PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρόταση δημιουργίας Τράπεζας Αίματος από τα μέλη του Stiloclub.



Nick K.
28-02-07, 11:02
Με αφορμή την αιμοδοσία που οργανώνει το Ράδιο Θεσσαλονίκη στον χώρο της ΔΕΘ στις 4/3/07, παρακαλώ όσους φίλους από την Θεσσαλονίκη ή και από την Β. Ελλάδα, μπορούν και έχουν την ευγενική καλοσύνη να έρθουν να δώσουν αίμα.
Είναι πραγματικά άξια συγχαρητηρίων η προσπάθεια και προτείνω στους δημιουργούς αυτού του site να ξεκινήσουν τις ενέργειες υλοποίησης δημιουργίας Τράπεζας Αίματος του STILOCLUB.
Είναι σίγουρο ότι θα βοηθήσει στην καλύτερη λειτουργία του και θα δέσει περισσότερο τα μέλη του μεταξύ τους. Επίσης είναι μία καλή ευκαιρία για συναντήσεις!

Arf
28-02-07, 11:53
Φίλε μου υπάρχει εδώ και 2 χρόνια τράπεζα αίματος stiloclub. Άλλο καπέλο αν δεν έχουμε αιμοδότες :( :(

bel
28-02-07, 12:07
Για Αθήνα τι παίζει τελικά;Απο μια αναζήτηση που έκανα δεν μπορώ να πω οτι έβγαλα άκρη.
Αιμοδότες πάντως σίγουρα θα βρούμε αρκεί να οργανωθεί το θέμα.

ammoulianiotis
28-02-07, 13:57
Φίλε μου υπάρχει εδώ και 2 χρόνια τράπεζα αίματος stiloclub. Άλλο καπέλο αν δεν έχουμε αιμοδότες :( :(
Γιατι ειχα την εντυπωση οτι το ειχαμε παρατησει αυτο το θεμα;
Λοιπον, να πουμε μια ημερομηνια να παμε να δωσουμε ΟΛΟΙ αιμα!

Soul_Giannis
28-02-07, 23:12
Ωπα γιατι και εγω δεν το ηξερα οτι τελικα την καναμε την τραπεζα αιματος!!!

Τοτε ας παμε μια μερα να δωσουμε!!!

ammoulianiotis
28-02-07, 23:18
Τοτε ας παμε μια μερα να δωσουμε!!!
Δεν θα ηταν καλο να πηγαιναν ολα τα μελη του Club την ιδια μερα να δωσουν αιμα; Οπως και με τις συναντησεις που εγιναν την ιδια μερα! Ετσι θα ξεραμε και πιο γρηγορα ποσες φιαλες αιματος συγκεντρωσαμε! Μηπως να αρχισουμε να σκεφτομαστε ημερομηνια αιμοδοσιας;

Soul_Giannis
28-02-07, 23:34
Junior σωστος!!!
Να μαθουμε τι ωρα και μερα μπορουμε να δωσουμε ωστε να κανονισουμε συναντηση!
Ποιος θα μαθει ποτε μπορουμε να δωσουμε?
Εθελοντης για επικοινωνια????

paidaros
28-02-07, 23:41
Δεν θα ηταν καλο να πηγαιναν ολα τα μελη του Club την ιδια μερα να δωσουν αιμα; Οπως και με τις συναντησεις που εγιναν την ιδια μερα! Ετσι θα ξεραμε και πιο γρηγορα ποσες φιαλες αιματος συγκεντρωσαμε! Μηπως να αρχισουμε να σκεφτομαστε ημερομηνια αιμοδοσιας;

