PDA

Επιστροφή στο Forum : Προταση Κυριακη 11/2/07 Συναντηση & μινι εκδρομη...



Cubano_KG
08-02-07, 03:26
Επιλεξτε μια απ'τις παραπανω τοποθεσιες για την Κυριακη...
Ωρα για συναντηση τι λετε για 18:30?? ετσι ωστε να ξεκινησουμε 19:00??
Σημειο συναντησης αναλογα τον προορισμο ή στο Λαϊνοπουλο, διοδια Ελευσινας, η στην εξοδο λαυριου της αττικης οδου.

Ας αποφασιστει πληοψηφικα λοιπον.. καλα θα ειναι οπου κι αν παμε αρκει να υπαρχουν συμμετοχες...!

1.Cubano_KG
2."guest star" (εκπληξη)
3.???????????
4.???????????
5.???????????
6.???????????
7.???????????
8.???????????
9.???????????
?
?
?

Stilatos
08-02-07, 03:43
Eγω θα προτεινα αντι να παμε βραδυ με σκοταδια να παμε μεσημερι που θα εχει φως αλλιως δεν υπαρχει νοημα να παμε καπου εκδρομη με σκοταδια εξω. Αρα εγω προτεινω καποια ωρα τουλαχιστον το πολυ μεχρι τις 2 για να μπορουμε να μαζευτουμε να παμε εκει με φως διοτι κατα τις 5 πεφτουνε σκοταδια.

Sound&Stilo
08-02-07, 10:35
Ελπίζω να μη δουλεύει ο Ανδρέας και να έρθουμε, κι εγώ συμφωνω για νωρίς, επίσης ψηφισα Χαλκίδα για να δούμε και τα παιδιά εκεί γιατί κατεβαίνουν συνεχώς εκείνοι,.. whatever ότι θέλετε.

richard
08-02-07, 11:03
θα συμφωνησω και εγω με τους stilato και Sound&Stilo στην περιπτωση που παμε χαλκιδα
Αν κανονισουμε για καπου αλλου που ειναι και κοντινες οι αποστασεις τοτε δεν εχω προβλημα για την ωρα.
Παντως ψηφισα χαλκιδα για τον λογο που γραφτηκε παραπανω,και ας μην γνωριζω τα παιδια απο χαλκιδα,δεν εχει σημασια.

Soul_Giannis
08-02-07, 11:37
Θα συμφωνησω απολυτα με την Ανθη γιατι πολυ απλα ειναι ο Μιχαλης εκει!
Παντως για ωρα σιγουρα πολυ νωριτερα!
19:00 δεν νομιζω οτι ειναι καλη ωρα!
Κατα τις 16:00 με 17:00 το πολυ για 'μενα!

Costas1.6
08-02-07, 12:41
Συμφωνω για το πιο νωρις γιατι ολο νυχτα βλεπομαστε!!!
και εγω Χαλκιδα λεω να γνωρισουμε και καναν αλλο του club!!!
αλλα επειδη ειμαστε ολοι πολυ συνεπεις καλητερα να συναντηθουμε μεσημερακι για να φτασουμε απογευμα!!!

richard
08-02-07, 14:42
Εχουμε και λεμε...

1.Cubano_KG( ----?----- )
2."guest star" (εκπληξη)( -----?----- )
3.Stilatos ( ----?----- )
4.Sound&Stilo ( ΧΑΛΚΙΔΑ )
5.Soul_Giannis® ( ΧΑΛΚΙΔΑ )
6.Costas1.6 ( ΧΑΛΚΙΔΑ )
7.richard ( ΧΑΛΚΙΔΑ )
8.???????????
9.???????????

ThoDoriS
08-02-07, 16:37
Εγώ την Κυριακή θα είμαι με τον Vasillistilo στα Καλάβρυτα και θα κατεβαίνουμε χιονισμένες πλαγιές με τα snowboard μας....

Καλά να περάσετε αν είναι παιδιά και να φέρετε φωτογραφίες για να δώ...

papor
08-02-07, 18:49
Εχουμε και λεμε...

