PDA

Επιστροφή στο Forum : Λίγο την Προσοχή σας....



ThoDoriS
13-02-07, 23:54
Ένα μήνα τώρα έχουμε μια φαγωμάρα....

Θέματα? Τι γίνανε τα λεφτά...Γιατί δεν κάνουμε συναντήσεις την τάδε μέρα...γιατί βρίζουν κάποιοι κ δείχνουν ανοχή κάποιοι άλλοι και πολλά άλλα που δεν έχω όρεξη να τα σκέφτομαι πόσο δε να τα γράφω...

Απο το 2003 είμαι ένας απο τους διαχειριστές....δεν είχα κάνει ban κανέναν μέχρι σήμερα...σήμερα έκανα....και θα κάνω και άλλα αν χρειαστεί....

Δεν έχω κάτι με κάποιον...αλλά ούτε και θέλω να αποκτήσω....

Απο σήμερα το μεσημέρι, οτιδήποτε πέσει στην αντίληψη μου και θίγει εμένα σαν διαχειριστή αυτού του site είτε αντιβαίνει με τους κανονισμούς αυτου του site θα οδηγεί στην τιμωρία....

Υποδείξεις δεκτές....Ξεχνάω τα παλιά όλα και λέω οτιδήποτε δω απο εδώ και πέρα δεν θα κάνω την πάπια....

ΒΑΡΕΘΗΚΑ....

Όποιος θέλει να φύγει ο δρόμος είναι ανοικτός, τα σκυλιά δεμένα αλλά και ταισμένα για να μην γαυγίζουν όπως περνάει για να φύγει....
Για κάποιους εδω μέσα ο Σωκράτης κάποτε είπε:
Τα μεγάλα μυαλά ασχολούνται με ιδέες.
Τα μεσαία μυαλά ασχολούνται με προβλήματα.
Τα μικρά μυαλά ασχολούνται με τους άλλους.Σκεφτείτε το με τον ευατό σας....και απο εδώ και πέρα θα ξέρετε....

Δεν θέλω ούτε απαντήσεις ούτε τπτ στο ποστ....απλά να αλλάξετε όλοι συμπεριφορά...

Ionio-Zante
16-02-07, 00:31
Μπορει να μην θελεις απαντηση Θοδωρη αλλα θεωρησε το σαν Προταση... Και αν ειναι ενοχλητικο σβησε το
Τον τελευταιο καιρο υπαρχουν ουκ λιγοι διαξιφισμοι εδω μεσα αρκετα εντονοι χωρις τελος.
Προσωπικα θα ελεγα οτι οσο συνεχιζετε (Που οπως προβλεπω θα τραβηξει για πολυ ακομα) αυτο το σκηνικο οι καυγαδες γινονται ολοενα εντονοτεροι και Ενοχλητικοι...
Μερικοι εχουν ξεκινησει ενα σκηνικο μιζεριας εδω μεσα που μεταφερετε προς τα εξω οχι με τις καλυτερες προυποθεσεις...

Kρινωντας παντα με το δικο μου το σκεπτικο (και δεν ειμαι ο μονος) οι λογοι που μπαινω πλεον ειναι λιγοι...
Η θα μπω για να δω κατι ουσιωδες που απασχολει το STILO μου και για ρωτησω-απαντησω-Βοηθησω η θα μπω για να γελασω με τον καθε καραγκιοζη που θα ξεκινησει μια φασαρια και με τους αλλους να τσιμπανε να απαντουν και να γινετε ενα μπαχαλο.

Το αν εχουν δικιο που το Κανουν? Ισως και να εχουν... Ισως παλι και οχι.
Ειμαι απο τα 1α μελη του Club απο τα γενοφασκια του και ποτε δεν ειδα τοσο χαλια κατασταση...
Προκειτε για μιζερια πλεον...

1)Συναντησεις...Και γιατι να ερθω σε συναντηση πια... Εγω η καθε αλλος.
Για να ακουσω τι πειραζει τον ενα και πως θα του απαντησει καταλληλα ο αλλος για να λυθει η παρεξηγηση? Γενικα τον τελευταιο καιρο οι συναντησεις εχουν γινει φιεστα λυσεων μιας η πολλων παρεξηγησεων και διαφορων...

2)Στην Εκδρομη Περασατε καλα? Και αν ναι το ξερετε μονο εσεις που εισασταν εκει... Γιατι εμεις που δεν ηρθαμε μειναμε με την αποψη οτι φαγωθηκατε σαν τα κοκορια...(Και το εχω συζητησει με πολλους που δεν ηρθαν)...
Προτεινω λοιπον ΟΤΙ εχει σχεση με καυγα,παρεξηγηση, εσκεμενη η οχι, απο μελη καινουργια η μη, να μην βγαινει προς τα εξω.. Φτιαξε ενα TOPIC καπου που δεν θα εχουν προσβαση ολοι αλλα μονο ενδιαφερομενοι και κλειδωσε το ,κρυψε το. Τα εν οικο μη εν Δημο ελεγαν οι αρχαιοι ημων...

Εχει αρχισει να μου θυμιζει πλεον την αιωνια κοντρα Αναρχικων και Αστυνομικων... Οι μεν τη Δημοκρατικη Ελευθερια την χρησιμοποιουν με τον χειροτερο τροπο σε βαρος καποιων που ειναι εκτος και που απλα θελουν να πανε στην Δουλεια τους και οι δε απαντουν με χημικα λυγμενα χωρις να κανουν κατι ουσιωδες... Και στην Μεση...Στη μεση το Club... Κατι σαν το πολυσηζυτημενο Πανεπιστημιακο ασυλο... Οπου ο καθενας το ερμηνευει, το χρησιμοποιει οπως γουσταρει και τον συμφερει...

Κλεινοντας θα πω μερικες λεξεις που πιστευω τι ολοι μας και Κυριως οι Παλιοι εχουν στο Μυαλο τους... ΑΙΣΧΟΣ , ΝΤΡΟΠΗ , ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ.

ΙΟΝΙΟ.

ThoDoriS
16-02-07, 23:09
Πόσο δίκιο έχεις ρε Γιώργο....Ευχαριστώ που τα έγραψες....

verone
16-02-07, 23:53
Mia xara tha pane pali ola afou to agapame to club!