ειναι απομιμιση.. ...ενα κομματι πολυεστερας και τιποτα παραπανω..
Στην προκειμενη περιπτωση ο τυπας που τα εσκασε τα φραγκα γι'αυτη την αηδια ειχε HONDA NSX... πρεπει να εισαι πολυ μ$λακ%ς για να χαλασεις αυτο το εργαλειο... ενω οπως λεει και ο φιλος μου ο verone, λεει να παρεις το παλιο και αχρηστο MANTA και να το κανεις ετσι να δειξει αμαξι... ..απο'κει που θα καθοταν... :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

Ionio-Zante
06-02-07, 10:30
Καλη η αλλαγη σε F50.. Πολυ καλη... Αλλα σιγουρα οχι τοσο καλη οσο αυτη εδω... http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=848531

Costas1.6
06-02-07, 13:07
Πολυ ωραι αλλαγη αλλα προτημω αυτη
του nsx σε ferrari!!!

verone
06-02-07, 16:25
Καλη δουλεια εκαναν τα παλουκαρια... ..αλλα αμα κανεις πως τρακαρεις... αντε ξαναφτιαχτο μετα... ..ασε που οσο και να μοιαζει οσο και καλο να'ναι το αποτελεσμα δε θα παψει ποτε να ειναι απομιμιση.. ...ενα κομματι πολυεστερας και τιποτα παραπανω..
Στην προκειμενη περιπτωση ο τυπας που τα εσκασε τα φραγκα γι'αυτη την αηδια ειχε HONDA NSX... πρεπει να εισαι πολυ μ$λακ%ς για να χαλασεις αυτο το εργαλειο... ενω οπως λεει και ο φιλος μου ο verone, λεει να παρεις το παλιο και αχρηστο MANTA και να το κανεις ετσι να δειξει αμαξι... ..απο'κει που θα καθοταν... :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

Oxi kai axristo to mantaki mou den pistevo na iparxei stilo pou na min tou kernaw karotsitses!