εχεις δικιο σοφοκλη για την ημερομηνια αλλα θα πρεπει να ταιριαζει σε ολους!!!!!γιατι δεν εχουμε την δυναμη του ραδιο θεσσαλονικη που στην προηγουμενη αιμοδοσια μαζεψανε 1000 φιαλες αιματος και να φανταστεις διωξανε κιολας γιατι δεν γινοταν αλλιως!!!!!!!!!!!!για εμας ειδικα στην θεσσαλονικη αντε να μαζευτουν το πολυ 20 φιαλες και ειδικα αν γινει κυριακη η αιμοδοσια ισως ο αλλος να μην ερθει να δωσει γιατι μπορει να σκεφτει οτι θα πρεπει να χασει το ξενυχτι του σαββατου και τα ποτα που θα πιει!!!γιατι δεν μπορεις να γυρισεις το πρωι σπιτι,να εχεις πιει 5 ποτα και να πας να δωσεις!!!!!!μηπως,αφου προεκυψε και το θεμα με τον πατερα του μητσου,να πουμε απο τωρα για την θεσσαλονικη,εκτος απροοπτου,για τις αρχες ιουνιου που θα εχει περασει και το τριμηνο για εμας που θα παμε να δωσουμε την κυριακη,οποτε να το ξερουν απο τωρα και να πουμε κανει αιμοδοσια το stilo club στις 10 ιουνιου 2007 περιπου??????????????????

ammoulianiotis
28-02-07, 23:47
Σκεψου Γιαννη οτι εχουμε και πολλα παιδια που δεν μπαινουν στο ιντερνετ εμεις εδω. Θα ηταν πολυ καλο στην επομενη συναντηση μας να το ριξουμε σαν ιδεα και να δουμε τι "ψαρια" θα πιασουμε. Παντως εγω ειμαι απο τωρα μεσα (πρωτα ο Θεος) για τον Ιουνιο!

paidaros
01-03-07, 00:00
Σκεψου Γιαννη οτι εχουμε και πολλα παιδια που δεν μπαινουν στο ιντερνετ εμεις εδω. Θα ηταν πολυ καλο στην επομενη συναντηση μας να το ριξουμε σαν ιδεα και να δουμε τι "ψαρια" θα πιασουμε. Παντως εγω ειμαι απο τωρα μεσα (πρωτα ο Θεος) για τον Ιουνιο!

δηλαδη ποσες φιαλες λες να μαζευτουνε????γιατι πανω απο 20 δεν το βλεπω!!!!!!!!!!!!!στειλε pm με το κινητο σου να κανονισουμε για την κυριακη!!!!

ammoulianiotis
01-03-07, 00:08
Ποτε δεν ξερεις για τις φιαλες γιατι μπορει καποιος να φερει ενα φιλο του, τη δικια του και να μαζεψουμε παραπανω. Το κινητο μου θα στο στειλω αλλα θα περιμενουμε να μας πει ο Δημητρης τι και που για το αιμα.

Nick K.
01-03-07, 11:28
Μην το πολυσκεπτόμαστε. Νομίζω ότι Ιούνιος είναι μια χαρά. Ορίστε ημερομηνία. Πρέπει όμως να το υπενθυμίζουμε συνέχεια μέχρι τότε για να το μαθαίνει ο κόσμος και να το θυμάται. 10 Ιουνίου????????????????

Nick K.
03-04-07, 17:06
Τελικά θα κάνουμε αιμοδοσία στις 10/06/2007 ή όχι?
Να αποφασίσουμε βρε παιδιά, μην ξεχνιόμαστε.
Administrators, λέτε καμμιά ιδέα.

Nick K.
16-04-07, 17:00
Hellooooooooo??? Ακούει κανείς???

DontMKsense
16-04-07, 22:39
Έλα ποιός είναι για 10/06/07??

1.DontMKsense

ΑΓΓΕΛΟΣ
16-04-07, 22:43
1.DontMKsense
2.ΑΓΓΕΛΟΣ
3................

paidaros
17-04-07, 14:45
1.dontmksense
2.αγγελος
3.paidaros
4.........
5............
6............
7..........
8...............
9.............

Nick K.
17-04-07, 15:47
1.dontmksense
2.αγγελος
3.paidaros
4.Nick K
5............
6............
7..........
8...............
9.............

