PDA

Επιστροφή στο Forum : Κυριακη 4/3 Αιμοδοσια και μετα καφεδακι!



ammoulianiotis
23-02-07, 21:39
Επειδη εχουμε καιρο να βρεθουμε τι θα λεγατε να δωσουμε ενα ραντεβου την επομενη Κυριακη 4/3 στο χωρο της ΔΕΘ να δωσουμε αιμα στην αιμοδοσια του Ραδιο Θεσσαλονικη και μετα να παμε για ενα καφεδακι - ρετσινουζοκατασταση; Ποιος ειναι μεσα;

1. ammoulianiotis
2. .............
3. .............
4. .............
5. .............

paidaros
23-02-07, 23:52
σοφοκλη εγω ειμαι μεσα γιατι ειμαι τακτικος αιμοδοτης στην τραπεζα του ραδιο θεσσαλινικη,και θα παω να δωσω σιγουρα.θα ειναι και μια καλη ευκαιρια για διαφημιση του stilo club!!!και μετα καφε και φαγητοκατασταση!!!!!!!!οποτε εχουμε
1.ammoulianiotis
2.paidaros
3................
4................
5................

BravoTwoZero
24-02-07, 02:11
Έδωσα πρόσφατα αίμα και δεν έχει περάσει ακόμη το απαραίτητο 3μηνο...

ammoulianiotis
27-02-07, 15:35
Γιαννη δε βλεπω κινηση, μονο εγω και εσυ ειμαστε...

paidaros
27-02-07, 23:23
εγω παντως θα παω σιγουρα!!!!αν θες για καφε,στειλε pm το κινητο σου και τα λεμε!!!παντως κακος δεν εχειμκινηση σοφοκλη γιατι ειδικα πανωσε αυτο το θεμα πρεπει να ημαστε ολοι ευαισθητοποιημενη και να πηγαινουμε να δινουμε αιμα.γιατι οταν θα μας χρειαστει και θα τρεχουμε σε φιλους και γνωστους να ζηταμε αιμα,τοτε θα καταλαβουμε ποια ειναι η αξια να δινεις καθε 3 με 4 μηνες αιμα και να εισαι τακτικος αιμοδοτης!!!!!!!!!!!!μακαρι να ειναι αχρηαστο,αλλα ποτε δεν ξερεις!!!!!!!!!!!!!!!

face
28-02-07, 10:10
Παιδιά έγώ ήθελα να γίνω αιμοδότης αφού ο αιματοκρίτης βαράει κόκκινα, αλλα την τελευταία φορά που έδωσα αίμα με έσφαξαν...είχε μαυρίσει το χέρι μου για 2 εβδομάδες, αφού μια βλαμένη χοντρή έπεζε με την βελόνα στο χέρι μου 3 φορές...!!!

ammoulianiotis
28-02-07, 13:59
εγω παντως θα παω σιγουρα!!!!αν θες για καφε,στειλε pm το κινητο σου και τα λεμε!!!παντως κακος δεν εχει κινηση σοφοκλη γιατι ειδικα παγωσε αυτο το θεμα πρεπει να ημαστε ολοι ευαισθητοποιημενη και να πηγαινουμε να δινουμε αιμα.γιατι οταν θα μας χρειαστει και θα τρεχουμε σε φιλους και γνωστους να ζηταμε αιμα,τοτε θα καταλαβουμε ποια ειναι η αξια να δινεις καθε 3 με 4 μηνες αιμα και να εισαι τακτικος αιμοδοτης!!!!!!!!!!!!μακαρι να ειναι αχρηαστο,αλλα ποτε δεν ξερεις!!!!!!!!!!!!!!!
Συμφωνω απολυτα Γιαννη! Τωρα ομως που τεθηκε το θεμα για την τραπεζα αιματος του Club μηπως να παμε μαζι να δωσουμε για την δικια μας τραπεζα;

stamatisgalis
28-02-07, 20:59
Kαι εγω συμφωνω με paidaro kαι ammoulianioti.Ειμαι και εγω τακτικος αιμοδοτης ασχετος εαν εχω να δωσω πολυ καιρο.Λοιπον ειμαι και εγω μεσα.Για 04/03/07.

ammoulianiotis
28-02-07, 21:06
Παιδια εγω δεν θα δωσω τελικα γιατι χρειαζεται ο πατερας του Μητσου και θα δωσω εκει.

paidaros
28-02-07, 23:03
Παιδια εγω δεν θα δωσω τελικα γιατι χρειαζεται ο πατερας του Μητσου και θα δωσω εκει.

σοφοκλη και εγω μαζι σου!!!!!θα δωσω για τον πατερα του μητσου!!!!!!!

ammoulianiotis
28-02-07, 23:20
Και ηθελα να παω στο Ρ.Θ. να δωσω, να κανω λιγο χαβαλε με το Σερβετα! Αλλη φορα, δεν πειραζει!

ammoulianiotis
03-03-07, 22:04
Αλλαξαν τα σχεδια παιδια!

Λοιπον, θα συναντηθουμε αυριο στις 7,30 το απογευματακι στο Les Ami στο Ster Μακεδονια! Θα συζητησουμε για τις εκπτωσεις και για το θεμα των συνδρομων και οτι αλλο μας ερθει στο νου! Να ειμαστε ολοι εκει!