1.Cubano_KG( ----?----- )
2."guest star" (εκπληξη)( -----?----- )
3.Stilatos ( ----?----- )
4.Sound&Stilo ( ΧΑΛΚΙΔΑ )
5.Soul_Giannis® ( ΧΑΛΚΙΔΑ )
6.Costas1.6 ( ΧΑΛΚΙΔΑ )
7.richard ( ΧΑΛΚΙΔΑ )
8.papor ΧΑΛΚΙΔΑ)
9.???????????

Αλλα νωρις. Να βλεπουμε. Αλλιως δεν εχει νοημα!

:happy2: :happy2: :happy2:

ngtech
09-02-07, 10:09
Κι εγώ ψηνωμαι για snowboard ! Αλλά απ'ότι έμαθα είναι ψιλοχλωμό το αν θα έχει αρκετό χιόνι και ανοικτές πίστες...

ThoDoriS
09-02-07, 17:15
Νίκο πήρα τηλέφωνο και το Βασίλη (εσένα δε το έχω το δικό σου), τελικά άκυρο για τα Καλάβρυτα γιατί οι πίστες το Σαββατοκύριακο θα είναι κλειστές.

Περιμένουν χιόνι απο Κυριακή βράδυ, πήρα τηλέφωνο το χιονοδρομικό...

Εμείς τελικά θα πάμε αύριο στον Παρνασσό...(όσο λέω μακριά...εκεί καταλήγω). Εκεί είναι 3 πίστες ανοιχτές και μάλλον αύριο θα ανοίξουν 1-2 ακόμα μου είπανε και τώρα ψιλοχιονίζει...

Μού έρχεται να πάρω κανόνι για ψεύτικο χιόνι...

Stilatos
09-02-07, 17:29
κοιτα αμα δεν σε πειραζει η αποσταση πηγαινε στην ναουσα 3-5 πηγαδια που εχουνε κανονια για ολες τις πιστες να συντηρηθει το χιονι

Cubano_KG
10-02-07, 05:21
Η πλειοψηφια λεει Χαλκιδα και εκει θα παμε... γιαυτο και εβαλα δημοσκοπηση..
..και επειδη ηταν ονομαστικη αρχικα αλλα την αλλαξε ο παντελης,
εγω ειχα ψηφισει για Ζουμπερη(εχει ευκολο Stilo-parking) και ο Stilatos για Λαυριο(και εκει εχει ευκολο parking)...
Οπου και να παμε για μενα προσωπικα το ιδιο ειναι.. στο μεν Λαυριο μενουν αλλα και δουλευουν ενα cafe 2 ξαδερφες μου και θα ηθελα και εκει να παω(να τις δω κιολας)..
απ'την αλλη στη Χαλκιδα πρωτα απ'ολα ειναι ο Μixalis και μετα ολα τα υπολοιπα καλα που εχει η Χαλκιδα._
..απο'κει και περα και Ραφηνα ειναι πολυ καλα για οσους δεν εχουν παει στο Λιμανι για βολτα, καφε κ.τ.λ... αλλα και Λουτρακι φανταζομαι θα γνωριζετε πολυ καλα οι περισσοτεροι...!

Κυριακη λοιπον, ειναι καλα να αναχωρησουμε στις 13:00 με 13:30 το αργοτερο για Χαλκιδα απο Λαϊνόπουλο? και θα εχουμε ολη τη μερα μπροστα μας... ανετα.. Τι λετε?

Εχουμε και λεμε..


1.Cubano_KG
2."guest star" (εκπληξη)
3.Stilatos
4.Sound&Stilo
5.Soul_Giannis®
6.Costas1.6
7.richard
8.papor
9.???????????
10.??????????
11.????????
???
??
?

Soul_Giannis
10-02-07, 12:40
Παιδια συγνωμη αλλα εχασα μια γνωστη μου(μεγαλη σε ηλικια)και δεν θα μπορεσω να ερθω.

richard
11-02-07, 03:02
o.k be there

Cubano_KG
11-02-07, 03:43
Παιδια συγνωμη αλλα εχασα μια γνωστη μου(μεγαλη σε ηλικια)και δεν θα μπορεσω να ερθω.