PascM
17-04-07, 16:07
Από Αθήνα μπορούμε? Αν ναι μέσα και εγώ! Κάπως γίνεται όποιος ξέρει ας πει!

ammoulianiotis
17-04-07, 17:49
Οχι 10/6 ρεεεε!!!! Ειναι η μερα που γυριζω απο Γερμανια, δεν μπορω να δωσω αιμα! Μια βδομαδα αργοτερα δεν γινεται;

paidaros
17-04-07, 19:20
Οχι 10/6 ρεεεε!!!! Ειναι η μερα που γυριζω απο Γερμανια, δεν μπορω να δωσω αιμα! Μια βδομαδα αργοτερα δεν γινεται;

τι θα πας να κανεις γερμανια σοφοκλη???????

ammoulianiotis
17-04-07, 19:36
Τουρισμο!!! Με τη σχολη θα παω και θα μεινω 1 μηνα εκει. Φευγω 14/5 και γυρναω στις 10/6.

sNk][AnacondA
17-04-07, 20:03
Εγω οποτε μου πειτε ειμαι μεσα δηλωστε με

paidaros
18-04-07, 20:08
προτινω περοπου τοτε τον ιουνιο θα κανει αιμοδοσια και το ραδιο θεσσαλονικη που τυχαινει να δινω συνεχεια εκει!!!!!!
αν παμε σαν club και δωσουμε αιμα εκει,θα μπορεσουμε και ειναι μια καλη ευκαιρια για να διαφημισουμε το club,στο στυλ κοντα μας στην αιμοδοσια ειναι και το stilo club!!!!!!!!!
ειναι και το κορυφαιο ραδιοφωνο απο πλευρας ακροαματικοτητας στην βορεια ελλαδα!!!!!!!!!!!!!!
τι λετε??????????????/

ΑΓΓΕΛΟΣ
18-04-07, 20:55
οτι το κορυφαιο ειναι 95,1 cosmoradio!!!1

DontMKsense
19-04-07, 09:58
Από Αθήνα μπορούμε? Αν ναι μέσα και εγώ! Κάπως γίνεται όποιος ξέρει ας πει!

Γίνετε ναι..εκεί που θα δώσεις αίμα θα τους πείς οτι είναι για την τράπεζα αίματος του stiloclub στον Αγ.Παύλο στη Θεσ/νίκη

DontMKsense
19-04-07, 10:03
προτινω περοπου τοτε τον ιουνιο θα κανει αιμοδοσια και το ραδιο θεσσαλονικη που τυχαινει να δινω συνεχεια εκει!!!!!!
αν παμε σαν club και δωσουμε αιμα εκει,θα μπορεσουμε και ειναι μια καλη ευκαιρια για να διαφημισουμε το club,στο στυλ κοντα μας στην αιμοδοσια ειναι και το stilo club!!!!!!!!!
ειναι και το κορυφαιο ραδιοφωνο απο πλευρας ακροαματικοτητας στην βορεια ελλαδα!!!!!!!!!!!!!!
τι λετε??????????????/

Χμμ δλδ να δώσουμε στο Ράδιο Θεσ/νίκη κ οχι στην δικιά μας τράπεζα...εγώ θα έλεγα να κάνουμε το αντίθετο να κολήσουμε τπτ αφίσες και flyers να έρθει κόσμος στην δικιά μας αιμοδοσία..πως σου φαίνετε αυτό? μαλ..κια?

sNk][AnacondA
19-04-07, 10:47
Μια χαρα μου ακουγεται εμενα

ammoulianiotis
19-04-07, 11:32
Μητσε και να κολλησουμε αφισες δεν πιστευω οτι θα ερθουν στη δικια μας αιμοδοσια. Μπορουμε να παμε να αιμοδοτησουμε για μας και να παρουμε την γκομενα, ενα φιλο και να μαζεψουμε λιγες παραπανω φιαλες.

Αγγελε σιγα το ραδιοφωνο ρε! Ανα μια ωρα βαζει τα ιδια τραγουδια και ειδικα οταν μιλαει η λουγκρα ο Ριζοπουλος...

sNk][AnacondA
19-04-07, 12:13
Ρε παιδια το ξεκιναμε φετος μαζευουμε κοσμο και σιγα σιγα το κανουμε θεσμο 2 φορες το χρονο τι λετε?

ammoulianiotis
19-04-07, 12:14
Εδω και καιρο το σκεφτομαστε αυτο...