Δε πειραζει Γιαννη τα λεμε στην επομενη.

Aρα εκτος του Μιχαλη που μενει εκει ειμαστε 7 για Χαλκιδα..


1.Cubano_KG
2."guest star" (εκπληξη)
3.Stilatos
4.Sound&Stilo
5.Costas1.6
6.richard
7.papor
8.Mixalis

Σημείο Αναχώρησης --> Λαϊνόπουλος επι της Εθνικής Οδού.
Ώρα Αναχώρησης --> στις 13:00 just!

Costas1.6
11-02-07, 23:57
Τελικα ειμασταν 7 αλλα οχι αυτοι οι 7
οχι οτι με νοιαζει αλλα δεν καταλαβα
γιατι δεν ηρθαν αυτοι που ειπαν
και γιατι δεν σταλθηκε μυνημα οπως και
θα (επρεπε)???

1.Cubano_KG
2."guest star" (εκπληξη)
3.Stilatos ???????????????????????
4.Sound&Stilo ???????????????????
5.Costas1.6
6.richard
7.papor
8.Mixalis ??????????????????

Mixalis
12-02-07, 11:49
Εισασταν εδω?? Εγω δεν το ηξερα ρε παιδια. Ειχα να μπω 2-3 μερες στο forum. Ετσι κι αλλιως ομως δεν θα μπορουσα γιατι ετρεχα σε νοσοκομεια. Κωστα εσυ με πηρες τηλεφωνο?? 697...818?? Sorry αλλα μεσα στον πανικο μου το ειχα αφησει στο αμαξι.

Cubano_KG
12-02-07, 16:16
Τελικα ειμασταν 7 αλλα οχι αυτοι οι 7
οχι οτι με νοιαζει αλλα δεν καταλαβα
γιατι δεν ηρθαν αυτοι που ειπαν
και γιατι δεν σταλθηκε μυνημα οπως και
θα (επρεπε)???

1.Cubano_KG
2."guest star" (εκπληξη)
3.Stilatos ???????????????????????
4.Sound&Stilo ???????????????????
5.Costas1.6
6.richard
7.papor
8.Mixalis ??????????????????

-Ηταν πολυ καλα και στο cafe πανω στο φρουριο... και μετα εκει που μας πηγε ο "πατερας" και φαγαμε(με μπουζουκια παρακαλω Live μεσημεριατικα.. καναμε ενα κεφαλι με το καλημερα λεμε...) και μετα στο Sirio στο γυρισμο(Richard ελπιζω να κρατησες το κουτι με το "ενα" γλυκο που εμεινε και λεγαμε να το παμε στην εκθεση του Γρηγορη...)
-Χαιρομαι για την εμφανιση και συμμετοχη νεων μελων!
-Ελπιζω την επομενη να'μαστε περισσοτεροι, οσοι δηλωνουν οτι θα ερθουν να ερχονται, καθως επισης και να σταλουν μηνυματα._



Θελω να ευχαριστησω για την συμμετοχη τους ολους οσους ηρθαν: 1.Richard
2.Costas1.6
3."Guest_Star"
4.papor
5.Σταυρούλα
6.Κωνσταντίνα
7.Cubano_KG

Cubano_KG
12-02-07, 16:17
Εισασταν εδω?? Εγω δεν το ηξερα ρε παιδια. Ειχα να μπω 2-3 μερες στο forum. Ετσι κι αλλιως ομως δεν θα μπορουσα γιατι ετρεχα σε νοσοκομεια. Κωστα εσυ με πηρες τηλεφωνο?? 697...818?? Sorry αλλα μεσα στον πανικο μου το ειχα αφησει στο αμαξι.

Mixali σε πηρα 5-6 τηλ. απο το φρουριο που κατσαμε πρωτα για καφε, απο το 697...818, αλλα δεν απαντουσες..
(το τηλεφωνο σου παντως το βρηκα εκεινη τη στιγμη που σε πηρα.. γιατι ειχα ενα παλιο σου πρωτα 694...... και ηταν παντα κλειστο καθε φορα που σε επαιρνα και τοτε που πηγαμε Στενη και χθες, τωρα που εχω το σωστο θα σε παρω να τα πουμε, anyway θα ξανακανονισουμε για Χαλκιδα ή Στενη και θα ειμαστε ολοι μαζι..)

Soul_Giannis
12-02-07, 18:45
Κωστη δεν εστειλα μηνυμα ρε φιλε γιατι ετρεχα καταλαβαινεις!
Την επομενη θα ειμαστε ολα οκ!

Cubano_KG
12-02-07, 19:12
Κωστη δεν εστειλα μηνυμα ρε φιλε γιατι ετρεχα καταλαβαινεις!
Την επομενη θα ειμαστε ολα οκ!

Καλως..! :smoke:

ThoDoriS
13-02-07, 00:04
Δεν ξέρω τι παίζει με τις εκδρομές την Κυριακή κτλ αλλά μάλλον απο εδώ και πέρα και μέχρι το Πάσχα δεν με βλέπω να εμφανίζομαι....

Τελικά εγώ πήγα ΣΚ στον Παρνασσό και ήτανε απλά τέλεια...(όπως κάθε φορά δλδ)....

Ελπίζω να περάσατε καλά στην Χαλκίδα, ανεβάστε και καμιά φωτογραφία να δούμε κιόλας....


Ορίστε μια απο πάνω απο μένα...

http://img441.imageshack.us/img441/7435/dsc00869jt0.jpg

Βασίλη και Νίκο....χάσατε....άντε κανονίστε για το ΣΚ μετά την καθαρή Δευτέρα...

Cubano_KG
13-02-07, 03:46
Ορεστη ριξε τις photo απο Στενή και Χαλκίδα...

papor
13-02-07, 17:23
Το βραδυ, αν προφτασω, θα τις ανεβασω.

richard
13-02-07, 17:49
Δεν ξέρω τι παίζει με τις εκδρομές την Κυριακή κτλ αλλά μάλλον απο εδώ και πέρα και μέχρι το Πάσχα δεν με βλέπω να εμφανίζομαι....

Τελικά εγώ πήγα ΣΚ στον Παρνασσό και ήτανε απλά τέλεια...(όπως κάθε φορά δλδ)....

Ελπίζω να περάσατε καλά στην Χαλκίδα, ανεβάστε και καμιά φωτογραφία να δούμε κιόλας....


Ορίστε μια απο πάνω απο μένα...



Βασίλη και Νίκο....χάσατε....άντε κανονίστε για το ΣΚ μετά την καθαρή Δευτέρα...

Ωραιος ο thodoris!!!!!!!!!!!!!!!!

richard
13-02-07, 17:52
Πατερα δεν πιστευω να βαλεις την φωτογραφια με το πορτοκαλι????
Δεν νομιζω...

Stealth_C4
14-02-07, 03:58
Δεν ξέρω τι παίζει με τις εκδρομές την Κυριακή κτλ αλλά μάλλον απο εδώ και πέρα και μέχρι το Πάσχα δεν με βλέπω να εμφανίζομαι....
Τελικά εγώ πήγα ΣΚ στον Παρνασσό και ήτανε απλά τέλεια...(όπως κάθε φορά δλδ)....
Ελπίζω να περάσατε καλά στην Χαλκίδα, ανεβάστε και καμιά φωτογραφία να δούμε κιόλας....
Ορίστε μια απο πάνω απο μένα...
Βασίλη και Νίκο....χάσατε....άντε κανονίστε για το ΣΚ μετά την καθαρή Δευτέρα...

Eixa paei sto parnaso kai egw S/K me mia parea kai den eixe xioni file mou..:crazy:
Sorry alla mhpws phges kapou allou?
h mhpws einai apo allou h foto ayth? giati emeina twra..:slap:

ThoDoriS
14-02-07, 21:43
Χαχαχαχαχα....να σαι καλά σε πιστέψαμε....

Απο τις Άλπεις είναι η φωτογραφία ρε...χαχαχαχα

Άμα ήσουν εσύ στον Παρνασσό εγώ θα φάω την σανίδα μου...