DontMKsense
19-04-07, 12:40
[AnacondA;41104']Ρε παιδια το ξεκιναμε φετος μαζευουμε κοσμο και σιγα σιγα το κανουμε θεσμο 2 φορες το χρονο τι λετε?

Ναί μωρέ..να το δει λίγο ο κόσμος στις αφίσες και ας πάμε 3 άτομα δεν τρέχει τπτ.Κάθε φορά και λίγοι παραπάνω..

ammoulianiotis
19-04-07, 12:44
Να πεσει και καμια διαφημιση στο ραδιο;

MaGeLaNoS
19-04-07, 12:46
Μοιραστε κανενα σουβλακι να δειτε κοσμο που θα ερθει..

paidaros
19-04-07, 12:51
δεν ξερω αλλα και οι αφισες εχουν και κοστος!!!!!!!!!!!!!!
απλα μια προταση εκανα και εχω ηδη εκει αρκετες φιαλες αιματος!!!!!!!!!!!!!!!!
παλι και να θελουμε να το παρουμε,μπορουμε!!!!!!!!!!!!!
απλα ισως με αυτην την διαφημιση,μαζεψουμε νεα μελη και ισωσς στα επομενα 2 με 3 χρονια κανουμε την δικια μας τραπεζα αιματος!!!!!!!!!!!!!!!!!!
αγγελε επειδη ακουν οι γκομενιτσες,για αυτο ακους και εσυ????

sNk][AnacondA
19-04-07, 13:22
Τα γραφιστικα αφιστετα σε μενα τι διαολο γραφιστας ειμαι οσο για την διαφημιση εχοθμε κονε για τζαμπε στον μπανανα και ΑΝΤ1 τπτ ατομα ελπιζω να βρουμε

ammoulianiotis
19-04-07, 13:34
Και το Ραδιο Θεσσαλονικη θα μας κανει κατι

ΑΓΓΕΛΟΣ
19-04-07, 14:12
φιλε μου γιαννη φυσικα ξερεις τι πιπινια ακουν?σκετη τρελα!!

verone
19-04-07, 14:20
Paidia egw den mporw na doso giati prepei na parw adeia apo thn ipiresia!

DontMKsense
19-04-07, 19:16
Λοιπόν ξεκολήστε με τις γκόμενες να δούμε τι θα κάνουμε μην το χέζετε το τόπικ.
Τόσες φιάλες ρε παιδιά να πάνε αλλού?Αφου έχουμε τράπεζα αίματος,Τι 2-3 χρόνια ρε Γιάννη ήδη την έχουμε 1-1,5 άδεια..Καλά άμα είναι για ράδιο θεσ/νίκη εμένα βγάλτε με έξω.

ΑΓΓΕΛΟΣ
19-04-07, 19:22
εχεις δικιο παντος κανουμε οτι θελετε αμα εχουμε δικια μας φυσικα στην δικια μας τραπεζα θα πανε!

ammoulianiotis
19-04-07, 20:07
Εκει που ειπα εγω για το ραδιο θεσσαλονικη εννοουσα για διαφημιση. Θα κανουν αρκετες αναφορες και για εμας! Εννοειται οτι θα δωσουμε για τη δικια μας τραπεζα! Αντε να γεμιζουμεεεε!!! Στην τελικη εγω θα δωσω κανα 2 μερες αφου γυρισω απο Γερμανια. (Να εχει καθαρισει και το αιμα απο τις μπυρες :bleh: )

paidaros
19-04-07, 20:13
ρε παιδια μην μπερδευεστε!!!!!!!!!!!!!!!!!
πρωτον θα πεσει διαφημιση στο ραδιο θεσσαλονικη!!!!!!!!!!!
δευτερον δεν ειναι τραπεζα δικια τους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
επειδη χρειαστηκα να παρω απο εκει,οποιος εχει δικο του ανθρωπο στο νοσοσκομειο,μακρια απο εδω,λες στο νοσοκομειο να τους παρουν τηλεφωνο και εχεις το αιμα αμεσως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
λεγετε τραπεζα αιματος των ακροατων του ραδιο θεσσαλονικη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
αμα γυνουμε παρα πολυ σε καμια 2 με 3 χρονια,κανουμε μετα την δικια αμς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sNk][AnacondA
19-04-07, 20:47
να δουμε ποτε θα αρχισει ......

paidaros
19-04-07, 20:50
[AnacondA;41177']να δουμε ποτε θα αρχισει ......

ποιο ποτε θα αρχισει????????????

sNk][AnacondA
19-04-07, 22:43
η ολη φαση δηλαδη ποτε θα παμε να δωσουμε αιμα

paidaros
21-04-07, 00:00
αν συμφωνουνε και οι υπολοιποι οποτε εχει το ραδιο θεσσαλονικη αιμοδοσια,νομιζω θα κανει περιπου τον ιουνιο,θα παμε ολοι μαζι οσοι θελουν να δωσουν!!!!!!!!!!!
τι λετε???????????

sNk][AnacondA
21-04-07, 16:52
εγω μεσα..........................

paidaros
17-05-07, 23:59
λοιπον ηρθε η ωρα για αυτο που συζητησουμε εδω και αρκετο καιρο.ΣΤΙΣ 3 ΙΟΥΝΙΟΥ το ραδιο θεσσαλονικη κανει την καλοκαιρινη του αιμοδοσια για την τραπεζα αιματος των ακροατων του ραδιου θεσσαλονικη.τι λετε λοιπον θα μαζευτουμε να παμε να δωσουμε ολοι μαζι,να κανουμε διαφημιση και στο club,μιας και θα γινει αναφορα απο τον εκαστοτε ραδιοφωνικο παραγωγο στον αερα της βορειας ελλαδος μεχρι εκει που πιανει το ραδιο θεσσαλονικη!!!!!
και μετα ολοι μαζι παμε για καφε και ουζοκαταστασεις!!!!
τι λετε??να κανουμε μια λιστα?????
1.paidaros(απλα δεν ξερω αν θα μπορεσω να δωσω μιας και εχει ακριβως 3 μηνες που εδωσα,αλλα παλι θα ερθω και αν με αφησουν να δωσω,θα δωσω,αλλιως για την παρεα)
2...............
3................
4................
5.................
6..................
7.................

ΥΓ ελπιζω να μην προτιμησουν καποιοι τις παραλιες και να μην ερθουν να προσφερουν το αιμα τους!!!

DontMKsense
18-05-07, 01:24
Μα έχουμε δικιά μας τράπεζα τι κόλημα είναι αυτο με το ράδιο Θεσσαλονίκη..??

MaGeLaNoS
18-05-07, 02:28
Μα έχουμε δικιά μας τράπεζα τι κόλημα είναι αυτο με το ράδιο Θεσσαλονίκη

Του εταξε εκπομπη ο Ριζοπουλος αμα κανει "ζημια" στην αιμοδοσια..:p

paidaros
18-05-07, 20:25
θελουμε να κανουμε διαφημιση στο club για αυτο το λεω μητσο!!!!!!!!!!!


Του εταξε εκπομπη ο Ριζοπουλος αμα κανει "ζημια" στην αιμοδοσια..:p

ο ριζοπουλος ειναι στο κοσμοραδιο νικολακη!!!!!!!!!!!!!!

MaGeLaNoS
18-05-07, 20:27
O Σερβετας τοτε?Δεν τα ξερω καλα τα ραδιοφωνα..

paidaros
18-05-07, 20:28
O Σερβετας τοτε?Δεν τα ξερω καλα τα ραδιοφωνα..

κανονιστε οτι θελετε!!!!δεν ξαναλεω τιποτα!!!

DontMKsense
19-05-07, 10:59
Αμάν μωρέ σαν χαζογκόμενα στραβώνεις..

paidaros
19-05-07, 22:04
δεν στραβωσα ρε τρελε!!!!!!!!!!!
τελικα τι θα κανονισουμε??????????